• Ново
10 КОМПЈУТЕРИ/LOTE x 20mm 33 m Resistente Ао Calor де Алта Temperatura Poliimida Fita Adesiva BGA Fita Resistente Ао Calor

10 КОМПЈУТЕРИ/LOTE x 20mm 33 m Resistente Ао Calor де Алта Temperatura Poliimida Fita Adesiva BGA Fita Resistente Ао Calor

Оценка на клиентот:
DEN 907.20

Износ
Залиха

10 PÇS/LOTE 20mm x 30 m Resistente Ао Calor де Алта Temperatura Poliimida Fita Adesiva BGA Fita Resistente Ао Calor & #8203;
você precisa de um assento fita adesiva? um equipamento де fita де corte automático, muito prático!
Полу-automático & #65306;
fita-Distribuição-Máquinas-Auto-Fita-distribuidores-Automático-Tape/533334_32394490435.html?
spm = 2114.12010612.0.0.a Ao LMu
totalmente automático & #65306;
Dispenser-Automático-Tape-Cortador/533334_32615849101.html?
spm = 2114.12010612.0.0.ey3owu

Карактеристики

Ширина:
20mm
Тип:
Лента
Број На Модел На:
33
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Алуминиум селотејп 40m*0.05 mm Отпорни на Топлина Запечатување лента luminium Фолија Лепило Запечатување Лента Термичката Ширина: 30мм 40mm 50

619.20 -10 % DEN 557.00

Бесплатен Превозот Алуминиумска Фолија Лента 40 M*0.05 MM Алуминиум селотејп Алуминиум Ленти Тип : Алуминиумска Фолија Лента Дебелина : 0.05 mm Големина : 0.05 mm(Thichness)×40m(должина) Силно лепило , Висока температура отпорни Водоотпорен, Отпорност на превентивни Термо материјал Параметри Ширина : 1020mm Должина : 40m Боја : Сребро Дебелина : 0.05 mm Функција 1.Flue запечатување 2.Се зацврсти заеднички на цевки на airconditioner, фрижидер, и така натаму...

Стаклени Влакна Греење Лента 220V 1 m 100W Temp За Сува водовод Електричен Грејач Жица Бенд Појас Fiberglass T0265 P

142.56 -33 % DEN 96.00

Состојба : 100% нов брендИме на производ : Електричен бенд, Греење бендМатеријал : Стаклени влакна (безбеден,сигурен,топлинаотпор,лесен за употреба,долго работно lilfe)Lenght : 1 МБоја : БелаТежина : 55 G (Приближно)Се применуваат за : ИндустрискиМаксимална температура : 600 степениПакет : 1*Електричен бендAnswer : ___________________________ Note : 1...

3M VHB 4914 doulbe двострано акрилик лепило пена лента 12mm*33M/5rolls/многу ние може да ви понуди било која големина

DEN 6315.84

Детален Опис На Производот3 M VHB 4914 doulbe двострано селотејпДебелина 0.25 (mm)боја : беламатеријал : акриликголемина : 12mm*33mЗабелешка : На jumpo големина е 610 MM*33 M,ние се умре сече за продажба на мало, ако треба на други ширина и должина, ве молиме контактирајте ме со Email пораки или да Trademanager инструментално, можеме да умрам намали големината според вашето барање и да ви даде најдобри preice.3 M VHB лепливи Ленти 4905 4910 4920 4926 4929 4930 4936 4941 4943 4949 4950 4951 4952 4956 ..Опис На Производот : 3 M VHB лепливи Ленти се обезбеди удобност и едноставност на лента fastener и се идеални за употреба во многу ентериер и екстериер сврзување апликации...

3мм/5mm/8мм/10мм/15mm/20mm/25мм * 33 m де Алта temperatura BGA cinta де Алта Temperatura Poliimida Resistente Ал Calor

324.00 -15 % DEN 276.00

Ширина : 3мм25мм Времетраење : околу 33 метри, Дебелина : околу 0.06 mm Краткорочни температура Се спротивстави на : 280 centidegree долготрајна температура...

