• Ново
Ракавица ноќ светлина педијатрија 7 Бои Менување на Допир Копче Led Табела светилки Ноќ Светла За детски Соби

Ракавица ноќ светлина педијатрија 7 Бои Менување на Допир Копче Led Табела светилки Ноќ Светла За детски Соби

Оценка на клиентот:
DEN 863.04
DEN 820.00 -5 %

Износ
Залиха

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.
Карактеристики :
3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.
Два начини, седум бои за подобри перформанси.
Направена од акрилик, envrironmental и безбедно да се користи.
Направени за создавање на романтично опкружување.
Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.
USB треба да се користи за снабдување со енергија.
Белешка : Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7times).Осмиот притиснете на друг начин : боја се менува автоматски. Долго притиснете за да го исклучите.
Спецификации :
Тип : Магијата Топката Печурки ноќ светлина
Светла боја : сина & црвено & зелено и розова & синозелена & жолта & бело
Материјал : акрилик
Објектот големина : 256*180*87 MM ( L * W * H )
Објектот тежина : 500 G
Пакет листата :
1 * 3 D ламбата и спрејот( 7 бои на промени)
1 * Микро USB кабел
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
1. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
2. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тело Материјал:
Пластични
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
0-5W
Тип На Батерија:
Алкална
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS
Тип:
ноќ светлина
Е Батерии Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
ноќ светлина
Обликот:
Ракавица ноќ светлина
Iten Име:
Ракавица Ноќ Светлина Светилки
боја:
сино, црвено жолта пурпурна зелена 7 ranibow бои
Употреба:
atompshere валентин подароци декоративни ноќ светлина

Производи во категоријата

Симпатична Sax Ноќ Светлина Дизајни Новина Подароци Led Табела светилка за момчиња и Девојчиња

DEN 1131.84

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.Два начини, седум бои за подобри перформанси.Направена од акрилик, envrironmental и безбедно да се користи.Направени за создавање на романтично опкружување.Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.USB треба да се користи за снабдување со енергија.Белешка : Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7times).Осмиот притиснете на друг начин : боја се менува автоматски...

Симпатична силикони LED ноќ светлина USB Полнење допир switch табела светилки бебе соба мини ноќ светлата затворен осветлување

DEN 1209.60

Симпатична силикони LED ноќ светлина Батерија допир switch табела светилка бебе соба мини ноќ светлата затворен осветлувањеОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Производи со користење на висококвалитетна ABS + TPE + силиконски материјал, практични, издржлив дизајн на Производот(НЕ)10 минути тајмерот за спиење режим и(АВТО )вибрации сензор режим АВТО вибрации режим : прилагодува осветленоста (општа намена Superbright осветлување off the lights), допир светилка тело, конвертирате светлина од светлината, секој вибрации еднаш, можете да се префрлите на следната држава категории на производи се : батерија видови (A / B / C / D) и батерија видови (E / F / G / H) Батерија видови : Напојување 3 х АА сува батеријата, (производ не содржи суви батерии) Батерија видови : вграденво 1200m Ah литиум батерија, време на полнење : 36 часа, работно време : 1015 часа Производи за бебиња, деца спалната соба, студија, дневна соба и така натаму Пакет : 1 x Ноќ Светлина

Персоналните Сопствени Пастири Врежани Кристал Led Осветлување Наполеон Шарени LED Светло 3D ноќта на Светлината Како подароци

DEN 858.72

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.Два начини, седум бои за подобри перформанси.Направен од кристал, envrironmental и безбедно да се користи.Направени за создавање на романтично опкружување.Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.ААА батерии и двете може да се користат за снабдување со енергија.Спецификации : Тип : Кристалната Ноќ СветлинаСветла боја : Сина, Зелена Бели ЦрвениМатеријал : КристалноОбјектот големина : 5*5*8 CM ( L * W * H )Објектот тежина : 500 GПакет листата : 1 * кристално светилка 1*База ( 3*AAA батерија не се вклучуваат)1...

2 ПАРЧИЊА/Pack 2 USB Порти Наплаќа Smart LED Светло Novelt Ноќно Осветлување AC110-240V Излез DC 5V/2A За мобилни Телефони Спалната соба Светилка

479.52 -10 % DEN 432.00

* Внесување на AC напон 220 V ,Излез DC 5 V 2А * Feture : 2 USB Порти Може да се полнење на мобилен телефон или други електроника * Боја : Жолта / Лимон / Портокал / Сино / Црвена * Материјал : ПВЦ+ABS пластика * Големина : 65mm*62mm*46mm Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

ЛЕЛЕ Неверојатна Летање Голем Орел Форма Ноќ Светлина Шарени Јастреб 3D Табела Светилка за Статистика Хотел Спалната соба Бар

