• Ново
Гроздобер Пердув Шарм Нараквици за Мажи Жени Ткаенината Нараквици & Алки Кожа Бронзена Легура Магнетни Тока Мода Накит

Гроздобер Пердув Шарм Нараквици за Мажи Жени Ткаенината Нараквици & Алки Кожа Бронзена Легура Магнетни Тока Мода Накит

Оценка на клиентот:
DEN 90.72
DEN 85.00 -6 %

Износ
Залиха

Гроздобер Пердув Шарм Нараквици за Мажи Жени Ткаенината Нараквици & Алки Кожа Бронзена Легура Магнетни Тока Мода Накит
Материјал : кравја кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 21 см должина ; 0.8 см ширина (1 cm= 0.39 инчи ) Не прилагодлива големина

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Магнет
Поставување Тип:
Никој
Должина:
21cm
Број На Модел На:
BRT4119
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Обликотшема:
Пердув
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура На Злато Позлатен
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Бренд Име:
SHEAUTY
Функција:
најдобар подарок
Синџир Тип:
Моден Хривнија Накит
Големина:
length 21 cm , width 0.8 cm (1cm =0.39 inches)
Бои:
Браун

Производи во категоријата

225mm Крстот Опкружувачки Нерѓосувачки Челик Мажите Хривнија Мода Накит Класичен Нараквици & Алки (JewelOra BA101588)

239.52 -35 % DEN 156.00

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Должина : 225mm*12mm Тежина : 30gСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Вистински Cowhide Кожа Хривнија Метал Крстот Заковки Начичкана Мажите Нараквици Панк Рок Гроздобер Накит Машки Пол Wristband

735.84 -25 % DEN 552.00

Точка Име : 100% Вистински Cowhide Кожа Хривнија Метал Крстот Заковки Начичкана Мажите Нараквици Панк Рок Гроздобер Накит Машки Пол Wristband Боја : Кафена,Црна Материјал : Висок Квалитет Вистинска Кожа , Цинк Легура Големина : Околу 23 см Периметар (1 cm = 0.39 Инчен прилагодливи ) 1) Нов Бренд ,ве молиме оставете малку боја грешка и 12 см мерење erro поради влијание од светлата и различни мерење начин...

Геометриски Brazalete Pulseras Мода Кореја Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

136.80 -48 % DEN 71.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Dayoff Бохемија Мода Накит Смола Круг Круг Рака Ткаенината Алка Шарм Нараквици За Жените Панк Ajustable Хривнија B414

DEN 143.52

ПотемнаОбјектот описи : Количина : 1pcБоја : како на сликата шоудобредојдовте во мојата продавница : Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 35 дена,ви благодариме за вашето разбирање.ние не презема одговорност за било кој данок .Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!Да се забавуваш тука!

2017 Шарм Алка Гроздобер Multilayer Черепот Кожа Плетенка Ткаенината Хривнија Панк Мажите Нараквици & алки pulseiras masculinas

DEN 100.32

Материјал : кожа + алуминиумски Должина : 7.9"(20cm) да 12.2"(31cm), прилагодливи на Оваа единствена кул хривнија сигурно би можел да го додадете вашиот облека машки допир.

Бренд Кубни Циркон алка За Жените Партија Годишнината Накит Бакар Мажите Алка Pulseira Жените Злато-боја Алка & Braceletes

2016.00 -50 % DEN 1008.00

Топла Продажба ID : 6141 95% ПОПУСТ парче 45.00 100 95% ПОПУСТ парче 99.00 100 95% ПОПУСТ парче 34.00 100 95% ПОПУСТ парче 48.00 100 95% ПОПУСТ парче 42.00 100 95% ПОПУСТ парче 48.00 100 95% ПОПУСТ парче 48.00 100 95% ПОПУСТ парче 55.00 100 95% ПОПУСТ парче 29.80 100 Опис на ПроизводотМожете Да Се Меша Бојата Еден МногуТопла Продажба ID : 5145 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

H006 прекрасен дизајн Сребро Watchband алки & нараквици 14MMX21CM Мода Накит

116.64 -15 % DEN 99.00

Боја : Фотографија во Боја ( 100% вистински слики WYSIWYG,Висококвалитетни накит, ве молиме остатокот увери купувањето )Поддршка мешани трговија на големо, ако треба, ве молиме контактирајте со нас ...

Најновите Модата Ткаенината Накит за Жените Сребрен Тон со 2 Прилепува Меѓусебно се Држат Копчето Шарм DIY Женски Хривнија Накит

139.20 -6 % DEN 131.00

Најновите Модата Ткаенината Накит за Жените Сребрен Тон со 2 Прилепува Меѓусебно се Држат Копчето Шарм DIY Женски Хривнија НакитСостојба : 100 % сосема новМатеријал : металБои : сребрена позлатенОдговара брзо копче : 18mm мали snap копчетоПакет : 1 парчеЗабелешка : Ова е само за нараквица, НЕ се вклучени копчиња...

YYW Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна Силикони Ткаенината Алки Прилагодлива Должина Пријателство Wristband Накит Нараквици

88.80 -30 % DEN 62.00

Силиконски Нараквици,за Накит, со не ' Рѓосувачки Челик, црна, никел, олово & кадмиум слободни, 185220×6mm, кои се Продаваат По Околу 7 Инчен ВлакноКако да се плати за цел ПакувањеПревозот 1...

