• Ново
Ретро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Флорални Кристал Нараквици За Жените Позлатен Сребрен Накит Турција

Ретро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Флорални Кристал Нараквици За Жените Позлатен Сребрен Накит Турција

Оценка на клиентот:
DEN 604.80
DEN 309.00 -49 %

Износ
Залиха


ПРОИЗВОД НАСТАВА
Ретро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Флорални Кристал Нараквици За Жените Сребро Позлатен Турција Накит Бесплатен Превозот
Бренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Нараквица Главниот Камен : ААА Смола+ Австриската Кристали Друг Камен : ААА Кристали Позлата : Античка Златна
Обложено Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен. Број На Модел : S-0275
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ

Карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Бренд Име:
kinel
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
S-0275
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
NO
Синџир Тип:
Додатоци Линкови
Подароци објект:
Љубовници , пријатели, родители , бизнис
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VIVI2015

Производи во категоријата

Нова Мода Плоштадот Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Ткаенината Алка Хривнија За Љубовници,2 Големина На Располагање.Стилски Двојка Ткаенината Нараквици

DEN 426.24

Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит & Ко тоа е единствен.Романтични, слатка, луксузни, ретро, секој одразува расположението, од кои секоја се отелотворени во расположение, па совршено.Ние се обрне внимание на функција накит чисто и романтични, повеќето од својот дизајн околу слатка мала жена мрзелива расположение, стил и различни неверојатно, додатоци.Материјали кои се, исто така, се држат до една шема, дали тоа е во близина на природни или синтетички суровини едноставност блескавата кристалните зрнца, може да биде совршена комбинација на исто парче на накит.ПРЕВОЗОТ : 1...

Најновите Модата Ткаенината Накит за Жените Сребрен Тон со 2 Прилепува Меѓусебно се Држат Копчето Шарм DIY Женски Хривнија Накит

139.20 -6 % DEN 131.00

Најновите Модата Ткаенината Накит за Жените Сребрен Тон со 2 Прилепува Меѓусебно се Држат Копчето Шарм DIY Женски Хривнија НакитСостојба : 100 % сосема новМатеријал : металБои : сребрена позлатенОдговара брзо копче : 18mm мали snap копчетоПакет : 1 парчеЗабелешка : Ова е само за нараквица, НЕ се вклучени копчиња...

Лист Brazalete Кореја Цвет Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за жените

267.84 -5 % DEN 254.00

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за женитеMOQ 1pcs Големина 18g,Должина : 195mm, ширина : 6mm Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Вистински Cowhide Кожа Хривнија Метал Крстот Заковки Начичкана Мажите Нараквици Панк Рок Гроздобер Накит Машки Пол Wristband

735.84 -25 % DEN 552.00

Точка Име : 100% Вистински Cowhide Кожа Хривнија Метал Крстот Заковки Начичкана Мажите Нараквици Панк Рок Гроздобер Накит Машки Пол Wristband Боја : Кафена,Црна Материјал : Висок Квалитет Вистинска Кожа , Цинк Легура Големина : Околу 23 см Периметар (1 cm = 0.39 Инчен прилагодливи ) 1) Нов Бренд ,ве молиме оставете малку боја грешка и 12 см мерење erro поради влијание од светлата и различни мерење начин...

Обичај Грчки Букви 550 Paracord Нараквици Omegaa Psi Јзу Братство Прилагодливи Опстанок Хривнија

DEN 239.52

Добредојдовте во нашите Продавници! Ние сме во светот стока е најголемиот центар yiwu,Кина Квалитетот на производот е нашиот опстанок книга, исто така, да бидат почетна точка за нашата соработка со вас, ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Состојба : нова Големини Мерка : достапни во 20cm Боја : Како слика Материјал : Олово и никел слободни Тежина 60 ГрамаНие и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето...

2013-2014 година Нови Пристигнување Прилагодливи Бакар Хривнија со 55мм круг Faceplate,Имитација Родиум,нараквица ќорци,Продаваат 10PCS По Многу

DEN 951.36

..количина : 10 PCSголемина : 55ммбоја : Имитација РодиумНикел и Олово слободниЗабелешка : Од овие Faceplate хривнија се направени од бакар,Текстура е доста мека, лесно се деформирани, ако најде деформирани, можете да го рака себе некои корекции,тоа не влијае на користењето на.Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

Манжетната Brazalete Кореја Цвет Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Панк-Рок Готски Рачно Изработени Голем Големи О Круг Ткаенината Злато Сребро Метал Кожа Handcuff Алка Хривнија Појас Јамка

527.52 -30 % DEN 369.00

ПанкРок Готски Рачно Изработени Голем Големи О Круг Ткаенината Злато Сребро Метал Кожа Handcuff Алка Хривнија Појас ЈамкаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Рачно изработени со НегаСтил : Мода...

