• Ново
Халоген Светилка Сијалица G9 230V 40W Матирано Јасно Заштеда на Енергија Халоген Осветлување Топло Бела Светлина, LED светлото на рефлекторите Сијалица 3000K

Халоген Светилка Сијалица G9 230V 40W Матирано Јасно Заштеда на Енергија Халоген Осветлување Топло Бела Светлина, LED светлото на рефлекторите Сијалица 3000K

Оценка на клиентот:
DEN 34.56
DEN 28.00 -19 %

Износ
Залиха


Тоа е замена на халоген светилки за да може да се користи вклучувајќи таванот светла, табела/биро/подни светилки, кабинет осветлување,
плакарот светла, отворено светла за дом, канцеларија, ресторани и продавници e.т.в. Висока Осветленост И Енергија Ефикасна База : G9 Тип : Матирано / Заоблачено
Wattage : 40 W Напон : 230 V Должина : 42 mm Дијаметар : 13 мм Живот : 2000 Hours Боја температура : 3000 K
Пакет се вклучени :
1 x Халоген Сијалица

Карактеристики

Wattage:
Frosted, Clear
Бренд Име:
Smuxi
Повод:
дневна соба
сертификација:
CE
База Тип:
G9
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Број на LED Чип:
Други
Просечен Живот (часот):
2000 година
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
230V
LED Чип Бренд:
Други
Должина:
other
Обликот:
Други
Моќ Толеранција:
Други

Производи во категоријата

4pcs AC220V 5W 7W Висока моќност лер светилки сијалица, алуминиумски перка Dimmable E27 Led Светилки светлина

767.52 -6 % DEN 721.00

5 W E27 7 W Висока моќност AC220 V перка Dimmable Лер светилки СијалицаПромет на големо со Бесплатен превозот led затемнување крушка светилка LED сијалица,E27 / E14 5 W 7 W, Меур Топката Крушка,Гарантирана 2 годиниСијалица Тип : ГлобусТемпература На Бојата : Кул Бело(55007000 K)Топло Бела (27003500 K)Природата Бела(35005500 K)Моќност : 7 WНапон : 220 VLED Тип : LEDМатеријал : Алуминиумски+PCLED Чип Бренд : YDGРА >75LM : 600~650lmSze : 110 X65 mmDimmable : ДаПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

НИ акции Доведоа чисти прочистување цевка светлина 4FT/55W 5FT/60W led рамен batten светлина PC:0.9 ѕид светилка

DEN 1344.00

1.Wattage&Вати&чип &количина 1200 MM 55 W 192leds 1500 MM 60 W 240leds 2.Чип : SMD2835 3.Влезен Напон : AC100277 V 4.Фактор На Моќ : 0.9 5.Светлината ефект (LM / W) : 110 LM / W 6.Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra 7.Животниот век : 50.000 h 8.Температура на бојата : Топло бела : 3000 K3500 K Природна бела : 4000 K4500 K Бела : 6000 K6500 K 9.IP Оценка : IP44 10.Гаранција 2 Години 11.Сертификација : CE / Ro HS / PSE

ТОПЛА Led Сијалица E27 E14 30 36 48 56 69LEDS SMD 2835 Пченка Сијалица, 220 V Лустерот Led Свеќа светлина центарот на Вниманието Светилка Топло Бела

29.76 -23 % DEN 23.00

Супер Се Справи Цена & Врвен КвалитетДополнителни 5% попуст,кога цел над 20 компјутери Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

E12 завртка, крушка, 24V, 12V, 18V, Б15 27 LED лифт светла, фрижидер меурчиња

326.40 -0 % DEN 326.00

Опис на производот : спецификации : 27 ѕвезда 5050 SMD печ LED ( целата Агол сјај ) фабриката штекерсветилка носителот модел : E12 завртка тип ( дијаметар 11.5 MM)напон модел : DC12 V 18 V24 V AC12 V18 V24 V (DC дното на светилка носителот на катоден несакани контакт за обратното ) поларитетот на позитивни негативни НАИЗМЕНИЧЕН ас напон на дното на светилка сопственикот страна, без оглед на е негативнобои : црвена во жолта боја сина, зелена беламоќ W број : 5 Wдимензии : дијаметар 11.5 ММ дијаметар 20 MM дијаметар 50 MMпроизводот се користи : Често се користи за електрична светилка Zhu Deng минијатурни светилка светло за предупредување ....предности на производите : 1...

