• Ново
6 Бои T0481 Боја Мастило Рефил Кит најголемиот Дел Мастило За Печатачот Epson Перо Фото R200/R220/R300/R300M/R320/R340/RX500/RX600/RX620

6 Бои T0481 Боја Мастило Рефил Кит најголемиот Дел Мастило За Печатачот Epson Перо Фото R200/R220/R300/R300M/R320/R340/RX500/RX600/RX620

Оценка на клиентот:
DEN 1002.72
DEN 852.00 -15 %

Износ
Залиха


6 Бои T0481 Мастило Рефил Боја база најголемиот Дел Мастило За Печатачот Epson Перо Фото R200/R220/R300/R300 M/R320/R340/RX500/RX600/RX620 CISS & Принтер Ink
Име на производ :
Рефил Мастило /Боја Мастило /Принтер Ink
Компатибилни печатачи : За Epson Refillable Кертриџ и CISS Печатач Мастило
Јачина на звук :
100ml/Шише, 6 Шишиња/Set
Боја :
Б.К/C/M/Y/LC/LM
Предност :
Живописни Бои,Добра Цена и Висок Квалитет
Производ живот :
24 Месеци
Потекло Место :
Guangdong,Кина
Апликации :
За канцеларија,дома,на училиште печатење
Пакет :
1 Шише x 100ml Боја Мастило/Б.К.
1 Шише x 100ml Боја Мастило/КИП
1 Шише x 100ml Боја Мастило/MG
1 Шише x 100ml Боја Мастило/YL
1 Шише x 100ml Боја Мастило/LC
1 Шише x 100ml Боја Мастило/LM
Функција : 1. Висока боја сатурација, со голема верност. 2. Ultrafiltration, не предизвика затнување. 3. Слаба киселина или alkalescent формула, без корозија проблеми. 4. Нема крварење, нема тест, висок квалитет на печатење. 5. Брз сува формула, задоволство на висока брзина на печатење. 6. Вода основната формула, не токсичност, нема никакви хемиски опасности, нема загадување на животната средина. Апликации : Канцеларија за печатење, Рекламирање слика производство, Прозорецот Прикажува, Светлина Кутија Рекламирање, Уметнички дела реплицира, Фото Студио Позадина, Метрото Рекламирање Светлина Кутија Излез, Висока-квалитет на Слика Излез и така натаму.

Карактеристики

Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
T0481/T0482/T0483/T0484/T0485/T0486
Тип:
мастило рефил кит
тип на мастило:
Боја На Мастило За Epson/Мастило Рефил/Рефус Мастило
Volumn:
100ml X 6 Шишиња
боја:
Б.К/КИП/MG/YL/LC/LM
компатибилен печатач:
За Epson Перо Фото RX500/RX600/RX620/R200/R220/R300/R320/R340
Број На Модел На:
T0481/T0482/T0483/T0484/T0485/T0486
Рок На Траење:
24 месеци
Предност:
Висок Сатурација,Живописни Бои и да Испечатите Правилно
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Примена:
За канцеларија,дома,на училиште, бои за печатење
Пакување:
картонска кутија

Производи во категоријата

Пигмент мастило 100ml* 4 бои За Epson 2991 T2991-T2994 мастило Рефил колекции За Epson xp-235 xp-245 xp-335 xp-342 xp-432 Принтери

DEN 1466.40

Пигмент мастило 100ml* 4 бои За Epson 2991 T2991T2994 мастило Рефил колекции За Epson xp235 xp245 xp335 xp342 xp432 ПринтериИме на производ : За Epson T2991T2994 мастило Рефил колекции Модел : За Epson T2991T2994 Печатач : За Epson Изразување xp Home235 xp245 xp247 xp332 xp335 xp342 xp345 xp432 xp435 xp442 xp445 Принтери Волумен : 100ml / 1pcs Мастило тип : Пигмент мастило Бои : K,C,M,Y 4colors Олово време : 24 дена по плаќањеЗАБЕЛЕШКА:1...

