• Ново
0281006035 CR Common Rail Вбризгување на Висок Притисок Сензор Модератор За KIA SEDONA III Мк II SORENTO II SPORTAGE 2.0 2.2 CRDi Дизел

0281006035 CR Common Rail Вбризгување на Висок Притисок Сензор Модератор За KIA SEDONA III Мк II SORENTO II SPORTAGE 2.0 2.2 CRDi Дизел

Оценка на клиентот:
DEN 2534.40
DEN 2154.00 -15 %

Износ
Залиха


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Тема : M18 x 1.5
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Нерѓосувачки Челик
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи перформанси
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Примена : За HYUNDAI GRAND SANTA FE 2.2 CRDi (D4 HB) 197 2013 - За HYUNDAI GRAND SANTA FE 2.2 CRDi (D4 HB) 200 2015 година - За HYUNDAI ix35 (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi 4 WD(D4 HA) 136 2010 - За HYUNDAI ix35 (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi 4 WD(D4 HA) 177 2012 - За HYUNDAI ix35 (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi 4 WD(D4 HA) 184 2010 - За HYUNDAI ix35 (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi(D4 HA) 136 2010 - За HYUNDAI ix35 (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi(D4 HA) 177 2012 - За HYUNDAI ix35 (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi(D4 HA) 184 2012 - За HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi 4 WD(D6 EB) 250 2011 - За HYUNDAI MAXCRUZ 2.2 CRDi (D4 HB) 197 2013 - За HYUNDAI MAXCRUZ 2.2 CRDi (D4 HB) 200 2015 година - За HYUNDAI SANTA FE II (CM) 2.2 CRDi 4x4(D4 HB) 197 2009 - За HYUNDAI SANTA FE II (CM) 2.2 CRDi(D4 HB) 197 2009 - За HYUNDAI SANTA FE II (CM) За HYUNDAI SANTA FE II (CM) 2.0 CRDi 4x4(D4 HA) 150 2010 - За HYUNDAI SANTA FE II (CM) За HYUNDAI SANTA FE II (CM) 2.0 CRDi(D4 HA) 150 2010 - За HYUNDAI SANTA FE III (СМ) 2.0 CRDi 4 WD(D4 HA) 150 2012 - За HYUNDAI SANTA FE III (СМ) 2.0 CRDi(D4 HA) 150 2012 - За HYUNDAI SANTA FE III (ДМ) 2.0 CRDi(D4 HA) 185 2015 година - За HYUNDAI SANTA FE III (СМ) 2.2 CRDi 4 WD(D4 HB) 197 2012 - За HYUNDAI SANTA FE III (СМ) 2.2 CRDi 4 WD(D4 HB) 200 2015 година - За HYUNDAI SANTA FE III (СМ) 2.2 CRDi(D4 HB) 197 2012 - За HYUNDAI SANTA FE III (СМ) 2.2 CRDi(D4 HB) 200 2015 година - За HYUNDAI TUCSON (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi 4 WD(D4 HA) 136 2010 - За HYUNDAI TUCSON (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi 4 WD(D4 HA) 177 2012 - За HYUNDAI TUCSON (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi 4 WD(D4 HA) 184 2010 - За HYUNDAI TUCSON (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi(D4 HA) 136 2010 - За HYUNDAI TUCSON (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi(D4 HA) 177 2012 - За HYUNDAI TUCSON (LM, ЕЛ, ELH) 2.0 CRDi(D4 HA) 184 2012 - За HYUNDAI VERACRUZ 3.0 V6 CRDi 4 WD(D6 EB) 250 2011 -
За KIA BORREGO 3.0 CRDi 4 WD(G6 EN) 256 2008 година - За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 150 2010 - За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 194 2010 - За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) За KIA SEDONA III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 150 2010 - За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) За KIA SEDONA III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 194 2010 - За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) За KIA SEDONA Мк II (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 150 2010 - За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) За KIA SEDONA Мк II (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 194 2010 - За KIA MOHAVE 3.0 CRDi 4 WD(G6 EN) 256 2008 година - За KIA SEDONA III (VQ) За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 150 2010 - За KIA SEDONA III (VQ) За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 194 2010 - За KIA SEDONA III (VQ) За KIA SEDONA III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 150 2010 - За KIA SEDONA III (VQ) За KIA SEDONA III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 194 2010 - За KIA SEDONA III (VQ) За KIA SEDONA Мк II (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 150 2010 - За KIA SEDONA III (VQ) За KIA SEDONA Мк II (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 194 2010 - За KIA SEDONA Мк II (VQ) За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 150 2010 - За KIA SEDONA Мк II (VQ) За KIA КАРНЕВАЛ / ГОЛЕМИОТ КАРНЕВАЛ III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 194 2010 - За KIA SEDONA Мк II (VQ) За KIA SEDONA III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 150 2010 - За KIA SEDONA Мк II (VQ) За KIA SEDONA III (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 194 2010 - За KIA SEDONA Мк II (VQ) За KIA SEDONA Мк II (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 150 2010 - За KIA SEDONA Мк II (VQ) За KIA SEDONA Мк II (VQ) 2.2 CRDi(D4 HB) 194 2010 - За KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi 4 WD(D4 HB) 197 2009 - За KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi 4 WD(D4 HB) 200 2009 - За KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi(D4 HB) 197 2009 - За KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi(D4 HB) 200 2009 - За KIA SORENTO II (XM) За KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi 4 WD(D4 HA) 150 2010 - За KIA SORENTO II (XM) За KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi(D4 HA) 150 2010 - За KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi AWD(D4 HA) 136 2010 - За KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi AWD(D4 HA) 184 2010 - За KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi(D4 HA) 136 2010 - За KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi(D4 HA) 184 2010 -
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .

Карактеристики

Објектот Должина:
4.3
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Ширина:
2.5
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
гориво железнички
Бренд Име:
IVOK
Другиот Дел Број:
31401 2F000, 281006035, 0281 006 035
Осветленост Дел Број:
0 281 006 035, 31401-2F000
Hyundai Модел:
ix35
Објектот Тежина:
0.085
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
2.5
ix35-Година:
До 2015
Специјални Функции:
гориво железнички притисок сензор
Производителот Дел Број:
0281006035 314012F000
Тип Име:
Сензор Железнички Притисок
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-pin
Тема:
m18 x 1.5
Притисок Опсег:
2000 Бар
ОЕМ производителот Број:
0281006035 314012F000
Осветленост Дел Број:
0 281 006 035, 31401-2F000
Другиот Дел Број:
31401 2F000, 281006035, 0281 006 035

Производи во категоријата

ERIKC SCV контрола вентил 294200-0160 Вбризгување на Пумпа за Гориво Премерување Вентил 2942000160 Подготвен да дизел пумпа 294200 0160

DEN 1536.00

ERIKC SCV контрола вентил 2942000160 Вбризгување на Пумпа за Гориво Премерување Вентил 2942000160 Подготвен да дизел пумпа 294200 0160Погоден Пумпа : 2940091110, 2940090251, 2940090250, 29400911100360 02 Q18, 1460 A037, 294009025141...

Camshaft VVTi Масло Контрола Вентил За Тојота 2ZZ-GE е корола ts Lotus Celica1.8L Бензински 15330-22040 /1533022040

982.08 -10 % DEN 884.00

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери OE БР : 1533022040 способен да : МОТОРОТ КОД : 2 ZZМОБ / FE 1.8 LTR БЕНЗИНСКИ VVTi & VVTLјас

MD348483 E1T18471 Вистински гориво сензор assy,масло се префрлите притисок сензор За Мицубиши GDI Pajero

DEN 2399.52

Почитувани Добредојдовте На Нашиот МагазинОд : Авто делови дома Led Ко.Производи Детали : Производ : Гориво Притисок Сензор MD348483ОЕМ # : MD348483Одговара Автомобил : Мицубиши GDI Pajero,Lancer,Dion,Galant,CarismМестото на Оригиналот : ЈПКоличина : 1 PCS ОбновиГаранција : 12monthsЗА МИЦУБИШИ• CARISMA (EUR / NEDCAR) [DA16 A] 19952003• GALANT САЛОН (ЕУР) [EA26 A] 19962003• GALANT СТАНИЦА ВАГОН (ЕУР) [EA26 W] 19962002• PAJERO / MONTERO (ЕУР) [V60,70#] од 2000 до 2006 година• PAJERO PININ / MONTERO IO (EUR / PC [H60,70#] 19992005• ПРОСТОР ТРКАЧ (ЕУР) [N63,64 W] 19992002• ПРОСТОР ЅВЕЗДА (EUR / NEDCAR) [DG15 A] 19982004• ПРОСТОР ВАГОН (ЕУР) [N80,90#] 1998200 • DION (G...