50PCS/Многу Предводена од Пластични Школка Свеќа Светлина 2835SMD E27 E12 E14 B22 Заштеда на Енергија за Осветлување 3W AC220V Led светлото на рефлекторите За Дома Декор

2520.00 -8 % DEN 2318.00

50 PCS / Многу Предводена од Пластични Школка Свеќа Светлина 2835 SMD E27 E12 E14 B22 Заштеда на Енергија за Осветлување 3 W AC220 V Led светлото на рефлекторите За Дома Декор​​Нов & висок квалитетЗаштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген СветилкиСпецификации : Емитуваат Боја : Топло Белалуминозноста како природно осветлување и боја како Блескаво светилкаLED Боја : 28003000 К ±5% топло бела , 55006000 K±5% Ладно бела ( Слика само за референца.)360°оптички аголБаза Тип : E14 E27 B22 Б15 ( по ваш избор) приклучокИзвор на светлина : поведе со висока моќ и висока осветленост на познати брендови е усвоен и двете леснотија и бојашоу може да се гарантира.Текст : E14 E27 : 220 V 240 V B22 Б15 : 200245 VСпецификација : 3wПотрошувачка на енергија : Моќ работа на владата : 2835 SMDПодолг живот во споредба со традиционалните блескаво сијалица (за Да се обезбеди користење на живот на крушка, ние предлагаме дека не чувајте ја сијаличката продолжи да работи за повеќе од 16 часа)3 W Висока Моќност LED Сијалица предност : Употребата на обични LED светилка по 1000 часа, ќе има лошо светло феномен, Со висока моќ LED светлина е светлината пад феномен, посветла од обична LED светилка светлина, економски, трошоцитеефективнаПримена : ѕидот светилка, мензата светилка, Кристалните лустери, главно декоративни цели.

30-34V 900mA 30W Природна Бела/Топло Бела Светлина, Висока Моќност SMD КОЧАН LED Светилка Чип Сијалица

DEN 600.00

Спецификации : име на Производ : КОЧАН LED Површински извор на светлина Форми : Плоштадот Моќ : 20 W големина : 25мм*25мм Напред Напон : 3034 V Напред Струја : 600m A Работна Температура : 20 centigrade до 60 centigrade Жица е Материјал : Злато Жица Боја Температура : Бела / Топло Бела / Природна бела животниот Век : 50.000 ЧасовиЗАБЕЛЕШКИ : 1...

T8 ЛЕР Цевка Нога 2 ft 2ft Висока Лумен LED Цевки Светлина V Облик Интегрираат Двојно Страна Моќ Кулер Вратата Осветлување SMD2835

7530.24 -30 % DEN 5271.00

LED Цевка 2 FT 18 W V Облик 4 Feet 5 FT 6 FT 8 Feet T8 LED Интегрирани Цевка Кулер Вратата Двојно Страни SMD2835 LED Флуоресцентни Цевка СветлинаСпецификација : Име на модел : T8 Интегрирани LED ЦевкаДолжина : 2 FTНапон : AC85265 VLED Извор : 2835 SMD 96 PCSМоќност : 18 WДомување материјал : АлуминиумДиск : Вграденво возењеPC покритие : Бриши / МлечниотВек : 50.000 часовиТемпература на бојата : Топло Бела (2700 K3300 K),Бела(4000 K4500 K),Ладно Бела (6000 K6500 K)Предности : 1.Заштеда на енергија : До 50% помалку потрошувачка на енергија отколку традиционалните флуоресцентни цевки.2.Удобен замена : Замени флуоресцентна цевка,Лесен за употреба и заштита.3.Долг живот : До 50000 часа живот.4.Око за заштита : Без треперење,Безопасни за очи.Примена : Хотели,Училишта,Болници,Фабрики и канцеларииКонференција / состанок простории,Станбени / институција зградиАвтобус, шатл, railcar патнички ентериери,Места каде што треба заштеда на енергија и високо боја рендерирање индекс осветлување

