• Ново
Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница!50cmX50cm Бесплатен Превозот

Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница!50cmX50cm Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 7152.00
DEN 5722.00 -20 %

Износ
Залиха


Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница!50cm X50cm Бесплатен Превозот
Топла Продажба Слични Предмети!!
Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. 7, Преносни и издржливи.
Jade Вовед Jade е богата со трага елементи. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките.
Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница.
Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 50 cm X50cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N.W./G. W. по парче : 3kgs Производ прикажани : Материјали референца : Производи за Споредба : Погоден за кој да го користите : Енергија Камен :
Како да се користи Масажа Душек :
1.Температурата контролер и греење тело ocnnecting штекер.
1)контрола на Температурата приклучок и приклучок onnection е во место, греење тело е тесно е вметната.
2)Поврзан на температура ontroller и греење тело откако вметната извор на енергија.
2.Температурата контрола на приклучокот е вметната во моќта штекер.
3.Отворете го термостат хируршка постапка, во собата ти бара на температура, за germainum камен терапија.
4. По употреба,исклучување на контрола на температурата хируршка постапка, а потоа повлечете го приклучокот.
НАПОМЕНА : за Испорака :
1. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е исти со вас р shippng адреса биде прв план ќе се плати.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Карактеристики

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JM-00096-1
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
3KG
Име:
Jade Греење Седиште Маска
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
50cmX50cm

Производи во категоријата

Се соочуваат со Природни Jade Ролери Активира Точка со Двојна Масажа на главата V Слабеење Acupoint Ротирачка Четка за Здравствена Заштита Алатка Тело Терапија

DEN 816.00

започнетекрајотМатеријал : JadeПоради направен од природни жад, жито и боја може да бидат различни едни од другиЕден цел за едно парче

Висок qulaity Магија Носот до Носот обликувањето клип обликувањето убава носот трговија на Големо & Мало

DEN 1389.60

трговија на големо Висока qulaity Магија Носот до Носот обликувањето клип обликувањето убава носотЕден производ големина : долго за 4.2, 2.9 см широкстоковните материјал : силика гел, ABS смоластоковните packagink : вшмукување картичкаКлипот нагоре може да се чувствуваат дишење малку тешко, но со цел убава стане warped носот носот убавина, кој мораше да издржиБидејќи во центарот на носот лицето, постои прав нос, целото лице изгледа е симетрични, со убави Јапонски чудовиште специјално воведен во Јапонија носот е најновата, нека ти се со рамен нос рече известување.ви благодариме за известување.ви благодариме!!!!! Промените што се сигурни убавина."Со нова позицијаNose Up убавина нос спроведување", сакаат да имаат природна, убава, прав и видот на носот, и не сакаат да трошат пари во болница integer? Користете секој ден онолку долго колку што 10 до 15 минути, може да имате идеална убавина носот!го користите секој ден од 10 ~ 15 минути, може да природни, убава, прав нос!од двете страни на долго страна за да го одберете разумно може или кратко страна не ја прилагодите.специјален материјал, безбедно, удобно, не се наштети на кожата.1, тоа е строго забрането да се претерано долго време се користи.2, производите се антибактериски deodorant, па нема да им наштети на кожата.3, не го стави на производи поставени на купи оган место.4, ве молиме имајте во место, да се спречи доенчиња не може да се добие несреќа штета.5, користете ако имале абнормален или непријатност, ве молиме престане со користење на

Магијата Носот до Укинување & Мост Зацврстување Убавина Клипови 60pcs/многу Големо/Мало

DEN 1364.16

Магијата Носот до Укинување & Мост Зацврстување Убавина Клипови 60pcs / многуВисок qulaity Магија Носот нагоре / Носот обликувањето клип обликувањето убава носотОпис На Производот : Се носат на Носот До клип за 1015 минути секој ден за да се исправи на мостот на вашиот нос...

Менито што се РЕЛАКСИРААТ термо масажа кревет со полно тело, електрични ' рбет се релаксираат massager здравствена заштита возен Кореја jade ролери масажа кревет

129552.00 -5 % DEN 123074.00

Термо Масажа jadeКревет jade ролери масажа креветжад камен со полно тело, возен креветТермички кревет Електрични ' Рбет се релаксираат креветТочка Бр : PRB005 Type : Full body тркалањеТочка Бр : PRB005 ЦрвенаБренд : менито што се РЕЛАКСИРААТ Професионална масажа опрема производителот од 2007 година1).Пет природни jade ролки и шест природни jade ролки се поставени на горните и долните делови на кревет секој и возење од глава до нозе за полно тело, греење терапија...

