• Ново
Осветлување Декорација Додатоци 50pcs/Многу 14mm Циркон Сини Кристал Octagon Лустерот Монистра Во 2 Дупки Кристал Лустерот Делови

Осветлување Декорација Додатоци 50pcs/Многу 14mm Циркон Сини Кристал Octagon Лустерот Монистра Во 2 Дупки Кристал Лустерот Делови

Оценка на клиентот:
DEN 360.96
DEN 325.00 -10 %

Износ
Залиха


Осветлување Декорација Додатоци 50pcs/Многу 14mm Циркон Сини Кристал Octagon Лустерот Монистра Во 2 Дупки Кристал Лустерот Делови Име : кристално стакло octagon монистра материјал : стакло, кристал Монистра, големина : 14mm парчиња : 50pcs дупки : 2 дупки Употреба : Повеќе : Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во две дупки можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја octagon монистра една дупка,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата,ви благодариме. Ако сакате други големина јасна боја octagon монистра со две дупки,ве молиме контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm јасна боја octagon монистра во 4holes, 3holes,средната дупка,без дупка,ве молиме контактирајте ме,благодарение Ние, исто така, имаат цвет octagon монистра две дупки,14mm,16mm,18mm,20mm,22mm,24mm,јасно боја,доколку сакате цвет octagon монистра,ве молиме контактирајте ме,благодарение Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и ние имаме многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. што треба да знаат 1.Цената Исклучува Било Царина И Ние Не се Одговорни За Било какви Давачки во Земјата на Дестинација. 2.Ние Обично Знак на Стоки, Како ПОДАРОК Со НИСКА ВРЕДНОСТ На Комерцијална Фактура, И да Ви Помогне Да се Избегне Други Увозни Даноци, Но Ние не Може да Гарантира Без Данок. 3.Доколку Имате Посебни Барања За Декларираната Вредност, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас. превозот време 1.Предмети Ќе Биде Предаден во Рок Од 2-7 Дена По Приемот на Плаќање На Али-експрес. 2.Ние Ќе ги Остават на Следење На Број На Вашата Нарачка Кога ќе се Испраќаат на Пакетот.Превозот податоци ќе Се Ажурира По Неколку Дена.Тоа Ќе се Случува Што не Можете Да ја Проверите Информацијата За веб-Сајт. повратни информации 1.Вашиот Задоволителен Е Нашата Единствена Извршување. Вашата Повратна Информација Е Од Исклучително Значење За Нас. 2.Ве молиме Љубезно Ни Остави Пет Ѕвезди Откако Ќе бидете Задоволни Со Вашата нарачка. 3.Ве молиме Не го Ни Даде Негативни Повратни информации, Ако Сте Задоволни Со Вашиот Купи, И Не Двоумете се Да Контактирате со Нас, Ние ќе ги Реши Сите Проблеми Со Вас. 4.Ве молиме Не го Отворите Спор Поради Било какви Причини Пред да Контактирате Со Нас И Ние Ќе Ви ги Даде Добро Решение. враќање&политика за наплата 1.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Рок Од 7 Дена. 2.Само Неискористени, Неоштетени И Оригинална Состојба Предмет Може Да Биде Квалификуван За Враќање. 3.Купувачот Се Одговорни За Враќање Превозот Надомест.

Карактеристики

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Број На Модел На:
кристал octagon монистра
Висина:
14mm
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
HBL
Име:
Кристал Octagon Монистра Во Две Дупка
боја:
цирконот сина
монистра големина:
14mm
Тип:
Божиќ Декорација Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Производи во категоријата

192pcs 50mm Транспарентен K9 Кристал Лустерот Дел Кристално Стакло Светилка Призми Дел Декорација Виси Капка Pendant Топла Продажба

6240.00 -12 % DEN 5491.00

192units 50mm Транспарентен K9 Кристал Лустерот Дел Кристално СтаклоСветилка Призми Дел Декорација Виси Капка Pendant Топла ПродажбаПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : k9 Кристал Големина : 50 mm Боја : Јасно Количина : 192 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