100pcs 4v 4w 5w L107x18mm светлина бела кочан led светилка 400lm-500lm 1000ma КОЧАН лента извор велосипед извор на светлина автомобил светлина

8160.00 -25 % DEN 6120.00

Спецификации : Моќност : 4 W / 5 W Целата големина : L107 MMx18 MM Чип : Epistar Јасноста на боите : бела светлина Напон : DC 4 V Боја : ладна бела струја : 1000ma Видите агол : 180 Сте животниот век : 50.000 часови 3 Години гаранција за квалитет од денот на превозот Главниот користи за : светилки drl, светилка извор на светлина, нивниот DIY светилка за осветлување, отворено осветлување lightsource како што се на батеријата.....

1 BUC КРИ XML2 LED XM-L2 Диоди T6 У2 10W БЕЛА Неутрален Бело Топло Бела Црвена Зелена Сина, Розова Жолта УВ Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Emitter

148.32 -15 % DEN 126.00

Pls Забелешка : XML2 Ладно Бела / Неутрален Бела / Топло Бела е Оригинален КРИ LED.Црвена / Зелена / Блу / Езеро Сино / Розова / UV / Златно Жолта 20000 K е EPILEDS...

10 Парчиња Топла Продажба Светла Далечински Управувач Led Светло За Хотел Ресторан

DEN 19104.00

Добредојдовте На Vcan Фабриката Во Led Светло Предмети За 8 Години Конкурентна Цена, Добар Квалитет, Уживаат Во Шопинг Време!Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиНашата Карактеристики( се Користи за свадба, настан, коцка, топка, мебел)100% водоотпорни, УВдоказ за свадба, настан,коцка, топка, маса, стол, итн.Се користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.Полнење 6 часа, работната 812 часа.Големина : 85mm, 102mm, 120mm,117mm, 175mm,200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем СијалицаЗа Превозот1...

DC12V 24V 10w 20w 30w 50w Постојан Струја LED Драјвер за висока моќност LED Светло