Нова Мода Плоштадот Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Ткаенината Алка Хривнија За Љубовници,2 Големина На Располагање.Стилски Двојка Ткаенината Нараквици

DEN 426.24

Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит & Ко тоа е единствен.Романтични, слатка, луксузни, ретро, секој одразува расположението, од кои секоја се отелотворени во расположение, па совршено.Ние се обрне внимание на функција накит чисто и романтични, повеќето од својот дизајн околу слатка мала жена мрзелива расположение, стил и различни неверојатно, додатоци.Материјали кои се, исто така, се држат до една шема, дали тоа е во близина на природни или синтетички суровини едноставност блескавата кристалните зрнца, може да биде совршена комбинација на исто парче на накит.ПРЕВОЗОТ : 1...

ББ-044 Тибетската Antiqued Mantras Амајлија Алка Отвори Ткаенината OM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ Стариот Silvertone

DEN 431.52

Тибетската Antiqued Mantras Амајлија ЗакачамОтворете МанжетнатаOM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМСтариот Silvertoneод Непал.*изработени од легури на бакар,*метални одлукистар занает, прикажување на стариот silvertone*antiqued гроздобер мода,полн со стари Тибетански вкус.*superwide, ширина 2526mm,*отворете ткаенината алка, одговараат за повеќето зглобовите.****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Панк-Рок Готски Рачно Изработени Голем Големи О Круг Ткаенината Злато Сребро Метал Кожа Handcuff Алка Хривнија Појас Јамка

527.52 -30 % DEN 369.00

ПанкРок Готски Рачно Изработени Голем Големи О Круг Ткаенината Злато Сребро Метал Кожа Handcuff Алка Хривнија Појас ЈамкаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Рачно изработени со НегаСтил : Мода...

2017 Нови Вистински Кравја Кожа Заврши Гроздобер Браун Хривнија & Алка Ткаенината Двојно Широк Накит За Мажи Жени Унисекс Подарок Легура Занитвам

143.52 -6 % DEN 135.00

2017 Нови Вистински Кравја Кожа Заврши Гроздобер Браун Хривнија & Алка Ткаенината Двојно Широк Накит За Мажи Жени Унисекс Подарок Легура ЗанитвамМатеријал : кравја кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 24 cm ( три големина прилагодливи ) Бразлетна Ширина : 4 cm

Лист Brazalete Кореја Цвет Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Кореја Цвет Brazalete Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Манжетната Brazalete Кореја Цвет Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Нерѓосувачки Челик Јас Ветувам Нараквици & Алка Златна Боја Парови Засекогаш Љубов Ткаенината Хривнија Свадба Подарок Накит Pulseras Mujer

192.00 -20 % DEN 154.00

Нерѓосувачки Челик Јас Ветувам Нараквици & Алка Златна Боја Парови Засекогаш Љубов Ткаенината Хривнија Свадба Подарок Накит Pulseras Mujer

Романтични Волфрам Карбид Злато Позлата со Германиум Магнетни Нараквици /TUBR1012

DEN 2351.52

Bitcoin : 16hw Pnq SVLx7t Jq KKYBEw XEHa Nf279j95eDogecoin : DEo FEKVvr7 X2 Lw5xf U6sg6o Rkgrygwz MtuНапомена : Нашите предмети се бренд лого внатре,и default за да испратите објекти со бренд лого.Ако ви треба предмети без бренд лого, ве молиме оставете порака за нас,објектот ќе се прилагоди ,и потребата од 30 дена да fihish .Објектот СпецификитеSKUTUBR1012МатеријалВолфрам КарбидБојаПолиран СјајнаПозлата : Злато позлатаМагнетиГерманиум МагнетноДолжина20.4 CMДебелина3.5 MMШирина8.7 MMКамен14ИнкрустираниYesПакувањеOPP вреќаОбичај Гравирање услуга1.Ние може да се направи на сопствени гравирање за внатре и / или надвор за сите наши прстени, нараквици,приврзоци и часовници.2.Оставете порака што фонтови и она што зборовите што сакате да ги engrave.3.гравирање на плаќање е 3за една страна...

Ретро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Флорални Кристал Нараквици За Жените Позлатен Сребрен Накит Турција

604.80 -49 % DEN 309.00

ПРОИЗВОД НАСТАВАРетро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Флорални Кристал Нараквици За Жените Сребро Позлатен Турција Накит Бесплатен ПревозотБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Нараквица Главниот Камен : ААА Смола+ Австриската Кристали Друг Камен : ААА Кристали Позлата : Античка ЗлатнаОбложено Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за жените

267.84 -5 % DEN 254.00

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за женитеMOQ 1pcs Големина 18g,Должина : 195mm, ширина : 6mm Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

2013-2014 година Нови Пристигнување Прилагодливи Бакар Хривнија со 55мм круг Faceplate,Имитација Родиум,нараквица ќорци,Продаваат 10PCS По Многу

DEN 951.36

..количина : 10 PCSголемина : 55ммбоја : Имитација РодиумНикел и Олово слободниЗабелешка : Од овие Faceplate хривнија се направени од бакар,Текстура е доста мека, лесно се деформирани, ако најде деформирани, можете да го рака себе некои корекции,тоа не влијае на користењето на.Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

2013-2014 година Нови Пристигнување Прилагодливи Бакар Хривнија со 55мм круг Faceplate,ISilver,cabochon поставки,кои се Продаваат 10PCS По Многу

DEN 951.36

..количина : 10 PCSголемина : 55ммбоја : СребренаНикел и Олово слободниЗабелешка : Од овие Faceplate хривнија се направени од бакар,Текстура е доста мека, лесно се деформирани, ако најде деформирани, можете да го рака себе некои корекции,тоа не влијае на користењето на.Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.