• Ново
220V 500w 40L Комерцијални маринирана машина нерѓосувачки оток YA-908 маринирана машина Економски salting месо машина челик

220V 500w 40L Комерцијални маринирана машина нерѓосувачки оток YA-908 маринирана машина Економски salting месо машина челик

Оценка на клиентот:
DEN 35760.00

Износ
Залиха


220 V 500w 40 L Комерцијални маринирана машина нерѓосувачки оток YA-908
маринирана машина Економски salting месо машина челик
Сликата покажува
Производ параметри : Име на Производ : Вакуум мариноване машина за Персонализација : Yes Модел : YA-908 Напон : 220 (V) Моќност : 0.5 (Kw) Димензии : 953 * 660 * 914 (mm) Нето тежина : 41 (Kg) Пакет цилиндар : 1.5 мм дебел Мариноване time : 12 минути или па Капацитет : 40 L Вакуум притисок може да биде пумпа -0.8,42 r / мин Пакување : дрвени кутија е Применливо обемот Кафе опрема, торта соба опрема, кафуле опрема, пекарница опрема, Западен ресторан, опрема, Кинески ресторан опрема, пијалаци продавница опрема, рекреација брза храна опрема спецификации Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или она другото дали сакате да знаете , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме.

Карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
YA-908
Состојба:
Нови
Тип:
маринирана машина
Име:
маринирана машина
Влезен Напон:
220V 50 HZ
е-прилагодена:
Yes
Тежина на машина:
41kg
Целокупната Димензии:
953*660*914mm
Моторни Моќ:
500W
Пакет цилиндар:
1.5 MM Дебели
Капацитет:
40L
Мариноване време:
12 минути или па
Број На Производ:
FL1247

Производи во категоријата

Мултифункционален Рамен сандер Орбитал сандер преносни Плоштадот sandpaper машина за Дрво полирање алатка 220V

5472.00 -5 % DEN 5198.00

Мултифункционален Рамен сандер Орбитал сандер преносни Плоштадот sandpaperмашина за Дрво полирање алатка 220 VАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотМат гума : 92*184mmКористете sandpaper : 93*228mmВлезна моќност : 170 WПесна дијаметар : 2mm (5 / 64")Неоптоварување на ветер : 10000 / минВисина : 147mmТежина за : 1.3 кгСтандардни додатоци : sandpaper, интегрирана вреќа, перфорирани метална плочаЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

ХЛ-АХ G5 стоматолошки молибден помирување машина стоматолошки дигитални сребро меркур миксер лабораториска опрема 4200 r min 220V 1PC

DEN 5424.00

ХЛАХ G5 стоматолошки молибден помирување машина стоматолошки дигитални сребро.меркур миксер лабораториска опрема 4200 r min 220 V 1 PCСликата покажува : 1.Случај 2...

Кабел 220V Серпентина Обврзувачки Машина Жица Здрав Машина не ' Рѓосувачки Челик Црева Пакување Машина T15-40

78336.00 -5 % DEN 74419.00

Кабел 220 V Серпентина Обврзувачки Машина Жица Здрав Машина не ' Рѓосувачки Челик Црева Пакување Машина T1540Опис : Се применува за должината на кабелот : 115mm180mmПрименливи OD : ¢ 1540mmОбликувањето внатрешен дијаметар извртени калем број : 28 круга, прилагодливБрој на калеми : 28 се врти, прилагодливВлезен напон : AC220 V ± 10% 50 Hz / 60 HzНоминална моќност : Брзина : 1 секунда / времеТежина : околу 50 KgКористење на животната средина : без насилни тресење, вибрации, некорозивен воздух, прашина, местаЈачина на звук : 700 мм * 550mm * 400mm (вклучувајќи го воскресна дел) Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Рамка Laminator Притисок Заградата Laminating за iPhone Екран Рамки Рамка Заградата+4/4S 5/5S 6/4.7/5.5 6S/4.7/5.5

DEN 20928.00

Рамка Laminator Притисок Заградата Laminating за i Phone Екран Рамки Рамка Заградата+4 / 4 S 5 / 5 S 6 / 4.7 / 5.5 6 S / 4.7 / 5.5Modle : A03 NXИме на производ : Електрични топла притискање на заградата лопата лепак машинаГреење режим : постојана температура на греењеСтандардни додатоци : Apple сите серија мувла, пластични лопата бакар главата и кабелот за напојување, упатствоГреење Моќност : 200 Wработни начин : Електричен моторНапон : AC220 / 110 VНето тежина : 16kgголемина на : 345*410*360mmОпсег на примена : поддршка на Apple топла притискање на целата серија, 7 инчен екран scraper лепакСликата покажува : Безбедност Забелешки : За вашата лична безбедност, ве молиме прочитајте го прирачникот настава...