20pcs/set Висока Температура Отпорни Лента Топлина Лента за топлина притиснете 12mm*33m

DEN 1919.52

Големина : 12mm(ширина)×33m(должина) Технички параметри Боја : Жолто Дебелина : 0.055 mm Издолжување : 50% Затегнувачка цврстина : ≥ 42 N / 25мм Кора сила : ≥ 26 N / 25мм Капи : 24 # Држи моќ : 48 H (Забелешка : податоците за производот тестирање заеднички вредности, за референца, а не како прифаќање критериуми) Производ Перформанси Goldfinger лента polyimide филмот како супстрат температура силиконски слој е направен, боја е кафеава (жолто), Goldfinger леплива лента добар, послушен, добар температура, растворувач, без навлегување калај, не лепило остатоци на производи со супериорен електрични перформанси : Краткорочни температура од 300 целзиусови степени степен и долготрајна температура 250 целзиусови степени степен; Висок изолација, висока температура, ниска температура, киселина, ниска електролиза, добри механички својства, абразија, солза; Специјални лепило третман, лепење сила, солза по маскирање на површината без да остават траги...

3M VHB 4914 лента може да се користи на отворено и во затворено/15mm*33M/5rolls/многу

DEN 7073.76

Детален Опис На Производот3 M VHB 4914 doulbe двострано селотејпДебелина 0.25 (mm)боја : беламатеријал : акриликголемина : 15mm*33mЗабелешка : На jumpo големина е 610 MM*33 M,ние се умре сече за продажба на мало, ако треба на други ширина и должина, ве молиме контактирајте ме со Email пораки или да Trademanager инструментално, можеме да умрам намали големината според вашето барање и да ви даде најдобри preice.3 M VHB лепливи Ленти 4905 4910 4920 4926 4929 4930 4936 4941 4943 4949 4950 4951 4952 4956 ..Опис На Производот : 3 M VHB лепливи Ленти се обезбеди удобност и едноставност на лента fastener и се идеални за употреба во многу ентериер и екстериер сврзување апликации...

10мм 100ft Отпорни на Топлина Лента Висока Температура Polyimide Една страна Лепило Ролни Електрични Алатки

95.52 -29 % DEN 68.00

10мм 100ft Отпорни на Топлина Лента Висока Температура Polyimide Една страна Лепило Ролни Електрични АлаткиКарактеристики : Се користи за : Широка употреба како електрична изолација за трансформатор , мотор , калем , capacitor и фреквенција конверзија напојување во електронската индустрија...

3M VHB 4920 две лице акрилик лепило водоотпорен отпор лента/висока леплива лента/12mm*33M

DEN 5810.40

Детален Опис На Производот3 M VHB 4920 doulbe двострано селотејпДебелина на 0,4(mm)боја : беламатеријал : акриликголемина : 12mm*33mЗабелешка : На jumpo големина е 610 MM*33 M,ние се умре сече за продажба на мало, ако треба на други ширина и должина, ве молиме контактирајте ме со Email пораки или да Trademanager инструментално, можеме да умрам намали големината според вашето барање и да ви даде најдобри preice.Ние можеме да понудиме ЦОЦ, MSDS, SGS.Опис На Производот : 3 M VHB лепливи Ленти се обезбеди удобност и едноставност на лента fastener и се идеални за употреба во многу ентериер и екстериер сврзување апликации...

5 Тркалаат/многу T0.08mm*W50mm*L10m Nitoflon Лента 903UL NITTO DENKO Лепливи Ленти

DEN 4800.00

5 Тркалаат / многу T0.08mm*W50mm*L10m Nitoflon Лента 903 UL NITTO DENKO Лепливи ЛентиВнимание !!903 UL се направени во Nitto Denko Јапонската фабрика .100% Оригинални Вистински Јапонија Увезени ! Гаранција За Квалитет ! 2018 Топла Продажба !Колку повеќе наредбата, повеќе попуст имате ! ! : )СпецификацијаБојаСиваSpec.T0.08 мм*W50 мм*L10mКраткорочни отпорност на топлина300 СтепенКонтинуирано отпорност на топлина60~2 8 0 СтепенМатеријалPTFE ФилмЛепилоСиликониКласа H електрични изолациони селотејп користење fluoroplastic филм.Преглед : Еден површински третирани polytetrafluoroethylene (PTFE) филмбаза лента обложени со силиконски лепило со одлична топлинаотпор...

