• Ново
Нов Мотоцикл Додатоци CNC Виткање&Проширување Кочница Спојки Држела ЗА ЈАМАХА TMAX 530 TMAX530 Т-MAX530 Т-MAX 530

Нов Мотоцикл Додатоци CNC Виткање&Проширување Кочница Спојки Држела ЗА ЈАМАХА TMAX 530 TMAX530 Т-MAX530 Т-MAX 530

Оценка на клиентот:
DEN 1823.52

Износ
Залиха

- Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум - 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки челик fasteners - Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат - 7075 Тип 3 Црна Елоксирани Cam Блок За Подобрување на Longvity - Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет - Обичај Кадмиум Позлатен Извори & Месинг Стожерот Черупка - не ' Рѓосувачки Челик Хардвер - Нема Промена е потребно - Количина : 2 BUC (Кочница & Спојки) - Боја : Црна/Портокал/Gold/Зелена/Блу/Red/Сребрена/Титаниум боја (ве Молиме да обезбеди овој дел одговара за вашиот мотор пред цел) МОДЕЛ ГОДИНА/ДЕЛ ЈАМАХА TMAX 530 2012-2014

Карактеристики

Објектот Ширина:
2.4inch
Име На Модел:
qglkwqjg
Објектот Должина:
14.21inch
Специјални Функции:
Виткање Кочница Спојки Држела За Рака Костец
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Бренд Име:
Estelle
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Висина:
1.1inch

Производи во категоријата

Универзален Мотор додатоци Мотоцикл Завртки Vehi Завртки За ktm duke 390 bicicleta мотоцикл хонда hornet 600 мотоцикл m

1679.52 -10 % DEN 1512.00

Производи покаже : Опис На Производот : .состојба : 100% сосема нов· материјал тип : CNC· количина : 1set· лесно да го инсталиратеFitment : За поголемиот дел на мотоцикл...

За ЈАМАХА МТ-10 МТ 10 FZ-10 FZ10 MT10 2015 2017 Мотоцикл Додатоци за Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела ЛОГОТО МТ-10

DEN 1535.52

*Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива / Црна / Сребрена / Портокал / ЗеленБојата може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Количина : 1 Пар(Ф16 / V4А )Fitment : За ЈАМАХА МТ10 / FZ10 2016 година( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )、

Зелена CNC Палка Стожерот Количка за Кочница Спојки Држела За Kawasaki KLX 450R KLX450R 2008 2009 Мотокрос Мотоцикл Dirt Bike

1092.48 -15 % DEN 929.00

10738 кочница спојки држела100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетНивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни СилаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Директна замена за акции се држела...

Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за ЈАМАХА MT-01 МТ 01 04 05 06 07 08 09 V-Max 1700 10 11 12 13 14 15 до 2015

4365.60 -13 % DEN 3798.00

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

Logo (Z900) Зелена+Титаниум За Kawasaki Z900 Z 900 2017 2018 CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела

1919.52 -12 % DEN 1689.00

Мотоцикл Прилагодливи Количка за Проширување CNC Алуминиумска Шасија Спојки Држела За SUZUKI Специфични : Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки челик fasteners Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат 7075 Тип 3 Црна Елоксирани Cam Блок За Подобрување на Longvity Обичај Кадмиум Позлатен Извори & Месинг Стожерот Черупка не ' Рѓосувачки Челик Хардвер Нема Промена е потребно со можност да биде продолжен должина : 16cm 19cm Количина : 2 BUC (Кочница & Спојки) Боја : Црна, Сина, Златна, сребрена,црвена Fitment : За KAWASAKI Z900 2017 Карактеристики : CNC Палка Мотоцикл Кочница Спојки Држела се навистина onthefly позиција прилагодливи држела, наменета за ОЕМ стил господар цилиндри...

Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за ЈАМАХА YP 400 Величие 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 2013 2014

4365.60 -13 % DEN 3798.00

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

Мотор Мотор Спојки Кабел За 1991-2005 Јамаха DT 125 Р 92 93 94 95 96

622.08 -7 % DEN 578.00

Мотор Мотор Спојки Кабел За 19912005 Јамаха DT 125 Р 92 93 94 95 96Објектот Специфични : Conditon : Резервни 100% НовиВисок квалитет и многу издржливиЧувајте вашиот мотор работи без проблеми, со нов кабелДел Број : 3 BN2633501Fitment : За 19912005 Јамаха DT 125 Р1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 19992000 2001 2002 2003 2004 2005Пакет се Вклучени : 0ne Кабелски Спојкиповеќе преглед : За ПревозотНие може да ја прогласи за помала вредност (на околу 530 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM)...

За Хонда Grom 125 MSX125 MSX 125 М3 2014 2015 CNC Алуминиумски Мотор Задните Земи Барови Мотоцикл Задните Рачка Задните Патници Бар

1689.12 -10 % DEN 1520.00

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум,ЦПУ Machind...

8Colors CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За KAWASAKI VERSYS-X 300 VERSYS X300 2017

1322.40 -11 % DEN 1177.00

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : CNCмашински 6061 алуминиум+ CNC се справи со поставуваБоја : како на сликата шоуFitment : специфично : со Висок квалитет на алуминиум CNC завршувањето...

Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за ТРИУМФ Брзина Четири 03 04 2003 2004 TT 600 00 01 02 Тигар 885 99 00 05 06

4365.60 -13 % DEN 3798.00

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

За Хонда NX650 Dominator 1988 - 2001 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи 89 90 91 92 93 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000

DEN 1165.44

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели : За ХондаNX650 Dominator 19882001Спецификација : Висок квалитет 6061T6 алуминиум CNC заврши Боја : Изберете лост боја од опции...

За ЈАМАХА МТ-10 FZ-10 FZ-07 МТ-07 MT-01 МТ-03 Мотоцикл CNC Палка Спојки Кабел Жица Прилагодувач M10x1.5

517.92 -22 % DEN 404.00

Спојката Кабел Жица ПрилагодувачСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : CNC 6061 АлуминиумКоличина : 1 ПарчеБоја : Сина / Црвена / Зелена / ЗлатоТема Должина е 20mm, со Дијаметар е M101.5Fitment : МТ10 / FZ10 20162017МТ07 / FZ07 20142015MT01 20042009МТ03 20052009( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за ТРИУМФ РАКЕТА III 04 05 06 07 КЛАСИЧЕН ROADSTER 10 11 12 13 14 15 до 2015

4365.60 -13 % DEN 3798.00

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

CNC Стожерот Свитлива Спојки Кочница Показател За RMZ250 RMZ 250 04 07 08 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017 RMZ450 450 05-17

1173.12 -15 % DEN 997.00

10742 кочница спојки држела100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетНивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни СилаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Директна замена за акции се држела...

За Suzuki GSR750/GSX-S750 2011- inazuma 250 2013-2014 TL1000S 1997-2001 157 Нови CNC Прилагодувач Кочница Спојки Држела

DEN 1007.04

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна / Сребрена / Gold / Сино / Red / Сива / Портокал / Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Suzuki GSR750 / GSXS750 20112016 Suzuki inazuma 250 20132014 Suzuki TL1000 S 19972001 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

CNC Стожерот Количка за Кочница Спојки Држела за Јамаха YZ250F YZ426F/450F 2009-2017

DEN 959.04

Модерната 3 прст дизајн, Pazoma лост систем е едноставен концепт за кое не е ново за теренски јава стожерот дизајн им овозможува на рачката на капакот нанадвор за да се спречи свиткување или кршење во случај на несреќа...

Мотоцикл 50cm-90cm Плетенка Челик Хидраулични се Зајакне Кочница линија Спојки Масло Црево Линија Цевка Цевка 28 степен Banjo Одговара Трки MX

213.12 -10 % DEN 192.00

500mm900mm Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Спојки Масло Црево ЛинииСОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ Постојат различни бои и должина за да изберете од и може да го избере оној што е погодна за вашиот велосипеди...