75.84 -5 % DEN 72.00

DC12 V 24 V 10w 20w 30w 50w Постојан Струја LED Драјвер за висока моќност ПРЕДВОДЕНА мушкаСпецификации : 10w LED драјверВлезен Напон : DC924 VВодоотпорен Ранг : НеводоотпоренИзлезен Напон : DC811 VАктуелни : 850m AТемпература На Чување : 2080Примена : Одговара за 1x10w led 3 во серија и 3 во паралелаФункција : Отворена кола,Краток спој и Над20w LED драјверВлезен Напон : DC924 VВодоотпорен Ранг : НеводоотпоренИзлезен Напон : DC3038 VСтруја : 600m AТемпература На Чување : 2080Примена : Одговара за 1x20w led 10 во серија и 2 во паралелаФункција : Отворена кола,Краток спој и Над30w LED драјверВлезен Напон : DC924 VВодоотпорен Ранг : НеводоотпоренИзлезен Напон : DC3038 VАктуелни : 900m AТемпература На Чување : 2080Примена : Одговара за 1x30w led 10 во серија и 3 во паралелаФункција : Отворена кола,Краток спој и Над50w LED драјверВлезен Напон : DC924 VВодоотпорен Ранг : НеводоотпоренИзлезен Напон : DC3038 VСтруја : 1500m AТемпература На Чување : 2080Примена : Одговара за 1x50w led 10 во серија и 5 во паралелаФункција : Отворена кола,Краток спој и НадПакет : 1pcs 10w 20w 30w 50w 100 W DC1224 V Висока Моќност Возачот Снабдување ПлаќањеL / C, Western Union, T / T, сите се прифатени.Плаќањето ќе биде потврдено и во рок од 24 часа.Превозот термини : Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга ( HK Пост без следење на број )Земја / РегионВреме На ИспоракаЗоштоСоветиЕфикасноста на двете царински и post officeВие'd подобар контакт со нас пред да ги купите, или ние нема да бидеме одговорни за загуби по ние брод!ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, САД, АУ, CA1025 работни денаПовеќето други земји1535 работни денаБразил, Турција, Puerto Rico, Австрија, Украина, Литванија, Словенија, Чешка, Slovakian, Бугарија, Хрватска, Азербејџан,и другите земји во Источна Европа2050 дена, Дури и загубиАко не може да ја прифати ефикасноста на Стандардот Рамна Стапка на Превозот Услуга, ако сакате побрзо и побезбедно услуга, ние може да ви понуди ЕМС или DHL Услужни само ако се плати за дополнителна такса...

Нови 2835 SMD Lampada LED Светилка E27 220V Пченка Светлината LED Светилки 3W 5W 7W 9W 12W 15W Свеќа на Вниманието Лустерот за Домашна Декорација

97.44 -5 % DEN 93.00

Моќност : 3 W,5 W, 7 W,9 W.12 W,15 WСветилка мушка : 2835Лумен : >90 LM / WТемпература на бојата : 6000 K / 3200 KНапон : AC220 VСветлината Агол : 360°Боја рендерирање индекс : 70%Работна температура : 25°C~45°CСветилки носителот : E273 W5 W7 W9 W12 W15 WПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Евтини Евтини 1 4 8Pcs Б15 led сијалица, 220 v 2835SMD 220V 3.5 W 5W 32LEDs Ултра Светла Пченка Крушка Светилка Кул Топла Светлина

144.96 -39 % DEN 88.00

TSLEEN Евтини 1 4 8 Pcs Б15 led сијалица, 220 v 2835 SMD 220 V 3.5 W 5 W 32 LEDs Ултра Светла Пченка Крушка Светилка Кул Топла СветлинаКарактеристики100% Сосема нов и висок квалитет.Високоефикасен енергија конзервација, ниска греење производство.Нископотрошувачката на енергија и зачувување на нашата планета повеќе енергија .Висока осветленост и екстрадолг животен век.Инстант почеток, цврста состојба, без блиц и шокдоказ.Лесно да се инсталира, едноставно да се замени, удобен за користење.Направете вашиот внатрешни работи украси и простор посветла со оваа LED сијалица производи.Многу погодна за домашни, продавници, канцеларии, студиа, пејсажи осветлување, архитектонски осветлување, забава осветлување, ресторани, хотели, амбиентална светлина, уметнички галерии, изложба осветлување, итн.СпецификацииМоќност : 3.5 W / 5 WПриклучок тип : Б15LED type : 2835 SMDLED броеви : 32 / 64Напон : AC напон 220 VСветла боја : Кул бело (60006500 K) / Топло бела(28003200 K)Животен Век : >20,000 ЧасаОсветлување на аголот : 360°Работа темп : 10~+50°Големина : ЗаВатиДијаметарВкупната висина3.5 W1.5 cm / 0.6"4.8 cm / 1.9"5 W1.5 cm / 0.6"6.3 cm / 2.5"ВниманиеБидете сигурни дека вашиот НАПОН и ТИПОВИ СОКЕТИ пред вашиот аукција!Пакет се вклучени1 / 4 / 8 x LED Пченка Светилки

