• Ново
Појас Дизајн Кожа Нараквица Со Легура Тока Прилагодливи Мода Жените & Мажите Нараквици Накит Широк Ткаенината Wristband Алки

Појас Дизајн Кожа Нараквица Со Легура Тока Прилагодливи Мода Жените & Мажите Нараквици Накит Широк Ткаенината Wristband Алки

Оценка на клиентот:
DEN 177.12
DEN 167.00 -6 %

Износ
Залиха


Појас Дизајн Кожа Нараквица Со Легура Тока Прилагодливи Мода Жените & Мажите Нараквици Накит Широк Ткаенината Wristband Алки
Материјал : крава сплит кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 28 см ( Прилагодлива големина) Тежина : 61 грама

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Стил:
Панк
Број На Модел На:
BRT4204-АК
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SHEAUTY
Материјал:
кожа
Функција:
панк накит
Карактеристики:
кожа хривнија
Бои:
црна, бела, кафеава
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
28cm

Производи во категоријата

Геометриски Brazalete Pulseras Мода Кореја Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

136.80 -48 % DEN 71.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

2017 Нови Вистински Кравја Кожа Заврши Гроздобер Браун Хривнија & Алка Ткаенината Двојно Широк Накит За Мажи Жени Унисекс Подарок Легура Занитвам

143.52 -6 % DEN 135.00

2017 Нови Вистински Кравја Кожа Заврши Гроздобер Браун Хривнија & Алка Ткаенината Двојно Широк Накит За Мажи Жени Унисекс Подарок Легура ЗанитвамМатеријал : кравја кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 24 cm ( три големина прилагодливи ) Бразлетна Ширина : 4 cm

Нерѓосувачки Челик Јас Ветувам Нараквици & Алка Златна Боја Парови Засекогаш Љубов Ткаенината Хривнија Свадба Подарок Накит Pulseras Mujer

192.00 -20 % DEN 154.00

Нерѓосувачки Челик Јас Ветувам Нараквици & Алка Златна Боја Парови Засекогаш Љубов Ткаенината Хривнија Свадба Подарок Накит Pulseras Mujer

Гроздобер Пердув Шарм Нараквици за Мажи Жени Ткаенината Нараквици & Алки Кожа Бронзена Легура Магнетни Тока Мода Накит

90.72 -6 % DEN 85.00

Гроздобер Пердув Шарм Нараквици за Мажи Жени Ткаенината Нараквици & Алки Кожа Бронзена Легура Магнетни Тока Мода НакитМатеријал : кравја кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 21 см должина ; 0.8 см ширина (1 cm= 0.39 инчи ) Не прилагодлива големина

YYW Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна Силикони Ткаенината Алки Прилагодлива Должина Пријателство Wristband Накит Нараквици

88.80 -30 % DEN 62.00

Силиконски Нараквици,за Накит, со не ' Рѓосувачки Челик, црна, никел, олово & кадмиум слободни, 185220×6mm, кои се Продаваат По Околу 7 Инчен ВлакноКако да се плати за цел ПакувањеПревозот 1...

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за жените

267.84 -5 % DEN 254.00

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за женитеMOQ 1pcs Големина 18g,Должина : 195mm, ширина : 6mm Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Dayoff Бохемија Мода Накит Смола Круг Круг Рака Ткаенината Алка Шарм Нараквици За Жените Панк Ajustable Хривнија B414

DEN 143.52

ПотемнаОбјектот описи : Количина : 1pcБоја : како на сликата шоудобредојдовте во мојата продавница : Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 35 дена,ви благодариме за вашето разбирање.ние не презема одговорност за било кој данок .Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!Да се забавуваш тука!

Vnox Прилагодливи Појас Ткаенината Хривнија Алка за Жените Злато/Сребрена боја Нерѓосувачки Челик Елегантен Накит

335.52 -20 % DEN 268.00

ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ [Бренд] vnox[Број на модел] BR265[Позлатен ] 3 слоеви на Вакуум Позлатен[Должина] Прилагодлива должина[Боја ] Златобоја / Сребрена бојаФУНКЦИЈА : Моден појас дизајн .Нерѓосувачки челик материјал, Не се алергични.Погодни За Било Која Страна.Одговара Млади и Зрелост женски и двете.Исто Така, Специјален Подарок За Вашите ПријателиПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт 4 PX Сингапур Пост НП Про 3060 дена global.cainiao.com Кина Пост Воздух Mail 2060 дена www.17track.net / en / Сингапур Пост 1545 дена www.17track.net / en / EPacket 720 дена www.17track.net / en / EMS 520 дена www.17track.net / en / DHL / ФЕДЕКС 510 дена www.17track.net / en / 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

Обичај Грчки Букви 550 Paracord Нараквици Kappaa Алфа Psi Братство Прилагодливи Опстанок Хривнија

DEN 239.52

Добредојдовте во нашите Продавници! Ние сме во светот стока е најголемиот центар yiwu,Кина Квалитетот на производот е нашиот опстанок книга, исто така, да бидат почетна точка за нашата соработка со вас, ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Состојба : нова Големини Мерка : достапни во 20cm Боја : Како слика Материјал : Олово и никел слободни Тежина 60 ГрамаНие и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето...

Обичај Грчки Букви 550 Paracord Нараквици Omegaa Psi Јзу Братство Прилагодливи Опстанок Хривнија

DEN 239.52

Добредојдовте во нашите Продавници! Ние сме во светот стока е најголемиот центар yiwu,Кина Квалитетот на производот е нашиот опстанок книга, исто така, да бидат почетна точка за нашата соработка со вас, ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Состојба : нова Големини Мерка : достапни во 20cm Боја : Како слика Материјал : Олово и никел слободни Тежина 60 ГрамаНие и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето...

