• Ново
Жените Leggings 2018 Класичен 3D Печатење на Ацтеките Ombre Leggins Средината на Половината Високо Еластична Панталона Фитнес Legging Calzas Mujer Мека Панталони

Жените Leggings 2018 Класичен 3D Печатење на Ацтеките Ombre Leggins Средината на Половината Високо Еластична Панталона Фитнес Legging Calzas Mujer Мека Панталони

Оценка на клиентот:
DEN 431.52
DEN 324.00 -25 %

Износ
Залиха

Класичен 3 D Печатење на Ацтеките Ombre Leggings Жените Каузална Jeggings Секси Leggins Tayt Фитнес Legging Calzas Mujer Мека Legins Девојки Ткаенина Име : Памук, Полиестер
Главната ткаенина состав : Полиестер
Главните состојки содржина : 70 (%)
Љубезно Ве Потсети
1. Бидејќи на различни мерење метод, Позиција и водат ткаенина, податоците ќе има отстапување од 1-2 cm .Големината на табелата е само за референца 2. Бојата може да постои разлика помеѓу различни компјутерски екран.специфични ве молиме во вид преовладуваат 3. Ве молиме погледнете го единица за конверзија : 1 INCH=2.54 СМ ИЛИ 1 CM=0.39 ИНЧЕН

Карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Бренд Име:
INITIALDREAM
Број На Модел На:
HYK-134
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Поли,Полиестер
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Геометриски

Производи во категоријата

2017 Дама Им Помогнам На Тенок Leggings Мода Нов Стил Топол Сјај Legging Девојка Црна Leggings Лето Есен Големи Димензии Фитнес Панталона

480.00 -45 % DEN 264.00

Напомена : * Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 24 се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!* Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.* Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење.Мерење Во CM Големина Половината Колковите Панталона Должина Бедрото ЦИРА Нога Отворање на ЦИРА Летаат Должина M 6080 72110 92 3650 22L 649076120 92 4060 24XL 68100 78128 92 4868 26Превозот : Ние ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.Пакетот се испраќаат од страна на Кина пост воздухопловната 2530 дена да пристигне најчесто , Ние исто така, обезбеди 57 дена од DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ / ,Ако вашата партија и слаткарница треба нив , само изберете брз начин.Ние брод на светот, освен Нигерија ,Пакистан ние не бродот да APO / FPO.Повратни информации : Ве молиме да го потврдите приемот на пакетот кога ќе ги доби.Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и четири 5ѕвезда детални продавачот Рејтингот.Ве молиме, истакна ние се залагаме страна тука за да се реши проблемот во цел : време на Испорака, Квалитет и сè.Политика На Враќање : Ако пакетот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена.Ако сакате да се вратите на пакет, ве молиме полнење на трошоците за превозот и испрати назад во рок од 7 дена по приемот .Ако дознаете проблемот во мојот предмети , ве молиме да се покаже слика и испратете ја на мојата емаил...

BKLD Дама Слаби Legging Жените Спортски Фитнес Тренингот Панталони Еластична Висока Половината Sweatpants им Помогнам на Leggins Jeggings Jogger

671.52 -15 % DEN 571.00

BKLD Дама Слаби Legging Жените Спортски Фитнес Тренингот Панталони Еластична Висока Половината Sweatpants им Помогнам на Leggins Jeggings JoggerМатеријал : spandex,ployesterБоја : зелена,црнаГолеминаS половината 6470cm,колковите 7688cm,должина 86cm.М половината 6874cm,колковите 8092cm,должина 88cm.L половината 7278cm,колковите 8496cm,должина 90cm.има 13cm грешка,ве молиме да се разбере.вистинска фото

НОВИ 3505 секси девојка жените Цртан филм Морнар Месечината Црна Мачка Крстот 3D графики Полиестер еластична фитнес leggings панталони

480.00 -8 % DEN 442.00

добредојдовте на happystore !сакате да има среќен шопинг!Ако имате било какви прашања : 1 Контактирајте со онлајн услуга.2...

ashion женска bottoms високо еластична панталони capris удобно плус leggings американски стил популарна печати бесплатен превозот

624.00 -49 % DEN 318.00

Директни производителот женска leggings Школка ткаенина Водат сила е многу добар Ткаенина содржина : 92% Полиестер / Poliester,8% Spandex / Elastano Референца Димензија : СОДРЖИНИ Една Големина(S,M,L) Плус Големина(XL,XXL) 3 XL5 XL CM CM CM Надвор должина : 92 98 104.1 Hipline : 38.5 47 56.5 половината : 30 34 41.9 нога отворање : 10 12 12.7 пред подемот : 25 29 33 назад пораст : 28 32 39.4

Моден топла продажба на лето жените тенок Сјајна legging Faux кожа средината на половината глуждот должина панталони

283.20 -5 % DEN 269.00

Материјал : 90%полиестер, 10%spandexголемина Одговара S половината : 6490cm, Колковите : 7595cm, должина : 89cmНад оваа мерка за handmake, pls дозволува да имате грешка од страна на 23cm за грешки, pls забележи.Плаќање : Плаќањето може да биде од Money bookers, Виза, Мастеркард, банкарски трансфер и western union.Плаќањето е објавен само откако ќе се потврди на испорака.Ве молиме да ја плати во рок од 5 дена по ред се става.Превозот : Вашата цел ќе бидат управувани во рок од 3 работни дена после потврда на нарачката...

