• Ново
Салон Модерните ТВ страна кристал Ѕид светилка sconce Проектот Сала празник на светлината 60-160CM XL големи walkway Светлина E14 Led Luminaire

Салон Модерните ТВ страна кристал Ѕид светилка sconce Проектот Сала празник на светлината 60-160CM XL големи walkway Светлина E14 Led Luminaire

Оценка на клиентот:
DEN 9408.00

Износ
Залиха


[xlmodel]-[производи]-[5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа..
[xlmodel]-[custom]-[5476] Опис-ѕидот светилка
aterial : полиран метал база+висок јасни кристали
*Големина/димензија :
Long20cm*Wide16cm*Height60cm
Long20cm*Wide16cm*Height80cm
Long20cm*Wide16cm*Height120cm
Long20cm*Wide16cm*Height160cm
Lightsource & bulbholder : E14 bulbholder, укажуваат на тоа 3 W/парче led светилки , lightsource/светилки не се вклучени (Ако треба pls контактирајте со нас )
Боја : бриши/Транспарентен
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)
Напомена : Ако сте руската Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[5478] најпопуларните-Таванот
[xlmodel]-[custom]-[5470] Испорака и Услуга
За Превозот/испорака
1).превозот/време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .
2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 7 работни дена.
Превозот начин
Дестинации
Превозот време
САД , Канада. Западна Европа, Северна Европа , Австралија, Јапонија ,итн
4-8 дена
Бразил ,Мексико, Русија ,Источна Европа,Блискиот исток,итн
6-15
САД , Канада. Западна Европа, Северна Европа , Австралија, Јапонија ,итн
6-10
Бразил ,Мексико, Русија ,Источна Европа,Блискиот исток,итн
8-18
Кина Пост Воздух Парцели
Wordwide
15-60 дена
Ризик Избегнување & политика на Враќање :
1)Повеќето производ има некои Дополнителни резервни делови во случај на оштетување може да се користи.
2)Ние/продавачот сноси испорака на ризик,Доколку се оштетени за време на превозот и дополнителни резервни делови не е доволно ве молиме да ни кажете во рок од 72 часа од објектот примени,тогаш ние ќе redeliver оштетени делови во рок од 2 до 5 работни денови.
3)да врши Увид на сите наредби веднаш по пристигнувањето. Ве молиме да се регистрирате редоследот на стоката, ако најдете било каква штета на пакетот. И побара превозници потврди инциденти, тогаш ве молиме да ни ги испратите фотографиите на оштетените пратката, ние ќе ви одговори наскоро дали ви испраќаме замена или рефундирање за вас
4)Ако производот е неисправен/оштетен, ве молиме да не известите во рок од 72 часа од приемот.
5) Ние ги почитуваат Aliexpresss стандард се врати & политика за наплата, Ако објектот треба врати Сите производи мора да се врати во нивната оригинална пакет состојба, а не да се користи,инсталирани или модификувани,а купувачот е одговорен за сите retuned превозот на трошоците направени.
Ве молиме Дај Ми 5-ѕвезда позитивни повратни информации Ако уживате на шопинг
-Вашите повратни информации е многу важен за нас и ќе ни ги охрабри се направи подобро, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор ќе се реши проблемот што е можно поскоро.

Карактеристики

Абажур Боја:
Висина 60cm, Висина 80см, Висина 120cm, Висина, 160cm
Бренд Име:
svitz
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Кристално
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
До & Долу
Сенка Тип:
Кристално
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
5
Техника:
обложено
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
5-10square метри
Употреба:
празник
Гаранција:
2 години
Број На Модел На:
huanglian-1220
Карактеристики:
долго светилка
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CCC,CE,EMC,PSE,RoHS,УЛ,VDE
Боја На Каросеријата:
Жолта,Јасно,Светло Сива
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки

Производи во категоријата

Американскиот Модерен Градина Ѕидот, Цвеќе И Цветни Спалната соба Ноќни трпезарија Стил Скалите Aisle led Светилка стакло Ѕид светлина Светилки

8064.00 -5 % DEN 7661.00

[xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768] Претпоставувам дека Можете 1 ОписМатеријал : железо + стакло*Големина : види на сликата за детали*Lightsource & bulbholder : E14 / E12, 2 светилки / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучени (Ако треба pls контактирајте со нас)Боја : види на сликата за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или Ru ssian Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Слики

led k9 Кристал Ѕид Sconce led Светилка Ѕид Светлото во Спалната соба Дневна Соба и Кревет светилка Хотел Sconce LED Огледало Светлина Бања Светилки