Панк-Рок Готски Рачно Изработени Голем Големи О Круг Ткаенината Злато Сребро Метал Кожа Handcuff Алка Хривнија Појас Јамка

527.52 -30 % DEN 369.00

ПанкРок Готски Рачно Изработени Голем Големи О Круг Ткаенината Злато Сребро Метал Кожа Handcuff Алка Хривнија Појас ЈамкаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Рачно изработени со НегаСтил : Мода...

Бренд Кубни Циркон алка За Жените Партија Годишнината Накит Бакар Мажите Алка Pulseira Жените Злато-боја Алка & Braceletes

2016.00 -50 % DEN 1008.00

Топла Продажба ID : 6141 95% ПОПУСТ парче 45.00 100 95% ПОПУСТ парче 99.00 100 95% ПОПУСТ парче 34.00 100 95% ПОПУСТ парче 48.00 100 95% ПОПУСТ парче 42.00 100 95% ПОПУСТ парче 48.00 100 95% ПОПУСТ парче 48.00 100 95% ПОПУСТ парче 55.00 100 95% ПОПУСТ парче 29.80 100 Опис на ПроизводотМожете Да Се Меша Бојата Еден МногуТопла Продажба ID : 5145 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Кореја Цвет Brazalete Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Лист Brazalete Кореја Цвет Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Вистински Cowhide Кожа Хривнија Метал Крстот Заковки Начичкана Мажите Нараквици Панк Рок Гроздобер Накит Машки Пол Wristband

735.84 -25 % DEN 552.00

Точка Име : 100% Вистински Cowhide Кожа Хривнија Метал Крстот Заковки Начичкана Мажите Нараквици Панк Рок Гроздобер Накит Машки Пол Wristband Боја : Кафена,Црна Материјал : Висок Квалитет Вистинска Кожа , Цинк Легура Големина : Околу 23 см Периметар (1 cm = 0.39 Инчен прилагодливи ) 1) Нов Бренд ,ве молиме оставете малку боја грешка и 12 см мерење erro поради влијание од светлата и различни мерење начин...

2013-2014 година Нови Пристигнување Прилагодливи Бакар Хривнија со 55мм круг Faceplate,Имитација Родиум,нараквица ќорци,Продаваат 10PCS По Многу

DEN 951.36

..количина : 10 PCSголемина : 55ммбоја : Имитација РодиумНикел и Олово слободниЗабелешка : Од овие Faceplate хривнија се направени од бакар,Текстура е доста мека, лесно се деформирани, ако најде деформирани, можете да го рака себе некои корекции,тоа не влијае на користењето на.Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

Најновите Модата Ткаенината Накит за Жените Сребрен Тон со 2 Прилепува Меѓусебно се Држат Копчето Шарм DIY Женски Хривнија Накит

139.20 -6 % DEN 131.00

Најновите Модата Ткаенината Накит за Жените Сребрен Тон со 2 Прилепува Меѓусебно се Држат Копчето Шарм DIY Женски Хривнија НакитСостојба : 100 % сосема новМатеријал : металБои : сребрена позлатенОдговара брзо копче : 18mm мали snap копчетоПакет : 1 парчеЗабелешка : Ова е само за нараквица, НЕ се вклучени копчиња...

2013-2014 година Нови Пристигнување Прилагодливи Бакар Хривнија со 55мм круг Faceplate,ISilver,cabochon поставки,кои се Продаваат 10PCS По Многу

DEN 951.36

..количина : 10 PCSголемина : 55ммбоја : СребренаНикел и Олово слободниЗабелешка : Од овие Faceplate хривнија се направени од бакар,Текстура е доста мека, лесно се деформирани, ако најде деформирани, можете да го рака себе некои корекции,тоа не влијае на користењето на.Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

225mm Крстот Опкружувачки Нерѓосувачки Челик Мажите Хривнија Мода Накит Класичен Нараквици & Алки (JewelOra BA101588)

239.52 -35 % DEN 156.00

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Должина : 225mm*12mm Тежина : 30gСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Шарм кристал пенливи хривнија shellhard кристал циркон монистра нараквици алки синџири за жените накит pulseiras bijoux

107.04 -35 % DEN 70.00

JA0022278Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Алуминиумски + КристалДолжина : околу 18cm / 7.08"3 бои за вашиот избор : Сребро, Злато, Злато се ЗголемиКоличина : 1pcОдличен додаток и декорација за девојки, жениШармантна и привлечна за сите приликиПакет се вклучени : 1pc x ХривнијаAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Ретро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Флорални Кристал Нараквици За Жените Позлатен Сребрен Накит Турција

604.80 -49 % DEN 309.00

ПРОИЗВОД НАСТАВАРетро Изглед Исклучителна Декоративни Види За Жените Флорални Кристал Нараквици За Жените Сребро Позлатен Турција Накит Бесплатен ПревозотБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Нараквица Главниот Камен : ААА Смола+ Австриската Кристали Друг Камен : ААА Кристали Позлата : Античка ЗлатнаОбложено Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

Нова Мода Плоштадот Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Ткаенината Алка Хривнија За Љубовници,2 Големина На Располагање.Стилски Двојка Ткаенината Нараквици

DEN 426.24

Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит & Ко тоа е единствен.Романтични, слатка, луксузни, ретро, секој одразува расположението, од кои секоја се отелотворени во расположение, па совршено.Ние се обрне внимание на функција накит чисто и романтични, повеќето од својот дизајн околу слатка мала жена мрзелива расположение, стил и различни неверојатно, додатоци.Материјали кои се, исто така, се држат до една шема, дали тоа е во близина на природни или синтетички суровини едноставност блескавата кристалните зрнца, може да биде совршена комбинација на исто парче на накит.ПРЕВОЗОТ : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.