Електрични мастило печатење машина нерѓосувачки челик масло купот на печатење машина за производство датум кодирање машина 110/220V 1PC

DEN 8544.00

Електрични мастило печатење машина нерѓосувачки челик масло купот на печатење машинапроизводство датум кодирање машина 110 / 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Опрема тип : 175 тип електрични мастило печатење машинаНапон : 220 V / 110 V(110 V треба да се прилагоди) 50 HzМоќност : 55 WРабота : електрични stepless брзина регулативаПечатење област : должина * ширина ≤ 12cm 2 долг / ширина ≤ 4.5 cmРаботна брзина : 15003500 пати / часДимензии : 330 * 270 * 430mmТежина : 16kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Десктоп Пневматски Авион Топла Фолија Печат MachineLZ-90-1, карта,кожа печат, чевли логото stamper

27648.00 -5 % DEN 26266.00

Десктоп Пневматски Авион Топла Фолија Печат Машина , карти,кожа печат, чевли логото stamperслика шоу;пакет се вклучени : 1 * LZ901 фолија печат машина

HK-65A соголување машина соголување машина за автоматска жица соголување отпад кабел жица соголување машина 1pc

DEN 49632.00

HK65 A соголување машина соголување машина за автоматска жица соголување отпад кабел жица соголување машина 1pcСликата покажува

1pc 220V 2A Голема брзина за дигитална galvanometer, Влакна Ласерски Galvanometer скенер, Топла!!! Добредојдовте на Кориснички

DEN 22128.00

220 V 2 A Голема брзина за дигитална galvanometer, Влакна Ласерски скенер, Топла!!! Добредојдовте на КорисничкиСликата покажува :

DC330L-Автоматско Хартија слој машина Електростатско боени Машина Фото Слој Laminating Машина

DEN 54144.00

DC330 LАвтоматско Хартија слој машина ЕлектростатскоБоени Машина Фото Слој Laminating МашинаОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Слика Покаже : Карактеристики : Бренд Име : ДАРЕНБрој на модел : DC330 LAМашина Тип : СЛОЈ МАШИНАТип на производ : УВ слој машинарециклираат laminating течни ниска ценаНоминална Напон : 220 VНапојување : 1100 WLaminating ширина : 330 MMМесто на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со насако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

Електрични Хартија, Машина за Дупчење, Еден Дупчење Дупки за Хартија Labels Обврзувачки Машина, Menu (мени), Приемот

DEN 9072.00

Електрични Хартија, Машина за Дупчење, Еден Дупчење Дупки за Хартија Labels ОбврзувачкиМашина, Menu (Мени), ПриемотСликата покажуваПроизвод параметри : Име на Производ : Еден главата дупчење машина за Дупчење работното парче висина : 40mm Дупчење дијаметар : 2.510мм Мотор моќност : 180 W Влезен напон : 220 V / 50 HZ Дупчење брзина : 2800r / мин Машина тежина : 20 КГ Севкупно димензии : 370 * 280 * 620mm Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или она другото дали сакате да знаете , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме.

5L медицински ултразвукови чистење машина орални и дентални мулти-цел ултразвукови чистење машина со потрошувачка вентил 220V 1PC

DEN 9504.00

5 L медицински ултразвукови чистење машина орални и дентални мултицелултразвукови чистење машина со потрошувачка вентил 220 V 1 PCСликата покажува : Ултразвукови чистење машина Карактеристики : 1...

Безжична метеоролошка станица WiFi конекција соларни полнење безжичен пренос на податоци испратите складирање на податоци 1pc

DEN 13296.00

Безжична метеоролошка станица Wi Fi конекција соларни полнење безжичниотпренос на податоци испратите складирање на податоци 1pcСликата покажува : 1.Правец на ветер 2...

Мулти-функција pyrograph машина професионални electrocautery пенкало pyrography машина за дрво - одбор pyrograph алатка 220V 100W 1PC

