• Ново
110v/220 v Автоматско Одземање Етикета Фармацевт Labeler Фармацевт 130mm / sec 250mm max. кол

110v/220 v Автоматско Одземање Етикета Фармацевт Labeler Фармацевт 130mm / sec 250mm max. кол

Оценка на клиентот:
DEN 7248.00
DEN 6886.00 -5 %

Износ
Залиха


110v/220 v Автоматско Одземање Етикета Фармацевт Labeler Фармацевт 130mm / sec
250mm max. кол
Сликата покажува
Забелешка : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, или она другото дали сакате да знаете ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме.

Карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
X-100
Состојба:
Нови
Тип:
Автоматско ознака соголување машина
Име:
Автоматско ознака соголување машина
Напон:
110v/220 v 50/60 hz
Спецификација:
280 * 136 * 174 mm
Брзина:
130 mm/сек
Етикетата ширина:
5-100 - мм
Дијаметар:
250 mm
Тежина:
4.2 kg
со англиски Упатство:
Yes
Број На Производ:
FL1232

Производи во категоријата

220V/110V Прирачник печат машина,Машина за Бронзирање ПВЦ Картичка WTJ-90A

11194.56 -5 % DEN 10635.00

220 V / 110 V Прирачник печат машина за Бронзирање Машина за ПВЦ Картичка WTJ90 AСликата покажуваОпис опис на Производот (1) површина на греење плоча, со силикони, топла станот, конвексни збор може да биде...

Мувла машини опрема хардвер обработка sandblasting машина сува песок експлозија машина 220V 1PC

6384.00 -5 % DEN 6065.00

Мувла машини опрема хардвер обработка sandblasting машина сувапесок експлозија машина 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Опремени со педалата лесно да се контролираат, го печат е подобро и повеќе економски sandblastingво прав, sandblasting прав рециклирање.Со дебелина на sandblasting во прав за да се направи еден поинаков процес.Погоден за сите видови на метал, стакло, жад, plexiglass и така натаму ...Употребата на sandblasting машина : 1...

Автоматско електромагнетна индукција запечатување машина LX6000 нерѓосувачки челик електромагнетна индукција запечатување машина 220V 1PC

31296.00 -5 % DEN 29731.00

Автоматско електромагнетна индукција запечатување машина LX6000 нерѓосувачки челикелектромагнетна индукција запечатување машина 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Напон : 220 V 50 hzМоќност : 2.4 KWФорма : нерѓосувачки челик школка десктоп континуиран преносЗапечатување дијаметар : φ20 ~ φ80mmСе прилагодат на шише висина : 20 ~ 300ммИспорака на ветер : 0 ~ 5м / минКапацитет на производство : 250 P / S (φ40mm шише рамен покрие PE шише)Тежина : 40 KGЦелокупната димензии : 1120 × 470 × 590mmПрименливи доменот : Оваа машина е, главно, се применува на станот со завртка капа мал дијаметар пластика, стаклои други неметални шише запечатување операции...

1pc 110/220V Сите круг на воздухот машина десктоп бафер airbag inflator полна торба за опрема амортизирање на воздух перница

DEN 22128.00

1pc 110 / 220 V Сите круг на воздухот машина десктоп бафер airbag inflator исполнетторба за опрема амортизирање на воздух перницаАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотПараметар Опис : Торба за правење на ветер : 015 метри / минутаТемпературата опсег : 0150Воздухот прилагодување јачина на звук : 0100% Работен напон : AC 110 V220 VОперативен фреквенција : 5060 HZТежината на целата машина е за 9 KGДимензии врска : 360*220*280mmОдржување и одржување1, топла работ печат не е силна, течењеПроверете запечатување температура, генерално се должи на температура не е доволно, да се зголеми запечатување температура, држете го притиснато "SET" поставување копчето, на температурата поставување започнува да трепка, притиснете на "+" копчето за да се зголеми температурата, зголемување на првото ниво, ако тоа се уште не е затворен, Да се продолжи да се зголемува, имајте на ум дека вие само може да се зголеми едно ниво на време, за да се избегне оштетување на уредот2, топла работ запечатување линија е лесно да се солза, пукнаПроверете запечатување температура, генерално се должи на прекумерна температура, намалување на запечатување температура, притиснете и задржете на копчето "ПОСТАВИ" поставување копчето, на температурата поставување започнува да трепка, притиснете "" број да се намали на температура, прво намали на ниво 1, ако тоа е уште Запечатување пукнатини, а потоа да се продолжи да се Намали, да се грижи да се избегне температура не е доволно, предизвикувајќи печат не е силен3, воздушни перници не се целосноПроверете обемот на воздухот амбиент...