4PCS Гориво Притисок Сензор За Гасеница Sensata 320-3064 C01 5PP4-18 ,320-3064,3203064,320-3064 C01,15742952

6220.32 -30 % DEN 4354.00

1 За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.2...

Вбризгување на гориво Пумпа Регулаторот Премерување Контрола Вентил За VOLVO FE PENTA DEUTZ EC210B EC210BLC TCD2012 TCD2013 21638691 21103266

1574.40 -15 % DEN 1338.00

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Може да се користи на подолу пумпи за гориво : За BOSCH 044501021 ,0445010258 ,098643733 ,0986437338 За BOSCH 0445010105 , 0445010134 , 0445010214, 0445010258 За СУБАРУ 221000 W010, 2210033050, 221000 W010, 2210033050 За ТОЈОТА 221000 W010 ,221000 W020 ,2210033050 ,221000 W010 ,221000 W020 ,2210033050Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МеталСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 05.2006 За VOLVO FE FE 24018 177 240 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 24018 177 240 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 24018 177 240 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 24018 177 240 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 24022 177 240 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 24026 177 240 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 24026 177 240 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 24026 177 240 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 24026 177 240 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28018 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28018 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28018 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28018 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28022 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28026 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28026 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28026 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28026 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28026 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 28026 206 280 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32018 235 320 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32018 235 320 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32018 235 320 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32018 235 320 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32022 235 320 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32026 235 320 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32026 235 320 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32026 235 320 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32026 235 320 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32026 235 320 7100 05.2006 За VOLVO FE FE 32026 235 320 7100 05.2006 За VOLVO PENTA 05.2006 "РЕНО" За КАМИОНИ1...

Притисок Mpi Регулаторот MD306058 MD322986 1100-12E00 За Мицубиши Пикап Тритон L200 Pajero Sport K66T V43 V45 V73 V75 K96W

DEN 3551.52

Почитувани Добредојдовте На Нашиот МагазинОд : Авто делови дома Led Ко.Производи Детали : Име на производ : Гориво притисок регулирање на вентилОЕМ Бр...

Бренд Нови Притисок На Маслото Сензор Switch За Рено Dacia Clio Espace Kangoo Лагуна 1.4 1.5 1.6 2.0 1.9 7700417970

