• Ново
8x LC61 LC38 LC11 LC16 LC65 LC67 LC980 LC990 LC1100 Компатибилни, Мастило Кертриџ за Брат DCP 185C 195C 9805C 383C 385C 387C 395C

8x LC61 LC38 LC11 LC16 LC65 LC67 LC980 LC990 LC1100 Компатибилни, Мастило Кертриџ за Брат DCP 185C 195C 9805C 383C 385C 387C 395C

Оценка на клиентот:
DEN 782.40
DEN 720.00 -8 %

Износ
Залиха


Компатибилен за
C olour
Количина
Капацитет
LC980/LC1100
Црна
2
18ml
LC980/LC1100
Синозелена
2
12 ml
LC980/LC1100
Магента
2
12 ml
LC980/LC1100
Жолта
2
12 ml
За Модел LC980 LC1100 Брат DCP-145 C, Брат DCP-165 C, Брат DCP-167 C Брат DCP-185 C, Брат DCP-195 C, Брат DCP-250 C Брат DCP-365 CN, Брат DCP-375 CW, Брат DCP-383 C Брат DCP-385 C, Брат DCP-387 C, Брат DCP-395 CN Брат DCP-535 CN, Брат DCP-585 C, Брат DCP-585 CW Брат DCP-585 CW+, Брат DCP-J715 W Брат DCP-6490 CW, Брат DCP-6690 CW Брат DCP-6890 CW, Брат MFC-250 C Брат MFC-255 CW, Брат MFC-290, Брат MFC-290 C Брат MFC-295 CN, Брат MFC-297 C, Брат MFC-490 C Брат MFC-490 CN, Брат MFC-490 CW, Брат MFC-490 CW+ Брат MFC-495 CW+, Брат MFC-J615, Брат MFC-J615 W Брат MFC-650 CD, Брат MFC-650 CDW Брат MFC-670 CD, Брат MFC-670 CDW, Брат MFC-790 C Брат MFC-790 CW, Брат MFC-795 CW Брат MFC-930 CDN, Брат MFC-930 CDWN Брат MFC-990 CW, Брат MFC-990 C, Брат MFC-5490 C Брат MFC-5490 CN, Брат MFC-5890 CN, Брат MFC-6490 C Брат MFC-6490 C, Брат MFC-6490 CW Брат MFC-6490 CN, Брат MFC-6490 CN Брат MFC-6690 CW, Брат MFC-6890 CDW
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
LC61 LC38 LC11 LC16 LC65 LC67
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Модел На Печатач:
DCP-195C DCP-250C DCP-365CN
DCP-145C DCP-165C DCP-167C DCP-185C:
DCP-535CN DCP-585C DCP-585CW
DCP-383C DCP-385C DCP-387C DCP-395CN:
DCP-375CW DCP-J715W MFC-250C
DCP-6490CW DCP-6690CW DCP-6890CW:
MFC-295CN MFC-297C MFC-490C
DCP-585CW+ MFC-255CW MFC-290 MFC-290C:
MFC-495CW+ MFC-J615 MFC-J615W
MFC-490CN MFC-490CW MFC-490CW+:
MFC-670CDW MFC-790C MFC-790CW
MFC-795CW MFC-930CDN MFC-930CDWN:
MFC-990CW MFC-990C MFC-5490C
MFC-5490CN MFC-5890CN MFC-6490C:
MFC-6490CW MFC-6490CN MFC-6490CN
MFC-6690CW MFC-6890CDW:
LC-980 LC-1100 Црна
боја:
C, K, M, Y

Производи во категоријата

(RCE-771-776) refillable мастило рефил кертриџ за Epson T0771-776 77 Перо Фото R280 R380 Уметничките 50 б.к/c/m/y/lc/lm слободни DHL

DEN 1692.00

refillable мастило рефил кертриџ за Epson T0771776 77 Перо Фото R280 R380 Уметничките 50 б.к / c / m / y / lc / lm1 спакувани во транспарентна пластична кеса2...

1 Црна Remanufactured Мастило Кертриџ За Canon СТР-37 СТР 37 PG37 Pixma MP210 MX300 MX310 MP190 mini260 MP470 MP220 инк-џет Печатач

690.72 -14 % DEN 594.00

започнетекрајотКомпатибилен ЗаБојаКоличинаКапацитетСТР37Црна19mlCL38 ТриБоја014mlСе користи За HP Принтер Модел : Pixma Ip2600 i P1800 i P2770 i P2772 Ip2500 MP237MP245 MP258 MP268 MP276 MP287 MP486 MP496 MP497MX328 MX338 MX347 MX357 MX366 MX416 MX426 MP140MP210 MX300 MX310 MP190 mini260 MP470 MP220Не сите печатач модели се наведени тука.Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,ве молиме контактирајте со нас Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето...