1pc 220V 2A Голема брзина за дигитална galvanometer, Влакна Ласерски Galvanometer скенер, Топла!!! Добредојдовте на Кориснички

DEN 22128.00

220 V 2 A Голема брзина за дигитална galvanometer, Влакна Ласерски скенер, Топла!!! Добредојдовте на КорисничкиСликата покажува :

220V Види Фен Поправка Табела Алатка Сува Свежо Чисти Види Делови Додатоци Види Топол Воздух Компресор

3024.00 -5 % DEN 2873.00

220 V Види Фен Поправка Табела Алатка Сува Свежо Чисти Види Делови Додатоци Види Топол Воздух Компресор Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

Електрични Хартија, Машина за Дупчење, Еден Дупчење Дупки за Хартија Labels Обврзувачки Машина, Menu (мени), Приемот

DEN 9072.00

Електрични Хартија, Машина за Дупчење, Еден Дупчење Дупки за Хартија Labels ОбврзувачкиМашина, Menu (Мени), ПриемотСликата покажуваПроизвод параметри : Име на Производ : Еден главата дупчење машина за Дупчење работното парче висина : 40mm Дупчење дијаметар : 2.510мм Мотор моќност : 180 W Влезен напон : 220 V / 50 HZ Дупчење брзина : 2800r / мин Машина тежина : 20 КГ Севкупно димензии : 370 * 280 * 620mm Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или она другото дали сакате да знаете , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме.

Електрични мастило печатење машина нерѓосувачки челик масло купот на печатење машина за производство датум кодирање машина 110/220V 1PC

DEN 8544.00

Електрични мастило печатење машина нерѓосувачки челик масло купот на печатење машинапроизводство датум кодирање машина 110 / 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Опрема тип : 175 тип електрични мастило печатење машинаНапон : 220 V / 110 V(110 V треба да се прилагоди) 50 HzМоќност : 55 WРабота : електрични stepless брзина регулативаПечатење област : должина * ширина ≤ 12cm 2 долг / ширина ≤ 4.5 cmРаботна брзина : 15003500 пати / часДимензии : 330 * 270 * 430mmТежина : 16kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

DC330L-Автоматско Хартија слој машина Електростатско боени Машина Фото Слој Laminating Машина

DEN 54144.00

DC330 LАвтоматско Хартија слој машина ЕлектростатскоБоени Машина Фото Слој Laminating МашинаОва производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Слика Покаже : Карактеристики : Бренд Име : ДАРЕНБрој на модел : DC330 LAМашина Тип : СЛОЈ МАШИНАТип на производ : УВ слој машинарециклираат laminating течни ниска ценаНоминална Напон : 220 VНапојување : 1100 WLaminating ширина : 330 MMМесто на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со насако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

1pc живина устата машина пилешко скршени клун машина пилешко устата машина за сечење WY-2

DEN 4606.08

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ1pc WY2 тип на Живина устата машина Пилешко Скршени клун машина Пилешко устата машина за сечењеМоќност : 180v230v 180w 50 HzКартон големина : 21.8*16.3*25.4 cmНето тежина : 4.7 kgПримена : кокошка, Патка, gooseСликата покажува :

1PC SP100-2 Полу-автоматска капсула смета машина Вертикална Капсула Пребројување на Машина Кружни Пилула за Пребројување на Машина 220V/110V

DEN 51504.00

1 PC SP1002 Полуавтоматска капсула смета машина Вертикална КапсулаБроење на Машина Кружни Пилула за Пребројување на Машина 220 V / 110 VАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотSP1002 мали број шише пополнување машината е мал во големина, лесен во тежина, ниско ниво на бучава, точни во пребројување на гласовите, лесно во употреба во едноставни за одржување...

1pc Емајлирани Жица Соголување Машина, Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper DF-6 110v/220v

DEN 1790.40

Емајлирани Жица Соголување Машина, Лакирани Жица Stripper, Емајлирани БакарЖица Stripper DF6Фотографијата покажува : Детали за производот : Карактеристики : 1...

5L медицински ултразвукови чистење машина орални и дентални мулти-цел ултразвукови чистење машина со потрошувачка вентил 220V 1PC

DEN 9504.00

5 L медицински ултразвукови чистење машина орални и дентални мултицелултразвукови чистење машина со потрошувачка вентил 220 V 1 PCСликата покажува : Ултразвукови чистење машина Карактеристики : 1...

