• Ново
LC203 LC203XL мастило кертриџ за Брат MFC-J4320DW MFC-J4420DW MFC-J4620DW MFC-J5520DW MFC-J5620DW MFC-J5720DW

LC203 LC203XL мастило кертриџ за Брат MFC-J4320DW MFC-J4420DW MFC-J4620DW MFC-J5520DW MFC-J5620DW MFC-J5720DW

Оценка на клиентот:
DEN 571.20
DEN 503.00 -12 %

Износ
Залиха


Type : Full компатибилен кертриџ
Чип : со нов чип
компатибилен печатач :
За брат MFC-J4320 DW За брат MFC-J4420 DW
За брат MFC-J4620 DW За брат MFC-J5520 DW
За брат MFC-J5620 DW За брат MFC-J5720 DW
(Америка)
Пакет содржина :
1pcs lc203xl б.к со мастило чип
1pcs lc203xl C со мастило чип
1pcs lc203xl M со мастило чип
1pcs lc203xl Y со мастило чип
Купувачот Напомени : 1. Сите брендови и трговски марки се сопственост на нивните сопственици соодветно и се наведени тука за опис цели. 2. Ние тест секој производ пред превозот, ние гарантираме 100% работи. 3. Ве молиме да го пополните вашиот точни телефонски број за да се обезбеди навремена испорака на нарачката. Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во можност да ја прими цел. 4. Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики (производ серија, етикетата, пакувањето). Сликите се за повикување само, но сите наши предаден производ се+ одделение ниво на квалитет и 100% гарантира против maerials и изработка. Без претходна најава. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас. 5. Кога ќе купите цел од нас, ве молиме бидете сигурни дека кертриџ број на моделот се совпаѓа со еден (ОЕМ код) ќе се користи во вашиот печатач, бидејќи кертриџ чип не е истата за различни пазарот иако печатач број на моделот може да биде исто. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што се компатибилни, мастило касети и зошто да се купи од нив?
На касети се сосема нови, запечатени и заградена со 3 страна на производителот. Тие ги исполнуваат или надминуваат OEM бренд касети на дел од цената. П : Може еден компатибилен кертриџ добие ист принос како оригинален кертриџ? Нашите компатибилен кертриџ ќе печати најмалку иста количина, како и во нормална состојба повеќе од ОЕМ кертриџ. На повеќето нов печатач модели на софтвер во печатачот диктира колку кертриџ може да печати. На компатибилен касети се дизајнирани за да ја испечатите точни количини каде печатач диктира. П : Компатибилни или Remanufactured мастило кертриџ се и поекономична алтернатива за ОЕМ мастило касети? Сите наши компатибилен или remanufactured мастило кертриџ се произведени според ОЕМ спецификација, и ќе се еднакви на истата страница принос како и нивните ОЕМ колега. За сите мастило касети кој е рециклиран да OEM спецификација, процесот во cludes инспекција на употребата кертриџ, електроника тест, замена на сите носи, замена на сите потребни делови, и печатење тест мастило кертриџ за квалитет. Сите наши мастило касети се 100% гарантира П : Ќе климатски фактор влијаат на печатење квалитетот на компатибилен касети? Најдобар складирање температура опсег за касети да се добие најдобар печатење квалитет е 10°C До 35°C. Ако чување на високи или замрзнување температурата за долго време дефинитивно ќе влијае на печатење перформанси.

Карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
LC203
Компатибилен Бренд:
Брат
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
c, m, y, k

Производи во категоријата

2x мастило касети компатибилен за hp21 22 замена за 21XL 22XL Deskjet 3915 3920 3930v D1530 D1320

DEN 685.44

21 / 22 МАСТИЛО КЕРТРИЏ21 XL / 22 XL висок капацитетБОЈА : Б.К., CMYЗА ОЕМ МОДЕЛ : C9351 A, C9352 Aсо МАСТИЛО со висок капацитет внатре!СЕ КОРИСТИ ЗА : компатибилен за HP PSC 1402 1406 1408 1410Dsekjet D1360 D1460 D2360 D2460 3920 3940 F370F380 F2120 F2180 F2280 F2179 F4180 Officejet 4355 5610 итн.2 ПАРЧИЊА=1 BK+1 COLORПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАПАКУВАЊЕ : стандардно пакувањеКонтакт Со Нас На : Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.Ако треба поголеми нарачки, pls...

(RCE-781-786) refillable мастило рефил кертриџ за Epson T0781-786 78 Перо R260 R380 R280 RX580 RX680 RX595 Artisan50 bkcmylclm

DEN 1692.00

refillable мастило рефил кертриџ за Epson T078120 T078220 T078320 T078420 T078520 T078620 Перо Фото R260 R380 R280 RX580 RX680 RX595 Artisan50 б.к / c / m / y / lc / lm6 компјутери по многуСо ЛАК ЧиповиBKCMYLCLM (6 боја)1...

Топла Продажба 2BK+1C за Canon 21 24 Мастило Касети BCI-21 BCI-24 за BJC-2000SP 2100 2100SP 4000 Печатач Слободни Shpping Промоција

DEN 575.52

Опис на производот : Модел : За Canon 21 / 24Боја : Црна,Цијан,Жолта,МагентаФункција : НоваКомпатибилен печатач модел : BJC2000 SP / 2100 / 2100 SP / 4000 / 4100 / 4200 / 4200 SP / 4300 / 4310 SP / 4400 / 4550 4650 / 5000 / 5100 / 5500 / 5500 T / S100 / S100 SP / S200 / S200x / S200 SP / S200 SPx / S300 / S330 Фото Multi Pass C70 / C75 / C80 ФАКС B180 C / B210 C / B215 C / B230 C PIXMA i P1000 / i P1500 / i P2000 / MP110 / MP130 PIXMP375 R i250 / i255 / i320 / i350 / i355 / i450 / i450x / i455 / i470 D / i475 D Smart Base MP360 / MP370 / MP390 / MPC190 / MPC190 S / MPC200 / MPC200 Фото / MPC360 / MPC390Производот содржи : 2 парчиња за Canon 21 / 24 Црна1pcs за Canon 21 / 24 Синозелена / Магента / ЖолтаЗабелешки : 1.Различни Област користат различни мастило кертриџ модел иако печатач модел е исто.2.Ве молиме проверете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел број пред да го одржи редот.3.Ако вашата оригинална мастило кертриџ не е 21 / 24, НЕ купувам ова кертриџ.4.XL и не XL се исти, не постои никаква разлика,Ако имате било какви барања на етикетата, ве молиме контактирајте со нас5.Изгледот на секоја серија можат да бидат различни, но не влијае на користењето.6.Било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.