Пролет нови детски памук везови leggings бонбони боја девет панталони девојки leggings 6 стил

368.64 -15 % DEN 313.00

Материјал : 80% Памук + 17% Полиестер + 3% Spandex S (13 години),почекајте околу 18 см,должина околу 5052cm M (35 години), почекајте околу 19 cm,должина околу 5557cm L (58 години), почекајте околу 20 cm,должина околу 6466cm

Двојки Зомби Женска Leggings За Жените Печатени Leggings Секојдневен Legging Фитнес Облека За Жена Панталони Kona Leggings Mulher

DEN 382.56

Бесплатни Големина Половината Колковите Должина cm 63cm~88cm 75см~96cm 93cmКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод , бидете сигурни дека вашата адреса и информации за контакт .Ние ќеиспраќање на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.1)Ние испрати објект од Кина Пост Воздух Пошта или Eпакет или Други (Fedex,EMS,DHL)2)Кина Пост Воздух Mail Време На Испорака .Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот навашиот приемот на предмети за било каква причина...

SzBlaZe Моден Бренд Женска Црква Мурали Печатење Leggings Секси Тенок Смешно Cosplay legging Дигитална анимација Молив Панталони

DEN 387.84

Ве молиме Имајте на ум : тоа Содржи само Leggings , не содржат Резервоарот на Врвот.Опис : Состојба : НоваМатеријал : 88% Полиестер + 12% Spandexggings големина Половината Хип Должина инчен cm инчен cm инчен cm XS S 2335 6290 3745 96116 35.8 91 М 2537 6694 3948 100122 36.6 93 L 2739 70100 4150 104126 37.4 95 XL 2941 74106 4251 108130 38.1 97 XXL 3143 78111 4453 112134 38.9 99 XXXL 3345 82116 4654 116138 39.7 101 женска Облека Големина Конверзии Европската 32 34 36 38 40 42 44 46 48 50 велика БРИТАНИЈА 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 Јапонија 5 7 9 11 13 15 17 19 21 23 НАС 2 4 6 8 10 12 14 16 18 20 НИ БУКВА XS S S M M L L XL XXL XXX

Зимски Руно Термо Тренерки машки Компресија Панталони Професионални Слаби Sweatpants Фитнес Leggings Машки Еластична Панталони

767.52 -40 % DEN 460.00

*За Објект : Име : Зимски Руно Термо Тренерки машки Компресија Панталони Големина : Азија големина SXXL Боја : 6 бои Материјал : Полиестер, spandex Тип : Компресија на Пристигнување : 2018 Функција : Дише, Брз сува, компресија на Големо : Поддршка, Фабрика derect продажба*За Пакет : Компресија Панталони*1 Парче Случаен мал подарокКупувачот мора да го прочитате : 1...

Лето Висок Квалитет На Жените Панталони Жените Фитнес Leggings Еластична Удобни Панталони Womans Панталони

450.72 -15 % DEN 383.00

2016 Лето Висок Квалитет На Жените Спортски Панталони Жените Фитнес Спорт Leggings Еластична Удобно Спортски Панталони Womans Спортски Панталони

година зимски Тренд Жените Плетење Leggings Високо еластична згусне лејди Leggings топло панталони жените тесни панталони

284.64 -16 % DEN 239.00

Материјал : Памук,Полиестер,SpandexСтил : Брусен Водат Руно Наредени Дебели Хулахопки Топло Панталони LeggingsБоја : Црна,Сива,Зелена,Црвено Вино,Кафе,МорнарицаПакетот Вклучува : 1pc* Legging ПанталонаГолемина на : Половината : 24.1835.88" / 4892cm;Хип : 20.2840.56" / 52104cm;Бедрото : 7.822.62" / 2058cm;Должина : 37.05" / 95cmНачин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк :

Година Симпатична Аниме Цртан Филм Женска Leggings За Жените Печатени Leggings Секојдневен Legging Фитнес Legging Nainen Leggingsit

DEN 377.76

Бесплатни Големина Половината Колковите Должина cm 63cm~88cm 75см~96cm 93cmКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод , бидете сигурни дека вашата адреса и информации за контакт .Ние ќеиспраќање на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.1)Ние испрати објект од Кина Пост Воздух Пошта или Eпакет или Други (Fedex,EMS,DHL)2)Кина Пост Воздух Mail Време На Испорака .Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот навашиот приемот на предмети за било каква причина...

