• Ново
Нови пристигнување !38mm Кристал Призмата Лустерот Капки 180pcs Мешана Боја Круша Форма Виси Приврзоци

Нови пристигнување !38mm Кристал Призмата Лустерот Капки 180pcs Мешана Боја Круша Форма Виси Приврзоци

Оценка на клиентот:
DEN 4752.00
DEN 4277.00 -10 %

Износ
Залиха


Нови пристигнување !38mm Кристал Призмата Лустерот Капки
180pcs Мешана Боја Круша Форма Виси Приврзоци
големина : 38mm мини цел : 180 компјутери/многу боја : јасно материјал : K9 кристал оптички стакло На даноци, ДДВ и други увозни давачки/трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас .

Карактеристики

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
38mm
Бренд Име:
HBL
Должина:
38mm
Висина:
38mm
Ширина:
38mm
Број На Модел На:
Лустерот Кристално
is_customized:
YES
Кристал Круша форма pendant:
Стакло лустерот дел
Кристал виси пад за осветлување :
Кристал призмата приврзоци
Кристал осветлување пад :
Стаклена призма suncatchers
Кристал виси пад за влакно гарланд :
Стакло лустерот дел
Кристално стакло декорација приврзоци :
Кристал призмата pendant за осветлување
боја:
мешана боја
мини цел:
180 компјутери/многу

Производи во категоријата

12 КОМПЈУТЕРИ ЦРВЕНО СТАКЛО ЛУСТЕРОТ ICICLE КРИСТАЛ ПРИЗМИ ПРИВРЗОЦИ СВЕТИЛКА ДЕЛОВИ

955.20 -20 % DEN 764.00

5pcs 76 MM КРИСТАЛНО ЈАСНО ПРИЗМАТА SUNCATCHER БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 19.90 / многу5 парчиња / многу5 PCS КРИСТАЛ AB СФЕРА ПРИЗМАТА SUNCATCHER БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 13.99 / многу5 парчиња / многу40 КОМПЈУТЕРИ 50 MM AB КРИСТАЛНО СТАКЛО БАДЕМОВО СВЕТИЛКА ЛУСТЕРОТ ПРИЗМАТА X'MAS СВАДБА PENDANT многу40 парчиња / многу15pcs 45 MM БУРГУНДИЈА ЛУСТЕРОТ СВЕТЛИНА КРИСТАЛИ ДИСК КАПКИ 1 ДУПКА многу15 парчиња / многу25 КОМПЈУТЕРИ 38 MM КРИСТАЛ AB ПРИЗМАТА УКРАС SUNCATCHER БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 19.90 / многу25 парчиња / многу600pcs 14 MM КРИСТАЛ AB СЛОЈ БОЈА OCTAGON МОНИСТРА ДВЕ ДУПКИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 39.90 / многу600 парчиња / многу10pcs ДИЈАМАНТ ВИСИ КРИСТАЛ ГАРЛАНД СВАДБА ВЛАКНО СО ПРИЗМАТА PENDANT многу10 парчиња / многу200pcs 14 MM КРИСТАЛНО ЈАСНО OCTAGON 32 ЛИЦА ВО ДВЕ ДУПКИ ПРЕВОЗОТ FREE многу200 парчиња / многуPls забелешка : постојат некои мали меури во внатрешноста,ако у ум pls љубезно се однесуваат на други бои во нашата продавница.Начин на плаќање : Зачувам, Кредитна картичка, Унија западна ...

76mm 35units Кристал Копје Cur Призми Suncatcher Транспарентен Кристал Лустерот Делови

3312.00 -12 % DEN 2915.00

35units 76mm Кристал Копје Cur Призми SuncatcherТранспарентен Кристал Лустерот ДеловиПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : Кристално стакло Големина : 76 mm Боја : Јасно Количина : 35 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

2 парчиња/многу 50mm, Кристално Стакло Фацетирани Топката Рамен Грб Paperweight Fengshui Дел За Продажба

576.00 -10 % DEN 518.00

2 парчиња / многу 50mm, Кристално Стакло Фацетирани Топката Рамен Грб Paperweight Fengshui Дел За Продажба Големина : 50mm Мини цел : 2 buc / многу Боја : јасно Материјал : кристал Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

2000pcs 14mm Паун Сина Боја Снегулка Baeds Една Дупка За Лустерот Призмата Suncatchers Монистра Кристал Лустерот Дел Топла Продажба

