• Ново
Мотоцикл Dirt Bike Замена Гас Кабел Assy Собранието се Повлече За Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 1981-2009 Црна @

Мотоцикл Dirt Bike Замена Гас Кабел Assy Собранието се Повлече За Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 1981-2009 Црна @

Оценка на клиентот:
DEN 551.52
DEN 303.00 -45 %

Износ
Залиха


Мотоцикл Dirt Bike Замена Гас Кабел Assy Собранието се Повлече За Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 1981-2009 Црна @
Состојба : 100% Сосема Нов
Предмет : Гас-Кабел
Должина на Гас Кабел : прибл. 102cm (40inch)
Одговара за Јамаха PW50 Y-Zinger 1981-2009 Dirt Bike
Боја : Црна
Пакет Содржи : 1 Компјутер Гас Кабел
Количина : 1 Парче
Забелешка : ве Молиме двојно проверете на сликата пред да нарачки, и ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас, ви благодарам многу!!!
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
пригушување кабел
Име На Модел:
TSX-TC009
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
24cm
Материјал Тип:
Како се покаже слика
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
FLYPIG
Состојба:
100% Сосема Нов
квалитет:
ААА+
Земја/Регион на Производство:
Кина
Пакет:
1 Компјутер Гас Кабел

Производи во категоријата

Мотор Мотор Спојки Кабел За 1991-2005 Јамаха DT 125 Р 92 93 94 95 96

622.08 -7 % DEN 578.00

Мотор Мотор Спојки Кабел За 19912005 Јамаха DT 125 Р 92 93 94 95 96Објектот Специфични : Conditon : Резервни 100% НовиВисок квалитет и многу издржливиЧувајте вашиот мотор работи без проблеми, со нов кабелДел Број : 3 BN2633501Fitment : За 19912005 Јамаха DT 125 Р1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 19992000 2001 2002 2003 2004 2005Пакет се Вклучени : 0ne Кабелски Спојкиповеќе преглед : За ПревозотНие може да ја прогласи за помала вредност (на околу 530 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM)...

Бесплатен превозот Нови пристигнување Dirt Bike Исклучување на Патишта Мотокрос Трки CNC Стожерот Кочница Спојки сина За SUZUKI RM250 04 05 06 07 08

1103.52 -17 % DEN 916.00

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!За Suzuki RM250 2004 20052008 година

За KTM 690 Војводата/Enduro R/СКМ/СКМ Р 2014 - 2017 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи Лост 2015 Година Enduro-Р SMCR СКМ-Р

DEN 1165.44

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели : За KTM690 Војводата 20142017690 Enduro Р 20142017690 СКМ 20142017 690 СКМ Р 20142017Спецификација : Висок квалитет 6061T6 алуминиум CNC заврши Боја : Изберете лост боја од опции...

Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за ЈАМАХА YP 400 Величие 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 2013 2014

4365.60 -13 % DEN 3798.00

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

За ТРИУМФ SPEED TRIPLE 2008 - 2010 CNC Црн Краток Прилагодливи Спојки Кочница Држела Мотоцикл Додатоци 2009

DEN 1165.44

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни соЗа ТРИУМФБренд МОДЕЛ ГОДИНА ТРИУМФ Street Triple 675 / R Мит Radialp 20082011 ТРИУМФ SPEED TRIPLE 20082010 ТРИУМФ 675 STREET TRIPLE R / RX 20092016 ТРИУМФ DAYTONA 675 20062015Спецификација : Целосно 6 позиции со прилагодливи Држела Должина : 147mm / 5.8 инчи Висок квалитет 6061T6 алуминиум CNC finis Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката leve 1 Пар на Спојката и Кочница Лост Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции вклучуваат.Answer : ___________________________ Note : Боја : Црна држела со Црвена adjustor(ако сте треба други комбинација, ве молиме оставете белешка во ред)Со Нарачување Инструкции : Чекори1...

CNC Стожерот Свитлива Спојки Кочница Показател За RM125 RM250 РМ 125 250 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 злато Мотоцикл

1092.48 -15 % DEN 929.00

10742 кочница спојки држела100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетНивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни СилаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Директна замена за акции се држела...

За Suzuki GSR750/GSX-S750 2011- inazuma 250 2013-2014 TL1000S 1997-2001 157 Нови CNC Прилагодувач Кочница Спојки Држела

DEN 1007.04

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна / Сребрена / Gold / Сино / Red / Сива / Портокал / Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Suzuki GSR750 / GSXS750 20112016 Suzuki inazuma 250 20132014 Suzuki TL1000 S 19972001 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

RMZ 450 Логото Додатоци Стожерот Dirt Bike Кочница Спојки Држела За Suzuki RMZ 450 RMZ450 2005 2006 2007 2008 2009-2014 -2017

1084.32 -22 % DEN 846.00

Карактеристики : 100% Сосема нов Материјал : CNC Алуминиумски Легури Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат Лесно се инсталира,prefessional инсталација препорачува Совршено се вклопуваат, без модификација е потребно Fitment : Погоден За dirt bike ВО насловот...

Logo (Z900) Зелена+Титаниум За Kawasaki Z900 Z 900 2017 2018 CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела

1919.52 -12 % DEN 1689.00

Мотоцикл Прилагодливи Количка за Проширување CNC Алуминиумска Шасија Спојки Држела За SUZUKI Специфични : Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки челик fasteners Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат 7075 Тип 3 Црна Елоксирани Cam Блок За Подобрување на Longvity Обичај Кадмиум Позлатен Извори & Месинг Стожерот Черупка не ' Рѓосувачки Челик Хардвер Нема Промена е потребно со можност да биде продолжен должина : 16cm 19cm Количина : 2 BUC (Кочница & Спојки) Боја : Црна, Сина, Златна, сребрена,црвена Fitment : За KAWASAKI Z900 2017 Карактеристики : CNC Палка Мотоцикл Кочница Спојки Држела се навистина onthefly позиција прилагодливи држела, наменета за ОЕМ стил господар цилиндри...