3 Обрасци Црна жените leggings faux кожа година Нови Тенок Одговара Жените Спојување Секси Водат Мрачно Памук Legging Панталони Слободни Големина

224.64 -15 % DEN 191.00

3 Обрасци Црна жените leggings faux кожа 2016 година Нови Тенок Одговара Жените Спојување Секси Водат Мрачно Памук Legging Панталони Слободни Големина100% Сосема Нов.Боја : ЦрнаГолемина : Една големина одговара на повеќето 8 10 12 (S,M) , Еластичен , види детали големина табелата подолу Должина : 95cm / 37.4" Половината : 5270cm / 20.527.6" еластичен Хип : 82100cm / 32.339.4" еластиченМатеријал : 85% Најлон 15% SpandexПакетот вклучува : 1 X панталона 1 инч=2.54 смНапомена : Рамни мерка со раце ,можеби треба 12 см различни !

Моден Тенок Жените Leggings Faux Тексас Фармерки Leggings Секси Дупка Срцето Печатење Обичните Жени Облека Молив Панталони Плус големина

335.52 -11 % DEN 299.00

ЗАБЕЛЕШКА : Неговата Faux тексас leggings(Печатење Leggings), не фармеркиполовината 6495cm Колковите 80110cm должина 90cmНие сме посветени на обезбедување на висок квалитет на жените мода за вас, со цел да се направи вашата шопинг лесно и среќен, ве молиме да ги прочитате условите како што е подолу.Превозот1...

Есенски и Зимски Стил leggings жените панталони плус големина 5XL Еластична вертикални ленти дебели плус сомот топло женски панталони

864.00 -10 % DEN 778.00

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 смГолеминаПлочка Половината(cm)Се водат Половината(cm)Плочка Колковите(cm)Се водат Колковите(cm)Должина (cm)XL5611076120942 XL5811480130953 XL66120901401004 XL72128961461025 XL741351001551051, Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе ја купите2, Генерален 530 дена пристигнат, Различни испорака, Различни брзина1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв патБоја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

Скелет ЧЕРЕП на Жените Legging Женска Leggings Jeggings Жените Панталони Секси Legging Панталони Печатени Leggings

DEN 383.52

Бесплатни Големина Половината Колковите Должина cm 63cm~88cm 75см~96cm 93cmКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод , бидете сигурни дека вашата адреса и информации за контакт .Ние ќеиспраќање на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.1)Ние испрати објект од Кина Пост Воздух Пошта или Eпакет или Други (Fedex,EMS,DHL)2)Кина Пост Воздух Mail Време На Испорака .Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот навашиот приемот на предмети за било каква причина...

[Ти си Мојата Тајна] 2017 Метал Дизајн Жените Leggings Жените Steampunk Фитнес leggin 3D Печатење Опрема Cosplay Панталони

312.00 -33 % DEN 209.00

Производ ДеталиТип : жените leggingsТема : Steampunk Leggings[Ти си Мојата Тајна] 2017 Метал Дизајн Жените Leggings Жените Steampunk Фитнес leggin 3 D Печатење Опрема Cosplay ПанталониЗа пад на превозотНашите предмети се секогаш во парк .Квалитетот е одличен .Нема да не остави никакви информации за пратката .Брод во 23 дневна по добиете плаќање .Ако сте заинтересирани во промет на големо, пад на превозот, се чувствуваат слободни да контакт .Снабдување со висок квалитет модел фотографииМоже да се направи производ според клиент е дизајн со нашата фабрикаМоже да понуди популарен стил или дизајн, ако е избран од страна на нашата фабрика...

Еластична Leggings Плус Големина Секси Дама е Популарно Розова Зголеми Цвет Панталони Черепот Печатени Панталони Жените Флорални Скелетот Танц S 4XL

DEN 568.80

Еластична Leggings Плус Големина Секси Дама е Популарно Розова Зголеми Цвет Панталони Черепот Печатени Панталони Жените Флорални Скелетот Танц S 4 XLФункција : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМиење : Рачно миење СамоМатеријал : Полиестер / SpandexГолемина : S,M,L,XL,XXL,3 XL,4 XLБоја : Како што е прикажано на сликиПакетот вклучува : 1 x LeggingsЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2017 Жените Секси Тесни Faux Кожа Висока Половината Еластична Водат Тенок Leggings Жените Молив Панталони Тренингот Leggin S-XXL 14 бои

773.28 -18 % DEN 634.00

Материјал : СТП ( Вечера elastric ткаенина ) Големина : S / M / L / XL / XXLГолемина информацииS : погоден за 2426 фармеркиПоловината 6474cm хип 7383cm должина 106 CMМ : погоден за 2728 фармеркиПоловината 6878cm хип 7686cm должина 108cmL : погоден за 2829 фармеркиПоловината 7282cm хип 8090cm должина 108cmXL : погоден за 3031 фармеркиПоловината 7686cm хип 8494cm должина од 110cmXXL : погоден за 3233 фармеркиПоловината 8090cm хип 8898cm должина од 110cm1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.