100ML/Шише Чистење Течност За Epson За Canon За HP За Брат инк-џет Печатач, Течност за Чистење се Користи За Глава за Печатење

DEN 419.04

9417523250350522 Препорачува натпревар парче парче парче парче парчеЧистење Течност Информации : БрендNo En Name_NullИме На ПроизводЧистење На Течен,Течност За Чистење,Чистење РешениеОдговараат На ПечатачЗа Epson,За Canon,За HP,За Брат,За Принтер LexmarkТип На МастилоЕкопријателски Вода врз ОсноваБојаБезбојниЈачина100 ML / ШишеКарактеристичноСе Користи За Чистење Кертриџ,Печати Ја Главата,Печатач Цевка..Рок На Траење24 месециПакет inlcuded : Едно Шише 100 ML Течност за ЧистењеСлика на производот :

500ML*6 Пигмент мастило одговараат за Epson T0491 - T0496 , Вода доказ Мастило За Epson R230 R210 R350 R310 RX510 RX630 итн ,,,

DEN 4800.00

Објектот Вклучуваат : 500ml Црна Квалитет Пигмент Мастило*1500ml Синозелена Квалитет Пигмент Мастило*1500ml Магента Квалитет Пигмент Мастило*1500ml Жолта Квалитет Пигмент Мастило*1500ml Светлина Синозелена Квалитет Пигмент Мастило*1500ml Светлина Магента Квалитет Пигмент Мастило*1МоделПигмент мастило одговараат за epson T0491T0496 Вид Пигмент Мастило функција Вода доказ ...

Новиот дизајн печати ја главата чисти cleaning tool колекции,Одржување,Refilling ,За HP Принтер :Pro има око 8500 - A909b/A909a/A909n/A909g/A910a

475.20 -8 % DEN 437.00

Новиот дизајн (не се плаши од мешана боја) : печатач глава глава за печатење чистење комплет smart чисти комплет рефил алатка За HP Принтер главата модели : 711 789 792 761 18 70 72 73 80 81 83 88 89 90 91 940 941....

Боја и боја мастило рефил кит за canon pfi 102 печатење со мастило за canon ipf500 ipf510 ipf600 ipf605 ipf610 ipf700 ipf710 печатач

DEN 4641.60

Убаво расположение денес! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!Боја и боја мастило рефил кит за canon pfi 102 печатење со мастило за canon ipf500 ipf510 ipf600 ipf605 ipf610 ipf700 ipf710 печатачЗабелешка : цените не вклучуваат оддалечените области задолжен,со плаќање надомест,царински давачки,данок на локалните.ПредметиРефил Боја и Пигменти боиПечатачЗа Canon IPF500 IPF510 IPF600 IPF605 IPF610 IPF700 IPF710 IPF720 печатачКертриџ БројPFI102Пакување големина1000ml / парчеMOQ5 ЛитриПакетНеутрален пакет (едно парче пигмент мастило,4pieces боја мастило)ПрименаПостери, светлината кутии, производ на екранот рек, Слика, свадба слика, слика, маслениПечатење на фото хартија, позадина, ПВЦ,КОМПЈУТЕР,РК ХартијаПроизвод Карактеристики♥Совршен печатење перформанси, живописни Бои, Широк избор на бои, поблиску до вид;♥Мастило честички помала од 2um,68 пати 2500 мрежа филтер, никогаш не ги вашите глава за печатење;♥Без мирис, Безопасни за здравјето, заштита на животната средина;♥Водоотпорен, сонце, отпор, анти ув отпор, fadedness♥Увезените суровини и материјали на тонер, научни производство технологија, напредна ♥производство опрема, современите менаџерски процес вети висок квалитет на производот♥Разумни цени, 95% во близина на оригинален квалитет, ги зачувате вашите пари повеќе од 90%Добредојдовте на нашата продавница Печатач решенија "Add to Моите Омилени Продавници" Што ќе се добие lastest вести на ажурирани производи и цени ќе добиете нашиот приоритет попусти и купони "Add to Коли" 1.Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да се плати; 2.Кога цените се намалува, ќе добиете белешка; 3.Можете да проверите нашите производи повратни информации во секое време; 4.Се вратиме на нашата продавница страница за да ја посетите повеќе производи,ве Молиме Кликнете на 5.Да видиме повратни информации од другите купувачи, ве Молиме Кликнете тука feedback6.Нашите врвни продажба на производи, ве Молиме Кликнете тука 7.Ако имате некое прашање како што е вашата Цел,Сметка,Купони,Промоции,Наплата,се Враќа,Плаќања,одредби,Услови,Ве молиме кликнете тука : Answer : ___________________________ Note : 1...