Зелена CNC Палка Стожерот Количка за Кочница Спојки Држела За Kawasaki KLX 450R KLX450R 2008 2009 Мотокрос Мотоцикл Dirt Bike

1092.48 -15 % DEN 929.00

10738 кочница спојки држела100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетНивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни СилаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Директна замена за акции се држела...

За ЈАМАХА МТ-03 МТ 03 MT03 2015 2017 2018 Мото Додатоци Краток Кочница Спојки Држела

1295.52 -25 % DEN 972.00

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива / Црна / Сребрена / Портокал / ЗеленБојата може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Fitment : За ЈАМАХА МТ03 20152018( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Мото Додатоци Стожерот Dirt Bike Кочница Спојки Држела За Suzuki RMZ 250 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

1084.32 -22 % DEN 846.00

Карактеристики : 100% Сосема нов Материјал : CNC Алуминиумски Легури Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат Лесно се инсталира,prefessional инсталација препорачува Совршено се вклопуваат, без модификација е потребно Fitment : Погоден За dirt bike ВО насловот...

Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за ТРИУМФ РАКЕТА III 04 05 06 07 КЛАСИЧЕН ROADSTER 10 11 12 13 14 15 до 2015

4365.60 -13 % DEN 3798.00

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

Мотоцикл алуминиум Опрема Shift Менувачот на возилото За Suzuki Разбојник GSF1200 GSF1200S 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005

912.00 -13 % DEN 793.00

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба...

Бесплатен превозот Алуминиум CNC Црна Мотоцикл Прилагодливи Кочница Спојки Показател За Харли Спортските XL 883 1200 2004-2013

1535.52 -13 % DEN 1336.00

Бесплатен превозот Алуминиум CNC Црна Мотоцикл Прилагодливи Кочница Спојки Показател За Харли Спортските XL 883 1200 20042013 CNC Мотоцикл Прилагодливи Кочница Спојки РачкатаМатеријал : АлуминиумБоја : ЦрнаFitment : За Харли Спортските XL 883 1200 20042013

За Хонда NX650 Dominator 1988 - 2001 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи 89 90 91 92 93 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000

DEN 1165.44

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели : За ХондаNX650 Dominator 19882001Спецификација : Висок квалитет 6061T6 алуминиум CNC заврши Боја : Изберете лост боја од опции...

CNC Стожерот Свитлива Спојки Кочница Показател За RMZ250 RMZ 250 04 07 08 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017 RMZ450 450 05-17

1173.12 -15 % DEN 997.00

10742 кочница спојки држела100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетНивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни СилаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Директна замена за акции се држела...

Бесплатен превозот CNC Мотоцикл Сопирачки Спојки Држела За DUCATI ЧУДОВИШТЕ S4 S4R 900/1000 MS4/MSR M900/M1000 2000-2006

1535.52 -15 % DEN 1305.00

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Состојба : Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : CNC 6061 Палка Алуминиум...

Прилагодливи Продолжи Кочница Спојки Држела За ЈАМАХА МТ-03 МТ 03 MT03 2015-2017 2018 Мото Додатоци Кочница CNC Алуминиум

1679.52 -7 % DEN 1562.00

Мотоцикл CNC Виткање Проширување handlebar Кочница Спојки Држела За Yamaha YZF Р3 YZFР3 2014 2015 2016 Година Мотоцикл Додатоци Карактеристики : CNC Палка Мотоцикл Кочница Спојки Држела се навистина onthefly позиција прилагодливи држела, наменета за ОЕМ стил господар цилиндри...

За ЈАМАХА МТ-10 МТ 10 FZ-10 FZ10 MT10 2015 2017 Мотоцикл Додатоци за Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела ЛОГОТО МТ-10

DEN 1535.52

*Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива / Црна / Сребрена / Портокал / ЗеленБојата може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Количина : 1 Пар(Ф16 / V4А )Fitment : За ЈАМАХА МТ10 / FZ10 2016 година( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )、

Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за ТРИУМФ Брзина Четири 03 04 2003 2004 TT 600 00 01 02 Тигар 885 99 00 05 06

4365.60 -13 % DEN 3798.00

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

Мотор Мотор Спојки Кабел За Suzuki GSX-R 600 04-05 GSXR750 2004-2005

575.04 -7 % DEN 535.00

Мотор Мотор Спојки Кабел За Suzuki GSXR 600 0405 GSXR750 20042005Објектот Специфични : Conditon : Резервни 100% НовиВисок квалитет и многу издржливиЧувајте вашиот мотор работи без проблеми, со нов кабелДел Број : 5820029 G00Fitment : За Suzuki GSXR 600 20042005За GSXR 750 20042005Пакет се Вклучени : 0ne Кабелски Спојкиповеќе преглед : За ПревозотНие може да ја прогласи за помала вредност (на околу 530 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM)...

Мотоцикл 50cm-90cm Плетенка Челик Хидраулични се Зајакне Кочница линија Спојки Масло Црево Линија Цевка Цевка 28 степен Banjo Одговара Трки MX

213.12 -10 % DEN 192.00

500mm900mm Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Спојки Масло Црево ЛинииСОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ Постојат различни бои и должина за да изберете од и може да го избере оној што е погодна за вашиот велосипеди...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.