JR-309 Electroestimulador Мускулна Телото се Релаксира Мускулите Massager Пулсот Десетици Акупунктура Терапија Пантофли+8 Влошки+кутија+руската копчето

1599.36 -45 % DEN 880.00

Reccomend Производ! Предмет Тип : Масажа & Релаксација Материјал : ABS Апликација : Големината на Телото : Среден Број на Модел : Мини Massager Големина : 1 сет Материјал : пластични и metel итн...

Нова 2 Каналот JTKENS Electrade Massager Десетици ЕМС Дигитални Терапија Машина Мускулите Stimulator Болка Променлива Логото Боја

DEN 1440.00

МИНИ ДЕСЕТИЦИ Мускулите Stimulator за Релаксација на Телото, се Релаксира Насекаде и во секое време Спецификација : Точка име : Десетици терапија massager Користат за : Употреба за назад, колено, рамо, глуждовите, зглобовите и лактите Материјал : Matel ABS Масажа на владата : 10modes Големина : 8.5 4.2 1cm Адаптер напон : AC 100 240 V Фреквенција : 050 hz Излезен напон : DC 5 V 500m A капацитетот на Батеријата : Литиум батерија(400ma) Приклучок : НИ Plug Функција 2 Излези со 10 начини 20 Нивоа на интензитет 20 Минута default тајмер, може да се прилагоди од 1060 минути литиум батерија информации за батеријата индикатор Начини : 1...

Силиконски Гел Пети Влошки Висока пета шок апсорпција анти Лизга-отпорни metatarsal нога Подлога Forefoot Подлога Нозе Болка Нога Подлога Масажа

DEN 21.60

Меки Силиконски Гел Пети Влошки Висока пета шок апсорпција анти Лизгаотпорни metatarsal нога Подлога Forefoot Подлога Нозе Болка Здравствена Заштита Карактеристики : Спречување на прсти триење, заштита на нозе од unfitted чевли или високи потпетици...

ZRLOWR Обновливи Коленото Главата Нога Спортски Повреди Болка Мраз Вреќа Здравствена Заштита Прва Помош

192.00 -20 % DEN 154.00

ZRLOWR Обновливи Коленото Главата Нога Спортски Повреди Болка Мраз Вреќа Здравствена Заштита Прва ПомошКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се носат и користат...

Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Мини Мат Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница! Бесплатен Превозот

10320.00 -20 % DEN 8256.00

Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Мини Мат Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница! Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Нова Терапија тело за нега на Слабеење Massager појас Мускулите Massager Електронски Пулсот Горат Масти Релакс Масажа LCD Екран

588.00 -6 % DEN 553.00

Нова Терапија тело за нега на Слабеење Massager појас Мускулите Massager Електронски Пулсот Горат Масти Релакс Масажа LCD ЕкранМожете исто така да купите овој производ од овој линк : Забелешки : 1)ве Молиме да не се однесуваат на масажа подлога кога уредот е вклучен, во спротивно ќе добие силен шок.2) Ако масажа подлога не успее да се држиме за вашата кожа, цврсто, може да се купи некои медицински ленти за да го поправи тоа.Карактеристики : 1...

Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница! 50cmX50cm Бесплатен Превозот

6960.00 -20 % DEN 5568.00

Најдобар Квалитет! Природни Турмалин Физикална Терапија Мат Jade Здравствена Заштита Подлога Инфрацрвена Топлина Перница! 50cm X50cm Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Мулти-функција Електро Акупунктура Уред Електрични Акупунктура терапија машина Електрична Стимулација 110V - 240V

4080.00 -5 % DEN 3876.00

Мултифункција Електро Акупунктура Уред Електрични Акупунктура терапија машина Електрична Стимулација 110 V 240 V Опис : нашите уред може да открие телото acu поени и откривање на acu точка на рака.како тоа има и на дигитални и електро акупунктура дијагностички функции...

3pc Замена Гел Hydrogel Налепници Patch За Мускулите Stimulator ЕМС Тело Слабеење Машина Стомачни Мускули Вежба Тенок Појас

239.52 -5 % DEN 228.00

Замена Гел Hydrogel Налепници Patch За Мускулите Stimulator ЕМС Тело Слабеење Машина Стомачни Мускули Exercis Обука Уред1 Set=2 Арм Гел Hydrogel Налепници + 1 Абдоминална Гел Hydrogel Налепници

Трговија на големо Инфраред Загрева Jade Перница Промовира Циркулацијата на Крвта Jade Подлога Лето Германиум Мат 45X45CM Бесплатен Превозот

10320.00 -20 % DEN 8256.00

Трговија на големо Инфраред Загрева Jade Перница Промовира Циркулацијата на Крвта Jade Подлога Лето Германиум Мат 45 X45 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Менито што се РЕЛАКСИРААТ koea здравствена заштита Турмалин камен перница грлото на половината влечење тело болка физикална терапија вратот се релаксираат перница

4704.00 -27 % DEN 3434.00

Здравствена нега на перница физикална терапија Турмалин германиум камен релаксираат Перница Вратот и грлото на половината влечење Бренд : менито што се РЕЛАКСИРААТ или не бенд на перницаТочка Бр : PRTP002 Професионални здравствени производителот Без греење...

