• Ново
2017 Нови Вистински Кравја Кожа Заврши Гроздобер Браун Хривнија & Алка Ткаенината Двојно Широк Накит За Мажи Жени Унисекс Подарок Легура Занитвам

2017 Нови Вистински Кравја Кожа Заврши Гроздобер Браун Хривнија & Алка Ткаенината Двојно Широк Накит За Мажи Жени Унисекс Подарок Легура Занитвам

Оценка на клиентот:
DEN 143.52
DEN 135.00 -6 %

Износ
Залиха


2017 Нови Вистински Кравја Кожа Заврши Гроздобер Браун Хривнија & Алка Ткаенината Двојно Широк Накит За Мажи Жени Унисекс Подарок Легура Занитвам
Материјал : кравја кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 24 cm ( три големина прилагодливи ) Бразлетна Ширина : 4 cm

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
BRT4230
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Материјал:
кожа
Бренд Име:
SHEAUTY
Синџир Тип:
заврши хривнија кожа
Функција:
Мажите накит
Должина:
24cm
Големина:
length 24 cm , width 4.0 cm

Производи во категоријата

2013-2014 година Нови Пристигнување Прилагодливи Бакар Хривнија со 55мм круг Faceplate,ISilver,cabochon поставки,кои се Продаваат 10PCS По Многу

DEN 951.36

..количина : 10 PCSголемина : 55ммбоја : СребренаНикел и Олово слободниЗабелешка : Од овие Faceplate хривнија се направени од бакар,Текстура е доста мека, лесно се деформирани, ако најде деформирани, можете да го рака себе некои корекции,тоа не влијае на користењето на.Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

Манжетната Brazalete Кореја Цвет Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Лист Brazalete Кореја Цвет Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за жените

267.84 -5 % DEN 254.00

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за женитеMOQ 1pcs Големина 18g,Должина : 195mm, ширина : 6mm Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Нова Мода Плоштадот Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Ткаенината Алка Хривнија За Љубовници,2 Големина На Располагање.Стилски Двојка Ткаенината Нараквици

DEN 426.24

Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит & Ко тоа е единствен.Романтични, слатка, луксузни, ретро, секој одразува расположението, од кои секоја се отелотворени во расположение, па совршено.Ние се обрне внимание на функција накит чисто и романтични, повеќето од својот дизајн околу слатка мала жена мрзелива расположение, стил и различни неверојатно, додатоци.Материјали кои се, исто така, се држат до една шема, дали тоа е во близина на природни или синтетички суровини едноставност блескавата кристалните зрнца, може да биде совршена комбинација на исто парче на накит.ПРЕВОЗОТ : 1...

YYW Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна Силикони Ткаенината Алки Прилагодлива Должина Пријателство Wristband Накит Нараквици

88.80 -30 % DEN 62.00

Силиконски Нараквици,за Накит, со не ' Рѓосувачки Челик, црна, никел, олово & кадмиум слободни, 185220×6mm, кои се Продаваат По Околу 7 Инчен ВлакноКако да се плати за цел ПакувањеПревозот 1...

ББ-044 Тибетската Antiqued Mantras Амајлија Алка Отвори Ткаенината OM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ Стариот Silvertone

DEN 431.52

Тибетската Antiqued Mantras Амајлија ЗакачамОтворете МанжетнатаOM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМСтариот Silvertoneод Непал.*изработени од легури на бакар,*метални одлукистар занает, прикажување на стариот silvertone*antiqued гроздобер мода,полн со стари Тибетански вкус.*superwide, ширина 2526mm,*отворете ткаенината алка, одговараат за повеќето зглобовите.****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Вистински Cowhide Кожа Хривнија Метал Крстот Заковки Начичкана Мажите Нараквици Панк Рок Гроздобер Накит Машки Пол Wristband

735.84 -25 % DEN 552.00

Точка Име : 100% Вистински Cowhide Кожа Хривнија Метал Крстот Заковки Начичкана Мажите Нараквици Панк Рок Гроздобер Накит Машки Пол Wristband Боја : Кафена,Црна Материјал : Висок Квалитет Вистинска Кожа , Цинк Легура Големина : Околу 23 см Периметар (1 cm = 0.39 Инчен прилагодливи ) 1) Нов Бренд ,ве молиме оставете малку боја грешка и 12 см мерење erro поради влијание од светлата и различни мерење начин...

225mm Крстот Опкружувачки Нерѓосувачки Челик Мажите Хривнија Мода Накит Класичен Нараквици & Алки (JewelOra BA101588)

239.52 -35 % DEN 156.00

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Должина : 225mm*12mm Тежина : 30gСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Геометриски Brazalete Pulseras Мода Кореја Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

136.80 -48 % DEN 71.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Ретро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Флорални Кристал Нараквици За Жените Позлатен Сребрен Накит Турција

604.80 -49 % DEN 309.00

ПРОИЗВОД НАСТАВАРетро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Флорални Кристал Нараквици За Жените Сребро Позлатен Турција Накит Бесплатен ПревозотБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Нараквица Главниот Камен : ААА Смола+ Австриската Кристали Друг Камен : ААА Кристали Позлата : Античка ЗлатнаОбложено Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.