• Ново
2017 Директна Продажба На Печатење Коњ Bandana Шамија Foulard Cachecol Feminino Нови Зимски Бали Предиво Печатење Фабрика Трговија На Големо Марами

2017 Директна Продажба На Печатење Коњ Bandana Шамија Foulard Cachecol Feminino Нови Зимски Бали Предиво Печатење Фабрика Трговија На Големо Марами

Оценка на клиентот:
DEN 47.04
DEN 42.00 -11 %

Износ
Залиха

шамија цените се во евра шамија жените марами bandana шпанија свила шамија hijab бренд foulard жените bufandas shawl foulard cachecol feminino cachecol жените шамија bufanda зима шамија 1111

Карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Марами Должина:
60см-80см
Материјал:
Свила
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
SHARFAM
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Печати

Производи во категоријата

BOHOBOCO 2017 топла продажба зима жените марами мода висок квалитет, класични plaid houndstooth чиста волна шамија shawl

4598.40 -48 % DEN 2391.00

НА BOHOBOCO @BOHOBOCO / ЕСЕН ЗИМА ШАМИЈА ДИЗАЈНИ# топла продажба # 2017ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : големина:75*210cm / 29.53 *82.67 воматеријал : волнамодел : tartan2017 топла продажба модни класичен plaid tartan бесконечност дебели зимски топло жените чиста волна марами shawlsМЕСТО # мали houndstooth е основниот елемент на модата...

Шамија 2017 моден бренд прибор за облека се зголеми збор памук зима шамија жените 185cm * 90cm топла продажба echarpe hijab SF03

257.28 -45 % DEN 142.00

должина 185cm ширина 90cm ЗАБЕЛЕШКИ : 1, важно е да обезбеди информации, правото на име и презиме , пост код и адреса на англиски јазик , ќе не стигне пратката ако информацијата не е во право...

свила Пролет лето шамија Neckscarf Shawl Заврши шамија Марами 20pc/многу 1971

DEN 3744.00

Сосема нов затворен во пластична кесаголемина околу 150*55cmТрговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска ценаМногу различни стилови и бои,Обично ние ќе ви испратиме најдобри мешан стил и боја по ред,БлагодарамНие се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

година Нови доаѓањето на висок степен на жените свила шамија печатење ѕвезда класична Слатка Лолита Точка долго мека обвива shawls црна боја

738.24 -28 % DEN 531.00

Големина (CM) : 200 X85 CMПакет : OPP ВРЕЌА1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

2017 Ново Сидро И Срцето Печати Tassel Шамија Долги Памук Водител на Моделот Заврши Shawls Hijab промет на Големо со 10pcs/МНОГУ Бесплатен Превозот

DEN 2208.00

2017 Нова Мода водител на срцето Печати Tassel ШамијаГолемина : 180*100cmматеријал : памукбоја : една бојаминимална количина : 10pcs секоја боја,материјалот е памук добар материјал.

[BYSIFA] Црно белата Точка Свила Шамија Shawl За Дами Мода Врвот Одделение Чиста Свила Долго Марами Обвива Extanded Зима Дами Кејп

1065.12 -30 % DEN 745.00

1.Материјал : 100% Чист Mulberry Свила.2.Големина : 200*110cm.3.Боја : црна, бела4.Погоден За : Жените,Девојка.5.Погоден За Сезони : Пролет,Есен,Лето,Зима.6.Изработка : Печатена.

Marte&Joven Најновите Летни Бела Сина Комбинација Шарени Sunshade Shawl Заврши Жените Луксузен Бренд Долго Tassel Twill Шамија Pashmina

792.00 -50 % DEN 396.00

Marte&Joven Најновите Летни Бела Сина Комбинација Шарени Sunshade Shawl Заврши Жените Луксузен Бренд Долго Tassel Twill Шамија Pashmina>> Предмет : Жените Марами и Обвива>> Материјал : 65% Полиестер+ 35% Памук>> Големина : 180cm * 100 cm>> Боја : Сина>> Пол : Жените / Дами>> Стил : Мода / Неврзан / НајновПлаќање1...

Трговија на големо 2017 бренд жените шамија мода лето мека печати долго големина shawls свила марами дама pashmina bandanas 190*80см

415.20 -20 % DEN 332.00

Жените свила марамиГолемина : 180*90cm (70.80" 35.43")Тежина : 100gПакет : opp вреќаНие прифаќаме пад на превозотАко ви треба wholsesale цена ,ве молиме контактирајте со насВе молиме не го остави негативни повратни информации пред да контактирате со насВе молиме не го отворите спор пред да контактирате со нас​

[BYSIFA] Сива Розова Дами Зима Марами Echarpe Бренд Додатоци Свила Чувство Флорални Шема Свила Шамија Shawl 180*90cm

537.12 -45 % DEN 295.00

1.Материјал : 100% Свила чувство.2.Големина : 180cm*90cm( ±3cm ) .3.Занает : Печатени.4.Боја : розова сино,портокалово, црвено,небо сина,сина,црна и сива боја.5.Стил : Мода Европа Стил Шамија,Shawl.6.Погоден За : Жените,Девојка.7.Погоден За Сезони : Пролет,Лето,Есен,Зима.

