• Ново
Домашно Милениче Мачка Ефективно Елиминирање Анти Ентони Функционирам Пластични Комарци Јаки Прилагодливи За Заштита На Вратот Се Одвратат Убие Смена Заштита

Домашно Милениче Мачка Ефективно Елиминирање Анти Ентони Функционирам Пластични Комарци Јаки Прилагодливи За Заштита На Вратот Се Одвратат Убие Смена Заштита

Оценка на клиентот:
DEN 95.52

Износ
Залиха

Домашно милениче Мачка Ефективно Елиминирање Анти Ентони Функционирам Пластични Комарци Јаки Прилагодливи за Заштита на Вратот се Одвратат Убие Смена Заштита Својства : анти вошки (болви) & крлежи јака Страна емитира токсични (да вошки (болви), како и да е) гас да ги убие сите фази на турнејата живот cyle во Можност да го убие вошки (болви), крлежи и комарци плус ентони јајца Ефективни во рок од 24 часа од апликацијата Работи за домашни миленичиња и неговата околина, вклучувајќи постелнина и спиење области Тока се поставуваат дека не е лесно да се ослободи од страна на вашите миленици е Лесно да се стави на/ полетување Место јака околу куче вратот цврсто е доволно јака е во контакт со куче кожата Тока јака и трим исклучување на вишокот симнат при преземањето на туш за вашето домашно милениче да се задржи на јака ефикасен онолку колку што е можно Забелешка : се Користи само на puppies на возраст од шест недели и одново да се Чува вон дофат на деца Пакет се вклучуваат : 1 x Милениче Против вошки (болви) Јака Забелешка : 1. Бојата е само за повикување само. Тоа може да се малку различни од реалниот објект. 2. Ве молиме овозможи на големина на 1-3cm разликата се должи на рачно мерење.Ви благодариме!

Карактеристики

Тип:
Мачки
Бренд Име:
СУ GENERIS
Материјал:
Пластични
Функција:
Брзо Ослободување
Функција:
прилагодлив
Декорација:
Цврста
Боја:
Црвена
Должина:
29cm
Тежина:
30g
Функција:
Анти Ентони Крлежи Јака
мачка ѓердан:
Одвратат Убие Смена Заштита Јака
домашно милениче мачка:
Прилагодливи Анти Ентони Функционирам Најлон Вратот И Јаката
мачка јака:
Комарците Елиминација
домашно милениче материјали:
Одвратат Брзо Убие Смена Заштита Јака
мачка додатоци:
Здравје За Мачки,Маче
Поштенски Слободни:
Бесплатен превозот

Производи во категоријата

PipiFren Мачки се Подигнат Јаки Поводник Вест Додатоци Маче Темперамент За Миленичиња Материјали Јака harnais разговор kedi tasma huisdier kat

DEN 219.84

Ве молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да има 23 cm грешка И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

panDaDa домашно Милениче Мачка Јака Бел Безбедност Тока Мека Ѓердан домашно Милениче Мачка Јаки Симпатична рачно изработени Прилагодливи Јака Маче Додатоци

57.60 -25 % DEN 43.00

pan Da Da домашно Милениче Мачка Јака Бел Безбедност Тока Пет Јака Мека Ѓердан Мачка Јака Симпатична рачно изработени Прилагодливи Јака Маче Додатоци*Супер влакна материјал, со исклучително одлична отпорност на абење, ладно отпор, антистареењето својства, помек од кожа, повеќе комфорни и издржливи.*Прекрасна мачка безбедност тока, симпатична и безбедно, полесно да се носат.*Мачка јака со бел, гласно бел, дури и повеќе виталност.*Мултиизберете Големина : S : 2032cm / 7.87*12.60 и 5 бои(Црвена, Розова, Сина, Зелена, Црна)за да изберете.*Ве молиме проверете домашно милениче точната големина пред да се потврди цел.Тип : Стандард Мачка ЈакаМодел : ЦврстиФункција : БелМатеријал : Велур microfibreСезона : Сите СезониБоја : Црвена, Розова, Сина, Зелена, ЦрнаГолемина : S : 2032cm / 7.87*12.60Пакетот вклучува : 1 x домашно Милениче Мачка ЈакаAnswer : ___________________________ Note : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.