110/220V 1PC Преносни рачен thermoelectric пневматски пиштол со дигитален дисплеј за контрола на топол воздух пиштол

2352.00 -5 % DEN 2234.00

110 / 220 V 1 PC Преносни рачен thermoelectric пневматски пиштол содигитален дисплеј за контрола на топол воздух пиштолСликата покажува : Опис : Напојување напонот : 110 / 220 VПотрошувачка на енергија : 450 WЖешка температура на воздухот : температурата ~ 450 ° (температура прилагодување, на пример,температурата може да не надминува 450 °)Перформанси : Класа IIIКарактеристики : убав на изглед, лесно да се носат, употреба на висококвалитетна греење елементи,топлина рамномерно, LCD дисплеј, дигитални температура, интуитивенУпотреба : Solderable QFP и СОП модел IC, погоден за лемење и поголемиот дел од површинатапланината делови од уривање заварување, како што се : SOIC, ЧИП, QFP, PLCC, BGA, итн., заdesoldering кола на различни оклопна кутии, капак На се Намали намали цевка,ПВЦ фолија и метален часовник, со метални пена.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме да го користите точен напонТемпература прилагодување, на пример, не повеќе од 450 °, или сериозно влијае на живототНа почетокот на работата, во првата воздухот јачина на звук за да ја отворите, и потоа постепено затоплувањеПо работата, ве молиме отворете максимален проток на воздух, најниска температура, ладење, а потоа затвориМетална цевка со слабата изолација материјал, не се сеќавам да падне тешки земјотресПред употреба, ве молиме погледнете го упатството и да работат безбедно!Ве молиме имајте во предвид погоре, не влијаат на машина живот поради неправилна работаЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Автоматско завртка подвижни рачен автоматско завртка машина arranger преносни автоматско завртка фидер 1pc

DEN 3120.00

Автоматско завртка подвижни рачен автоматско завртка машина arrangerпреносни автоматско завртка фидер 1pcСликата покажува : Answer : ___________________________ Note : електрични серии на сликата не е вклучена.Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Десктоп Пневматски Авион Топла Фолија Печат MachineLZ-90-1, карта,кожа печат, чевли логото stamper

27648.00 -5 % DEN 26266.00

Десктоп Пневматски Авион Топла Фолија Печат Машина , карти,кожа печат, чевли логото stamperслика шоу;пакет се вклучени : 1 * LZ901 фолија печат машина

Целосна автоматска висока фреквенција термички миксер GZR-IIA висока фреквенција медицински топла пластични запечатување машина 220V 220W

DEN 32304.00

Целосна автоматска висока фреквенција термички миксер GZRIIA висока фреквенција медицинскитопла пластични запечатување машина 220 V 220 WСликата покажува : Опис : Напојување напон : 220 V ± 10% Прилагодлива трети опремаЦелокупната димензии : 280 × 150 × 200mmТежина : 6.0 KgТоплина начин : автоматскиТоплина време : 1 ~ 4 секундиМоќност : 220 WПрименливи дијаметар : дијаметар φ3mm ~ φ6mm, δ≤0.5 mm (дебелина на ѕид) на инфузија цевкаGZRIIA висока фреквенција топлина запечатување машина Производ Преглед : Во моментов, на крвниот станици, болниците, биолошки производи индустрија и други единици, генерално,се користи за еднократна употреба на пластични кеси за собирање и чување на крв, производи од крв и солена вода...

Кабел 220V Серпентина Обврзувачки Машина Жица Здрав Машина не ' Рѓосувачки Челик Црева Пакување Машина T15-40

78336.00 -5 % DEN 74419.00

Кабел 220 V Серпентина Обврзувачки Машина Жица Здрав Машина не ' Рѓосувачки Челик Црева Пакување Машина T1540Опис : Се применува за должината на кабелот : 115mm180mmПрименливи OD : ¢ 1540mmОбликувањето внатрешен дијаметар извртени калем број : 28 круга, прилагодливБрој на калеми : 28 се врти, прилагодливВлезен напон : AC220 V ± 10% 50 Hz / 60 HzНоминална моќност : Брзина : 1 секунда / времеТежина : околу 50 KgКористење на животната средина : без насилни тресење, вибрации, некорозивен воздух, прашина, местаЈачина на звук : 700 мм * 550mm * 400mm (вклучувајќи го воскресна дел) Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

1pc Прирачник Агол - тип рамен нос менгеме 360 степени ротирачки прецизност тешки - должност менгеме на назад 5 - инчен мелење машина менгеме

