• Ново
година Топла Продажба Shiatsu Автомобил Масажа Перница со Греење и за Месење Автомобил Масажа Седиште Перница Како што се Гледа На ТВ Бесплатен Превозот

година Топла Продажба Shiatsu Автомобил Масажа Перница со Греење и за Месење Автомобил Масажа Седиште Перница Како што се Гледа На ТВ Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 11760.00
DEN 9408.00 -20 %

Износ
Залиха

2016 година Топла Продажба Shiatsu Автомобил Масажа Перница со Греење и за Месење Автомобил Масажа Седиште Перница Како што се Гледа На ТВ Бесплатен Превозот Топла Продажба Слични Предмети!! Функција :
1. Меѓународни квалитет, почитувани дизајн, изградена до совршено тело крива.
2. Супер функција, ослободување weariness, се водат за масажа, shiatsu, месење и вибрации, го олеснат болка.
3. Удобно од глава до нога ,масажа од вратот, грбот, половината и huckle, уживаат место massager или целосна back.
4. Слободата на вредноста за масажа сила
5. Особено приспособување на висина на дршката за масажа на вратот, одговараат за повеќе луѓе, совршен светлината бран и греење физикална терапија функција направи повеќе ужива.
6. Vibrating масажа функција, Користи најнапредните прилагодување на системот
7. Прилагодливи backrest регулируема облегалка, како масажа кревет, или саканиот агли
8. Лесен за користење контролен панел, Лесно и минимална собрание
9. Елегантен дизајн, одлична изработка и доработка
10. Достапни во греење функција или вибрациона масажа функција
(Два боја за избор, ве молиме оставете белешка каква боја сакате, кога ќе се направи исплата,благодарение)
НАПОМЕНА : за Испорака :
1. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот shippng адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
5. Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас, ние ќе испорака тоа од начинот на кој можете да изберете. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина (вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Повратни информации :
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да се resol
пет било каков проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или ни е-мејл. Ние ќе одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
SugarBae
Број На Модел На:
E-17
Материјал:
како се покаже слика
боја:
сино/црвена
Функција:
Месење, Валање, Греење, Shiatsu
Општа Употреба:
Дом/Канцеларија/Автомобил
Работа:
Electromotion
Масажа област:
jade fluidal
Обликот:
Вратот, Рамото, Грбот, Половината, Бедро, Единствена
Материјал:
Висок квалитет на СТП+Сунѓерот
Големина:
45*35*25cm

Производи во категоријата

100Pcs Лицето Guasha Жад Камен Massge Алатка Традиционалните Guasha Gua Ша Одбор за Жена Човек Здравствена Заштита

13776.00 -34 % DEN 9092.00

100 Pcs Лицето Guasha Жад Камен Massge Алатка Традиционалните Guasha Gua Ша Одбор за Жена Човек Здравствена ЗаштитаФункција : Висок квалитет,супер лесен за употреба...

ZRLOWR Обновливи Коленото Главата Нога Спортски Повреди Болка Мраз Вреќа Здравствена Заштита Прва Помош

192.00 -20 % DEN 154.00

ZRLOWR Обновливи Коленото Главата Нога Спортски Повреди Болка Мраз Вреќа Здравствена Заштита Прва ПомошКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се носат и користат...

Магијата Носот до Укинување & Мост Зацврстување Убавина Клипови 60pcs/многу Големо/Мало

DEN 1364.16

Магијата Носот до Укинување & Мост Зацврстување Убавина Клипови 60pcs / многуВисок qulaity Магија Носот нагоре / Носот обликувањето клип обликувањето убава носотОпис На Производот : Се носат на Носот До клип за 1015 минути секој ден за да се исправи на мостот на вашиот нос...

година Топла Продажба во Кореја Jade Греење Подлога Термички Седиште Мат Микс 50cmX50cm Бесплатен Превозот

6960.00 -20 % DEN 5568.00

2016 година Топла Продажба во Кореја Jade Греење Подлога Термички Седиште Мат Микс 50cm X50cm Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

3m/многу 6x9mm Природен Латекс Slingshots Гумена Цевка Цевки За Лов на Катапулт Еластичен Дел Фитнес Опрема Bungee

DEN 192.00

wyприклучокstartЖешка Стока$35$13.5$19.88$12.9wyприклучоккрајКарактеристики : 100% сосема нов Одличен Додаток за Slingshot Катапулт Добра еластичност и цврстина Сече во кратки должина, како на вашите барања да се користи на различни тип на вентили совршеноКарактеристики : Материјал : природен латекс Надворешниот кол...