DEN 4224.00

Материјал : полиран цинкметални легури база & оружје+стакло lampshades+висок јасни кристали*Големина / димензија : 1 светлоза широк 16 см, Висина 41 cm2 светлина за широк 43 см , Висина 41 cm*Lightsource & сијалица носителот : E14 / E12 , 12 светилки / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучениБоја : сатен злато,бела ,транспарентенвиди слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

BDBQBL Led Модерна Ѕид Светилка за на доградба на Акрилни Sconce Wandlamp за Спални Бања Murale Luminaire Огледало на Ѕидот V Облик Светлина Тела

1685.76 -20 % DEN 1349.00

>>>> Factory Маркетинг : Добар квалитет со најдобра цена >>>> Top Услуги на Клиентите : дополнителни прашања, ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас

Гроздобер Индустриски Ковано Железо Водовод Lumiled Ѕид Lamp, E27 Steampunk Метал Ѕид Светла Бар Коридор Скалите Балкон Кафе

7920.00 -29 % DEN 5623.00

Опис : Овој Ѕид светлина со одличен светлината и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација...

8pcs/многу 10W LED затворен Ѕид Светилка IP67 Површина Поставена на Отворено Коцка ЛЕД Ѕид Светлина,Бела нагоре и Надолу wandlamp за дома светилка

13269.60 -6 % DEN 12473.00

Бесплатен превозот 2 годишна гаранција Epistar 10 W КОЧАН Двоен LED Надворешен Ѕид од Светлина / 6 W / 12 W Отворено LED Ѕид Светилка за отворен водоотпорен IP65Опис : 1.Номинална напон : AC85 V265 V as default / DC12 V2.Извор на светлина : 10w3.Излезна Моќност : 10w4.Животен Век : >30.000 Часа5.Флукс : 100lm / W6.Температура на бојата : Ладна бела : 5000 K6000 K;Топло бела : 2700 K3200 K7.Материјал : Алуминиум,

IWHD Лофт Стил Стаклено Шише Вода Цевка Светилка Ѕид Sconce Switch LED Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување

DEN 4320.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Земја Лофт Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина од 42 см вкупна Ширина (7.5 cm Целокупната Длабочина од 10 см Крошна / Backplate Димензија 8.5 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Стакло Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Бронзена Нијанса на Боја Кафеава Боја Декорација Браун Тежина Нето Тежина(kg) 1.12 kgПлаќање 1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

3w led флексибилно црево ѕидот светлина ноќни читање светилка сликарство огледало светла 110V / 220V switch црна goose вратот led светилка abajur

DEN 383.52

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

Хотел Светилка Злато Ѕид Светлина Бања Кристал Ѕид Светилка Големи Злато Ѕид Sconces Светлина Кристал Ѕид Светла за Дневна Соба Светлата

DEN 12912.00

материјал : злато позлата цинк легура+ ткаенина абажур+кристал ГОЛЕМИНА : w45*H70 CM(ѕид база големина : w23*H70cm) Светилки : E14 или E12 5*40 W сијалица, не спаѓаат во Боја : злато Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Модерната огледало ноќни ѕид светилки Гроздобер led читање светлина светилка водовод црево рокер рака Читање ѕид осветлување Бронза бакар и луз

DEN 1008.00

Модерната огледало ноќни ѕид светилки Гроздобер led читање светлина светилка водовод црево рокер рака Читање ѕид осветлување Бронза бакар и лузСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : АлуминиумМоќност : 90265 V ACПотрошувачка на енергија : 3wLED вклучени или Не : ВклучениДомување Боја : Како на сликатаПовеќе детали слики за вашиот референцаПоврзани ОбјектиВажни Совети1 : Ние сме забелешка одговорен за какви било царински давачки или improt данок, Но со цел да ги избегнете високите увозни давачки / данок, Nowmally ние ќе прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба...

Модерната 5W LED Ѕид Светлина Затворен Осветлување спалната соба дневна соба слика скалило aisle ноќни во ЖИВО позадина Ѕид Светилка градник ѕид sconce

958.08 -52 % DEN 460.00

Добредојдовте на Vecli бренд продавница Ние, главно, се продаде модерната модасветла Квалитет и најдобра услуга се загарантирани...