Бесплатен Превозот RGB 16 Бои Промена на Батерија Доведе Под Маса Светилка За Свадба Настан

DEN 19104.00

Добредојдовте На Vcan Фабриката Во Led Светло Предмети За 8 Години Конкурентна Цена, Добар Квалитет, Уживаат Во Шопинг Време!Нашата Карактеристики100% водоотпорни, УВдоказ за свадба, настан,коцка, топка, маса, стол, итн.Се користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.Полнење 6 часа, работната 812 часа.Големина : 85mm, 102mm, 120mm,117mm, 175mm,200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем СијалицаЗа Превозот1...

Топла Продаде 2835 SMD Lampada LED Светилка Алуминиум Радијатор E27 220V Пченка Светлината LED Светилки 9W Свеќа на Вниманието Лустерот за Дома Деко

DEN 181.92

Топла Продаде 2835 SMD Lampada LED Светилка Алуминиум Радијатор E27 220 V Пченка Светлината LED Светилки 9 W Свеќа на Вниманието Лустерот за Дома ДекоНашата посветеност : Ако имате било какви проблеми со квалитетот во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт...

LED Оган Светлина 3 Начини E26 E27 B22 Bayone LED Пламен Ефект Симулирани Природата Сијалица Оркестарот Светилка AC 85-265V Жолта 1800K Светилки Светла

679.20 -40 % DEN 408.00

LED Оган Светлина 3 Начини E26 E27 B22 Bayone LED Пламен Ефект Симулирани Природата Сијалица Оркестарот Светилка AC 85265 V Жолта 1800 K Светилки СветлаLED Пламен Оган Светлина Карактеристики : Вештачки Жив Оган : Динамична Движат Пламен ,Симулираат Природата Оган Треперење Пламен,но flameless,Безбедно и Енергија Заштеда На Led Извор на Светлина,Замена на Традиционалните Гас Фенер,како што се Retrofit Масло Светилка, Ураганот Светилка Безбедно и Зелена Заштеда на Енергија : AC 85265 V,5 W,Пламенкако Боја 18002200 K,Висок Стандард за Квалитет ,Сертификати одлична дисипација на топлина и заштита на животната средина,за подобро пламен треперење перформанси, инсталирајте сијалица во замрзнатото абажур, фенер, сол ламба итн Широко Апликација : Црквата,замокот,манастир,Спална соба,Дневна Соба,Бар,Хотели,Ноќни Клубови,Отворено Градини,свадба декорации,Партија Ви Донесе Да се потсетиме на Старите Добри Времиња Кога светне Во Прекрасната Вечер,Креативен Оган Светилки дејствува Како Филм & ноќта на Вештерките Лажни Оган Реквизити Спецификации : Сијалица база : B22 / E27 / E26 Напон : AC85265 V Wattage : 5 W Боја : Жолта СМД LED Тип:2835 СМД LED КОЛИЧИНА : 99smd температура на Бојата : 1800 K Mode : Треперење на 3 начини Size : 44*173mm Пакет се Вклучени : 1x B22 / E27 / E26 LED Пламен Сијалица

5X G4 led линија светла автомобил сијалица 2w Dc 12 volt smd 5050 5leds blue ice сијалица пурпурна зелена боја светилки светилка за 360 степени за заштеда на енергија

575.52 -7 % DEN 535.00

5 X G4 led линија светла автомобил сијалица 2w Dc 12 volt smd 5050 5leds blue ice сијалица пурпурна зелена боја светилки светилка за 360 степени за заштеда на енергијаКарактеристики : Со 5 SMD 5050 Led диоди, ултра осветленоста.Заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија.Долг животен век, повеќе од 50000 часа.Заштита за очи, без strobes.Безбеден за употреба, без зрачење или загадување елементи.Висок квалитет, стабилни перформанси.Лесно да се инсталира, само plug & play.Погоден за паб, изложба, канцеларија или домашна употреба.Спецификации : LED : SMD 5050 LEDКоличината на LED чипови : 5Светла боја : сина / мраз сијалица / виолетова / зеленаСветилка база тип : G4Работен напон : DC 12 VWattage : 2 WЗрак агол : 360 степениМатеријал : Alumium PCBПроизвод големина : 12 *32милиметри (Max...

