• Ново
година модни дами зима шамија корејски кашмир солидна боја големи карирани шамија машки и женски shawl топлина Нов подарок A252

година модни дами зима шамија корејски кашмир солидна боја големи карирани шамија машки и женски shawl топлина Нов подарок A252

Оценка на клиентот:
DEN 942.24
DEN 754.00 -20 %

Износ
Залиха

Големина : околу 60*200cm Ткаенини / Плус материјал : Кашмир Големина / Големина на : ( ве Молиме внимателно да се провери големината, прирачник за грешка при мерење е 2 ~ 3cm е нормално) Забелешка : Ова е машина не може да перат! Не машина перат! Не машина за перење, сушење! Оваа сезона многу функционални еден производ Што се осмелуваат да биде прв пат боја плочи се наши раце И да сте во можност да допре излезе добар каде Продавачот ветување за Плаќање и испорака : 1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или другите. 2. Бесплатен Превозот од кина пост воздух парцела, тоа обично трае 15-60 дена до пристигнувањето. 3. Нашите превозот во светот. Значи, ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање. ? Услуга ве Молиме не двоумете се да не контактирате во секое време, така што можеме да ги следиме. Ако имате било какви прашања или поддршка на нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа бизнис време. ? Примање на стварта Кога ќе примите објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот на ад. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме. Вашето задоволство, нашите извршување!

Карактеристики

Големина:
200CM
Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Plaid
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
Н. XINZHE
Материјал:
Cashmere
Број На Модел На:
A252
Марами Должина:
>175cm

Производи во категоријата

Моден зимски lic жените шамија Дебели Двојно плетење Волнени Јака Shawl Вратот Потоплите Висок Квалитет Марами мека женски Заврши

710.40 -40 % DEN 426.00

Добредојдовте на мојот шопинг 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Материјал : Памук, волна мешавина Големина : Прибл 130cm x 25cm

Леопард Цвет Печатени Свила Шамија Жените Мода Пролет Лето 90*90cm полиестер Shawl Hijab Висок Квалитет Сатен Плоштадот Марами

143.52 -45 % DEN 79.00

Трговско Име : 90cm*90cm имитира свила голем плоштад шамијаМатеријал : 100% ПолиестерТкаенина Тип : Имитира Свила (не е 100% чиста свила, pls забелешка)Одговараат за Пролет,Лето,Есен,Зима

Marte&Joven Модерен Руралните Стил Цветни Печати Памук Жените Марами Нов Дизајн Plaid Комбинација Дами Мека Tassel Shawl&Заврши

793.44 -49 % DEN 405.00

Marte&Joven Модерен Руралните Стил Цветни Печати Памук Жените Марами Нов Дизајн Plaid Комбинација Дами Мека Tassel Shawl&Заврши​>> Предмет : Жените Марами и Обвива>> Материјал : 65% Полиестер+ 35% Памук>> Големина : 180 CM * 100 CM>>Боја : Жолта>> Пол : Жените>>Тежина : 115g>> Стил : Мода / ПовикПлаќање1...

Жените Мода Црно Писмо Зголеми Цвет Плоштадот Свила Зима Шамија Пролет Headband Shawl&Заврши Жените Foulard Bandana 90*90cm M243

272.16 -20 % DEN 218.00

"Кога ја ставив на мојот шамија, јас никогаш не се почувствувал толку јасно, јас сум жена, убава жена"Одри Hepburn речеМатеријал : : 100% Полиестер(се чувствуваат како свила )Големина : 90*90cm / (1cm=0.39 in)Answer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

година Нови доаѓањето на висок степен на жените свила шамија печатење ѕвезда класична Слатка Лолита Точка долго мека обвива shawls црна боја

738.24 -28 % DEN 531.00

Големина (CM) : 200 X85 CMПакет : OPP ВРЕЌА1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

[RUNMEIFA] 2017 Фабрика снабдување Мешани Бои Легура цвет Pendant Шамија Шарм Накит, Марами топла продажба бесплатен превозот

319.20 -5 % DEN 303.00

Фабриката снабдување Мешани Бои Легура цвет Pendant Шамија Шарм Накит, Марами топла продажба бесплатен превозотФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Мода и уникатен дизајнТе прави привлечна, шармантна, мода и шикНеговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработнициМатеријал : Полиестер+Памук+pendant накитДимензии : 60cm во leng Топла стил во 20152016, Европа и сад, Јужна Африка, Јужна Америка, Австралија најпопуларните модни шамија, од легиран electroplating сите заштита на животната средина, меки и удобни ткаенина, погоден за есен и зима се носат Сите слики се за вистинска снимање, без било каква модификација, што може многу јасно да се види квалитетот, фина изработка, leadfree заштита на животната средина без никел позлата!Драги пријатели на леснотија носи добро...