5 Бои За HP 564 564XL Празни Мастило Кертриџ Со Чип За HP 6510 6512 6515 6520 6525 7510 7515 7520 7525 C309a C410a B210a

DEN 512.64

Бренд OCBESTJET Име на Производ Празни Refillable Мастило Патрон Патрон Број За HP 564 / 564 XL за Јачина на Б.К.20 ML PGBK C M Y15 ML Боја Б.К PGBK C M Y Чип Вид Инсталиран Со Resettable Чип е Применливо Мастило Тип Боја Мастило / Боја Мастило Гаранција 1 : 1 да го Замени Било Неисправни за Пакување, Вклучувајќи1 Парче × Б.К...

Топла Продажба 2BK+1C за Canon 21 24 Мастило Касети BCI-21 BCI-24 за BJC-2000SP 2100 2100SP 4000 Печатач Слободни Shpping Промоција

DEN 575.52

Опис на производот : Модел : За Canon 21 / 24Боја : Црна,Цијан,Жолта,МагентаФункција : НоваКомпатибилен печатач модел : BJC2000 SP / 2100 / 2100 SP / 4000 / 4100 / 4200 / 4200 SP / 4300 / 4310 SP / 4400 / 4550 4650 / 5000 / 5100 / 5500 / 5500 T / S100 / S100 SP / S200 / S200x / S200 SP / S200 SPx / S300 / S330 Фото Multi Pass C70 / C75 / C80 ФАКС B180 C / B210 C / B215 C / B230 C PIXMA i P1000 / i P1500 / i P2000 / MP110 / MP130 PIXMP375 R i250 / i255 / i320 / i350 / i355 / i450 / i450x / i455 / i470 D / i475 D Smart Base MP360 / MP370 / MP390 / MPC190 / MPC190 S / MPC200 / MPC200 Фото / MPC360 / MPC390Производот содржи : 2 парчиња за Canon 21 / 24 Црна1pcs за Canon 21 / 24 Синозелена / Магента / ЖолтаЗабелешки : 1.Различни Област користат различни мастило кертриџ модел иако печатач модел е исто.2.Ве молиме проверете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел број пред да го одржи редот.3.Ако вашата оригинална мастило кертриџ не е 21 / 24, НЕ купувам ова кертриџ.4.XL и не XL се исти, не постои никаква разлика,Ако имате било какви барања на етикетата, ве молиме контактирајте со нас5.Изгледот на секоја серија можат да бидат различни, но не влијае на користењето.6.Било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет!

LC203 LC203XL мастило кертриџ за Брат MFC-J4320DW MFC-J4420DW MFC-J4620DW MFC-J5520DW MFC-J5620DW MFC-J5720DW

571.20 -12 % DEN 503.00

Type : Full компатибилен кертриџЧип : со нов чипкомпатибилен печатач : За брат MFCJ4320 DW За брат MFCJ4420 DWЗа брат MFCJ4620 DW За брат MFCJ5520 DWЗа брат MFCJ5620 DW За брат MFCJ5720 DW(Америка)Пакет содржина : 1pcs lc203xl б.к со мастило чип1pcs lc203xl C со мастило чип1pcs lc203xl M со мастило чип1pcs lc203xl Y со мастило чипКупувачот Напомени : 1...

(RCE-IC6CL50) refillable мастило рефил кертриџ за Epson IC6CL50 ЕП-901A ЕП-901F ЕП-902A ЧАСОТ-A820 б.к/c/m/y/lc/lm бесплатен превозот на курирската служба dhl

DEN 1692.00

refillable мастило рефил кертриџ за Epson IC6 CL50 ЕП901 A,EP901 F,EP902 A,PMA820 б.к / c / m / y / lc / lm со ЛАК1 спакувани во транспарентна пластична кеса2...

(RCE-781-786) refillable мастило рефил кертриџ за Epson T0781-786 78 Перо R260 R380 R280 RX580 RX680 RX595 Artisan50 bkcmylclm

DEN 1692.00

refillable мастило рефил кертриџ за Epson T078120 T078220 T078320 T078420 T078520 T078620 Перо Фото R260 R380 R280 RX580 RX680 RX595 Artisan50 б.к / c / m / y / lc / lm6 компјутери по многуСо ЛАК ЧиповиBKCMYLCLM (6 боја)1...

Бесплатен превозот Нови Refillable мастило Кертриџ со Постојан чип за Epson R3000 Печатач 9 Боја на Мастило Кертриџ

DEN 3739.68

бесплатен превозот Нови Refillable мастило Кертриџ со Постојан чип за Epson R3000 Печатач 9 Боја на Мастило КертриџОпис На Производот : Висок квалитет Refillable Кертриџ За Принтер Epson R3000 9 Боја на Мастило Кертриџмастило кертриџ Бр...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.