бесплатен превозот 102pcs/многу 63mm Промоции двојно капе ЛУСТЕРОТ кристал капка призма

6480.00 -10 % DEN 5832.00

бесплатен превозот 102pcs / многу 63mm Промоции двојно капе ЛУСТЕРОТ кристал капка призмата големина : 63mm мини цел : 102pcs / многу боја : јасно материјал : K9 кристал оптички стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

Новиот Објект 1000pcs Темно Црвена Монистра Светлина 14mm Кристал Снегулка Монистра Во 1 Дупка За Home/Хотел Светилка Декорација Монистра Делови

4560.00 -15 % DEN 3876.00

Новиот Објект 1000pcs Темно Црвена Монистра Светлина 14mm Кристал Снегулка Монистра Во 1 Дупка За Home / Хотел Светилка Декорација Монистра Делови големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

10pcs 58mm Транспарентно Стакло, Кристали За Лустери Кристал Капка Призмата Suncatchers За Домашна Декорација Призмата Средување на Дел

1435.20 -12 % DEN 1263.00

10 единици 58mm Транспарентно Стакло, Кристали За ЛустериТопла Продажба Кристал Лустерот Делови Кристал ПриврзоциПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : k9 Кристал Големина : 58 mm Боја : Јасно Количина : 10 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

Нови пристигнување !38mm Кристал Призмата Лустерот Капки 180pcs Мешана Боја Круша Форма Виси Приврзоци

4752.00 -10 % DEN 4277.00

Нови пристигнување !38mm Кристал Призмата Лустерот Капки180pcs Мешана Боја Круша Форма Виси Приврзоциголемина : 38mm мини цел : 180 компјутери / многу боја : јасно материјал : K9 кристал оптички стакло На даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас .

76mm 35units Кристал Копје Cur Призми Suncatcher Транспарентен Кристал Лустерот Делови

3312.00 -12 % DEN 2915.00

35units 76mm Кристал Копје Cur Призми SuncatcherТранспарентен Кристал Лустерот ДеловиПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : Кристално стакло Големина : 76 mm Боја : Јасно Количина : 35 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

2 парчиња/многу 50mm, Кристално Стакло Фацетирани Топката Рамен Грб Paperweight Fengshui Дел За Продажба

576.00 -10 % DEN 518.00

2 парчиња / многу 50mm, Кристално Стакло Фацетирани Топката Рамен Грб Paperweight Fengshui Дел За Продажба Големина : 50mm Мини цел : 2 buc / многу Боја : јасно Материјал : кристал Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

Fansion Стил 100pcs/Многу 38mm Минималистички Стил Желка Парче Форма Кристално Стакло Средување на Лустерот Призмата Ресторан Приврзоци

3120.00 -10 % DEN 2808.00

Fansion Стил 100pcs / Многу 38mm Минималистички Стил Желка Парче Форма Кристално Стакло Средување на Лустерот Призмата Ресторан Приврзоци големина : 38mm мини цел : 100pcs / многу боја : јасно материјал : K9 кристал оптички стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

50units 50mm Јасно K9 Кристал Лустерот Дел Стакло Осветлување Капка Pendant За DIY Завеса Suncatcher Делови

4272.00 -12 % DEN 3759.00

50 единици 50mm Транспарентен Gourd Форма K9 Кристал ЛустеротДел Стакло Лустерот Pendant За DIY Завеса Suncatcher ДеловиПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : k9 Кристал Големина : 50 mm Боја : Јасно Количина : 50 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

14mm Вода Розова 100pcs Кристал Снег Монистра, K9 Кристално 1 Дупка, Свадба & Дома Декорација, Кристално Додатоци Лустерот Делови

864.00 -15 % DEN 734.00

14mm Вода Розова 100pcs Кристал Снег Монистра, K9 Кристално 1 Дупка, Свадба & Дома Декорација, Кристално Додатоци Лустерот Делови големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молам контактирајте ме,ви благодариме...