солидна долго шамија памук заврши Марами Shawl Pashmina чувство Солидна Шамија Shawl Заврши подарок 2pc/многу ПРОДАЖБА 1963 година

DEN 864.00

Сосема нов затворен во пластична кесаСупер мека и леснаГолемина : Приближно 75` x 28`Мода, топло и удобноНие се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

Женска Pendant дизајн леопард печати ШАМИЈА Shawl Заврши шамија Марами Neckscarf 10pc/многу 1968

DEN 4143.36

Сосема нов затворен во пластична кесаТрговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска ценаГОЛЕМИНА околу 150*130cmМногу различни стилови и бои,Обично ние ќе ви испратиме најдобри мешан стил и боја по ред,БлагодарамНие се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

Трговија на ГОЛЕМО мода printe PLAID shawls viscose voile hijab муслимански глава заврши на есен долго популарни марами/шамија 10pcs/многу

1680.00 -15 % DEN 1428.00

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени шамијаЛесни шамија украсен со Убави Daisy Цвет печати дизајн.Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој приликиОваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.Големина : 180 см х 100 смМатеријал : 100% viscoseMOQ : 10 PCS секоја бојаПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

2018 Плоштадот Свила Шамија Жените Hijab Мека Сатен Shawls Обвива Bandana Женски Foulard Дами Марами Stoles Bufands 130*130CM

676.32 -46 % DEN 365.00

2017 Плоштадот 100% Свила Шамија Жените Hijab Мека Сатен Shawls Обвива Bandana Женски Foulard Дами Марами Stoles Bufands 130*130 CMМатеријал : Сатен,Chiffon,СвилаГолемина : 130*130cmСезона : Пролет Лето Есен1...

година нови жените мода пролет, есен зима voile италија масло Paiting печати цевка бесконечност вечноста јамка круг прстен шамија марами

1680.00 -15 % DEN 1428.00

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени шамијаЛесни шамија украсен со Убави Daisy Цвет печати дизајн.Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој приликиОваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.Големина : 180 cm x 90 смМатеријал : 100% viscoseMOQ : 10 PCS секоја бојаПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

Жените Пролет, Есен И Топло, Меко Долго Voile Големи Шамија Заврши Дама Shawl Остава Птици Печатени Pashmina

DEN 239.52

ОПИС100% Рачно Изработени Шамија.Шамија направени од мека Viscose ткаенина.МЕРЕЊАШирина : 90 cmДолжина : 180cmКОЛИЧИНА : 1pcs пакетПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

НОВИ sequin Пролет лето шамија Neckscarf Shawl Заврши шамија Марами 20pc/многу 1972

DEN 4042.08

Сосема нов затворен во пластична кесаголемина околу 160*40cmТрговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска ценаМногу различни стилови и бои,Обично ние ќе ви испратиме најдобри мешан стил и боја по ред,БлагодарамНие се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

Моден Зимски Женска Шамија Акрилик На Платно Skullies Нов Стил Плетени Шалови Топло Сомот Јака Топла, Топла Писмо Beanie

DEN 383.52

Добредојдовте!!Можете да се меша со различни стил врски во нашата продавница Ве молиме, известете го објектот Нема...

Свила Сатен Долго Шамија За Мажи 26X160cm Нови Desigual Класичните Печатени Шема Висок Квалитет Бизнисмени Шамија трговија на Големо

1247.52 -10 % DEN 1123.00

Име На Производ : Свила Сатен Шамија / ShawlМатеријал : 100% СвилаТежина / Дебелина : Големина на : 26cm X160cmПроцес : ПорабиНето Тежина : 40gПакет : Секој во polybagСнабдување Тип : Во парк (ОЕМ со свој логото е прифатена) Рака мие ,температура на водата под 30 степен . Користење на неутрален детергент наместо обичен сапун,подобро шампон како свила е сличен како косата, не енергично, бришење или користете четка косата,исплакнете ги чисти за да се избегне точки или лузни. Избегнувајте контакт со груба површина...

Шарм женска Polyster шамија Neckscarf Shawl Заврши шамија Марами 15pc/многу 1973

DEN 2526.24

Сосема нов затворен во пластична кесаТрговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска ценаМногу различни стилови и бои,Обично ние ќе ви испратиме најдобри мешан стил и боја по ред,БлагодарамНие се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

Шамија 2017 моден бренд топла продажба hijab прибор за облека јаже памук зима шамија жените 185cm * 90cm echarpe SF05

258.72 -45 % DEN 142.00

должина 185cm ширина 90cm ЗАБЕЛЕШКИ : 1, важно е да обезбеди информации, правото на име и презиме , пост код и адреса на англиски јазик , ќе не стигне пратката ако информацијата не е во право...

Женска 90CM плоштадот Polyster шамија Марами Neckscarf 50pc/многу мешан дизајн 1967

DEN 4800.00

Сосема нов затворен во пластична кеса Димензии : Околу 90*90cmТрговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска ценаМногу различни стилови и бои,Обично ние ќе ви испратиме најдобри мешан стил и боја по ред,ви Благодарам Што сте многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

свила чувство polyster Пролет лето шамија Shawl Заврши шамија Марами Neckscarf 20pc/многу 1971

DEN 2425.44

Сосема нов затворен во пластична кесаголемина околу 165*52cmТрговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска ценаМногу различни стилови и бои,Обично ние ќе ви испратиме најдобри мешан стил и боја по ред,БлагодарамНие се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни...

Plaid Свила Шамија Нов Бренд Жените Bandana Есен, Лето Облечи Заврши за Дами Плус Големина Pashmina Став Mujer 190*70CM

873.12 -49 % DEN 445.00

Описголемина : about190*70cmПерење ИнформацииНе машина за миење, треба нежна рака мие, не е тешко да се фаќа, на кафе за пет минути во вода е соодветно, со цел да се одржи на боја може да се додаде во водата неколку капки оцет...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.