• Ново
Едноставен Стил Кожа Бразлетна и Јаже Алки Браун за Мажи и Жени, Модата Човек Хривнија Накит Роденден Нова Година Подароци Девојка

Едноставен Стил Кожа Бразлетна и Јаже Алки Браун за Мажи и Жени, Модата Човек Хривнија Накит Роденден Нова Година Подароци Девојка

Оценка на клиентот:
DEN 119.52
DEN 112.00 -6 %

Износ
Залиха

Едноставен Стил Кожа Бразлетна и Јаже Алки Браун за Мажи и Жени, Модата Човек Хривнија Накит Роденден Нова Година Подароци Девојка
Материјал : Кравја кожа Хривнија Должина : 23 см (1 cm= 0.39 инчен , прилагодлива должина ) Бразлетна Ширина : 2 cm (1 cm= 0.39 инчи)

Карактеристики

Метална боја:
Браун
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BRT4029
Должина:
23cm
Стил:
Романтични
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Бренд Име:
SHEAUTY
Синџир Тип:
неколку хривнија накит
Функција:
панк нараквици жените накит
Големина:
length 23cm , width 2 cm ( Adjustable length )
Бои:
Браун

Производи во категоријата

2013-2014 година Нови Пристигнување Прилагодливи Бакар Хривнија со 55мм круг Faceplate,ISilver,cabochon поставки,кои се Продаваат 10PCS По Многу

DEN 951.36

..количина : 10 PCSголемина : 55ммбоја : СребренаНикел и Олово слободниЗабелешка : Од овие Faceplate хривнија се направени од бакар,Текстура е доста мека, лесно се деформирани, ако најде деформирани, можете да го рака себе некои корекции,тоа не влијае на користењето на.Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

YYW Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна Силикони Ткаенината Алки Прилагодлива Должина Пријателство Wristband Накит Нараквици

88.80 -30 % DEN 62.00

Силиконски Нараквици,за Накит, со не ' Рѓосувачки Челик, црна, никел, олово & кадмиум слободни, 185220×6mm, кои се Продаваат По Околу 7 Инчен ВлакноКако да се плати за цел ПакувањеПревозот 1...

Кореја Цвет Brazalete Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за жените

267.84 -5 % DEN 254.00

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за женитеMOQ 1pcs Големина 18g,Должина : 195mm, ширина : 6mm Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Појас Дизајн Кожа Нараквица Со Легура Тока Прилагодливи Мода Жените & Мажите Нараквици Накит Широк Ткаенината Wristband Алки

177.12 -6 % DEN 167.00

Појас Дизајн Кожа Нараквица Со Легура Тока Прилагодливи Мода Жените & Мажите Нараквици Накит Широк Ткаенината Wristband АлкиМатеријал : крава сплит кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 28 см ( Прилагодлива големина) Тежина : 61 грама

Vnox Прилагодливи Појас Ткаенината Хривнија Алка за Жените Злато/Сребрена боја Нерѓосувачки Челик Елегантен Накит

335.52 -20 % DEN 268.00

ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ [Бренд] vnox[Број на модел] BR265[Позлатен ] 3 слоеви на Вакуум Позлатен[Должина] Прилагодлива должина[Боја ] Златобоја / Сребрена бојаФУНКЦИЈА : Моден појас дизајн .Нерѓосувачки челик материјал, Не се алергични.Погодни За Било Која Страна.Одговара Млади и Зрелост женски и двете.Исто Така, Специјален Подарок За Вашите ПријателиПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт 4 PX Сингапур Пост НП Про 3060 дена global.cainiao.com Кина Пост Воздух Mail 2060 дена www.17track.net / en / Сингапур Пост 1545 дена www.17track.net / en / EPacket 720 дена www.17track.net / en / EMS 520 дена www.17track.net / en / DHL / ФЕДЕКС 510 дена www.17track.net / en / 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

Панк-Рок Готски Рачно Изработени Голем Големи О Круг Ткаенината Злато Сребро Метал Кожа Handcuff Алка Хривнија Појас Јамка

527.52 -30 % DEN 369.00

ПанкРок Готски Рачно Изработени Голем Големи О Круг Ткаенината Злато Сребро Метал Кожа Handcuff Алка Хривнија Појас ЈамкаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Рачно изработени со НегаСтил : Мода...

Манжетната Brazalete Кореја Цвет Pulseras Мода Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

117.60 -48 % DEN 61.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

225mm Крстот Опкружувачки Нерѓосувачки Челик Мажите Хривнија Мода Накит Класичен Нараквици & Алки (JewelOra BA101588)

239.52 -35 % DEN 156.00

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Должина : 225mm*12mm Тежина : 30gСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

H006 прекрасен дизајн Сребро Watchband алки & нараквици 14MMX21CM Мода Накит

116.64 -15 % DEN 99.00

Боја : Фотографија во Боја ( 100% вистински слики WYSIWYG,Висококвалитетни накит, ве молиме остатокот увери купувањето )Поддршка мешани трговија на големо, ако треба, ве молиме контактирајте со нас ...

