• Ново
За UX31A UX31A2 плоча i7 процесор-3537UCPU 8G RAM меморија REV4.1 DDR3 1600 MHz SDRAM,HM76HD Graphics 4000 Тестирано и

За UX31A UX31A2 плоча i7 процесор-3537UCPU 8G RAM меморија REV4.1 DDR3 1600 MHz SDRAM,HM76HD Graphics 4000 Тестирано и

Оценка на клиентот:
DEN 14400.00

Износ
Залиха


Известувања
1. услуга време е Пон. да Седна. 9 : 00 да 19 : 00
2. олово време : 1-2 работни дена
3.гаранцијата е 60 дена, валидно од вас добиле производи
4.се враќа мора да го задржи својот изглед како што го добив. и превозот на трошоците не се враќа
5.на матичната плоча е донесено без да ја батеријата,ако е потребно ве молам кажете му на продавачот
6.Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
7.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда пофалба, ако производот е во прашање, ве молиме контактирајте со нас frist, ние активно ќе се реши проблемот за вас
Испорака
1.матични плочи ќе се целосно тестирани пред превозот
2.пред да можете да ја добиете трага Нема.можете да ми кажете за да го промените примачот информации ,или да го промените меѓународната логистика
3.DHL Хонгконг песна Нема.ќе се смени кога тој пристигнува во Хонгконг Центар ,може да се обезбеди оваа трага Не.на вас од страна на порака.DHL товарни не ги вклучува и увозните и извозните давачки.
За Испорака :
Ние брод на производите на Светот,Олово време е 1-2 работни дена по вашата исплата потврди. можете исто така да изберете од превозници,екстра такса за оддалечени подрачја ќе бидат информирани за да што ПОБРЗО.
Ние обично брод на превозот адреса која сте се регистрирале, привремено не поддржува менување адреси.
Сите цени не вклучуваат увоз и извоз тарифи,DHL плаќаат повисока веројатност на тарифи, потребата за купувачите да ги сноси.
За По-продажба на Услуги :
Кога ќе прими пакет, ја отвори и да се провери пред да го потпише ве молам. Ако постои било каква физичка штета, се "Штета Доказ" од испорака компанија, инаку ние не ќе прифати било која се враќа поради телесно оштетување причини.
Ако постои било каква функција issures со нашите предмети ВО ГАРАНЦИЈА,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Се врати ставки мора да ги содржи сите додатоци спакувани,контактирајте со нас пред превозот се враќа.
Поштенски и осигурување полнење е неповратни за враќа
Сите производи гаранција за 60 дена, да биде валиден, како што се производите
За Повратни Информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации до нас
Тоа е нашата почести да се направи сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ве молиме да се поврзете нас, прво пред објавување на било какви негативни повратни информации.
Ако имате било какви совети за нас,добредојде,ако тоа е добар, ние ќе ви даде огромна благодарност
За Белешки :
Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
Плаќање; Зачувам,T/T,Запад Унија,Банката Tranfer,Кредитни Количка,Виза и сл;
На матични плочи се испорачани без батерија,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.
Ако ви треба голема количина, Ние ќе ви даде некои попуст.

Карактеристики

Форма Фактор:
ATX
Пристаништа:
VGA,Ethernet,HDMI,USB 2.0,USB 3.0,SATA
Меморија Тип:
DDR3,НПД, SDRAM
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Тип Socket:
PGA 989
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Чипсет:
A55
Форма Фактор:
CEB
Пакет:
Yes
Меморија канал:
Двојно
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
ux31AI78G
Објектот Состојба:
Користи
Бренд Име:
SAMXINNO
батеријата на bios-от:
NO

Производи во категоријата

Нови I/O shield задната плоча на плоча за MAXIMUS VII RANGER само shield backplate Бесплатен превозот

796.32 -15 % DEN 677.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

12CM *12 CM Нано itx плоча fanless мини компјутер матична плоча 12V J1900 ПРОЦЕСОРОТ USB3.0

