• Ново
BMI Индексот на Телесна Маса Стигнале Лента 150cm Мерка Калкулатор Губење на Тежината Исхрана

BMI Индексот на Телесна Маса Стигнале Лента 150cm Мерка Калкулатор Губење на Тежината Исхрана

Оценка на клиентот:
DEN 95.52

Износ
Залиха

Опис :
Answer : ___________________________ Note : започнете со скала од оваа лента е 5cm, не 0cm, па мора да се одземе од 5cm на скала ќе се измери, причината зошто тоа започнува на 5cm е дека 5cm покривање на должината на пластични дел од caliper. Тоа започнува од 5cm со цел да се обезбеди точни резултати 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Тоа е прецизен и лесен за користење, може да се мерки било кој дел од вашето тело-рака, градите, половината, теле, бедро, колкот и повеќе се Повлече мерната лента со притискање на копчето во центарот Помогне да се измери вашата големина, го проверите вашиот напредок ако сте на диета, Едноставно влечење на мерење лента ќе ги следат мерењата се заклучува во место Push-button retraction и заклучување функција обезбеди сит мерење; тоа е лесно да се измери со себе Спецификации : Мерка Спектар : До 150cm Материјал : Пластични Боја : Бела Големина : Прибл. 7.2x2.1cm(Кол.x Thickness) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Pc Лента Мерка

Карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
517A1A60052
Мерен Опсег:
1.5 м
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

Супер П Цртан филм 150cm 60 Инчи Кадифен Стигнале Лента Мерка Владетел Шиење ToolFreeshipping H02

50.88 -17 % DEN 42.00

Супер П Цртан филм 150cm 60 Инчи Кадифен Стигнале Лента Мерка Владетел Шиење Алаткаопис100% сосема нов и висок квалитет на Овој Стигнале Лента Мерка е симпатична и компактен корисна алатка за мерење Преносни стигнале сантиметар / инчен лента мерка Случај на Цртан филм Слики Форма Лента Мерка направени од мека кадифен материјали Меки издржливост и овозможува долг standouts Сантиметар и инчен дипломирањето, висока точка мерка 150cm се Заклучува во место како што се храни надвор и retracts со притискање на копчето Боја : Случајни боја, Големина : 5.5(дијаметар)*1.5(дебелина)cm Количина : 1pcsПакетот вклучува : 1 Buc X Цртан Филм Стигнале Лента

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.