година Топла Продажба во Кореја Jade Греење Подлога Термички Седиште Мат Микс 50cmX50cm Бесплатен Превозот

6960.00 -20 % DEN 5568.00

2016 година Топла Продажба во Кореја Jade Греење Подлога Термички Седиште Мат Микс 50cm X50cm Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Рачни медицински помагала се комбинираат со традиционалните кинески третман за здравствена заштита 650nm носната ласерски крвен притисок la

11952.00 -20 % DEN 9562.00

modname=ckeditor Рачни медицински помагала се комбинираат со troditional кинеска медицина третман за здравствена заштита 650nm носната ласерски крвен притисок ласерски види физички ласерски акупунктура носотВовед : Кардиоваскуларната церебрална терапевтски апарати е нова високотехнолошки производи кои прво усвои радијална артерија екстра васкуларни зрачењето со 650nm 20m W ниско ниво полудиригент ласер.Апаратот промена на биолошки знаци на Црвени Крвни Клетки (РБЦ), промовирање на мобилната активности и мобилната способност на deformability и носење кислород, подобрување на крв rheological карактеристика, намалување на концентрацијата на средината молекуларна и нивото на триглицериди и холестерол во крвта...

Нови 12 Начини На Екран На Допир За Здравствена Заштита Дигитални Физиотерапија Горат Масти Во Мускулите До Смирување Massager + Електро-Физиотерапија Ракавици

4543.20 -15 % DEN 3862.00

Комбинација на пакет : 12 Начини на Екран на Допир за Здравствена заштита Дигитални Физиотерапија Слабеење Горат Масти во Мускулите До Смирување Massager + Еден Пар Сребрени Влакна ЕлектроФизиотерапија Масажа РакавициСпецификација : Влезен напон : Dc 5 VНоминална струја : ≤60m AНоминална моќност : ≤0.5 WПулс ширина : во Рок од 0.1 m S±10%Големина на производот : 94mm*50mm*11mmN.W...

Природни Свиња Наежвам Брада Грижа Четка Човекот е Кул Убав Whiskers Косата со Чешел Гори Мустаќи Четка за Бричење Cepillo Barba Desinger

348.00 -34 % DEN 230.00

Мажите е Дива Свиња Влакната Брада Четка за Чешлање Бричење Чешел Стил Алатка Лицето за Нега на Карактеристики : ТЕШКИ ВЛАКНАТА ДА UNTANGLE : На влакната на Мазни Брада Четка се цврсти доволно да се справи дури и најтешките на кадрава јазли или tangles во вашиот лицето коса...

ZRLOWR Ладно Главоболка Застојот На Почетокот Бар Нане Ринитис Носната Психичка Крем за Нега на

76.80 -21 % DEN 61.00

ZRLOWR Ладно Главоболка Застојот На Почетокот Бар Нане Ринитис Носната Психичка Крем за Нега Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Функцијата Присуствуваа : Специјален рецепт, dredge метеж брзо.Предизвикани од настинка може да се ублажи главоболки, вртоглавица, течење на носот, кивање и назална конгестија предизвикани од алергиски ринитис се Прилагодат на : ефикасно олеснување на ладно предизвикани од назална конгестија, течење на носот, кивање и други симптоми, секојдневна употреба може ефективно и свежи носот...

Трговија на големо година Топлинска Енергија Душек Singleplayer - Кожа Jade Душек Големина 50cmX50cm,Бесплатен Превозот

10512.00 -20 % DEN 8410.00

Трговија на големо 2016 година Топлинска Енергија Душек Singleplayer Кожа Jade Душек Големина 50cm X50cm,Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

ниско ниво ласерски 650nm Зглоб Види хипертензија Дијабетес, хиперлипидемија ладно Ласерска Терапија deviice CE

DEN 11952.00

ниско ниво ласерски 650nm Зглоб Види хипертензија Дијабетес, хиперлипидемија ладно Ласерска Терапија deviice CE ПРОИЗВОДОТ : Карактеристики1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.