За Хонда CBR600RR 2003 - 2006 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи Лост 10 Бои 2004 2005

DEN 1165.44

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели : За ХондаCBR600 RR 20032006Спецификација : Висок квалитет 6061T6 алуминиум CNC заврши Боја : Изберете лост боја од опции...

Бесплатен превозот CNC Мотоцикл Сопирачки Спојки Држела За DUCATI ЧУДОВИШТЕ S4 S4R 900/1000 MS4/MSR M900/M1000 2000-2006

1535.52 -15 % DEN 1305.00

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Состојба : Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : CNC 6061 Палка Алуминиум...

Прилагодливи Продолжи Кочница Спојки Држела За ЈАМАХА МТ-03 МТ 03 MT03 2015-2017 2018 Мото Додатоци Кочница CNC Алуминиум

1679.52 -7 % DEN 1562.00

Мотоцикл CNC Виткање Проширување handlebar Кочница Спојки Држела За Yamaha YZF Р3 YZFР3 2014 2015 2016 Година Мотоцикл Додатоци Карактеристики : CNC Палка Мотоцикл Кочница Спојки Држела се навистина onthefly позиција прилагодливи држела, наменета за ОЕМ стил господар цилиндри...

Logo(Z1000) Зелена+Титаниум Мотоцикл Кочница Спојки Држела За kawasaki Z1000 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

1370.40 -9 % DEN 1247.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

За KTM 690 Војводата/Enduro R/СКМ/СКМ Р 2014 - 2017 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи Лост 2015 Година Enduro-Р SMCR СКМ-Р

DEN 1165.44

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели : За KTM690 Војводата 20142017690 Enduro Р 20142017690 СКМ 20142017 690 СКМ Р 20142017Спецификација : Висок квалитет 6061T6 алуминиум CNC заврши Боја : Изберете лост боја од опции...

CNC алуминиум задна Кочница Педалата рака лост со кочница saver за хонда crf250r crf 250r одговара 04-16 dirtbike мотоцикл мотокрос

1583.52 -5 % DEN 1504.00

Кочница Змија и заградата се вклучени, помага да го држи возилото од свиткување надвор и од плевели wedging помеѓу случај и педалата CNC алуминиум совет Flexes назад во несреќа и е заменливи Нерѓосувачки Челик заменливи заби за вистинска контрола Кочница рака е направен од кован алуминиум за издржливост Мазна површина дизајн како OE кочница рака Црна елоксирани заврши со ласерот печати лого Кочница совет е режим на CNC машински алуминиумски со елоксирани заврши Болт, pin и пролет се направени од не ' рѓосувачки челик за помалку отпорност Доаѓа со кочница saverот се Користи за хонда модел CRF250 R 20042016

фалсификувани задна Кочница Педалата рака лост со кочница saver за kawasaki KX250F KXF250 dirtbike offraod мото делови додатоци

1583.52 -5 % DEN 1504.00

Кочница Змија и заградата се вклучени, помага да го држи возилото од свиткување надвор и од плевели wedging помеѓу случај и педалата CNC алуминиум совет Flexes назад во несреќа и е заменливи Нерѓосувачки Челик заменливи заби за вистинска контрола Кочница рака е направен од кован алуминиум за издржливост Мазна површина дизајн како OE кочница рака Црна елоксирани заврши со ласерот печати лого Кочница совет е режим на CNC машински алуминиумски со елоксирани заврши Болт, pin и пролет се направени од не ' рѓосувачки челик за помалку отпорност Доаѓа со кочница saver Одговара : KX250 F 20092016

CNC Стожерот Свитлива Спојки Кочница Показател За RM125 RM250 РМ 125 250 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 злато Мотоцикл

1092.48 -15 % DEN 929.00

10742 кочница спојки држела100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетНивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни СилаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Директна замена за акции се држела...

CNC трки прилагодувач Кочница Спојки Држела За ЈАМАХА За KAWASAKI

930.72 -5 % DEN 884.00

Главната Опис : Висок квалитет на алуминиум CNC заврши Боја : (Прикажани во слики) Држела должина : 17.7 cm / 6.97 инчен Со 6 позиции Со прилагодливи кочница на менувачот и спојката лост Многу лесно за инсталација...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.