• Ново
NEWACALOX 4pcs/многу Голем Дијаметар Топла Топи Лепак Пиштол Млазницата 1.5x70mm 2.0x70mm 3.0x70mm Високо Квалитетен Челик Материјал се со Клуч

NEWACALOX 4pcs/многу Голем Дијаметар Топла Топи Лепак Пиштол Млазницата 1.5x70mm 2.0x70mm 3.0x70mm Високо Квалитетен Челик Материјал се со Клуч

Оценка на клиентот:
DEN 644.16
DEN 432.00 -33 %

Износ
Залиха

NEWACALOX 4pcs/многу Голем Дијаметар Топла Топи Лепак Пиштол Млазницата 1.5x70mm 2.0x70mm 3.0x70mm Високо Квалитетен Челик Материјал се со Клуч
Голем дијаметар лепак пиштол млазницата, 4pcs/многу.
Димензии : 1.5*70mm,2.0*70mm,3.0*70mm.
Навој дијаметар : 11mm.
Материјал : висок квалитет на бакар.
Карактеристики : Овој лепак млазници имаат различна големина на млазницата дијаметар. дијаметарот големини поголеми, лепак overflow побрзо. можете да изберат правото големина за вашата ситуација.
Coution : Ако сакате да го промените лепак млазници. ќе мора да чекаат за 30 минути да се чека на лепак пиштол излади comletely. Никогаш не допирајте лепак млазници телото кога се користи лепило пиштол.
Пакетот вклучува :
1 buc Клуч
3 еез Лепак Пиштол Млазницата
За Плаќање
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Испорака и Испорака
1.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
3.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
5.Било увозни давачки и трошоци се на купувачот одговорност. За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, ние се изјасни како "Подарок/Примерок" со ниска вредност.
6.Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака многу зависи од временските услови, државни празници, Царинската проверка, и др, ве молиме почекајте за вашиот парцела трпеливо.
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Гаранција и Гаранција
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму
4. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
За Повратни Информации
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Нашата цел е задоволството на клиентите!Ви благодариме за разбирањето!

Карактеристики

Број На Модел На:
AJQ703PC
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Млазницата Материјал:
Бакар
Номинална Напон:
220v
Бренд Име:
newacalox
боја:
Golden

Производи во категоријата

80/120W Лепак пиштол топла топи лепак се држиме за домаќинство рака алатка switch стакло силикон лента топла топи електротермичка лепак држи пиштол

DEN 600.96

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

60W 220-240V ЕУ plug термостат лепак тенџере, коса екстензија алатки, плус 4 Слободни Прст Заштитник,1pcs/многу лепак пиштол

DEN 1235.04

60 W 100240 V ЕУ plug термостат лепак тенџере, коса екстензија алатки, 1pcs / многу Бесплатен Превозот : Користете материјал : топла топи лепак гранули, мушка лепак, лепак стап, жолт восок.Се применуваат напон : 100~240 V AC.Работна температура : 150~190 Степени.Фиксна моќ : 60 Watt.Производ димензија : 11.51 cm*5cm.Лепак тенџере капацитети : 80m L.Пакетот вклучува : 1pcs X 60 W топла топи лепак тенџере...

Топла Продажба Професионален Високо Квалитетни Рачни Топло-топи Лепак Пиштол Поддршка 11mm Дијаметар на Прачки Со ЕУ Plug Носителот Switch Лепак Пиштол

1152.00 -12 % DEN 1014.00

Топла Продажба Професионален Високо Квалитетни Рачни Топлотопи Лепак Пиштол Поддршка 11mm Дијаметар на Прачки Со ЕУ Plug Носителот Switch Лепак ПиштолСпецификации : Карактеристики : Пиштол за прицврстување на телото, користење на напредни инженерски пластика производство...

Моден Дизајн Симпатична Мини Висока Темп Грејач Мини Лепак Пиштол со 2 Лепак Стапови за Дами и Деца

545.76 -5 % DEN 518.00

Моден Дизајн Симпатична Мини Висока Темп Грејач Лепак Пиштол со 2 Лепак Стапови за Дами и ДецаМини Дланка Големина Греење Брзо СтилскиМодел GK352 F Власт 230 V,10(20 W ) Протокот на лепак 68g по мин Лепак стап φ7.2mm(вклучува 2 парчиња )ПРЕТПАЗЛИВОСТ : Не допирајте загрева млазницата или се стопи лепак како температури може да достигне 400 °F.Ако контактот е направен со топла лепак, submerse погодената област во ладна вода.Да се чува вон дофат на деца.Отстранете кога не е во употреба.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Кабелот на овој производ содржи хемикалии kn сопствени до Државната на Califomia да раки вродени малформации или други репродуктивни штета.Мијте ги рацете по употреба.Забелешки : Имаме ЕУ се трансформира приклучок за меѓународни купувачи како подарок,ве молиме оставете порака.ЕУ ПриклучокGermany Denmark,Финска,Франција,Норвешка,the Netherlands,Полска,Португалија,South Korea,Русија,Литванија, на Czechrepublic, Италија,Шведска, Исланд, Шпанија итн.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.