Романтични Волфрам Карбид Злато Позлата со Германиум Магнетни Нараквици /TUBR1012

DEN 2351.52

Bitcoin : 16hw Pnq SVLx7t Jq KKYBEw XEHa Nf279j95eDogecoin : DEo FEKVvr7 X2 Lw5xf U6sg6o Rkgrygwz MtuНапомена : Нашите предмети се бренд лого внатре,и default за да испратите објекти со бренд лого.Ако ви треба предмети без бренд лого, ве молиме оставете порака за нас,објектот ќе се прилагоди ,и потребата од 30 дена да fihish .Објектот СпецификитеSKUTUBR1012МатеријалВолфрам КарбидБојаПолиран СјајнаПозлата : Злато позлатаМагнетиГерманиум МагнетноДолжина20.4 CMДебелина3.5 MMШирина8.7 MMКамен14ИнкрустираниYesПакувањеOPP вреќаОбичај Гравирање услуга1.Ние може да се направи на сопствени гравирање за внатре и / или надвор за сите наши прстени, нараквици,приврзоци и часовници.2.Оставете порака што фонтови и она што зборовите што сакате да ги engrave.3.гравирање на плаќање е 3за една страна...

Шарм кристал пенливи хривнија shellhard кристал циркон монистра нараквици алки синџири за жените накит pulseiras bijoux

107.04 -35 % DEN 70.00

JA0022278Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Алуминиумски + КристалДолжина : околу 18cm / 7.08"3 бои за вашиот избор : Сребро, Злато, Злато се ЗголемиКоличина : 1pcОдличен додаток и декорација за девојки, жениШармантна и привлечна за сите приликиПакет се вклучени : 1pc x ХривнијаAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

ББ-044 Тибетската Antiqued Mantras Амајлија Алка Отвори Ткаенината OM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ Стариот Silvertone

DEN 431.52

Тибетската Antiqued Mantras Амајлија ЗакачамОтворете МанжетнатаOM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМСтариот Silvertoneод Непал.*изработени од легури на бакар,*метални одлукистар занает, прикажување на стариот silvertone*antiqued гроздобер мода,полн со стари Тибетански вкус.*superwide, ширина 2526mm,*отворете ткаенината алка, одговараат за повеќето зглобовите.****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Нерѓосувачки Челик Јас Ветувам Нараквици & Алка Златна Боја Парови Засекогаш Љубов Ткаенината Хривнија Свадба Подарок Накит Pulseras Mujer

192.00 -20 % DEN 154.00

Нерѓосувачки Челик Јас Ветувам Нараквици & Алка Златна Боја Парови Засекогаш Љубов Ткаенината Хривнија Свадба Подарок Накит Pulseras Mujer

Геометриски Brazalete Pulseras Мода Кореја Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

136.80 -48 % DEN 71.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

2017 Шарм Алка Гроздобер Multilayer Черепот Кожа Плетенка Ткаенината Хривнија Панк Мажите Нараквици & алки pulseiras masculinas

DEN 100.32

Материјал : кожа + алуминиумски Должина : 7.9"(20cm) да 12.2"(31cm), прилагодливи на Оваа единствена кул хривнија сигурно би можел да го додадете вашиот облека машки допир.

2013-2014 година Нови Пристигнување Прилагодливи Бакар Хривнија со 55мм круг Faceplate,ISilver,cabochon поставки,кои се Продаваат 10PCS По Многу

DEN 951.36

..количина : 10 PCSголемина : 55ммбоја : СребренаНикел и Олово слободниЗабелешка : Од овие Faceplate хривнија се направени од бакар,Текстура е доста мека, лесно се деформирани, ако најде деформирани, можете да го рака себе некои корекции,тоа не влијае на користењето на.Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

Кореја Цвет Brazalete Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

225mm Крстот Опкружувачки Нерѓосувачки Челик Мажите Хривнија Мода Накит Класичен Нараквици & Алки (JewelOra BA101588)

239.52 -35 % DEN 156.00

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Должина : 225mm*12mm Тежина : 30gСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.