6240.00 -15 % DEN 5304.00

2000pcs 14mm Паун Сина Боја Снегулка Baeds Една Дупка За Лустерот Призмата Suncatchers Монистра Кристал Лустерот Дел Топла Продажба големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

1152pcs Лустерот Кристал Светилка Приврзоци Јасно 50mm Модерна Таванот Лустери Делови За Соба Јадење Светлина Бар Светилки Декорација

32592.00 -15 % DEN 27703.00

1152pcs Лустерот Кристал Светилка Приврзоци Јасно 50mm Модерна Таванот Лустери Делови За Соба Јадење Светлина Бар Светилки Декорација големина : 50mm боја : јасно материјал : Crystl Стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

100 парчиња 16mm Кристално Стакло јасно Монистра за лустерот делови завеса додатоци Бесплатен Превозот

720.00 -5 % DEN 684.00

Welcom на мојот мал продавница100 парчиња 16mm Кристално Стакло јасно Монистра за лустерот делови завеса додатоци Бесплатен ПревозотИМЕ : 16mm цвет монистраuseage : кристал octagon монистра за свадба , завеса ,дома декорација ,елка ,ЛУСТЕРОТ ДЕЛОВИГОЛЕМИНА : 16 MMНИВО на КВАЛИТЕТ : ААА БОЈА : јасноДУПКИ : дупка на срединатамини цел : 100pcs / многуИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

200pcs 63mm Кристално Стакло Копје Меч Осветлување Лустерот Призмата X'mas Свадба Pendant Стакло Лустерот Делови

6000.00 -12 % DEN 5280.00

200pcs 63mm Кристално Стакло Копје Меч Светилка ЛустеротПризмата X'mas Свадба Pendant Стакло Лустерот ДеловиПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : k9 Кристално стакло Големина : 63 мм Боја : Јасно Количина : 200 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

Новиот Објект 1000pcs Темно Црвена Монистра Светлина 14mm Кристал Снегулка Монистра Во 1 Дупка За Home/Хотел Светилка Декорација Монистра Делови

4560.00 -15 % DEN 3876.00

Новиот Објект 1000pcs Темно Црвена Монистра Светлина 14mm Кристал Снегулка Монистра Во 1 Дупка За Home / Хотел Светилка Декорација Монистра Делови големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

38mm Темно Sapphire 1pcs Кристал Јавор Приврзоци Лустерот Делови Насоки Garlands Виси Завеса внатрешна Декорација Додатоци

191.52 -25 % DEN 144.00

38mm Темно Sapphire 1pcs Кристал Јавор Приврзоци Лустерот Делови Насоки Garlands Виси Завеса внатрешна Декорација ДодатоциСостојба : 100% Нов и Висок Квалитет, големина : 38 mm материјал : K9 Кристал Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Украс,Накит Дизајн итн...

50pcs/многу 30*150mm кристално Јасно raindrops за лустерот приврзоци/кристал завеса делови,кристално лустерот делови декорација

3456.00 -5 % DEN 3283.00

50pcs / многу 30*150mm кристално Јасно raindrops за лустерот приврзоци / кристал завеса делови,кристално лустерот делови декорацијаСостојба : 100% нов и висок квалитетIs_customized : ДаБоја : Јаснопризмата големина : 30*150mmКоличина : 50pcsИспрати 50pcs метални прстениИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

8units Кристално Јасно 76mm Кристал Лустерот Призмата Виси Pendant Suncatcher Кристал Осветлување Виси Пад За Продажба

1435.20 -12 % DEN 1263.00

8 единици 76mm Транспарентен Nyoi Форма Кристал ВисиPendant Suncatcher Кристал Призми ЛустеротПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : Кристално стакло Големина : 76 mm Боја : Јасно Количина : 8 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

100PCS ЈАСНО AB СТАКЛО ICICLE КАПКА ЛУСТЕРОТ СВЕТИЛКА ПРИЗМАТА PENDANT

6235.20 -20 % DEN 4988.00

цена само за 80mm uкапка,но 100pcs AB octagons и 200pcs bpwties иглички ќе се исто така бесплатно нуди ако у треба,pls остави порака под цел,ви благодаримеНачин на плаќање : Зачувам, Кредитна картичка, Унија западна ...