5616.00 -5 % DEN 5335.00

J1900 12*12 НАНО Плоча Fanless Quad core Процесор Мини КОМПЈУТЕР матична ПлочаПлоча НЕМА : ITXN29_19 VER1.3ПРОЦЕСОРОТИнтегрирани Intel®J1800 / 2.41 GHz(J1900 / 2.00 GHz) Dual / QuadCore,TDP10 WC hipsetIntel® Bay трага СПЦМеморија1*ПА DDRIII,само support1600 / 1333 MHz DDR3 L / 1.35 V меморија,макс...

ЗА Dell ЗА Местото на одржување 11 Про 5130 T11G Micro SD Читач на картички Одбор w Кабел 69NM0MC10B03

DEN 712.32

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Висок Квалитет 684319-001 mothrboard Одговара За HP 8560p 8560w Серија Лаптоп КОМПЈУТЕР систем одбор, работи

DEN 2592.48

Купувачот точки за внимание : Сите матични плочи ние тестирани многу строго, може да бидете сигурни дека тоа работи 100% пред превозот, Како и на матичната плоча е прецизност објект, тоа е лесно да се оштетат во превозот начин и инсталирање...

SHELI LA-7912P плоча за ACER Стремат Е1-571G V3-571G V3-571 плоча Q5WV1 LA-7912P GT630/GT640 HM77 тестирани оригиналниот

7584.00 -5 % DEN 7205.00

Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ 19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)ЛА7912 P плоча за ACER Стремат Е1571 G V3571 G V3571 плоча Q5 WV1 LA7912 P GT730 / GT640 M HM77 тестирани оригиналниот1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите...

ЗА ASUS S500c s400c S400CA S500CA ГЛАВНИОТ ОДБОР оригиналната ПЛОЧА 60NB0060-MBF000 69N0NUM1EA00 со i5-3317CPU Тестирано

DEN 7200.00

ЗА ASS500c s400c S400 CA S500 CA ГЛАВНИОТ ОДБОР оригиналната ПЛОЧА 60 NB0060MBF000 69 N0 NUM1 EA00 со i53317 CPU 100% ТестираноОваа серија плочи има 2 модели(S400 CA и S500 CA)...

Висок квалитет на работната плоча за 8200 USDT 611836-001 611799-002 Целосно тестирани

DEN 2448.00

Купување Белешки(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)1...

MBPT501001 MB.PT501.001 За Acer стремат 7741 7741Z 7741G 7741ZG Лаптоп Плоча HM55 GMA HD DDR3 48.4HN01.01M

2346.24 -5 % DEN 2229.00

MBPT501001 MB.PT501.001 За Acer стремат 7741 7741 Z Лаптоп Плоча HM55 GMA HD DDR3 48.4 HN01.01 MВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

бесплатен превозот За ASUS K55D K55DE K55N K55DR Лаптоп Аудио USB 2.0 IO Одбор Интерфејс Одбор ЏЕК Одбор Тестирани Работи

DEN 651.84

КОМПЛЕТЕН МОДЕЛ ! РОКИ СТАБИЛНА !ДОБРА УСЛУГА И ДОБРА ЦЕНА !ЗАБЕЛЕШКА !!!! мојот пријател ,пред плаќањето ,ве молиме проверете слики со оригиналниот објект ,на матичната плоча е дел број специфични, мора да поредок од страна на точната дел не...

790202-501 DA0U83MB6E0 плоча i3-4030U Одговара за HP 15-F018DX 15-F019DX 15-F162DX ЛАПТОП КОМПЈУТЕР

7632.00 -6 % DEN 7174.00

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист ...

NOKOTION СПС V000225010 PN 1310A2357402 Лаптоп плоча За toshiba satellite C650D C655D 6050A2357401-MB-A02 Главниот Одбор работа

3024.00 -5 % DEN 2873.00

Гаранција : 60 дена ( Започне кога стоката да пристигне)1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање...