8 L/Многу Пигмент Мастило За EPSON Перо Про 7450 9450 7400 9400 Печатач Prottle

DEN 8448.00

Добредојдовте на нашиот магазин,Имаат ncie ден8 L / Многу Пигмент Мастило За EPSON Перо Про 7450 9450 7400 9400 Печатач ProttleОписКертриџ моделЗа EPSON T6128 T6122 T6123 T6124Име На ПроизводПигмент мастилоБојаБ.К.*2 : T6128 C*2 : T6122 М*2 : T6123 Y*2 : T612Користат заЗа EPSON Перо Про 7450 9450 7400 9400 Принтер Ink Вид Пигмент Мастило Пакување 1000ml Сертификат ISO9001&14001 / SGS / MSDS / DGMБ.К X 1000 ML X 2 C X1000 ML X 2M X 1000 ML X 2 Y X1000 ML X 2Бидете внимателниЗатворен да се погледне надолу, освен ако не сте подготвени да се купи високПотсетување : 1...

За Ricoh GC41 мастило рефил кертриџ и 100ml сублимација мастило за Ricoh SG3100 SG2100 SG2010L SG3110dnw принтери

DEN 1281.60

За Ricoh GC41 мастило рефил кертриџ и 100ml сублимација мастилоЗа Ricoh SG3100 SG2100 SG2010 L SG3110dnwПроизводи ДеталиМастила ПараметарПредметиЗа Ricoh GC41 мастило кертриџ и сублимација мастилоТип На Мастилосублимација мастило (вода седиште)БоиK,C,M,Y 4 боиПакување големина1 x 100ml Црна сублимација мастило1 x 100ml Синозелена сублимација мастило1 x 100ml Жолта сублимација мастило1 x 100ml Магента сублимација мастило1×75ml Црно мастило рефил кертриџ1×50мл Синозелена мастило рефил кертриџ1×50мл Жолта мастило рефил кертриџ1×50мл Магента мастило рефил кертриџПринтери : За Ricoh SG3100 SG2100 SG2010 L SG3110dnwКарактеристики : ♥ Во производот суровини и модерна технологија на обработка;♥ Тројна затворени филтер, никогаш не ги глава за печатење;♥ Умерено Суви и пропустливост, и може да се користи за различни печатени медиуми;♥ PH вредноста на слаба база, без било отпорност, заштита на глава за печатење за долго ти ме употреба;♥ Печати мазна, не се шири и боја, бојата светла.Добредојдовте на нашата продавница Печатач решенија "Add to Моите Омилени Продавници" Што ќе се добие lastest вести на ажурирани производи и цени ќе добиете нашиот приоритет попусти и купони "Add to Коли" 1.Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да се плати; 2.Кога цените се намалува, ќе добиете белешка; 3.Можете да проверите нашите производи повратни информации во секое време; 4.Се вратиме на нашата продавница страница за да ја посетите повеќе производи,ве Молиме Кликнете 5.Да видиме повратни информации од другите купувачи, ве Молиме Кликнете тука feedback какви Било прашања или повеќе детали, ве Молиме контактирајте со нас, ве Молиме КликнетеАко ви треба други добри производи,можете да кликни тука за нашата продавница : Answer : ___________________________ Note : 1...

Печатач мастило рефил кит за HP DeskJet GT5810 GT5820 GT51 GT52 мастило за полнење

837.60 -24 % DEN 636.00

Печатач мастило рефил кит за HP Desk Jet GT5810 GT5820 GT51 GT52 мастило за полнењеФункција : Печатач мастило рефил за HPБоја : Црна / Магента / Синозелена / YellwМастило Капацитет : секое шише 100mlСамо Животот : 18 месецОдговараат за : За HP Desk Jet GT5810 GT5820

T5808 Специјализирани Сублимација Мастило За Epson Перо про 3800 про 3880 про 3805 печатач висок квалитет на сублимација мастило Бесплатен превозот

