• Ново
Нова Мода Унисекс Женска Дами Мажи Зимски Круг Јамка Качулка Бесконечност Шамија Snood Hijab Foulard Sjaal Марами Обвива WJ8053

Нова Мода Унисекс Женска Дами Мажи Зимски Круг Јамка Качулка Бесконечност Шамија Snood Hijab Foulard Sjaal Марами Обвива WJ8053

Оценка на клиентот:
DEN 423.84
DEN 254.00 -40 %

Износ
Залиха


Карактеристики

боја:
случаен
Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила
Бренд Име:
Jbersee
Број На Модел На:
WJ8053
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
прстен

Производи во категоријата

Echarpes Foulard Bandana Шамија Кинески Чиста Свила Марами и Обвива Луксузен Бренд Shawl Женски Pashmina и Обвива Hijab

2399.04 -48 % DEN 1248.00

Echarpes Foulard Bandana Шамија Кинески 100% Чиста Свила Марами и Обвива Луксузен Бренд Shawl Женски Pashmina и Обвива HijabГОЛЕМИНА : 180*110cm CM (Грешка Опсег 1~3 CM )180*110 100% Чиста Свила Плоштадот Марами ОбвиваЕсен Зима Марами ShawlBandana Poncho Обвива и Shawls 1...

[RUNMEIFA] мода Дама монистра синџир цвет pendant шамија ѓердан шарм жена девојки украс прибор трговија на големо марами

321.60 -5 % DEN 306.00

топла продажба на модата Дама монистра синџир цвет pendant шамија ѓердан шарм жена девојки украс прибор трговија на големо марамиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Мода и уникатен дизајнТе прави привлечна, шармантна, мода и шикНеговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработнициМатеријал : Полиестер+Памук+pendant накитДимензии : 60cm во leng Топла стил во 20152016, Европа и сад, Јужна Африка, Јужна Америка, Австралија најпопуларните модни шамија, од легиран electroplating сите заштита на животната средина, меки и удобни ткаенина, погоден за есен и зима се носат Сите слики се за вистинска снимање, без било каква модификација, што може многу јасно да се види квалитетот, фина изработка, leadfree заштита на животната средина без никел позлата!Драги пријатели на леснотија носи добро...

жените муслимански долго Модални исламска шамија арапските amira headwear underscarf макси soild shawls заврши марами 180*85cm

437.76 -20 % DEN 350.00

Welocme на Нашата ПродавницаУслуга : Вашето Задоволство, Нашите Извршување !Попуст : Голем Попуст за Голема Цел !Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет на стоки и задоволување на поуслуга.Сите предмети што се продаваат се со најдобар квалитет меѓу сличните производи.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!Нека се направи среќен трансакција!Топло Совети : 1...

Бела боја Пердув Везови Памук Дами Шамија 2017 Shawls И Марами на Главата Обвива Муслимански Пригушувач Кејп Долго Шамија Жени

2088.00 -5 % DEN 1984.00

стилот на должина : 180cmстилот на ширина : 90cmматеријал : памуктежина : 0.136 кг / pcПердув Везови Памук Дами Шамија 2017 Shawls И Марами На Главата Обвива Муслимански Пригушувач Кејп Долго Шамија Жени

Црвено Plaid Бесконечност Шамија Кашмир се Чувствуваат Plaid Шамија Lumberjack Проверете Mens Шамија Зима Женска Додатоци-Мека и Пријатна

DEN 1680.00

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени шамијаЛесни шамија украсен со Убави Daisy Цвет печати дизајн.Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој приликиОваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.Големина : 180 cm x 90 смМатеријал : 100% viscoseПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

YOUHAN 2018 Жените Стилски Шамија Кашмир Топло Tassel Марами Ќебе Дама Прекрасни Бренд Заврши Долго Дебели Shawls Пад на Превозот

1295.52 -62 % DEN 492.00

Fashio n Жените C ashmere Tassel ШамијаYOUH НА БРЕНДПроизводство Опис Спецификации : Шамија Големина : 185cm x 75смТкаенини : КашмирЗа Тежина : 280 G

Тактички Воен маскирна Шамија Кул Airsoft Тактички Мултифункционален Војска Мрежа Дише Шамија Заврши Маска Shemagh Превез

479.52 -30 % DEN 336.00

Тактички Воен маскирна Шамија Кул Airsoft Тактички Мултифункционален Војска Мрежа Дише Шамија Заврши Маска Shemagh ПревезНАШЕТО ВЕТУВАЊЕ!!!Anysell ветува дека ќе добие нарачката откако ќе заврши на плаќање;Откако пакет потврди изгубени, ние ќе ја вие или наплата, ве молиме да не грижете се.Напомена : Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе го реши тоа на ваше задоволство.Следење на информации нормално ажурирања околу 7 дена, ако се грижите; ве молиме слободно контактирајте со нас.Плаќање : ЗАЧУВАМMaster card, visa, Boleto, TEF, Маестро, web Money, QIWI, Yandex.Пари; Банкарски Трансфер, Western Union.Превозот : Стандард на услуги : Кина пост воздух mail бесплатен превозот, нормално трае 1830 дена за повеќето земји, веќе за далечински земји.Експедитивни услуги : EMS / FEDEX / DHL / UPS / ТНТ / ПАТАРИНА, нормално трае 1015 дена, што треба да се плати за дополнителни превозот надомест.За нарачки над $150, бесплатен превозот и се следат преку посебна линија (за велика БРИТАНИЈА, руската Федерација, Југоисточна Азија и СЛ.), превозот време : 1020 денаПовратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се фалат ќе бидат високо ценети.Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблеми од позитивно.

