• Ново
1Pcs Мали Семејни Масажа на Телото Помошник Анти Целулит Вакуум Силикони Cupping Чаши Здравствена Заштита Алатка Розова Боја C833

1Pcs Мали Семејни Масажа на Телото Помошник Анти Целулит Вакуум Силикони Cupping Чаши Здравствена Заштита Алатка Розова Боја C833

Оценка на клиентот:
DEN 117.60
DEN 83.00 -29 %

Износ
Залиха


1 Pcs Мали Семејни Масажа на Телото Помошник Анти Целулит Вакуум Силикони Cupping Чаши Здравствена Заштита Алатка Розова Боја C833
Овој објект не е за здравјето.
Пакетот Вклучува : 1 buc.
haracteristic
нови cupping третман интегрирани модерната технологија и традиционалната Кинеска медицина.
нови чаши се направи далеку со традиционалните отпуштање, не само подобрена ефикасност, но исто така и поедноставување на постапките.
со функцијата на dredging каналот, лекување од ревматизам, декомпресија, олеснување на замор, детоксикација.
тоа ќе има најдобар ефект кога се користи заедно со козметика, здравствени производи, телото крем.
безбеден и сигурен квалитет, нема несакани ефекти, преносни и лесен за употреба.
Забелешка : овој производ не е за медицински цели.
услуга
чувајте го на чиста и да се избегне гребење.
Се користи за дезинфекција на алкохол или памучна крпа за чистење, тоа може да се загрева или варени во вода.
Материјал : Силикон
внатрешен дијаметар : 4.2 cm
надворешниот дијаметар : 6.5 см
Висина : 4.6 cm
W хо сме Ние?
Како Sumifun Професионална Здравствена Заштита на Сопствениците,ќе се фокусира на вашето Здравје.Се надеваме дека ќе овозможиме сите видови на Висок Квалитет на гипс за нашите клиенти низ целиот свет. Основата на нашата фабрика и proffesional тим,ќе добијат Неверојатни цени и услуга од нас.
Ние се задржи на верувањето дека се Безбедни и Здравствено се најважната работа за сите на нашите клиенти низ целиот свет.Па ние плати нашето внимание на ова.За постигнување на оваа цел,ние се изгради сериозни КК систем за да бидете сигурни дека секој играчки се во најдобар instuation кога на нив и надвор од нашиот магацин.
Се надеваме дека ќе добиете Безбедност и Здрави производи од Кина.Ако го направите,Изберете ни те молам !
Испорака
Продавачот за испорака метод може само да пратите пратката е статусот кога тоа е во Кина, може да не покажува никакви информации за статусот за достава во земјата на дестинација.
Ако сакате да ги пратите на тоа, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Финска Posti.За нарачки повеќе од 7 ќе бидат испратени преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со следење на број слободно.
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во рок од 24 часа ( дена).Тоа нормално се зема 10-45 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи. Обично други couriers само треба 3-7 дена. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други couriers.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
Се Гарантира & Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел. Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена.

Карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Материјал:
Памук, ABS
Бренд Име:
Povihome
Број На Модел На:
C833
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Големина:
Multi Size SML
Материјал:
Пластични
Пакет:
1pcs

Производи во категоријата

година Топла Продажба Shiatsu Автомобил Масажа Перница со Греење и за Месење Автомобил Масажа Седиште Перница Како што се Гледа На ТВ Бесплатен Превозот

11760.00 -20 % DEN 9408.00

2016 година Топла Продажба Shiatsu Автомобил Масажа Перница со Греење и за Месење Автомобил Масажа Седиште Перница Како што се Гледа На ТВ Бесплатен Превозот Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1...

Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница!50cmX50cm Бесплатен Превозот

7152.00 -20 % DEN 5722.00

Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница!50cm X50cm Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Природни Свиња Наежвам Брада Грижа Четка Човекот е Кул Убав Whiskers Косата со Чешел Гори Мустаќи Четка за Бричење Cepillo Barba Desinger

348.00 -34 % DEN 230.00

Мажите е Дива Свиња Влакната Брада Четка за Чешлање Бричење Чешел Стил Алатка Лицето за Нега на Карактеристики : ТЕШКИ ВЛАКНАТА ДА UNTANGLE : На влакната на Мазни Брада Четка се цврсти доволно да се справи дури и најтешките на кадрава јазли или tangles во вашиот лицето коса...

JR-309 Electroestimulador Мускулна Телото се Релаксира Мускулите Massager Пулсот Десетици Акупунктура Терапија Пантофли+8 Влошки+кутија+руската копчето

1599.36 -45 % DEN 880.00

Reccomend Производ! Предмет Тип : Масажа & Релаксација Материјал : ABS Апликација : Големината на Телото : Среден Број на Модел : Мини Massager Големина : 1 сет Материјал : пластични и metel итн...

100Pcs Лицето Guasha Жад Камен Massge Алатка Традиционалните Guasha Gua Ша Одбор за Жена Човек Здравствена Заштита

13776.00 -34 % DEN 9092.00

100 Pcs Лицето Guasha Жад Камен Massge Алатка Традиционалните Guasha Gua Ша Одбор за Жена Човек Здравствена ЗаштитаФункција : Висок квалитет,супер лесен за употреба...