3M 6969B Крпа селотејп/Ruban се прелива condults лента/влага бесплатен еден двострано лента/strong вода доказ поддршка

DEN 6821.28

Детали : 3 M 6969 селотејп / condults лентаБоја : ЦрнаГолемина : 48mm*55 MThikness : 0.27 mm6969 лента е полиетилен обложени лента за влага бесплатен, канал запечатување, заштита и општа намена апликации...

1x 60mm*30M*0.06 mm Лепило Бакарна Фолија Лента за Electromagenetic бран Зрачење EMI EMC Оклопна /Shield Маскирање/Маска

DEN 1368.00

1x 60mm*30 M*0.06 mm Еден Двострано самолепливи Бакарна Фолија Лента за Магнетно Зрачење Електромагнетни Бранови EMI Оклопна ГитараДо Продажба е 1 тркалаат бакарна фолија лентаСостојба : НоваШирина : 60mmДолжина : Околу 30 метриДебелина : околу 0.06 mmТехнички Параметри (Податоци од производство, само за референца)Материјал : Бакар 99.98%Лепило : АкриликПоддршка Дебелина : од 0,05 мм0.018 mmЛепило Дебелина : 0.035 mmТкаенина на Лепило : проводници лепилоAdhesiveness : 1.3~1.5 kg / 25ммТемпературата Отпорни : 10 centidegree~120 centidegreeСила : 4.5 кг~4.8 kg / mmИздолжување : 77%~34%Тест Состојба : 25centidegree 65%PHЗабелешка : Ве молиме да се чува во суви и добро вентилирани место.Ние може да се намали како вашето барање ширина, ве молиме контактирајте, повеќе quanity добиете повеќе попустОна што е во кутијата1x лентаПлаќање1) да ја прифатиме Зачувам2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hoза систем да се справи со вашата исплата.Ракување & Превозот1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,Ние нормално брод цел од страна наА Стандард Економија Превозот Начин1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.3) дпакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.Б...

1x 50mm*30 метри *0.06 Еден Двострано Проводници Лепило Бакарна Фолија EMI Оклопна Леплива Лента Заземјување Статички Набој Одвод

DEN 1324.32

1x 50mm*30 M*0.06 mm Еден Двострано самолепливи Бакарна Фолија Лента за Магнетно Зрачење Електромагнетни Бранови EMI Оклопна ГитараДо Продажба е 1 тркалаат бакарна фолија лентаСостојба : НоваШирина : 50mmДолжина : Околу 30 метриДебелина : околу 0.06 mmТехнички Параметри (Податоци од производство, само за референца)Материјал : Бакар 99.98%Лепило : АкриликПоддршка Дебелина : од 0,05 мм0.018 mmЛепило Дебелина : 0.035 mmТкаенина на Лепило : проводници лепилоAdhesiveness : 1.3~1.5 kg / 25ммТемпературата Отпорни : 10 centidegree~120 centidegreeСила : 4.5 кг~4.8 kg / mmИздолжување : 77%~34%Тест Состојба : 25centidegree 65%PHЗабелешка : Ве молиме да се чува во суви и добро вентилирани место.Ние може да се намали како вашето барање ширина, ве молиме контактирајте, повеќе quanity добиете повеќе попустОна што е во кутијата1x лентаПлаќање1) да ја прифатиме Зачувам2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hoза систем да се справи со вашата исплата.Ракување & Превозот1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,Ние нормално брод цел од страна наА Стандард Економија Превозот Начин1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.3) дпакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.Б...