SHELI 13269-1 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3542 3442 3543 3443 лаптоп плоча I7 ПРОЦЕСОР ГМ плоча работи

7200.00 -5 % DEN 6840.00

Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ 19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)132691 тестирани оригиналната плоча во акции за dell 3542 3442 3543 3443 лаптоп плоча I7 ПРОЦЕСОР плоча 100% работи1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите...

Нови I/O shield задната плоча на плоча за SABERTOOTH Z97 МАРКО 2 само shield backplate Бесплатен превозот

795.84 -15 % DEN 676.00

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

Нови I/O shield задната плоча на плоча за SABERTOOTH Z87 само shield backplate Бесплатен превозот

796.32 -15 % DEN 677.00

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

бесплатен превозот G751JL GT965M 2GB со I7-4720HQ процесорот HM86 плоча За ASUS G751J G751JL Лаптоп плоча РЕВ 2.0 Тестирано

DEN 15834.72

КОМПЛЕТЕН МОДЕЛ ! РОКИ СТАБИЛНА !ДОБРА УСЛУГА И ДОБРА ЦЕНА ! Висок квалитет 100% Тест ! Безбедно и Добар пакет ! Добра Услуга ! 60 дена гаранција од добивате ! Ве молиме двојно се провери пред да се купат! Бидете сигурни дека вашата стара плоча иста со нашата листа !! Можете да ни испратите слики од вашиот стар плоча, ние ви помогне да се потврди !!!објектот слика : превозот informaiton / пакеткомплетен модел матични плочи : K43 LY K43 LY K53 SJ N53 SN K53 SV / 2.1 K53 SV / 2.3 K53 SV / 3.0 K53 SV / 3.1 X401 U X401 U / 4 G N73 SV M51 TA F50 SV K56 CA K54 C G73 SW K95 VM U47 A K93 SV K43 SM U41 SV N73 SM K52 F X551 MA X750 JB g750jz UX32 A K55 VD K55 A K43 SA U31 SD UL30 VT F3 SV K54 LY X420 CA N43 SM X202 E N76 VZ N61 DA K46 CM K52 JC K54 L U36 SD F5 GL K45 VD K45 A TX300 CA K53 SD N75 SF 1018 P X51 L F5 R G751 JL X555 LA g750js N55 SF X55 C K53 TA итн.....4384 најдобра цена ДОЛАРИ 74 / парче парче ДОЛАРИ 80 / парче ДОЛАРИ 83 / парче парче парче 25 парче парче ДОЛАРИ 36 / парче ДОЛАРИ 35 / парче парче ДОЛАРИ 36 / парче ДОЛАРИ 36 / парче 30 парче парче ДОЛАРИ 78 / парче ДОЛАРИ 80 / парчеПолитика за враќање1.целосно гаранција против и неисправни производи2.Враќање само на објектот чини ,не се вклучени брод цена3.Ракување ,поштенски и превозот надомест не наплата4.Неисправни објект мора да се врати во 30 дена, со оригиналниот пристигне датумповратни информации :

656092-001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM4-2000 Лаптоп Плоча DDR3 со i3-2310m ПРОЦЕСОРОТ

2832.00 -5 % DEN 2690.00

656092001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM42000 Лаптоп Плоча DDR3 со i32310m ПРОЦЕСОРОТВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

720577-001 720577-501 за HP Павилјон 15-J 15Z-J серија Плоча A76M .Сите функции целосно Тестирани !

DEN 2784.00

Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

577065-001 Лаптоп Плоча Одговара За Hp compaq CQ61 G61 Лаптоп КОМПЈУТЕР sysmte одбор UMA , со слободен процесор !

DEN 1680.00

Купувачот точки за внимание : Сите матични плочи ние тестирани многу строго, може да бидете сигурни дека тоа работи 100% пред превозот, Како и на матичната плоча е прецизност објект, тоа е лесно да се оштетат во превозот начин и инсталирање...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.