RUNMEIFA Нов бренд легура ѓердан Цвет Pendant Шамија Жена Нова Мода DIY бижутерија Полиестер Марами Бесплатен Превозот

278.40 -5 % DEN 264.00

легура ѓердан Цвет Pendant Шамија Жена Нова Мода DIY бижутерија Марами Бесплатен ПревозотФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Мода и уникатен дизајнТе прави привлечна, шармантна, мода и шикНеговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработнициМатеријал : Полиестер+Памук+pendant накитДимензии : 60cm во leng Топла стил во 20152016, Европа и сад, Јужна Африка, Јужна Америка, Австралија најпопуларните модни шамија, од легиран electroplating сите заштита на животната средина, меки и удобни ткаенина, погоден за есен и зима се носат Сите слики се за вистинска снимање, без било каква модификација, што може многу јасно да се види квалитетот, фина изработка, leadfree заштита на животната средина без никел позлата!Драги пријатели на леснотија носи добро...

[RUNMEIFA] Модни Дами легура Лили цвет Шамија Ѓердан Мода Марами со Накит легура Приврзоци Бесплатен Превозот

319.20 -5 % DEN 303.00

Модни Дами легура Лили цвет Шамија Ѓердан Мода Марами со Накит легура Приврзоци Бесплатен ПревозотФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Мода и уникатен дизајнТе прави привлечна, шармантна, мода и шикНеговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработнициМатеријал : Полиестер+Памук+pendant накитДимензии : 60cm во leng Топла стил во 20152016, Европа и сад, Јужна Африка, Јужна Америка, Австралија најпопуларните модни шамија, од легиран electroplating сите заштита на животната средина, меки и удобни ткаенина, погоден за есен и зима се носат Сите слики се за вистинска снимање, без било каква модификација, што може многу јасно да се види квалитетот, фина изработка, leadfree заштита на животната средина без никел позлата!Драги пријатели на леснотија носи добро...

Жените Мода Црно Писмо Зголеми Цвет Плоштадот Свила Зима Шамија Пролет Headband Shawl&Заврши Жените Foulard Bandana 90*90cm M243

272.16 -20 % DEN 218.00

"Кога ја ставив на мојот шамија, јас никогаш не се почувствувал толку јасно, јас сум жена, убава жена"Одри Hepburn речеМатеријал : : 100% Полиестер(се чувствуваат како свила )Големина : 90*90cm / (1cm=0.39 in)Answer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Леопард Цвет Печатени Свила Шамија Жените Мода Пролет Лето 90*90cm полиестер Shawl Hijab Висок Квалитет Сатен Плоштадот Марами

143.52 -45 % DEN 79.00

Трговско Име : 90cm*90cm имитира свила голем плоштад шамијаМатеријал : 100% ПолиестерТкаенина Тип : Имитира Свила (не е 100% чиста свила, pls забелешка)Одговараат за Пролет,Лето,Есен,Зима

BOHOBOCO 2017 топла продажба зима жените марами мода висок квалитет, класични plaid houndstooth чиста волна шамија shawl

4598.40 -48 % DEN 2391.00

НА BOHOBOCO @BOHOBOCO / ЕСЕН ЗИМА ШАМИЈА ДИЗАЈНИ# топла продажба # 2017ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : големина:75*210cm / 29.53 *82.67 воматеријал : волнамодел : tartan2017 топла продажба модни класичен plaid tartan бесконечност дебели зимски топло жените чиста волна марами shawlsМЕСТО # мали houndstooth е основниот елемент на модата...

Нова Мода Лесни Жени Марами Мека Солидна Топло Зима Дама Бонбони Боја Муслимански Hijab Shawl Шамија 180*70 см

171.84 -8 % DEN 158.00

Име на производ Нова Мода Лесни Жени Марами Мека Солидна Топло Зима Дама Бонбони Боја Муслимански Hijab Shawl Шамија 180*70cm Бесплатен Превозот Стил Бренд Жените Шамија За Луѓето Мода Шамија За Жените Боја Како слики Големина 180cm*70cm Материјал Полиестер 100% Жени Шамија

Marte&Joven Најновите Летни Бела Сина Комбинација Шарени Sunshade Shawl Заврши Жените Луксузен Бренд Долго Tassel Twill Шамија Pashmina

792.00 -50 % DEN 396.00

Marte&Joven Најновите Летни Бела Сина Комбинација Шарени Sunshade Shawl Заврши Жените Луксузен Бренд Долго Tassel Twill Шамија Pashmina>> Предмет : Жените Марами и Обвива>> Материјал : 65% Полиестер+ 35% Памук>> Големина : 180cm * 100 cm>> Боја : Сина>> Пол : Жените / Дами>> Стил : Мода / Неврзан / НајновПлаќање1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.