Силиконски Гел Пети Влошки Висока пета шок апсорпција анти Лизга-отпорни metatarsal нога Подлога Forefoot Подлога Нозе Болка Нога Подлога Масажа

DEN 21.60

Меки Силиконски Гел Пети Влошки Висока пета шок апсорпција анти Лизгаотпорни metatarsal нога Подлога Forefoot Подлога Нозе Болка Здравствена Заштита Карактеристики : Спречување на прсти триење, заштита на нозе од unfitted чевли или високи потпетици...

8Pcs Тигар Balm Гипс Болка Ослободување на Гипс Мускулите на Грбот Athritis Вирус Ревматизам Масажа на Телото Релаксација K00201

84.96 -40 % DEN 51.00

ОТСТРАНУВАЊЕ НА CORNS БОЛКА УБЛАЖУВАЊЕ НА ГИПС ТЕНОК ПРЕВЕЗ ДРЖЕЊЕ COEERCTOR Пакет : 8 Pcs=1 Bags × Кинески Болка Гипс (8 Pcs / 1 Bag, 1 Bags / 1 Lot)(Исто како на следната слика ја покажува)Име На Производ : Кинески Болка ГипсСтруктура и Материјал : се Состојат од далеку IR керамички во прав,медицински PSA,неплетени,за ослободување на хартија итн.Далеку IR емисија бранова должина е 8um15um.Погоден Предмет : им Помогне на третман за cevical ' рбет,рамо periarthritis,lumbar мускулите вирус,коленото заедничка болка.Големина : 7cm*10смСпецификација : 8 Компјутери / 1 Bag, 1 Bags / 1 LotНасоки : 1...

Трговија на големо Инфраред Загрева Jade Перница Промовира Циркулацијата на Крвта Jade Подлога Лето Германиум Мат 45X45CM Бесплатен Превозот

10320.00 -20 % DEN 8256.00

Трговија на големо Инфраред Загрева Jade Перница Промовира Циркулацијата на Крвта Jade Подлога Лето Германиум Мат 45 X45 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

2 начини 2,5 mm Electrode Кабел Проводници Линија Доведе Жица ЕМС Десетици Тело Меридијанска Акупунктура Massagers Терапија Massager подлога

81.60 -4 % DEN 78.00

2 начини 2,5 mm ЕМС Десетици Тело Меридијанска Акупунктура MassagersТерапија Massager Кабел Electrode Кабли Поврзете Линија Доведе ЖицаКарактеристики : 1,Преносни,за вашето патување тип терапевтски уредот, лесно да се работи, 2,2начин ,со 2 влошки, одлична терапија комбинација; 3,Корисна масажа уред за лесно намалување на болка, уживајте во масажа, подобрување на циркулацијата на крвта, го поттикнува метаболизмот ,ја олеснува мускулна болка, олеснување на замор, итн 4, со Должина : 100cm 5, Џек големина : 2,5 mmПакетот вклучува : 1 x проводници кабел

Трговија на големо година Топлинска Енергија Душек Singleplayer - Кожа Jade Душек Големина 50cmX50cm,Бесплатен Превозот

10512.00 -20 % DEN 8410.00

Трговија на големо 2016 година Топлинска Енергија Душек Singleplayer Кожа Jade Душек Големина 50cm X50cm,Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

30 ML Шприц Enema Анален Enemator За Чистење Анусот

DEN 139.20

wyприклучокstartЖешка Стока$35$13.5$19.88$12.9wyприклучоккрај Големина : 1 buc * 30ml шприц Вклучуваат : 1 buc * Enema цевка (должина 12cm, со дијаметар од 2mm.) Пакет : Дискретна пакет , заштита на вашата приватност Перформанси : производи : мазна, мека цевка главата врвот дупка, а не да му наштети на chrysanthemum За бебе и деца пакувањето на Производот : независни ПП торба за пакување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.