Оригиналниот 3M Бренд 9448A Јасна боја двојно двострано не-плетени лепило ткиво лента 15mm*50M/10rolls/многу можеме да ви понудиме други големина

DEN 4800.00

Детален Опис На Производот3m двојно двострано лепило ткиво лентаДебелина 0.15 mmматеријал : ткивоголемина : 15mm*50 MПредмет : 9448 AЗабелешкаНа Џамбо големина е 1200 MM * 50 M, сега ќе умре сече лента, за продажба на мало, ако треба на други ширина и должина, ве молиме испратете Email, мене можеме да умрам намали големината според вашето барање и да ви даде најдобра цена.Ние можеме да понудиме ЦОЦ, MSDS, SGS за вас.Материјал : Неплетени ткивоЛепило Страна : Двојно ЕдностраниЛепило : АкриликЛепило Тип : Притисок ЧувствителниДизајн На Печатење : Нема ПечатењеМесто на Потекло : Кина (Копно)Бренд Име : 3 MБрој на модел : 9448 AДебелина : 0.15 mmБоја : јасноСпецификацииТаа има многу високо ниво на почетно капи и добра адхезија да широк спектар на површини како што се ЗАКОН материјал.Апликации : 9448 е добро прилагодени за сврзување заедно широк спектар на слични и различни материјали како што се дрво, метали, стакло, материјали, бои и многу пластика и ткаенини.Тоа покажува високо ниво на адхезија на ЗАКОН материјали како Полипропилен и некои Polyethylenes како и обложени трудови и лакови.Примена На Техники : 1...

3 Метри Универзална Водоотпорен Силикони Перформанси Поправка На Лента Поврзување На Домашниот Водовод Поправка На Лента Црна, Сина

139.68 -22 % DEN 109.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^0^Опис : Сосема нов и висок квалитет на Задржи на одборот за возила и за итни црево поправка Печат течни црева, цевки, цевки Водоотпорен електрични конекции и терминали Користи како итен фан појас Работа дури и над навлажни, нечисти или мрсна површини се Користат како tourniquet или вонредна заврши над крварење повреди Материјал : Силикон Должина : 3 метар / 10 метри Ширина : 25мм / 1 Дебелина : 0.5 mm / 20mil Изолација : 800 Volts Temp Опсег : 60 C до 260 C Притисок : до 5 бар Боја : Црна Пакет Вклучува : 1 x Поправка на Лента

Во Парк 10pcs DIY Симпатична Бонбони Боја Касети за Хартија Маскирање Налепници за Домашна Декорација Scrapbooking нови пристигнување

105.12 -26 % DEN 78.00

Во Парк 10pcs DIY Симпатична Бонбони Боја Касети за Хартија Маскирање Налепници за Домашна Декорација Scrapbooking нови пристигнувањеКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

3M VHB 4914 висока леплива пена лента/ Таа може да се користи на отворено и во затворено/15mm*33M/5rolls/многу

DEN 7073.76

Детален Опис На Производот3 M VHB 4914 doulbe двострано селотејпДебелина 0.25 (mm)боја : беламатеријал : акриликголемина : 15mm*33mЗабелешка : На jumpo големина е 610 MM*33 M,ние се умре сече за продажба на мало, ако треба на други ширина и должина, ве молиме контактирајте ме со Email пораки или да Trademanager инструментално, можеме да умрам намали големината според вашето барање и да ви даде најдобри preice.3 M VHB лепливи Ленти 4905 4910 4920 4926 4929 4930 4936 4941 4943 4949 4950 4951 4952 4956 ..Опис На Производот : 3 M VHB лепливи Ленти се обезбеди удобност и едноставност на лента fastener и се идеални за употреба во многу ентериер и екстериер сврзување апликации...

3M 300LSE 9495LSE висока tempreture PET) филм Двојно обложени налепница/12mm*55M/ние може да ви понуди други големина