863.52 -23 % DEN 665.00

2016 година Нови Пристигнување 3 D Табела Светилка Ноќ СветлинаТопла продажба на 1 : Луди популарни посебно кај младите луѓе;Топла продажба на 2 : Неверојатни Иновативен 3 D илузија ноќ светилка;Топла продажба на 3 : Одговара за Хотел / Соба / Кафе бар / бар / КТВ и така натаму;Боја : црвено—зелено—сина—жолта—цијан—виолетова—белаавто светкавиЛесензаКористење,Лесен за Носење!Како да се Користи?Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;Чекор 2 : Touch & притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;Touch & притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.Совршен за : Канцеларија / Хотел / дневната Соба / Спалната соба / Кафе бар / бар / КТВ / Подарок и така натамуПакет Содржина : 1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ1 x Микро USB1 x упатствоЗошто изборот на нас?1.8 години фабрика во LED осветлување бизнис2.ISO19001 на систем на квалитет и строго контрола на квалитетот3.Фабриката трговија на големо цена4.Нашите Производи се добредојдени од страна на повеќето луѓе5.Ние се соработува со сигурен изразат компании, за обезбедување на најдобри услуги за клиентите6.Нашиот Убав попродажба на услуги се accpted од страна на Десетици илјади клиент

Кран ласерски Engrave 3D ноќта светла Боја се Менува Led Светла

DEN 954.72

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.Направен од кристал, envrironmental и безбедно да се користи.Направени за создавање на романтично опкружување.Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.USB или батерии и двете може да се користат за снабдување со енергија.Спецификации : Тип : Кристал куче Ноќ СветлинаСветла боја : Сина, Зелена Бели ЦрвениМатеријал : КристалноОбјектот големина : 5*5*8 CM ( L * W * H )Објектот тежина : 500 GПакет листата : 1 * кристално светилка 1*База ( 3*AAA батерија не се вклучуваат)1...

(10pieces/ многу) KITOSUN 4inch Uplight Светилка Круг LED База Вазна Светлина со 9 Супер-Светли Led диоди за Централен Вазна Осветлување

DEN 2832.00

(10pieces / многу) KITOSUN 4inch Uplight Светилка Круг LED База Вазна Светлина со 9 СуперСветли Led диоди за Централен Вазна Осветлување3 AA Батерија Управувана 4 Inch LED Светло White / Black База(3aa батеријата не се вклучени)Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB009Опис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди)База Боја : Бела & Црна БазаФункција : Излизгајте го прекинувачот ЗА вклучување / Исклучување покрај единицаБатерија : 3 X AA (не се вклучени),трае повеќе од 48 HrsМатеријал : ABS Телото + ЕВА Мат на врвотПроизвод Големина : Ø100mm*H 25 мм (Ш 4"*H1")Производ Тежина : 72.5 грамаСамо притиснете го копчето за мали копче од страна за да се вклучиисклучи...

Топла Продажба Прилагодливи Ретро Лондон Телефонска Говорница Ноќ Светлина USB Батеријата е со Двојна Употреба LED Ноќни Табела Светилка

612.00 -15 % DEN 520.00

Прилагодливи Ретро Лондон Телефонска Говорница Ноќ Светлина USB Батеријата е со Двојна Употреба LED Ноќни Табела СветилкаСпецификации : Карактеристики : Сензор на допир панел за контрола на LED осветлувањето и светлината, прилагодливи LED светло светлината. Користење на топло LED светла, и подобро да ја заштитите очите. Со користење на најнова технологија на полупроводнички законот за осветлување, заштеда на енергија, заштита на животната средина, без треперење, без УВ, долг живот, одржување слободни. Висок капацитет на батерија овозможува светлина да биде побезбедно и поудобно. LED светло светлината контрола : Притиснете лесно во средината на производот врвот за околу 3 секунди за да го прилагодите осветлувањето на екранот, пуштете го прстот се додека светлината е во вашиот upmost удобност.Тип : LED Светла НоќМатеријал : ABSБатерија Тип : 3 х АА батерија (Не се Вклучуваат)Извор на светлина : LEDБоја : ЦрвенаСветла Боја : Топло СветлинаИзвор на енергија : Батеријата & USBГолемина : 220 x 100 x 100mmПакет Тежина : 415 G / 14.64 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 247*110*110 ММ / 9.72*4.33*4.33 ИнчиМало Пакување : Да, Обоени КутијаПакет содржи : 1 x Ноќ Светлина 1 x USB Кабел

Симпатична Љубовник Свадба Ласерски внатре кристал на Светлина 3D Ноќта светлина Шарени Маса Светилка За Спалната соба новина Подароци За љубител

896.64 -5 % DEN 852.00

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.Направен од кристал, envrironmental и безбедно да се користи.Направени за создавање на романтично опкружување.Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.USB или батерии и двете може да се користат за снабдување со енергија.Спецификации : Тип : Кристалната Ноќ СветлинаСветла боја : Сина, Зелена Бели ЦрвениМатеријал : КристалноОбјектот големина : 5*5*8 CM ( L * W * H )Објектот тежина : 500 GПакет листата : 1 * кристално светилка 1*База ( 3*AAA батерија не се вклучуваат)1...