3840.00 -6 % DEN 3610.00

Пакетот вклучува : T5801 Специјализирани СУБЛИМАЦИЈА мастило Фото Црна x 100ml T5802 Специјализирани СУБЛИМАЦИЈА мастило Синозелена x 100ml T5803 Специјализирани СУБЛИМАЦИЈА мастило Магента x 100ml T5804 Специјализирани СУБЛИМАЦИЈА мастило Жолта x 100ml T5805 Специјализирани СУБЛИМАЦИЈА мастило Светлина Синозелена x 100ml T5806 Специјализирани СУБЛИМАЦИЈА мастило Светлина Магента x 100ml T5807 Специјализирани СУБЛИМАЦИЈА мастило Светлина Црна x 100ml T5808 Специјализирани СУБЛИМАЦИЈА мастило Мат Црна x 100ml T5809 Специјализирани СУБЛИМАЦИЈА мастило Светлина Светлината црна x 100ml мастило е Специјализирана СУБЛИМАЦИЈА Мастило, прекрасна боја покажува тесно како оригиналниот epson мастила, и може да се заштити вашиот печатач глава од се уништени или блокирани...

PGI-2400 PGI-2400XL Б.К Пигмент мастило Боја мастило рефил кит за Canon MAXIFY iB4040 iB 4040 MB 5040 5340 MB5040 MB5340 инк-џет печатач

1435.20 -6 % DEN 1349.00

PROCOLOR Најновите PGI2400 XL Б.К Пигмент црно мастило = 100ml*2=200 ML, PGI2400 XL C M Y Боја Боја Мастило Најдобар Квалитет Пигмент црно мастило Боја Боја на Мастило, CISS мастило Рефил мастило Фото мастило погоден Компатибилна со Следниве ПринтериMAXIFY MB5040 MB5340 i B4040 инкџет Печатач Карактеристики : 1...

INKARENA Мастило Рефил Кертриџ T7891 T7892 T7893 T7894 за Epson WF-5110DW WF-5190DW WF-5620DWF WF-5690DWF Inkjet Принтер Ink

1142.40 -5 % DEN 1085.00

Детали за производотЉубезно Совети : Друга Земја користи различни кертриџ модел, Дури и ако вашиот печатач е истиотЗначи, Прво, Пред да ја купите, ве Молиме потврдете го вашиот стар оригинални мастило кертриџ е T78914, а Потоа Може да се купи нашата оваа КертриџАко вашиот стар оригинални мастило кертриџ НЕ е T78914 , НЕ се КУПИ оваа кертриџ.На секое Прашање, Контактирајте нè за совет!1.Пакет ќе вклучени како што е подолу : 1 PCS X T7891 Празни Refillable Мастило Кертриџ со чип Црна1 PCS X T7892 Празни Refillable Мастило Кертриџ со чип Синозелена1 PCS X T7893 Празни Refillable Мастило Кертриџ со чип Магента1 PCS X T7894 Празни Refillable Мастило Кертриџ со чип Жолта2.Се работи за Печатач листа како што е подолу : За Epson работна Сила Про WF5110 DW WF5190 DW WF5620 DWF WF5690 DWF ...ИнкЏет Печатач3.За тоа Како Да го ресетирате Чип,Чипот е да се покаже мастило ниво во прв пат, по ресетирање ќе не покажуваат мастило ниво повторно.Само Кога Печатач Потсети дека Мастило е "ниски" или "!" или "X",Се повлече од Кертриџ, и да ја инсталирате кертриџ за.Мастилото Може да продолжи употреба

INKARENA Полни со МАСТИЛО Замена за HP 61 XL 100ml Боја Deskjet 1050 1000 1055 2000 2050 Година 2512 3000 J110a J210a J310a Печатач

948.00 -25 % DEN 711.00

INKARENA Полни со МАСТИЛО Замена за HP 61 XL 100ml Боја Deskjet 1050 1000 1055 2000 2050 Година 2512 3000 J110a J210a J310a Печатач1.Опис На ПроизводотВо Пакетот се Вклучени како што е подолу : 1 PCS X 100ml Рефил боја мастило Црна боја1 PCS X 100ml Рефил боја мастило Синозелена боја1 PCS X 100ml Рефил боја мастило Магента боја1 PCS X 100ml Рефил боја мастило Жолта бојаУниверзална за сите инкџет Печатач Кертриџ,за 61 XL за Deskjet 1050 1000 1055 2000 2050 Година 2512 3000 J110a J210a J310a Печатач s2.Слика на Производот3.Печати Тест Страница4.Добар Пакет, Заштита на Стоки Повеќе добро !5.Кој го избра нас ?6.Услуга На Клиентите