10pcs 16*22mm Завеси Партиции Влезот Лабава Мушка Лустерот Искра Кристално Мазна Призми Виси Капка Приврзоци+бесплатно прстени

DEN 104.64

10pcs 16*22mm Завеси Партиции Влезот Лабава Мушка Лустерот Искра Кристално Мазна Призми Виси Капка Приврзоци+бесплатно прстени Материјал : кристално стакло,не акрилни или пластична Состојба : 100% нов и висок квалитет на Боја : Јасно Големина : 16*22mm(1.96") ниво на Квалитет : Топ Количина : 10pcs / многу пакување : безбедно пакетАко ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас...

10pcs 76mm Топла Продажба на Ракети на Главата Форма Кристал Лустерот Дел Pendant Suncatcher Кристал Лустерот Делови За Бесење Светилка

1002.72 -10 % DEN 902.00

10pcs 76mm Топла Продажба на Ракети на Главата Форма Кристал Лустерот Дел Pendant Suncatcher Кристал Лустерот Делови За Бесење Светилка големина : 76mm мини цел : 10pcs / многу боја : јасно материјал : K9 кристал оптички стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

Нови Пристигнување ! 100pcs/многу Една Дупка Темно Зелена 14mm Кристал Лустерот Виси Монистра, Стаклени Снегулка Призмата Octagon Монистра

864.00 -15 % DEN 734.00

Нови Пристигнување ! 100pcs / многу Една Дупка Темно Зелена 14mm Кристал Лустерот Виси Монистра, Стаклени Снегулка Призмата Octagon Монистра, големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

Вонредни 1000pcs 14mm Lt Сина Лустерот Кристално Мушка Врата/ Прозорец Кристал Снегулка Монистра 1 Дупка Дома Свадба Декорација

3984.00 -15 % DEN 3386.00

Вонредни 1000pcs 14mm Lt Сина Лустерот Кристално Мушка Врата / Прозорец Кристал Снегулка Монистра 1 Дупка Дома Свадба Декорација големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

192pcs 50mm Кристал Лустерот Призмата Pendant Откажат од Дел Кристал Осветлување O Форма Suncatchers За Средување на Лустерот

6240.00 -12 % DEN 5491.00

192pcs 50mm Кристал Лустерот Кристал ЛустеротОсветлување O Форма Осветлување Средување На SuncatchersПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : k9 Кристал Големина : 50 mm Боја : Јасно Количина : 192 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

Бесплатен Превозот 324PCS/МНОГУ 50mm Кристал Penant за Лустерот Призмата Дел,Лустерот Призмата Виси Pendant Делови Кристал Капки

DEN 7334.40

Бесплатен Превозот 324 PCS / МНОГУ 50mm Кристал Penant за Лустерот Призмата Дел,Лустерот Призмата Виси Pendant Делови Кристал КапкиКупи Упатство1...

топла salling!100pcs/многу 14mm sappihre кристал пеперутка монистра 1 дупка за лустерот делови,монистра завеса додатоци за декорација

DEN 864.00

топла продажба!100pcs / многу 14mm sappihre кристал пеперутка монистра 1 дупка за лустерот делови,монистра завеса додатоци за декорацијаМатеријал : Кристално стакло, не акрилни или пластичниБоја : sappihreголемина : 14mmКоличина : 100 Pcs / МногуДупка : една дупкаупотреба : кристал лустерот делови,diy гарланд насоки додатоци свадба декорација,christmase дрво виси капкиИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

2280pcs 38mm Луксузни Јасно Желка Дизајн Кристал Лустерот Осветлување Кристално Стакло Осветлување Дел За Влакно Виси Дел

35328.00 -12 % DEN 31089.00

2280pcs 38mm Луксузни Транспарентен Желка Дизајн КристалноЛустерот Осветлување Тела Кристал Модерна Кристал ЛустеротПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant guipian Материјал : k9 Кристално стакло Големина : 38 mm Боја : Јасно Количина : 2280pieces Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