633.60 -15 % DEN 539.00

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Притисок Опсег : 0.2 БарНавој Дијаметар : M14 X1.5Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : МеталСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 19911998 година За "РЕНО" CLIO1.9 D (B / C / S576, Б / В / S57 L) Hatchback 19971998 За РЕНО CLIO1.9 DHatchback 19982014 За "РЕНО" CLIO Мк II1.6 16 V (CB0 T, CB0 H) Hatchback 19982005 За "РЕНО" CLIO Мк II1.9 D (B / CB0 E) Hatchback 20002014 За "РЕНО" CLIO Мк II2.0 16 V Спорт (CB0 M) Hatchback 19992000 За "РЕНО" CLIO Мк II1.4 16 V (B / CB0 L) Hatchback 19992005 За "РЕНО" CLIO Мк II1.9 d Ti (B / CB0 U) Hatchback 20002014 За "РЕНО" CLIO Мк II1.4 16 V (B / CB0 P) Hatchback 20012014 За "РЕНО" CLIO Мк II1.5 d Ci (B / CB07) Hatchback19962000 За "РЕНО" ESPACE Мк III2.0 (JE0 A) MPV 19982002 За "РЕНО" ESPACE Мк III2.0 16 V (JE0 N, JE0 L, JE02) MPV 19992002 За "РЕНО" ESPACE Мк III1.9 d Ti (JE0 M) MPV19972014 За РЕНО KANGOOD 55 1.9 (KC0 D) MPV 19972014 За РЕНО KANGOOD 65 (KC0 E, KC02, KC0 J, KC0 N) MPV 19972014 За РЕНО KANGOO Rapid D 55 1.9 (FC0 D)Кутија 19972014 За РЕНО KANGOO Rapid D 65 1.9 (FC0 E, FC02, FC0 J, FC0 N)Кутија 20002014 За РЕНО KANGOO1.9 d Ti (KC0 U) MPV 20002014 За РЕНО KANGOO Rapid1.9 d Ti (FC0 U)Кутија 20012014 За РЕНО KANGOO1.6 16 VMPV 20012014 За РЕНО KANGOO1.6 16 V 4x4 (KC0 P, KC0 S, KC0 L) MPV 20012014 За РЕНО KANGOO1.5 d Ci (KC07) MPV 20012014 За РЕНО KANGOO1.9 d Ci 4x4 (KC0 V) MPV 20012014 За РЕНО KANGOO Rapid1.9 d Ci 4x4 (FC0 V)Кутија 20012014 За РЕНО KANGOO Rapid1.5 d Ci (FC07, FC1 R)Кутија 20022014 За РЕНО KANGOO1.5 d Ci (KC08, KC09) MPV 20022014 За РЕНО KANGOO Rapid1.5 d Ci (FC1 R)Кутија19932001 За РЕНО ЛАГУНА јас I2.0 (B56 C / H / N) Hatchback 19972001 За РЕНО ЛАГУНА I I1.9 d Ti (B56 J) Hatchback 19972001 За РЕНО LAGUNA1.9 d Ti (K56 J)Имот 19982001 За РЕНО ЛАГУНА I I1.8 16 V (B563, B564) Hatchback 19982001 За РЕНО LAGUNA1.8 16 V (K563, K564)Имот 19972001 За РЕНО LAGUNA1.6 16 V (K568)Имот 19972001 За РЕНО ЛАГУНА I I1.6 16 V (B568, B561) Hatchback 19992001 За РЕНО ЛАГУНА I I1.9 d Ci (B56 W) Hatchback 20022014 За РЕНО ЛАГУНА II2.0 16 V (BG00, BG0 K, BG0 P, BG0 W) Hatchback 20022014 За РЕНО ЛАГУНА II Спорт Tourer2.0 16 V (KG00, KG0 K, KG0 W)Имот19962014 За РЕНО MEGANE I1.9 D Еко Б / SA0 U, BA0 A) Hatchback 19962003 За РЕНО MEGANE јас Coupe2.0 i (DA0 G)Купе 19961999 Година За "РЕНО" MEGANE јас Coupe2.0 16 V (DA0 H)Купе 19962014 За РЕНО MEGANE јас Classic1.9 D (LA0 A, LA0 U)Салон 19971999 За РЕНО MEGANE Scenic1.9 D (JA0 J) MPV 19971999 За РЕНО MEGANE Scenic1.9 d Ti (JA0 N) MPV 19972001 За РЕНО MEGANE I1.9 d Ti (BA08, BA0 N) Hatchback 19972001 За РЕНО MEGANE јас Classic1.9 d Ti (LA08, LA0 N)Салон 19972001 За РЕНО MEGANE јас Coupe1.9 d Ti (DA0 N)Купе 19992014 За РЕНО MEGANE јас Break1.9 D (KA0 J, KA0 R)Имот 19992001 За РЕНО MEGANE јас Break1.9 d Ti (KA0 N)Имот 19992014 За РЕНО MEGANE јас Break1.4 16 V (KA0 D, KA1 H, KA0 W, KA10)Имот 19992014 За РЕНО MEGANE јас Break1.6 16 V (KA0 B, KA04, KA11)Имот 19992003 За РЕНО MEGANE јас Coupe1.6 16 V (DA0 B, DA04, DA11)Купе 19992014 За РЕНО MEGANE I1.6 16 V (BA11, BA04, BA0 B, BA1 J) Hatchback 19992003 За РЕНО MEGANE јас Coupe1.4 16 V (DA0 D, DA1 H, DA0 W, DA10)Купе 19992014 За РЕНО MEGANE I1.4 16 V (BA0 D, BA1 H, BA0 W, BA10) Hatchback 19992014 За РЕНО MEGANE јас Classic1.4 16 V (LA0 D, LA1 H, l A0 W, LA10)Салон 19992014 За РЕНО MEGANE јас Classic1.6 16 V (La04, LA11, LA0 B, LA1 C, LA1 J)Салон 19992003 За РЕНО MEGANE јас Coupe2.0 16 V IDE (DA03, DA0 P, DA14)Купе 20012014 За РЕНО MEGANE јас Break1.9 d Ci (KA05, KA1 F)Имот 20012003 За РЕНО MEGANE јас Coupe1.9 d Ci (DA05, DA1 F)Купе 20012014 За РЕНО MEGANE I1.9 d Ti (BA1 U) Hatchback 20012014 За РЕНО MEGANE јас Break1.9 d Ti (KA1 U)Имот 20012014 За РЕНО MEGANE I1.8 16 V (BA06, BA12, BA1 A, BA1 M, BA1 R) Hatchback 20012014 За РЕНО MEGANE јас Break1.8 16 V (KA0 S, KA12, KA1 A, KA1 M, KA1 R)Имот 20022003 Година За "РЕНО" MEGANE јас Coupe2.0 16 VCoupe19992003 За "РЕНО" СЦЕНСКИ I1.6 16 V (JA0 B, JA04, JA11) MPV 19992003 За "РЕНО" СЦЕНСКИ I1.4 16 V (JA0 D, JA1 H, Ja0 W, JA10) MPV 20002003 За "РЕНО" СЦЕНСКИ I2.

