• Ново
2017 Најдобро Продаваните Карбонски Влакна Макбаскет Резервоарот Вентил Брз Приклучок За Пополнување Станица

2017 Најдобро Продаваните Карбонски Влакна Макбаскет Резервоарот Вентил Брз Приклучок За Пополнување Станица

Оценка на клиентот:
DEN 3672.96
DEN 2755.00 -25 %

Износ
Залиха


Опис На Производот
Влезот : M18*1.5
Излез : G5/8
Работен Притисок : 4500psi=300bar=30 MPa Производ Детални Слики
Производ Процес
Пакување & Испорака Плаќање :
Т/T, Western Union и Pay Pal се прифатливи. Најдобар начин е директно онлајн плаќање. Ако сакате други начини на плаќање, ве молиме ги споделите со нас кога ќе ги нарачате. Пакување Детали :
Дрвена Кутија / Ply-дрво Кутија /Картонска Кутија /Палета
Информациите На Компанијата :
Драги Мои Пријател
Толку мило што сте заинтересирани во нашите производи, Ние сме професионални производител на сите видови на Painball Опрема(Макбаскет Маска/Ласерски Поглед/Макбаскет Тенкови / Ракавици / Макбаскет Воздушниот Компресор итн.) и Нуркање Тенкови & Делови (Вентил /Регулатор /Пополнување Станица итн.)
Ако има било повеќе детали сакате да знаете, ве молиме слободно контактирајте со нас
Сертификација Одобрени Од

Карактеристики

Број На Модел На:
Модератор
Тип:
Модератор
Име на производ:
пополнување станица
Работен Притисок:
30mpa
Употреба:
Карбонски Влакна Цилиндар Refilling
Влезот:
G5/8
излез:
Брз Полнач

Производи во категоријата

Супер Тивок Цилиндар на Главата за airsoft Вер.2 Менувачот М4 V3 AEG FB aeronautical алуминиум CNC alloyshort)Бесплатен Превозот

599.52 -13 % DEN 522.00

Производ Вовед : 7075T6 алуминиум изградба, Висока јачина CNC machining, висока прецизност Двојна ОПрстен дизајн за подобро воздух запечатување ОПрстен перница да ги апсорбира шок Сина За Вер...

Шампион Стапици .22 Снимање Целна Практикување Целна Ротирачки Целна Метал Целна gs36-0007

561.60 -16 % DEN 472.00

Купувачот Информации : Ако сакате голема количина на овие објекти pls контактирајте со нас за трговија на големо цена,ние може да ви даде подобра цена за Диск ount.Ние не може да се испрати ја батеријата во пакет, бидејќи пост ново правило не дозволува брод со батерија,y нашата соработка ќе бидат високо ценети.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака, ние постојано ќе се провери тоа и одговорите што побрзо.Ви благодарам многу и среќен ден!Шампион Стапици .22 Снимање Целна Практикување Целна Ротирачки Целна Метал Целна CL360007Шампион Стапици .22 / снимање целна / практикување целна / Метал Цели / ротирачки целнаБоја : црнаПроизвод КарактеристикиСнимањето цел е надвор ротирачки снимањето на целта...

DBAL-D2 Двојна Греда со Цел Ласерски Црвено w/IR LED Илуминатор Класа 1 Оружје Светлина За Лов на Макбаскет Додаток OS15-0088

3503.04 -10 % DEN 3153.00

DBALD2 Двојна Греда со Цел Ласерски Црвено w / IR LED Илуминатор Класа 1 Оружје За Лов СветлинаНа ВНИМАНИЕТО на : Сите наше време не се предвидени батеријата...

Нови Макбаскет Висока Јачина Полиуретан O-прстени (25bags) се поставува за далечински црево со слајд проверете БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 806.40

БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd : Здраво пријател, нашата фабрика, БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd, има 8 години во макбаскет област, како ОЕМ за неколку познати макбаскет опрема брендови и, исто така, ODM како нашите сопствени брендови, квалитетот ќе се спроведат во исто како и вие се купи на вашиот локалните пазари...

Карбонски Влакна Композитни Цилиндар, висок притисок композитни цилиндар, нуркање цилиндри 9L 300bar

13622.40 -25 % DEN 10217.00

Опис На ПроизводотКако SCBA и живот поддршка цилиндри функција алуминиум легура лагер со тенок ѕид и целосна завиткани композитни материјали надворешноста со карбонски влакна и стаклени влакна со се погодни за Макбаскет Refil, SCBA, кислород респираторните, оган extinguisher, медицинска помош и итни случаи, како и за употреба во автомобилот, простор индустрија, итн...