Креативни Lampada 3D LED Автомобил 7 Боја Промена на Светилка Luminaria Визуелна Ноќ Светлина Спалната соба за Девојчиња Момчиња Играчка Пријател Божиќ Нова Година Подароци

602.40 -35 % DEN 392.00

Креативни Lampada 3 D LED Автомобил 7 Боја Промена на Светилка Luminaria Визуелна Ноќ Светлина Спалната соба за Девојчиња Момчиња Играчка Пријател Божиќ Нова Година ПодароциКарактеристики : САМО Вклучете Копчето : имаат само три бои : Црвена ,Сина и Виолетова.и кабел должина е 1 M.Купи 5 компјутери, се 5% попустЗабелешка : Батеријата не е поддржанПакетот Вклучува : 1x Акрилик Плоча1x ABS База1x Switch КопчетоUSB Допир Прекинувач : 7 Промена на Бојата(Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Виолетова, Бела) може да се прилагодливи една боја или шарени тебеДопир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи...

Ноќ Светлина Магнетни Инфраред IR Светла Сензор за Движење се Активира LED Ѕид Светла за Автоматско вклучување/Исклучување Управувана Ходникот Пат 2018

DEN 280.80

Магнетни Инфраред IR Светла Сензор за Движење се Активира LED Ѕид Светла Ноќ Светлина Автоматско вклучување / Исклучување На Батеријата работат за Ходникот Пат Карактеристики : LED светло со чувствителен сензор за светло и IR сензор, функционира само во темница средина автоматски да започне кога животната средина е светла авто спиење...

Зајакот LED Ноќ Светлина USB Надополнување на 7 Боја Промена на Светлина за Деца Силикони Сензор на Допир Допрете Контрола Ноќ Светлина

DEN 831.36

Спецификација:Моќност : 1 WМатеријал : ABSСветла боја : топло боја + бојаНапон : 5 VАктуелни : 350m A MAXКапацитетот на батеријата : 1000m AПроизвод Големина : 120 * 108 * 163mmПакет:1 X Ноќ Светлина1 X USB кабел за полнење1 X упатство****Плаќање****Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена***Пратката***1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Бесплатен Превозот 7 Боја се Менува Блескав Цртан филм Детски Патрик Ѕвезда акрилик 3D LED Ноќ Светлина USB 3D LED Табела Светилки

DEN 763.68

Бесплатен Превозот 7 Боја се Менува Блескав Цртан филм Детски Патрик Ѕвезда акрилик 3 D LED Ноќ Светлина USB 3 D LED Табела Светилки3 D LED Светилки LED Табела Светилки Ноќ Светлата Цртан филм Детски Патрик Ѕвезда Кога првпат ја видов Bulbing Светлината што не можев да верувам нашите очи...

KITOSUN 3AA Батерија Управувана 4inch Круг ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина White/ Black База за Свадба Маса Вазна Декорација

DEN 2832.00

KITOSUN 3 AA Батерија Управувана 4inch Круг ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина White / Black База за Свадба Маса Вазна Декорација3 AA Батерија Управувана 4 Inch LED Светло White / Black База(3aa батеријата не се вклучени)Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB009Опис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди)База Боја : Бела & Црна БазаФункција : Излизгајте го прекинувачот ЗА вклучување / Исклучување покрај единицаБатерија : 3 X AA (не се вклучени),трае повеќе од 48 HrsМатеријал : ABS Телото + ЕВА Мат на врвотПроизвод Големина : Ø100mm*H 25 мм (Ш 4"*H1")Производ Тежина : 72.5 грамаСамо притиснете го копчето за мали копче од страна за да се вклучиисклучи...

Нови Шкорпија 3D Ноќта LED светилка 7 Бои Дома Декор Атмосфера LED Ноќ светлина USB LED Уникатен Посебен Декор Светлина Холограмот Светилка

959.52 -30 % DEN 672.00

Нови Шкорпија 3 D Ноќта LED светилка 7 Бои Дома Декор Атмосфера LED Ноќ светлина USB LED Уникатен Посебен Декор Светлина Холограмот СветилкаНие сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.