Дизел Горивото од Висок Притисок Пумпа Регулаторот Премерување Контрола Вентил MPROP За 2004.5-2005 ГМ DuraMax LLY 6.6 L 0928400653

1430.40 -15 % DEN 1216.00

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Може да се користи на подолу пумпи за гориво : За BOSCH 0445020030, 0986437308, За CHEVROLET 97780091, 97780091, За GMC 97303762, 97780091, За ISUZU 8973037620, 8973037620Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МеталСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 20042005 За CHEV ROLET SILVERADO 2500 20042005 За CHEVROLET SILVERADO 3500 20042005 За GMC СИЕРА 2500 20042005 За GMC СИЕРА 35002004 За ГМ DURAMAX 6.6 L ДИЗЕЛ20042005 За Chevrolet Silverado 2500 HD LS Кабината & Шасија 4Врата 6.6 L 6599 CC 403 Cu...

11367585425 Нови 2 Парчиња Мотор Variable Valve Timing Контрола Електромагнетниот VANOS VVT За BMW N51 N52 N54 135i 328i 335i 525I X3 128i

DEN 1530.24

Моторот Variable Valve Timing Контрола Електромагнетниот VANOS VVT за BMW N51 N52 N54 128i Оваа точка е сосема нов Variable Valve Timing Електромагнетниот...

Притисок на маслото Сензор MR483948 2960A062 JT500155 E1T4167 Одговара За Мицубиши Lancer,Dingo,Dion,Colt / Colt Плус

DEN 2207.52

Почитувани Добредојдовте На Нашиот МагазинОд : Авто делови дома Led Ко.Производи Детали : Производ : Гориво Притисок Сензор MR483948, 2960 A062ОЕМ # : MR483948, 2960 A062 JT500155 E1 T4167Одговара На Автомобил : За Мицубиши Lancer,Dingo,Dion, Colt / Colt Плусколичина : 1 PCSГаранција : 1yearsВистински Притисок на Маслото Сензор За Мицубиши Colt Плус Dion Lancer Stde Lancer Cedia Dingo Lshc3 MR483948, 2960 A062За Мицубиши Colt / Colt Плус (G...

Тест Гориво Железнички Притисок Сензор Common Rail Вбризгување на Регулатор на Испраќачот За HYUNDAI Elantra Santa Fe 2.0 CRDi 0281002909

1848.00 -15 % DEN 1571.00

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Притисок Опсег : 1500 ( 150 ) Бар (MPa)Тема : М12 x 1.5Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСостојба За : акции, бренднови, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаПримена : 2003За HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDiВФ 2.0 83 D4 EA ROK 1999За HYUNDAI Trajet XG 2.0 2.0 CRDi 83 D ROK 2003За HYUNDAI Trajet XG 2.0 VGT CR 2.0 93 D ROK 2004За HYUNDAI Tucson 2.0 2.0 CRDi 85 D ROK20012006 За HYUNDAI Elantra 2.0 CRDi XD 2.0 83 D4 EA ЕУ 20012006 За HYUNDAI Elantra 2.0 CRDi Шапка XD 2.0 83 D4 EA ЕУ 20002003 За HYUNDAI Santa Fe 2.0 2.0 CRDi 83 ROK 20012005 За HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDi СМ 2.0 83 D4 EA ЕУ 20012005 За HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDi 4x СМ 2.0 83 D4 EA ЕУ 20032005 За HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDiВФ СМ 2.0 92 D4 EAV ЕУ 20012007 За HYUNDAI Trajet 2.0 CRDi FO 2.0 8392 D4 EA ЕУ, 20042006 За HYUNDAI Tucson 2.0 CRDi JM 2.0 83 D4 EA ЕУ За 20052008 година HYUNDAI Tucson 2.0 CRDi JM 2.0 100103 D4 EA....

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.