БРЗО Molle Тактички Шлем во Комбинација Со Целосна Маска и Очила за Airsoft Макбаскет КС и Други Активности на Отворено Слободни Големина

DEN 4031.52

Забелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1 Бесплатен превозот начин се испраќа со следење на број кој може само да пратите пред да замине во Кина...

Нови Пристигнување DBAL-D2 Двојна Греда со Цел Ласерски Зелена w/IR LED Илуминатор Класа 1 со Зелени Ласерски gs15-0074

4068.96 -17 % DEN 3377.00

Купувачот Информации : Ако сакате голема количина на овие објекти pls контактирајте со нас за трговија на големо цена,ние може да ви даде подобра цена за Попуст.Ние не може да се испрати ја батеријата во пакет, бидејќи пост ново правило не дозволува брод со батерија,соработката ќе бидат високо ценети.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака, ние постојано ќе се провери тоа и одговорите што побрзо.Ви благодарам многу и среќен денНови Пристигнување DBALD2 Двојна Греда со Цел Ласерски Зелена w / IR LED Илуминатор Класа 1 со Зелени Ласерски gs150074Ласерски Тип : ЗеленаИНФРАЦРВЕНИТЕ Ласерски Тип : Класа ILED Илуминатор Тип : ОкоSafeЛасерски Излезна Моќност : <5m WИНФРАЦРВЕНИТЕ Ласерски Излезна Моќност : <за 0,7 m WLED Илуминатор Излезна Моќност : <600m WЛасерска бранова Должина : 532nmIR Ласерска бранова Должина : 850nmЛасерски Зрак Дивергенција : < 0.8 m RadИНФРАЦРВЕНИТЕ Ласерски Зрак Дивергенција : < 0.8 m RadЛЕР Зрак Дивергенција : 2° до 30°Ласерски Палета / Visibility(Вечер / Ден)* : 750m / 15 милиониIR Спектар / Visibility(Вечер / Ден)* : >250mLED Палета / Visibility(Вечер / Ден)* : ≤1000mТемпература : 10℃ на +65℃Батеријата : CR123 A( не се вклучени )Батеријата Телевизија (режим зависни ) : >3 часаМатеријал : Алуминиум АвионДимензии : 3.95(L)x3.37(W)x1.59(H)Планината : QD ХТ ПланинатаWindage и Висина Прилагодување : ДаПрекинувачот За Активирање : Интегрирана Push ButtonДалечински Кабел Притисок Подлога : ДаПосебни Карактеристики : Коусогласена Видливи & IR со Цел Ласери Внимание : Сите наши објектот не обезбеди батеријата,тоа е само за референца.Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу : Превозот се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети Пред Да Брод...

Новите Тактички Минимална Автоматско Ресетирање Снимање Цел За Макбаскет Додаток OS36-0003

931.68 -10 % DEN 839.00

Новите Тактички Минимална Автоматско Ресетирање Снимање Цел За Макбаскет Додаток OS360003Име На Производ : Минимална Автоматско Ресетирање Снимање ЦелнаПроизводство Материјал : 3мм дебели јаглероден челикПроизводот се користи : воздух мека снимање цел за вежбање , за забаваПроцес на преработка : површината на кожата, црнаТеоретска тежина (KG) : 1.5 КГОткако Одберете го снимање целта ,а со тоа ќе се тресат од пред да се врати, и тоа ќе статични се врати да стои државата по еден период на време , ако изборот на снимање центар жолта целта, два жолти цели ќе биде возен ротација, можете исто така да изберете да се пука на горниот десен агол на жолта целта.10 PCS / ЦТН,1 CTN G...

Топла Продажба 1920x1080P 25FPS Лов на Камерата За Голф Макбаскет Додаток OS37-0035

2135.52 -10 % DEN 1922.00

Топла Продажба 1920x1080 P 25 FPS Лов на Камерата За Голф Макбаскет Додаток OS370035Image Sensor : 3 MP Колор CMOS Слика резолуција : 12 MP 4032*3024 Видео резолуција : FHD 1920*1080 P 25 FPS Предизвика време : 1 S Работа на владата : 3 Фотографии + 10ти Видео ПИР агол : 110 степен Леќа : широк 120 степен IR LED : 26pcs 940nm црна Светлини, 15 МИЛИОНИ ПИР Растојание : 15 МИЛИОНИ Меморија : Максимум 32 GB Micro SD USB Слот : 5pins USB 2.0 Напојување : 4 АА батерии или DC 5 V Водоотпорен : IP56 Стендбај Време : 12 Months Стендбај струја : 0.01 ма Големина : 135*90*55ММ Тежина : 160g Температура : 10~+70℃ / 14~+158℉ Сертификација : CE FCC ROHS внимание : сите наши објектот не обезбеди батеријата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.