2017 Топла Продажба Модни Жените Свила Шамија Мал Плоштад Марами Дами Bandana Марами Луксузен Бренд Hijab Foulard Додатоци 50cm

58.08 -19 % DEN 47.00

********************************************* *****************************2017 Топла Продажба Модни Жените Свила Шамија Мал Плоштад Марами Дами Bandana Марами Луксузен Бренд Hijab Foulard Додатоци 50cm****************************************************************************Answer : ___________________________ Note : ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.Производство информации1.Големина на : 50*50cm.2.Материјал : 100% Природна свила Палачинка Сатен.3.Боја : како на вашиот избор.4.стил : мода Мал плоштад свила шамија / shawl5.погоден за : жените,девојка.моден стил.имаме cooperater самите себе, кое тие го поседуваат голема фабрика, па цената е многу resonable, квалитетот на производот е многу добро од страна на нашите контролирањетоЗа боја разлика : Совети Нашата веб страница претставува производ на објектите како блиску до реалниот боја, но се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, ве молам прости ми...

Топла 2018 нови трговија на Големо women 's марами и shawls мода Мастило и измијте марами hijab памук voile марами капка превозот DF1271

266.88 -35 % DEN 173.00

Внимание на руски пријатели : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име,средно име и презиме при донесувањето на плаќање...

Echarpes Foulard Bandana Шамија Кинески Чиста Свила Марами и Обвива Луксузен Бренд Shawl Женски Pashmina и Обвива Hijab

2399.04 -48 % DEN 1248.00

Echarpes Foulard Bandana Шамија Кинески 100% Чиста Свила Марами и Обвива Луксузен Бренд Shawl Женски Pashmina и Обвива HijabГОЛЕМИНА : 180*110cm CM (Грешка Опсег 1~3 CM )180*110 100% Чиста Свила Плоштадот Марами ОбвиваЕсен Зима Марами ShawlBandana Poncho Обвива и Shawls 1...

YOUHAN 2018 Жените Стилски Шамија Кашмир Топло Tassel Марами Ќебе Дама Прекрасни Бренд Заврши Долго Дебели Shawls Пад на Превозот

1295.52 -62 % DEN 492.00

Fashio n Жените C ashmere Tassel ШамијаYOUH НА БРЕНДПроизводство Опис Спецификации : Шамија Големина : 185cm x 75смТкаенини : КашмирЗа Тежина : 280 G

Бесплатен превозот На нови најновите женски есен зими кашмир шамија јака кејп со дебел врат групи производители трговија на големо

DEN 541.44

Име : памук, волна чиста боја јака шамија Материјал : Вештачка волна големина : 160*20cm (поради чиста рачно изработени, големина грешка во 3 cm 5 cm...

Црвено Plaid Бесконечност Шамија Кашмир се Чувствуваат Plaid Шамија Lumberjack Проверете Mens Шамија Зима Женска Додатоци-Мека и Пријатна

DEN 1680.00

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени шамијаЛесни шамија украсен со Убави Daisy Цвет печати дизајн.Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој приликиОваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.Големина : 180 cm x 90 смМатеријал : 100% viscoseПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

Вистински Кашмир Зима Жените Крзно Shawl Ponchos Со Природни Фокс Крзно Трим Вистински sable Крзнено Палто Женски Outerwear Pashmina

DEN 17424.00

Вистински Кашмир Зима Жените Крзно Shawl Ponchos Со Природни Фокс Крзно Трим Вистински sable Крзнено Палто Женски Outerwear Pashmina1...

[RUNMEIFA] Модни Дами легура Лили цвет Шамија Ѓердан Мода Марами со Накит легура Приврзоци Бесплатен Превозот

319.20 -5 % DEN 303.00

Модни Дами легура Лили цвет Шамија Ѓердан Мода Марами со Накит легура Приврзоци Бесплатен ПревозотФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Мода и уникатен дизајнТе прави привлечна, шармантна, мода и шикНеговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработнициМатеријал : Полиестер+Памук+pendant накитДимензии : 60cm во leng Топла стил во 20152016, Европа и сад, Јужна Африка, Јужна Америка, Австралија најпопуларните модни шамија, од легиран electroplating сите заштита на животната средина, меки и удобни ткаенина, погоден за есен и зима се носат Сите слики се за вистинска снимање, без било каква модификација, што може многу јасно да се види квалитетот, фина изработка, leadfree заштита на животната средина без никел позлата!Драги пријатели на леснотија носи добро...