JUSHENG Модерна Бања LED Ѕид Светилка Светла со Прилагодливи Зрак Агол Над Огледало на Ѕидот Sconces Светилки Оркестарот Ѕид Осветлување

2132.64 -30 % DEN 1493.00

започнетеНИ 58.9 / парче НАС 49.99 / парче НАС 89.99 / парче НАС 123.42 / парче НАС 51 / парче крајотJUSHENG Модерна Бања LED Ѕид Светилка Светла со Прилагодливи Зрак Агол Над Огледало на Ѕидот Sconces Светилки Оркестарот Ѕид ОсветлувањеСпецификации : Модерната Fashional ВОДЕНА Бања Светлина Модерна 6480LED type : High quality SMD 2835 чипМатеријал : не ' Рѓосувачки челик+Железо + AcrylБоја На Темп...

12V 24V 2W LED ЈАХТА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ, СВЕТЛАТА ЗА ЧИТАЊЕ

283.20 -0 % DEN 283.00

морски јахта светлината led 12v,морски внатрешни работи led читање светилка,морски брод јахта светлина,морски брод јахта led светла,морски брод јахта читање светлина 12v,предводена јахта внатрешни работи, светлата за читање,предводена јахта читање осветлување,јахта внатрешни работи читање осветлување,јахта внатрешни работи читање осветлување тела, јахта внатрешни работи led светла,јахта внатрешни работи led читање светлина,led јахта ѕид светла,јахта внатрешни ѕидови читање светлина,yatch ноќни led читање светлина,јахта, светлата за читање, морски јахта 12v вртливата headboard, светлата за читање,СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 12 V 24 V 2 W LED ЈАХТА ВНАТРЕШНИ работи, СВЕТЛАТА за ЧИТАЊЕ МОДЕЛ : RGH3165102 ТЕКСТ : 12 V,24 V, МОЌ : 1*2 W LUMENS : 150 LM CRI : 82 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 5,10,20,30,45,60 степен ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА ДИМЕНЗИЈА : Глава (D31*L65 MM) светла БОЈА ОПЦИИ : SWITCH : РАЗЛИЧНИ ЛЕЌА : МОНТАЖА ТИП : СЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ : ФУНКЦИЈА : 1.висок квалитет led чипови , обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI / РА2.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон3.чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник,осветлување насока е прилагодлив4.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за кабината, брод, брод, јахта,5...

Модерната Ковано Железо LED E14/Чип Кутија Ѕид Светилка 2 парчиња/многу Тела Livingroom Спалната соба Балкон Скалило Коридор Светилка Бесплатен Превозот

3210.72 -17 % DEN 2665.00

Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!За драги купувачот1.Добредојдовте на нашиот магазин~Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 4 до 8 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

Мулти-Боја И Рака Разнесени Стакло Уметност Декоративни Плочи Ѕид

DEN 62400.00

МултиБоја И 100% Рака Разнесени Стакло Уметност Декоративни Плочи ЅидГолемина : D2530 CM(8 парчиња),D3540 CM(2 парчиња)Спецификација За ПроизводСекој ѕид светлина доаѓа стандард со четири или повеќе 120 V220 V LED светилки, а бранеа никел ѕид хардвер...

Ретро Гроздобер Ѕид Светлината LED Светилка Стил на Лофт Индустриски Ѕид Светла Тела Lumiled Sconce Appliques Споредено Murale

1226.88 -15 % DEN 1043.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconce Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина Слика покажува Тела Ширина Слика покажува Тела Должина Слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица 4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) за 0,6 kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

12V 24V 110V 220V 2W LED GOOSENECK ЅИД СВЕТЛИНА

DEN 379.20

флексибилни led читање светлина ѕид,флексибилни ѕид читање светлина,ѕид led gooseneck светилка, ѕид led gooseneck светлина,ѕид gooseneck читање светлина,ѕид ноќни светла,ѕид ноќни ламби,ѕид кревет, светлата за читање,gooseneck ѕид светлина,читање светлина ѕид, СПЕЦИФИКАЦИИ : ТОЧКА : ЛЕР GOOSENECK ЅИД СВЕТЛИНА МОДЕЛ : RGW3165102 ТЕКСТ : 12 V,24 V,1030 V,AC85~265 V МОЌ : 2 W LUMENS : 150 LM CRI : >82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 30 СТЕПЕН светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА...

LED Посмодерна Нордиските Железо, Алуминиум Акрилик LED Светилка LED Светло Ѕид светилка Ѕид Светлина Ѕид Sconce За Продавница Спална соба

8112.00 -7 % DEN 7544.00

Prodcut Информации : Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.