Висок квалитет DC3V E10 Led Светилки,E10 Предупредувачки Сигнал,Пилот Светилки,Индикатор Светла,Инструмент Светилки бесплатен превозот 500pcs/многу

21888.00 -20 % DEN 17510.00

1.Тип на производ : HCLE105 SMD2.Влезен Напон : DC3 V3.Моќ Дисипација : 0.9 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 90110 LM5.LED количина : 5 LED6.LED спецификација : LED SMD 50507.LED Боја : Блу / бела / жолто / црвени / топло бела / зелена итн, сите бои се достапни8.Зрак Агол : 360 degre9.Светилки носителот : E1010.Димензија : Φ11x27mm11.Тежина : 2.3 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

Нова Супер-светли LED Светилки E27 Топката Завртка Светилки 3W 5W 7W 10W 12W Топло Бела /Кул Бело Светло Затворен Осветлување

DEN 441.60

Нова Суперсветли LED Светилки E27 Топката Завртка Светилки 3 W 5 W 7 W 10 W 12 W Топло Бела / Кул Бело Светло Затворен ОсветлувањеОпис : .100% сосема нов и висок квалитет .Производите Абажур материјал со користење на висока светлина стакло материјал .Производ извор на светлина со 2835 LED светла .Спецификација на производот : E27 завртка сијалица .Производ Wattage : 3 W12 W, светла боја : топло и ладно бела .Карактеристики : 360 степени Зрачење, стакло Абажур, долг животен век .Производите се применуваат за : парична казна соба декорација осветлување, лустери, ѕидни светилки, светилки и така натаму извор на светлина за осветлување на Пакет : 1x LED Светилка

големо на НОВА топло бела 9watt DC3V кочан led користи за работа светлина велосипед светло светло 10pcs/многу батеријата врска DIY

DEN 408.00

ПочитуваниНие сме директна продажба на фабриката,Шенжен zhouzhong Некогаш Lilghting Co., ltd.Со 5 линии за производство, 250 Kpcs производство излез секојдневно да се исполнат големled пазарот...

Висок квалитет DC3V E10 Led Предупредувачки Сигнал Укажува Светилка 3V Пилот светилка Инструмент Светлина pinballs Светилки бесплатен превозот 500pcs/многу

21888.00 -20 % DEN 17510.00

1.Тип на производ : E105 SMD2.Влезен Напон : DC3 V3.Моќ Дисипација : 0.9 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 90110 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : E107.Led боја : бела / жолто / црвени / сино / топло бела / Зелена одберете7.Димензија : Φ12x27mm8.Тежина : 2.3 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

Промет на големо со Бесплатен превозот led затемнување крушка светилка LED сијалица,E27/E14 5W 7W 9W, Меур Топката Крушка,Гарантирана 2 години

283.20 -6 % DEN 266.00

Сијалица Тип : ГлобусТемпература На Бојата : Кул Бело(55007000 K)Топло Бела (27003500 K)Природата Бела(35005500 K)Моќност : 7 WНапон : 220 VLED Тип : LEDМатеријал : Алуминиумски+PCLED Чип Бренд : YDGLM : 600~650lmSze : 110 X65 mmЕ Dimmable : ДаПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

Висока Моќност 80W 32mil Чип Бела 6500K / Топло Бела 3500K Плоштадот База SMD LED Светло светилка Делови DC 32~34V 2400mA