P060 Нова Мода Завиткување се отвори Голема наметка Зимски свадба невеста, свадба Shawl Топлата Наметка Дама Faux Крзно Shawl

DEN 1199.04

P060 Нова Мода Завиткување се отвори Голема наметка Зимски свадба невеста, свадба Shawl Топлата Наметка Дама Faux Крзно ShawlПроизвод сликиПогоден за Рамо премине 3640cm Биста за 8098cm

Рекс Зајакот Крзно Прстен Шамија Долго Јака Топли Руски Жени Вистинско Крзно Шамија Сиво Црна Природни Вистински Крзнени Шалови Зима За Жена

2639.52 -42 % DEN 1531.00

Материјал : Вистински Рекс Зајакот Крзно Производ Големина : 75см legnth,13cm ширина,за 150cm обемот Совети : над димензии се рака мерења...

Bling Ѕвезди Печати Свила Шамија Neckerchief Bandana Жените Мал Плоштад Свила Марами Обвива Квалитет Рака Валани Работ

671.52 -20 % DEN 537.00

Опис : Материјал : 100% свила twillГолемина : 53x53cm (грешка опсег 13cm)Боја : како на сликата покажува,(мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување, се надевам, ќе може да се разбере.тој превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 510days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL,Fedex,EMS,UPSот...

Мода Пролет Лето 90*90cm Леопард Цвет Печатени Свила Шамија Жените полиестер Shawl Hijab Висок Квалитет Сатен Плоштадот Марами

DEN 239.52

Трговско Име : 90cm*90cm имитира свила голем плоштад шамијаМатеријал : 100% ПолиестерТкаенина Тип : Имитира Свила (не е 100% чиста свила, pls забелешка)Одговараат за Пролет,Лето,Есен,Зима

Gours Крзно Заврши за Жените Зима и Топло, Дами Плетени Природни Зајакот Крзно Shawl Моден Бренд Poncho Pashmina Партија Pullover Нови 03

1430.40 -40 % DEN 858.00

Нема перење перење може да ги споделите со вашите крзно шапка скршени Ако сакате да се мијат тоа, ве молиме изберете Хемиско чистење...

Трговија на големо 2017 бренд жените шамија мода лето мека печати долго големина shawls свила марами дама pashmina bandanas 190*80см

415.20 -20 % DEN 332.00

Жените свила марамиГолемина : 180*90cm (70.80" 35.43")Тежина : 100gПакет : opp вреќаНие прифаќаме пад на превозотАко ви треба wholsesale цена ,ве молиме контактирајте со насВе молиме не го остави негативни повратни информации пред да контактирате со насВе молиме не го отворите спор пред да контактирате со нас​

[BYSIFA] Сива Розова Дами Зима Марами Echarpe Бренд Додатоци Свила Чувство Флорални Шема Свила Шамија Shawl 180*90cm

537.12 -45 % DEN 295.00

1.Материјал : 100% Свила чувство.2.Големина : 180cm*90cm( ±3cm ) .3.Занает : Печатени.4.Боја : розова сино,портокалово, црвено,небо сина,сина,црна и сива боја.5.Стил : Мода Европа Стил Шамија,Shawl.6.Погоден За : Жените,Девојка.7.Погоден За Сезони : Пролет,Лето,Есен,Зима.

2018 Плоштадот Свила Шамија Жените Hijab Мека Сатен Shawls Обвива Bandana Женски Foulard Дами Марами Stoles Bufands 130*130CM

676.32 -46 % DEN 365.00

2017 Плоштадот 100% Свила Шамија Жените Hijab Мека Сатен Shawls Обвива Bandana Женски Foulard Дами Марами Stoles Bufands 130*130 CMМатеријал : Сатен,Chiffon,СвилаГолемина : 130*130cmСезона : Пролет Лето Есен1...

2017 задебелување на вештачка волна шамија мода жена 200*65 cm шамија голем правоаголник shawls дама два боја крои топло зима

763.20 -18 % DEN 626.00

2017 задебелување на вештачка волна шамија мода жена 200*65 cm шамија голем правоаголник shawls дама два боја крои топло зимаГОЛЕМИНА :200*65cm2016 година топла продажба модни жена 110190cm Шамија памук и лен голема retangle марами краток tassel цвеќе на Жените Зима дама shawls краток tassel комбинација Жените Зима дама shawls

Бела боја Пердув Везови Памук Дами Шамија 2017 Shawls И Марами на Главата Обвива Муслимански Пригушувач Кејп Долго Шамија Жени

2088.00 -5 % DEN 1984.00

стилот на должина : 180cmстилот на ширина : 90cmматеријал : памуктежина : 0.136 кг / pcПердув Везови Памук Дами Шамија 2017 Shawls И Марами На Главата Обвива Муслимански Пригушувач Кејп Долго Шамија Жени

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.