DEN 5810.40

Детали : 3 M 300 LSE лепило двојно двострано налепница 9495 LEдебелина : 0.17 mmбоја : транспарентнаПодлога : МИЛЕНИЧИЊАголемина : 12mm*55mЗабелешка : На Џамбо(целосна) големина е 1370 MM*55 M, сега ќе умре сече лента, за продажба на мало, ако треба на други ширина и должина, ве молиме испратете Email пораки или да ги користите Трговија Менаџер инструментално да контактирате со мене, можеме да умрам намали големината според вашето барање и да ви даде најдобра цена.Ние можеме да понудиме SGS,MSDS,ЦОЦ.Предности : 1.висок квалитет со unmatchable цена.2.Тоа може да го користите ткиво хартија, PP, МИЛЕНИЧИЊА, како супстрат, проследено со висока насликани од двете страни на моќта на синтетички смоли во комбинација со еднаш лесно да кора од далеку од видот на материјалот се формирани, со својот висок силни сили леплива, единствен дебелина, без фаул, а потоа се соочуваат лесно да се контролираат, проследено со еден момент, а потоа и способноста да се одржува силна лепливоста може да се повтори, итн.,3.Одлична времето отпор,водоотпорен,solveat отпор.4.Висок лепливоста слој, од двете страни со силен растворувач акрилик лепило.Карактеристики и примена : погоден за ниска површина може да се држиме примате, пластична на ниска површина енергија, пена и мека мат бавна вибрација материјал cementation одлични перформанси.На висока температура и ниските температури имаат добри shearing секс, одлична стареење на отпорот, отпор да се изедначи површината Zhang Li Jiang, на OPP, PC, PS, акрилик итн пластични имаат многу добри лепило, што се користи за мобилен телефон додатоци, компјутерски додатоци, авто делови, панел лепило.3 M 9495 LE двојно двострано adhsive филмска лентаНашата компанија нуди производи подолу : 3 M Двојно страна лента ( можеме да умре сече лента, како по клиенти барање )1.3 М VHB лента : Реден број : 4905,4910,4914,4920,4930,4941,4945,4949,4956 и така натаму.2.3 М ЈП пена лента : 4004,4008,4026,4032,4052,4056,4462,4466,4965, 3 M4212,4215,4229 P,4218 P и така натаму.3.3 M Двојно еднострани филм лента : 9075,9080,9448,9672 ЛЕ,9495 LE,9495 MP,9690 B и не на.4...

Висок Изолација Ленти За PCB SMT Лемење Tawny Висока Температура Polyimide Лепливи Ленти Отпорни на Топлина 30мм x 30m АА

220.80 -31 % DEN 152.00

Висок Изолација Ленти За PCB SMT Лемење Tawny Висока Температура Polyimide Лепливи Ленти Отпорни на Топлина 30мм x 30m АА Опис 100% Сосема нов и висок квалитетОд една страна СамолепилоГолема изолација, висока температура отпор, киселина и алкалноотпор, ниска електролиза, механички звук, crocking отпор, солзакорозија, без остатокот на површината кога солзаТоа е со добра изведба на лепило, послушни и послушни, растворувач се спротивстави, не се инфилтрираат лемење, без лепак одморУпотреба : Широко се користат за телефон батерии, големина на пакување, серпентина изолација и висока температура маскирање, златен прст заштита кога PCB SMT лемење.Боја : ЖолтоКафеавШирина : прибл...

ZCUT-10 лента машина лента машина за сечење ширина 3-25мм

DEN 9600.00

ZCUT10 Автоматско Лента Машина МашинаКарактеристики : 1, намалување на отпадот и заштита на околината2, се сече и место на лента на плочата, а потоа притиснете го копчето префрлате3, инфрацрвени сензори4, сечење преку мобилен сензор5, подобрување на продуктивноста6, сечење лента должина во согласност7,може да се намали различен вид на лента8, се Сече чисти9, слободен стил гајтанот лента може да се стави во различни големиниSpeicification : Напојување : AC100 V50 / 220 V60 HzМоќност : 18 WГолемина : 130mm ( W ) *165mm ( H ) *170mm ( D )Тежина : 2.8 КИЛОГРАМИСечење ширина : 325ммСечење Должина : 1370mm(±1mm)Макс надвор кол : 300мм

Прозрачна Лента Antislip самолепливи Светат Во Темница Предупредување Лента Налепница Оркестарот

74.88 -19 % DEN 61.00

Опис : Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетБоја : Сина / Аквамарин сино / ЗеленоМатеријал : МИЛЕНИЧИЊАЛента големина : 1.5 cm×1m(приближно)Пакетот Вклучува : 1 x Прозрачна лентаМолиме Забележете : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Бесплатен Превозот x 250mm 30M Висока Температура Отпорни на Топлина Polyimide PCB лента, Изолациони ленти, Злато BGA Лента