DEN 422.40

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V, но сега печатени 2638 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 15 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.Превозот Вниманието : АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете email во 30 до 40 дена.Благодарам многу за разбирање!Висока Моќност 80 W 32mil Чип Бела 6500 K / Топло Бела 3500 K Плоштадот База SMD LED Светло светилка Делови DC 32~34 V 2400m A 80 W LED Чип Големина : 30mil Моќ : 70 W Боја : Топло Бела / Бела Боја Температура : Топло 3000~3500 K, Бела 6000~6500 K Влезниот Напон (VF) : 30~34 V DC Текст Струја (АКО) : 2400m A Светлосен Интензитет (Iv) : 7200~8000 LM Агол на Гледање : 140 Степен Живот : > 50.000 часа Работна температура : >20°

100pcs Сатен никел вдлабнати led таванот тела mr16 место светло фитинг/Носителот

13796.16 -6 % DEN 12968.00

100pcs / многу Сатен никел вдлабнати led таванот тела mr16 место светло фитинзиПараметри : Име Сатен Никел Тела / носителите Круг со назад прстени Апликација Тела Материјал Алуминиум + Metel Зрак Агол 140°~170° Таванот место на светлината апликација : Супер Пазарот ОсветлувањеВдлабнати ОсветлувањеАкцент ОсветлувањеИзложба ОсветлувањеПриказ на Случај и Кабинет ОсветлувањеУметничка Галерија и Музеј Осветлување Операција температура : 40 + 60 ° C Работа Влажност 10 % ~ 90 % RH Димензија 80 X L25 mm Намали Големината Φ 60mm се Отвори Дупка Инсталација Метод Embeded / Вдлабнати Модел YDG20001364 Производ Тежина 80g Живот (Часови) >50000 Гаранција 2 годиниФотографијата Покажува : Kinldy потсети дека над цената не вклучувајќи светилки и електронски апаратВе молиме контактирајте со нас за цената на целиот светилка тела и лампи заедноПакет Информации100pcs светилка тела100pcs MR16 или GU10 Штекер или(Ние ќе испрати MR16 како основни ако не кажам правилниот приклучок)ПревозотВажно на пакет тежина и големина.1...

CE,IP68,Нерѓосувачки челик, 9W RGB LED базен светлина,RGB LED фонтана светлина,DS-10-36 9X1W,12V DC,RGB промена на бојата,2-годишна гаранција

DEN 2016.00

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност 9 W RGB LED базен светлина Спецификација1...

Бесплатен превозот 100pcs/многу висок квалитет T8 4feet 1200mm 20w SMD2835 G13 2000lm 85-265V топло бела/кул бело led цевка светлина

56601.60 -38 % DEN 35093.00

Бесплатен превозот 25pcs / многу висок квалитет T8 1200mm 20w SMD2835 G13 2000lm 85265 V топло бела / кул бело led цевка светлинаВе молиме да ни кажете што ги покрие случај да сакате,Транспарентен капак или Матирано маска,благодарение(default ви испрати Транспарентен капак)Карактеристики на производот : 1) Должина : 1200mm (4 метри)2) Потрошувачка на Енергија : 20 W3) Светлина Ефикасност : 100 lm / W4) Влезен Напон : 85265 V AC5) Светлосен Flux2000lm6) Светлосен Извор : SMD 28357) Led кол : 120 PCS8) Емитуваат Боја : Топло бела(30003500 K);Бело (60006500 K)9) Карактеристики : Superbright 1000lm+Лесно да се инсталира10) Зрак Агол : 120 Степен Зрак Агол11) Амбиентниот Tempearture : (20)~(+50)12) Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra13) Светлината го Разреши : 1% по 5000h14) IP Код : IP50 / (внатрешна употреба)15) Материјал : Алуминиумски+PC16) Единечна Нето Тежина : 600g17) животниот век : 50.000 часови18) Сертификат : CE, Ro HS20) Гаранција : 2 Години21) PC Покритие : Матирано, Транспарентен капак...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.