100pcs 50mm Транспарентен ElegantCrystal Лустерот Призмата Делови Стакло Осветлување Pendant За Домашна Декорација

5040.00 -12 % DEN 4435.00

100pcs 50mm Транспарентен Elegant Crystal ЛустеротПризмата Делови Стакло Осветлување Pendant За Домашна ДекорацијаПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : k9 Кристал Големина : 50 mm Боја : Јасно Количина : 100 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

Топла Продажба Темно Sapphire 2000pcs 14mm Кристал Лустерот Призмата Снегулка Монистра Pendant Во 2 Дупки K9 Стакло За Свадба Декорација

6240.00 -15 % DEN 5304.00

Топла Продажба Темно Sapphire 2000pcs 14mm Кристал Лустерот Призмата Снегулка Монистра Pendant Во 2 Дупки K9 Стакло За Свадба Декорација големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

Светла 2000pcs/Многу , Темно Зелена Боја, 14mm Кристал Снегулка Монистра Во 1 Дупка Свадба Насоки & Лустерот Монистра За Декорација

5760.00 -15 % DEN 4896.00

Светла 2000pcs / Многу , Темно Зелена Боја, 14mm Кристал Снегулка Монистра Во 1 Дупка Свадба Насоки & Лустерот Монистра За Декорација големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

трговија на големо 50m/многу јасно кристал AB octagon монистра во 2 дупки diy гарланд насоки за лустерот делови/свадба декорација

5760.00 -5 % DEN 5472.00

трговија на големо 50m / многу јасно кристал AB octagon монистра во 2 дупки diy гарланд насоки за лустерот делови / свадба декорацијаПредмет : Кристал гарланд насоки за свадба декорацијаМатеријал : Кристално стакло, не акрилни или пластичниБоја : јасно ABколичина : 50mДупка : 2hole дупкаупотреба : кристал лустерот делови,diy гарланд насоки свадба декорација,christmase дрво виси капкиИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

Јасно 14pcs/многу 20*80mm кристално стакло призмата tear drop лустерот приврзоци кристал лустерот делови бесплатен превозот

475.20 -10 % DEN 428.00

ИМЕ : кристал капка призмата pendant за DIY Гарланд влакно и завеса pendantГолемина : 20x80mmбоја : јасно бојаMOQ : 14 PCS / МНОГУ

Fansion Стил 100pcs/Многу 38mm Минималистички Стил Желка Парче Форма Кристално Стакло Средување на Лустерот Призмата Ресторан Приврзоци

3120.00 -10 % DEN 2808.00

Fansion Стил 100pcs / Многу 38mm Минималистички Стил Желка Парче Форма Кристално Стакло Средување на Лустерот Призмата Ресторан Приврзоци големина : 38mm мини цел : 100pcs / многу боја : јасно материјал : K9 кристал оптички стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

2000pcs/многу 14mm Сини кристал лустерот делови octagon монистра во 1 дупка за Светилка светлина дел монистра завеса Бесплатен Превозот

5664.00 -5 % DEN 5381.00

2000pcs / многу 14mm Сини кристал лустерот делови octagon монистра во 1 дупка за Светилка светлина дел мушка завеса Бесплатен ПревозотКарактеристики На Производот : 1) Материјал : k9 оптички кристално стакло.2) Боја : Сина3) Големина : 14mm(1 инч=25.4 mm)4) Одделение : AAA во машина за сечење.5) количина : 200pcsИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

192pcs 50mm Кристал Лустерот Призмата Pendant Откажат од Дел Кристал Осветлување O Форма Suncatchers За Средување на Лустерот

6240.00 -12 % DEN 5491.00

192pcs 50mm Кристал Лустерот Кристал ЛустеротОсветлување O Форма Осветлување Средување На SuncatchersПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : k9 Кристал Големина : 50 mm Боја : Јасно Количина : 192 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

200pieces 76mm Јасно K9 Кристал Лустерот Виси Призмата Suncatchers Стакло Осветлување Pendant Капки

25200.00 -12 % DEN 22176.00

200pcs 76mm Транспарентен Коњ Форма K9 Кристал Лустерот Приврзоци СтаклоPendant Кристал Завеса Приврзоци Стакло Лустерот ДеловиПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : Кристално стакло Големина : 76 mm Боја : Јасно Количина : 200 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.