Бесплатни Цена!!! 4PC GC 41 Сублимација Мастило Со 4PC Мастило Рефил Кертриџ За Ricoh GC41 Печатач Со Постојан ЛАК Чип

DEN 2879.04

Добредојдовте на нашиот магазин,имајте пријатен ден !Бесплатни Цена!!! 4 PC GC 41 Сублимација Мастило Со 4 PC Мастило Рефил Кертриџ За Ricoh GC41 Печатач Со Постојан ЛАК ЧипSpecifiction : Име На ПроизводМастило Кертриџ Со Сублимација На Бои Со Мастило За RicohБрој На Модел НаЗа Ricoh GC41Модел На ПечатачЗа Ricoh SG3100 SG2100 SG2010 L SG3110dnwБојаБ.К C Y MСтатус4 PC Кертриџ +4 PC x Сублимација Мастило 100mlЧипПостојана ЧипMOQ1 Многу( 8 ПАРЧИЊА)Олово Време13 Работа дена По Успешното ПлаќањеПакување : Неутрален Пакување,Картон во Тетрапак1 Парчиња Мастило Касети GC41 Црна.1 Парчиња Мастило Касети GC41 Цијан.1 Парчиња Мастило Касети GC41 Маг.1 Парчиња Мастило Касети GC41 Жолта.1 Парчиња 100ml Сублимација Мастило GC41 Црна.1 Парчиња 100ml Сублимација Мастило GC41 Цијан.1 Парчиња 100ml Сублимација Мастило GC41 Маг.1 Парчиња 100ml Сублимација Мастило GC41 Жолта.Потсетување : 1...

4 x100ml/Боја Рефил Боја Мастило за Полнење За Epson Перо Канцеларија TX300F TX550W TX510FN TX600FW TX103 TX113 Refillable инк-џет Печатач

761.28 -25 % DEN 571.00

започнетекрај (1set)4x100ml Боја Мастило за EPSON Refillable кертриџ и CISS.Пакетот вклучува : (1) 1 Шише 100ml Црно мастило.(2) 1 Шише 100ml Синозелена мастило.(3) 1 Шише 100ml Магента мастило.(4) 1 Шише 100ml Жолта мастило.Универзална Висок квалитет 4 Боја Премиум Боја Мастило 400 ML За EPSON ПероПеро T13 / TX121 / C79 / C90 / C92 / C110 / CX3900 / CX4900 / CX5500 / CX5600 / CX5900CX6900 F / CX7300 / CX9300 F / CX9300 F безжична изданиеT10 / T11 / T20 / T20 E / T21 / T30 / T40 W / TX100 / TX110TX111 / TX200 / TX210 / TX209 / TX213 / TX220 / TX400 / TX409 / TX410канцеларија TX300 F / TX550 W / TX510 FN / TX600 FW / TX103 / TX113 принтер ink

6 Боја 70ml Боја на Мастило, Мастило Рефил Кит T6731 T6732 T6733 T6734 T6735 T6736 за Epson L800 L801 L810 L850 L1800 Печатач Еко Резервоар за Мастило

949.92 -35 % DEN 617.00

Опис На Производот6 Боја 70ml Боја на Мастило, Мастило Рефил Кит T6741 T6742 T67436 T6744 T6731 T6732 T6733 6 за Epson L800 L801 L810 L850 L1800 ПечатачНа packege ќе вклучуваат како што е подолу : 1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот Црна Боја на Мастило1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот Синозелена Боја на Мастило1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот Магента Боја на Мастило1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот жолта Боја на Мастило1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот Светлина Синозелена Боја на Мастило1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот Светлина Магента Боја на МастилоЗа Принтер ink Кертриџ No : T6731 T6732 T6733 T6734 T6735 T6736 за Epson L800 L801 L810 L850 L1800 Принтер Ink

Топла Продаде 500ml УВ Вискозност Течни користат за УВ flatbed Печатач

DEN 3355.20

Нови УВ Вискозност Течни користат за УВ flatbed печатачУВ flatbed печатач comsumables : УВ Вискозност Течни 500ml Функција : подобрување на УВ мастило флуентност, решавање на глава за печатење вертикален спреј ...