ZRLOWR Обновливи Коленото Главата Нога Спортски Повреди Болка Мраз Вреќа Здравствена Заштита Прва Помош

192.00 -20 % DEN 154.00

ZRLOWR Обновливи Коленото Главата Нога Спортски Повреди Болка Мраз Вреќа Здравствена Заштита Прва ПомошКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се носат и користат...

Менито што се РЕЛАКСИРААТ koea здравствена заштита Турмалин камен перница грлото на половината влечење тело болка физикална терапија вратот се релаксираат перница

4704.00 -27 % DEN 3434.00

Здравствена нега на перница физикална терапија Турмалин германиум камен релаксираат Перница Вратот и грлото на половината влечење Бренд : менито што се РЕЛАКСИРААТ или не бенд на перницаТочка Бр : PRTP002 Професионални здравствени производителот Без греење...

Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Мини Мат Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница! Бесплатен Превозот

10320.00 -20 % DEN 8256.00

Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Мини Мат Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница! Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Електрични Слабеење на Телото Massager Пулсот на Мускулите се Релаксираат и Болка Фитнес Машина со 4 Влошки

478.08 -35 % DEN 311.00

Електрични Слабеење на Телото Massager Пулсот на Мускулите се Релаксираат и Болка Фитнес Машина со 4 ВлошкиКарактеристики : 1...

Висок qulaity Магија Носот до Носот обликувањето клип обликувањето убава носот трговија на Големо & Мало

DEN 1389.60

трговија на големо Висока qulaity Магија Носот до Носот обликувањето клип обликувањето убава носотЕден производ големина : долго за 4.2, 2.9 см широкстоковните материјал : силика гел, ABS смоластоковните packagink : вшмукување картичкаКлипот нагоре може да се чувствуваат дишење малку тешко, но со цел убава стане warped носот носот убавина, кој мораше да издржиБидејќи во центарот на носот лицето, постои прав нос, целото лице изгледа е симетрични, со убави Јапонски чудовиште специјално воведен во Јапонија носот е најновата, нека ти се со рамен нос рече известување.ви благодариме за известување.ви благодариме!!!!! Промените што се сигурни убавина."Со нова позицијаNose Up убавина нос спроведување", сакаат да имаат природна, убава, прав и видот на носот, и не сакаат да трошат пари во болница integer? Користете секој ден онолку долго колку што 10 до 15 минути, може да имате идеална убавина носот!го користите секој ден од 10 ~ 15 минути, може да природни, убава, прав нос!од двете страни на долго страна за да го одберете разумно може или кратко страна не ја прилагодите.специјален материјал, безбедно, удобно, не се наштети на кожата.1, тоа е строго забрането да се претерано долго време се користи.2, производите се антибактериски deodorant, па нема да им наштети на кожата.3, не го стави на производи поставени на купи оган место.4, ве молиме имајте во место, да се спречи доенчиња не може да се добие несреќа штета.5, користете ако имале абнормален или непријатност, ве молиме престане со користење на

3m/многу 6x9mm Природен Латекс Slingshots Гумена Цевка Цевки За Лов на Катапулт Еластичен Дел Фитнес Опрема Bungee

DEN 192.00

wyприклучокstartЖешка Стока$35$13.5$19.88$12.9wyприклучоккрајКарактеристики : 100% сосема нов Одличен Додаток за Slingshot Катапулт Добра еластичност и цврстина Сече во кратки должина, како на вашите барања да се користи на различни тип на вентили совршеноКарактеристики : Материјал : природен латекс Надворешниот кол...

Силиконски Гел Пети Влошки Висока пета шок апсорпција анти Лизга-отпорни metatarsal нога Подлога Forefoot Подлога Нозе Болка Нога Подлога Масажа

DEN 21.60

Меки Силиконски Гел Пети Влошки Висока пета шок апсорпција анти Лизгаотпорни metatarsal нога Подлога Forefoot Подлога Нозе Болка Здравствена Заштита Карактеристики : Спречување на прсти триење, заштита на нозе од unfitted чевли или високи потпетици...

Менито што се РЕЛАКСИРААТ Здравствена нега на Телото се релаксира месење греење врат рамо половината масажа појас ПР-C02B

5232.00 -27 % DEN 3819.00

Врат Рамо масажа на телото појасМесење ролериТочка Бр : PRC02 B (Ролери Месење)Бренд : менито што се ОПУШТИТЕМоќност : AC100~240 VНапомена : кутија беше во кинески и е во ЕВРА приклучок (две тркалезни иглички само)

Мулти-функција Електро Акупунктура Уред Електрични Акупунктура терапија машина Електрична Стимулација 110V - 240V

4080.00 -5 % DEN 3876.00

Мултифункција Електро Акупунктура Уред Електрични Акупунктура терапија машина Електрична Стимулација 110 V 240 V Опис : нашите уред може да открие телото acu поени и откривање на acu точка на рака.како тоа има и на дигитални и електро акупунктура дијагностички функции...

Трговија на големо година Топлинска Енергија Душек Singleplayer - Кожа Jade Душек Големина 50cmX50cm,Бесплатен Превозот

10512.00 -20 % DEN 8410.00

Трговија на големо 2016 година Топлинска Енергија Душек Singleplayer Кожа Jade Душек Големина 50cm X50cm,Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.