DEN 2125.44

Големина : 250mm(ширина)×33m(должина) Технички параметри Боја : Жолто Дебелина : 0.055 mm Издолжување : 50% Затегнувачка цврстина : ≥ 42 N / 25мм Кора сила : ≥ 26 N / 25мм Капи : 24 # Држи моќ : 48 H (Забелешка : податоците за производот тестирање заеднички вредности, за референца, а не како прифаќање критериуми) Производ Перформанси Goldfinger лента polyimide филмот како супстрат температура силиконски слој е направен, боја е кафеава (жолто), Goldfinger леплива лента добар, послушен, добар температура, растворувач, без навлегување калај, не лепило остатоци на производи со супериорен електрични перформанси : Краткорочни температура од 300 целзиусови степени степен и долготрајна температура 250 целзиусови степени степен; Висок изолација, висока температура, ниска температура, киселина, ниска електролиза, добри механички својства, абразија, солза; Специјални лепило третман, лепење сила, солза по маскирање на површината без да остават траги...

Еден слој проводници висока температура алуминиумска фолија лента водоотпорен shield Лента BGA изолација 50M *0.05 mm

DEN 225.60

Функција : 100% нов и висок квалитет.Повторна употреба или после повтори свиткување се помалку склони кон пукнатини и оштетувања.Силна паста , добра спроводливост, лесно може да се вклопи во жица рана.Силна лепливоста, антистареењето, добра изолација својства.Погоден за сите видови на трансформатори, мобилни телефони, компјутери,LED монитори, лаптоп компјутери, фотокопир машини и другиелектронски производи, каде домашниот електромагнетни оклопна.Должина : 50 MДебелина : 0.05 mm

12MM 3M Прозрачна Лента самолепливи Ленти Ноќ Визија Светат Во Темно Безбедност Предупредување за Безбедност Фаза Дома Декорација Ленти

93.12 -28 % DEN 67.00

Карактеристики : Природен сјај во темнината, нема потреба од енергија енергија, енергија конзервација заштита на Животната средина, светла за предупредување labels исто така, може да се подобрат животната средина ефект; исто Така, има водоотпорен, сончање, силна отпорност, самолепливи, итн; И avirulent insipidity, не радиоактивни елементи; Изградба е лесен и едноставен...

1 Тркалаат 3-25mmx20mx0.2mm висок квалитет на Пренос Лента Двојно Двострано Термички Проводници за селотејп за Чип PCB LED Heatsink

216.00 -10 % DEN 194.00

20 Meters / тркалаат 325мм Широк Двојно Лепило Термички Проводници Лента за Алуминиумска Рамка LED Осветлување Топлина Мијалник PCB Термички Двојно Двострано Лента Оваа термички проводници за двострано лента е составен од акрил полимер исполнет со топлина проводници керамички прав и силиконски лепливи соединение коешто и во, има висока термичка проводници и изолациони својства, и тоа е флексибилен, compressible, лепење, силно лепило...

Бесплатен Превозот 10pcs/многу 3M Винил Лепило изолациони лента PVC електрична изолација лента 1500 Чело Слободни 18mm *10m*0.13 mm

DEN 882.72

Состојба : НоваГолемина : 18mm ширина, 10 метри, 0.13 mm дебелинаБоја : СинаMax Издолжување : 150%Руптура Сила : 141bs / воДа Метал Лепило : 18oz. / воЗа Поддршка Лепило : 18oz. / воЕлектрични СопственостНапон : помалку од 600vDielectric сила : 39.37 kv / mm (1000v / мили)Изолационен Отпор : 1012ohmЗабелешка : тест mothed како по ASTM D1000, посебни податоци, не може да се гледа како општа насока. Ве молиме продавница во собна температура и вентилација. Црна, сина боја на располагање, како и.Употреба : помалку од 600v изолација Кабел Напомена Кабел Пакување Отворен, затворен

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.