печатач амортизерите за MIMAKI JV5 Mimaki JV33 и Epson DX5 Глави амортизерите

1344.00 -5 % DEN 1277.00

печатач амортизерите за MIMAKI JV5 Mimaki JV33 и Epson DX5 Глави амортизеритеОпис На Производот1.печатач амортизерите е за да се спречи вашиот Mimaki JV33 Mimaki JV5 и Epson DX5 печати ја главата затнат,ќе треба да ја замени овие апсорбери на секои шест месециОвие апсорбери работа за вода и база на растворувач инкџет печатари.2.компатибилен за следните модели : Mimaki JV33Mimaki JV5EPS DX5 глава за печатење3.Големината на амортизерите е за 77.3 mm (W) x 28mm (H).Тоа е направено на П...

PGI-550(Пигмент мастило),CLI-551 Фото CISS Мастило рефил кит За Canon Pixma iP7200 MG5450s MG5650 MG5655 MG6600 MG6650 MX920 Печатач

1248.00 -6 % DEN 1173.00

PROCOLOR Најновите 100ml PGI550,CLI551dye мастило : Најдобар Квалитет на боја на мастило, CISS мастило Рефил мастило Фото мастило погоден За Canon Pixma PIXMA MG5450 / MG5550 / MG6350 / MG6450 / MG7150 / Ip7250 / Ip8750 / Ix6850 / MX725 / MX925 MG6350 / MG7150 / Ip8750 / MG7550 i P7200 MG5450s MG5650 MG5655 MG6600 MG6650 MX920 Серија печатачи(CLI551 XL GY : Pixma MG6350 / MG7150 / MG7550 / Ip8750) Мастило тип како оригиналниотPGI550 BK(Пигмент мастило),CLI551 BK(Боја мастило)CLI551 C(Боја мастило)CLI551 M(Боја мастило)CLI551 Y(Боја мастило) Карактеристики : 1...

Мастило рефил Кертриџ T1301 T1302 T1303 T1304 за Epson Перо SX525WD SX620FW Перо Канцеларија BX525WD BX625FWD B42WD Печатач

384.00 -5 % DEN 365.00

Мастило рефил Кертриџ T1301 T1302 T1303 T1304 за Epson Перо SX525 WD SX620 FW Перо Канцеларија BX525 WD BX625 FWD B42 WD Мастило Кертриџ Опис на Производот1.Пакет ќе Вклучени како подолу1 X КОМПЈУТЕРИ T1301 Празни Refillable Кертриџ Црно, со автоматско ресетирање чип1 X КОМПЈУТЕРИ T1302 Празни Refillable Кертриџ Цијан, со автоматско ресетирање чип1 X КОМПЈУТЕРИ T1303 Празни Refillable Кертриџ Магента, со автоматско ресетирање чип1 X КОМПЈУТЕРИ T1304 Празни Refillable Кертриџ Жолта, со автоматско ресетирање чипМодел Бр...

4 Боја*100ml За Брат LC161 Висок Квалитет најголемиот Дел Печатач Боја Мастило Погоден За DCP-J152W/J752DW/MFC-J245/J470DW/650DW/J870DW

826.56 -15 % DEN 703.00

4 Боја*100ml За Брат LC161 Висок Квалитет најголемиот Дел Печатач Боја Мастило Погоден За DCPJ152 W / J752 DW / MFCJ245 / J470 DW / 650 DW / J870 DWModle Бр...

400ml ЦРНА Универзално Мастило Рефил кит за HP Принтер Боја мастило сите модел Б.К CISS Кертриџ Мастило во резервоарот секое шише 100ml

667.20 -5 % DEN 634.00

1.Карактеристики На Производот : 1) .Мастило капацитет 100ml мастило боја 2) .Мастило Refills инкџет Печатари, CISS Системи & Refillable Касети 3) .Бојабазирани 4) .Мастило рефил со Антизатнување формулација 5) .Триаголник рефил млазницата за лесно рефил и помалку неред 2.компатибилен модел : за HP Inkjet Принтер CISS мастило Кертриџ3) Пакет Се Вклучени : 4 x 100ml Црна рефил боја мастило Функција : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.