DEN 2160.00

Мултифункција pyrograph машина професионални electrocautery пенкало pyrographyмашина за дрво одбор pyrograph алатка 220 V 100 W 1 PCСликата покажува : Опис : Напон : 220 VМоќност : 100 W (100 W е вкупната струја, додека две пенкало, секој пенкало моќност 50 W вкупно 100 W).Температура : во нормална употреба на греење жица температура 01000 степени, користењето на топлинскатабакар главата температура 0450 степени, загрева свила пенкало линија брендирање мал опсег на казна делови,загреан бакар пенкало за фино рендерирање, засенчување премногу.Поле на примена : Gourd, дрво, кожа, слама, кората, бамбус, мебел, јајца, слама и други материјали ена брендирани караван gourd gourd ракотворби gourd Luohuo голема gourd pyrographic gourdкопа gourd рака пресврт gourd Брендирани лакирани brocade gourd копа алатки gourdбрендирани gourd брендирани моливи топла пенкало чистење алатки капчиња brocade пенкало машина топламашина топла gourd пенкало gourd резба алатки за печење gourd алатки gourd алатки топла gourd алаткиТанг Hua gourd бухти добра алатка за сликарство gourd.Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Автоматско завртка подвижни рачен автоматско завртка машина arranger преносни автоматско завртка фидер 1pc

DEN 3120.00

Автоматско завртка подвижни рачен автоматско завртка машина arrangerпреносни автоматско завртка фидер 1pcСликата покажува : Answer : ___________________________ Note : електрични серии на сликата не е вклучена.Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

1pc живина устата машина пилешко скршени клун машина пилешко устата машина за сечење WY-2

DEN 4606.08

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ1pc WY2 тип на Живина устата машина Пилешко Скршени клун машина Пилешко устата машина за сечењеМоќност : 180v230v 180w 50 HzКартон големина : 21.8*16.3*25.4 cmНето тежина : 4.7 kgПримена : кокошка, Патка, gooseСликата покажува :

Industria Нумеричка контрола полиуретан прскање машина се задржи топло полиуретан висок притисок спреј машинска опрема 220/380V

DEN 258192.00

Industria Нумеричка контрола полиуретан прскање машина се задржи топлополиуретански висок притисок спреј машинска опрема 220 / 380 VСликата покажува : Descritpion : Карактеристики : DFIIСпреј за излез опсег : 48 kg / minТечност температура лимит : 80°Мешање на притисок : 5 ~ 10 Mpa (700 ~ 1500psi)Греење моќност : 3000w x2 (или 4500w x2)Црево за инсталација должина : 90 метриНапојување параметри : 220 V / трифаза 380 V фрекфенција : 50 / 60 HZДиск : Пневматски 0.5 ~ 0.8 Mpa (70 ~ 120psi) ≥ 0.9m3 / минВолумен параметри : 800x800x1400 (mm), тежина : 225 KGАпликации : полиуретан ѕид, покривот, ладно складирање, цевна изолација спрејСтандард : 1*домаќин, за храна пумпа*2, 1*полиуретан спреј пиштол,15 метри греење и греење цевка*1, дури и пиштол краток цевка*1 група : 1.5 мЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

220v Мултифункционален Куќа Overedge Машина Електрична Машина за Шиење Четири Машина за Шиење Торба

8064.00 -5 % DEN 7661.00

220v Мултифункционален Куќа Overedge Машина Електрична Машина за Шиење Четири ШиењеМашина ТорбаСликата покажуваПроизвод параметри Максимум за шиење дебелина : 3.5 mm Игла должина : 14mm Печ ширина : 2.66.5 mm Појавување на мотор : 220v 90w Presser нога кренете : 5mm Максимална брзина : 1200 јазли / мин Шиење спецификации : 80 / 4,60 s / 4,42 s / 3 Бруто тежина : 12.5 килограми Машина удар : 5.5 mm Игла бар патување : 2526.5 mm Игла Тип : Тип 14 Пакување големина : 45 * 45 * 42cm должина на кабелот за Напојување : 2 метри Контролер линија должина : 1.3 метриЗабелешка : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, или она што другите нешта ќесакате да знаете ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме.

220V/110V Прирачник печат машина,Машина за Бронзирање ПВЦ Картичка WTJ-90A

11194.56 -5 % DEN 10635.00

220 V / 110 V Прирачник печат машина за Бронзирање Машина за ПВЦ Картичка WTJ90 AСликата покажуваОпис опис на Производот (1) површина на греење плоча, со силикони, топла станот, конвексни збор може да биде...

XJJ-50 едноставна зрак влијание тестирање на машина / пластика гума влијание тестирање на машина / покажувачот на влијанието машина 1pc

DEN 60720.00

XJJ50 едноставна зрак влијание тестирање на машина / пластика гума влијание тестирањемашина / покажувачот на влијанието машина 1pcСликата покажува : XJJ50 едноставно поддржан зрак влијание тестирање на машина : XJJ50 едноставно поддржан зрак влијание тестирање на машина за тврда пластика, влакна засилен композитниматеријали, најлон, стакло и челик, керамика, фрли камен, азбест одбор, електрична изолација материјали, како што сенеметални материјали, влијание цврстина тест...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.