DEN 5856.00

1pc Прирачник Агол тип рамен нос менгеме 360 степени ротирачки прецизносттешки должност менгеме на назад 5 инчен мелење машина менгемеСликата покажува : Опис : Спецификации : 5 инченМаксимална стегање : 147 MMВилицата ширина : 125 MMВилицата длабочина : 45 MMИверица дебелина : 14 MMРамни : 42 * 121 MMСтанот Б : 94.5 * 121 MMКлешти должина : 357 MMМенгеме тело ширина : 168 MMМенгеме висина : 135 MMИнсталација НА : 238 MMИнсталација Б : 13 MMШасија дијаметар : 242 MMЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

Нов Прирачник за Рака Серпентина Ликвидација Машина Winder NZ-5 Двојна Цел Прирачник Серпентина Winder

936.00 -5 % DEN 889.00

Нов Прирачник за Рака Серпентина Ликвидација Машина Winder NZ5 Двојна Цел Прирачник Серпентина Winderфотографијата покажува : Describtion : Рака ликвидација машина серијаОваа серија на рака ликвидација машина прифаќа опрема за пренос, покажувач или електронски пребројување на гласовите...

Рамка Laminator Притисок Заградата Laminating за iPhone Екран Рамки Рамка Заградата+4/4S 5/5S 6/4.7/5.5 6S/4.7/5.5

DEN 20928.00

Рамка Laminator Притисок Заградата Laminating за i Phone Екран Рамки Рамка Заградата+4 / 4 S 5 / 5 S 6 / 4.7 / 5.5 6 S / 4.7 / 5.5Modle : A03 NXИме на производ : Електрични топла притискање на заградата лопата лепак машинаГреење режим : постојана температура на греењеСтандардни додатоци : Apple сите серија мувла, пластични лопата бакар главата и кабелот за напојување, упатствоГреење Моќност : 200 Wработни начин : Електричен моторНапон : AC220 / 110 VНето тежина : 16kgголемина на : 345*410*360mmОпсег на примена : поддршка на Apple топла притискање на целата серија, 7 инчен екран scraper лепакСликата покажува : Безбедност Забелешки : За вашата лична безбедност, ве молиме прочитајте го прирачникот настава...

Enamelled Жица Соголување Машина, Емајлирани Бакарна Жица Stripper, Лакирани Жица Stripper XC-500

10548.48 -5 % DEN 10021.00

1 PC Enamelled Жица Соголување Машина, Емајлирани Бакарна Жица Stripper, Лакирани Жица Stripper XC500Фотографијата покажува : Карактеристики : 1, стружење дијаметар : Φ0.33.0 mm 2, напон : 220 V 3, режим на работа : табела тип, electromotion 4, боја стружење должина : 330мм 5, брзината на прилагодување : степи брзина регулатива Операција начин : 1, се стави на жица на Бедем за централната, притиснете на прекинувач, на моторни ротација веднаш...

Десктоп Дигитални Turbidity Метар WGZ-20 Расфрлани Светлина Turbidity Детектор на Фотоелектрически Аналитичар 0-200NTU 220V 1PC

10464.00 -5 % DEN 9941.00

Десктоп Дигитални Turbidity Метар WGZ20 Расфрлани Светлина Turbidity ДетекторФотоелектрически Аналитичар 0200 NTU 220 V 1 PCСликата покажува : Мерење на подготовка : 1...

HK-65A соголување машина соголување машина за автоматска жица соголување отпад кабел жица соголување машина 1pc

DEN 49632.00

HK65 A соголување машина соголување машина за автоматска жица соголување отпад кабел жица соголување машина 1pcСликата покажува

1pc ПВЦ Цевка Печатач S-650 Shrinkable Цевка Електронски Букви Машина Shrinkable Кабел ID Печатач Жица Означување на Машина

17832.00 -5 % DEN 16941.00

ПВЦ Цевка Печатач S650 Shrinkable Цевка Електронски Букви МашинаShrinkable Кабел ID Печатач Жица Означување на МашинаСликата покажува : Опис : Оваа Цевка Печатач S650 е 100% сосема нов и е со висок квалитет, лесно за ракување.спецификацииРезолуција : 300dpiПечати материјал : ПВЦ, налепници, топлина се смалуваат цевкиКапацитетот на меморијата : 1 G меморија , 128 датотекаНапојување : DC 12 V 3.5 ЕДЕНГолемина : 290 * 270 * 100mmТежина : 2.5 KGАмбиентална температура : 1535 степениЗабелешка : ве Молиме запомнете да не контактирате доколку ви треба повеќе други производ Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.