Романтични Волфрам Карбид Злато Позлата со Германиум Магнетни Нараквици /TUBR1012

DEN 2351.52

Bitcoin : 16hw Pnq SVLx7t Jq KKYBEw XEHa Nf279j95eDogecoin : DEo FEKVvr7 X2 Lw5xf U6sg6o Rkgrygwz MtuНапомена : Нашите предмети се бренд лого внатре,и default за да испратите објекти со бренд лого.Ако ви треба предмети без бренд лого, ве молиме оставете порака за нас,објектот ќе се прилагоди ,и потребата од 30 дена да fihish .Објектот СпецификитеSKUTUBR1012МатеријалВолфрам КарбидБојаПолиран СјајнаПозлата : Злато позлатаМагнетиГерманиум МагнетноДолжина20.4 CMДебелина3.5 MMШирина8.7 MMКамен14ИнкрустираниYesПакувањеOPP вреќаОбичај Гравирање услуга1.Ние може да се направи на сопствени гравирање за внатре и / или надвор за сите наши прстени, нараквици,приврзоци и часовници.2.Оставете порака што фонтови и она што зборовите што сакате да ги engrave.3.гравирање на плаќање е 3за една страна...

Нова Мода Плоштадот Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Ткаенината Алка Хривнија За Љубовници,2 Големина На Располагање.Стилски Двојка Ткаенината Нараквици

DEN 426.24

Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит & Ко тоа е единствен.Романтични, слатка, луксузни, ретро, секој одразува расположението, од кои секоја се отелотворени во расположение, па совршено.Ние се обрне внимание на функција накит чисто и романтични, повеќето од својот дизајн околу слатка мала жена мрзелива расположение, стил и различни неверојатно, додатоци.Материјали кои се, исто така, се држат до една шема, дали тоа е во близина на природни или синтетички суровини едноставност блескавата кристалните зрнца, може да биде совршена комбинација на исто парче на накит.ПРЕВОЗОТ : 1...

Вистински Cowhide Кожа Хривнија Метал Крстот Заковки Начичкана Мажите Нараквици Панк Рок Гроздобер Накит Машки Пол Wristband

735.84 -25 % DEN 552.00

Точка Име : 100% Вистински Cowhide Кожа Хривнија Метал Крстот Заковки Начичкана Мажите Нараквици Панк Рок Гроздобер Накит Машки Пол Wristband Боја : Кафена,Црна Материјал : Висок Квалитет Вистинска Кожа , Цинк Легура Големина : Околу 23 см Периметар (1 cm = 0.39 Инчен прилагодливи ) 1) Нов Бренд ,ве молиме оставете малку боја грешка и 12 см мерење erro поради влијание од светлата и различни мерење начин...

Обичај Грчки Букви 550 Paracord Нараквици Kappaa Алфа Psi Братство Прилагодливи Опстанок Хривнија

DEN 239.52

Добредојдовте во нашите Продавници! Ние сме во светот стока е најголемиот центар yiwu,Кина Квалитетот на производот е нашиот опстанок книга, исто така, да бидат почетна точка за нашата соработка со вас, ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Состојба : нова Големини Мерка : достапни во 20cm Боја : Како слика Материјал : Олово и никел слободни Тежина 60 ГрамаНие и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето...

Најновите Модата Ткаенината Накит за Жените Сребрен Тон со 2 Прилепува Меѓусебно се Држат Копчето Шарм DIY Женски Хривнија Накит

139.20 -6 % DEN 131.00

Најновите Модата Ткаенината Накит за Жените Сребрен Тон со 2 Прилепува Меѓусебно се Држат Копчето Шарм DIY Женски Хривнија НакитСостојба : 100 % сосема новМатеријал : металБои : сребрена позлатенОдговара брзо копче : 18mm мали snap копчетоПакет : 1 парчеЗабелешка : Ова е само за нараквица, НЕ се вклучени копчиња...

2017 Шарм Алка Гроздобер Multilayer Черепот Кожа Плетенка Ткаенината Хривнија Панк Мажите Нараквици & алки pulseiras masculinas

DEN 100.32

Материјал : кожа + алуминиумски Должина : 7.9"(20cm) да 12.2"(31cm), прилагодливи на Оваа единствена кул хривнија сигурно би можел да го додадете вашиот облека машки допир.

Геометриски Brazalete Pulseras Мода Кореја Слатка Шупливи Од Исклучителна Кристал Кристал Хривнија Накит за Жените трговија на Големо

136.80 -48 % DEN 71.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : Женидијаметар Големина : 5.8 CM1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе парче парче парче парче парче парче

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.