најдобра цена 20PCS/многу,Бесплатен превозот 50mm, кристално јасно фацетирани топки,кристално лустерот делови за свадба&X-MAS декорација

3744.00 -5 % DEN 3557.00

најдобра цена 20 PCS / многу,Бесплатен превозот 50mm, кристално јасно фацетирани топки,кристално лустерот делови за свадба&XMAS декорацијаКарактеристики На Производот : 1) Материјал : k9 оптички кристално стакло.2) Боја : Јасно3) Големина : 50mm(1 инч=25.4 mm)4) Одделение : AAA во машина за сечење.5) количина : 20pcsИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

8units Кристално Јасно 76mm Кристал Лустерот Призмата Виси Pendant Suncatcher Кристал Осветлување Виси Пад За Продажба

1435.20 -12 % DEN 1263.00

8 единици 76mm Транспарентен Nyoi Форма Кристал ВисиPendant Suncatcher Кристал Призми ЛустеротПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : Кристално стакло Големина : 76 mm Боја : Јасно Количина : 8 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

Јасно 14pcs/многу 20*80mm кристално стакло призмата tear drop лустерот приврзоци кристал лустерот делови бесплатен превозот

475.20 -10 % DEN 428.00

ИМЕ : кристал капка призмата pendant за DIY Гарланд влакно и завеса pendantГолемина : 20x80mmбоја : јасно бојаMOQ : 14 PCS / МНОГУ

100pcs 50mm Транспарентен ElegantCrystal Лустерот Призмата Делови Стакло Осветлување Pendant За Домашна Декорација

5040.00 -12 % DEN 4435.00

100pcs 50mm Транспарентен Elegant Crystal ЛустеротПризмата Делови Стакло Осветлување Pendant За Домашна ДекорацијаПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : k9 Кристал Големина : 50 mm Боја : Јасно Количина : 100 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

50mm 40units Сив Чад Уметност Стакло Лустерот Pendant Светилка Виси Кристал Вода Капка Монистра Светлина Приврзоци Diy Дома Декорација

2736.00 -10 % DEN 2462.00

50mm 40units Сив Чад Уметност Стакло Лустерот Pendant Светилка Виси Кристал Вода Капка Монистра Светлина Приврзоци Diy Дома ДекорацијаСостојба : 100% Нов и Висок Квалитет, големина : 50 mm материјал : K9 Кристал Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Украс,Накит Дизајн итн...

50mm 15units Осветлување Кристално Јасно Лустерот Светла Лустери Светилки Кристал Лустерот Сјај Светилка Pendant За Влакно

1200.00 -12 % DEN 1056.00

15pcs 50mm Светла Транспарентен Кристал Лустерот СветлаСветилки Лустери Светилки Кристал Лустерот СјајПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !Име : Кристал лустерот pendant Материјал : k9 Кристално стакло Големина : 50 mm Боја : Јасно Количина : 15 Pieces Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената...

Светла 2000pcs/Многу , Темно Зелена Боја, 14mm Кристал Снегулка Монистра Во 1 Дупка Свадба Насоки & Лустерот Монистра За Декорација

5760.00 -15 % DEN 4896.00

Светла 2000pcs / Многу , Темно Зелена Боја, 14mm Кристал Снегулка Монистра Во 1 Дупка Свадба Насоки & Лустерот Монистра За Декорација големина : 14mm дупки : 1 Дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

Голема Големина 6pcs 76mm Кристал Maple Leaf Приврзоци 1 Дупка Fuchsia Светилка Лустерот Делови Suncatcher Призмата Diy Одлуки Спалната соба Светилка

1051.20 -10 % DEN 946.00

Голема Големина 6pcs 76mm Кристал Maple Leaf Приврзоци 1 Дупка Fuchsia Светилка Лустерот Делови Suncatcher Призмата Diy Одлуки Спалната соба СветилкаСостојба : 100% Нов и Висок Квалитет, големина : 76mm материјал : K9 Кристал Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Украс,Накит Дизајн итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.