• Ново
Висок квалитет 12V 3W T20 7440 Led Обратна Светла W21W Автомобил Опашка Светла,Auto 7440 Led Пак Сигнал Задните Сијалица бесплатен превозот 10pcs/многу

Висок квалитет 12V 3W T20 7440 Led Обратна Светла W21W Автомобил Опашка Светла,Auto 7440 Led Пак Сигнал Задните Сијалица бесплатен превозот 10pcs/многу

Оценка на клиентот:
DEN 1392.00
DEN 1114.00 -20 %

Износ
Залиха


1. Тип на производ : 7440-16 SMD
2. Влезен Напон : 12 VDC
3. Моќ Дисипација : 2.88 W Max
4.Led Type : 5050 3 чипови SMD
5. Led Количина : 16 компјутери
6. Прозрачна Флукс(lm) : 320-380lm
7. Зрак Агол : 360 степени
8. LED Боја : Бела,Црвена,Сина,Жолта,топло бела,Зелена.
9. Светилки носителот : 7440
10. illuminant димензија : Φ20x20mm
11. Тежина : 10 g
12. Оперативен Температура : -40~85 C
13. Сертификати : ROHS , CE

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Број на LED Чип:
16 компјутери
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
100000
LED Чип Бренд:
Epistar
Напон:
12V
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
База Тип:
T20

Производи во категоријата

Нови 2835 SMD Lampada LED Светилка E27 220V Пченка Светлината LED Светилки 3W 5W 7W 9W 12W 15W Свеќа на Вниманието Лустерот за Домашна Декорација

97.44 -5 % DEN 93.00

Моќност : 3 W,5 W, 7 W,9 W.12 W,15 WСветилка мушка : 2835Лумен : >90 LM / WТемпература на бојата : 6000 K / 3200 KНапон : AC220 VСветлината Агол : 360°Боја рендерирање индекс : 70%Работна температура : 25°C~45°CСветилки носителот : E273 W5 W7 W9 W12 W15 WПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Висок квалитет DC6V 6.3 V T10 w5w 194 168 Оптоварување Led Индикатор за светло за Предупредување Сигнал Претпазливост Светло Пилот Светилка бесплатен превозот 20pcs/многу

1344.00 -20 % DEN 1075.00

1.Тип на производ : T109 SMD2.Влезен Напон : DC6 V3.Моќ Дисипација : 1.62 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 160200 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : T10 w5w 194 168..7.Димензија : Φ12x33mm8.Coulour : бело / црвено / сино / жолта / топло бела / Зелена одберете.9.Тежина : 3.2 g10.Оперативен Температура : 40~85 C11.Сертификати : ROHS , CE

Бесплатен превозот Мини LED вградна светилка 5W мини LED кабинет светлина AC85-265V Мини LED Светилка бела или топло бела CE, RoHS

15360.00 -26 % DEN 11366.00

Бесплатен превозот Топла продажба!!! 5 W КОЧАН Led вградна светилка AC110 V240 V Кул / Топло Бела CE&ROHS 5 W КОЧАН Led светлото на рефлекторите таванотОпис : ДОВЕДЕ Тип : КОЧАН LED одредување на светлината Моќ : 5 W Материјал : Алуминиум Напон : AC110 V240 V LED Чип : кри LED Чип Лумен Флукс : 100 L m / W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K3300 K ; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Зрак Агол : 6 0 Степен Димензија : 35 mm(Д)x50mm(H) Дупка со дијаметар : 30мм Работна Температура : 40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување, гаранција 2 годиниПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Халоген Светилка Сијалица G9 230V 40W Матирано Јасно Заштеда на Енергија Халоген Осветлување Топло Бела Светлина, LED светлото на рефлекторите Сијалица 3000K

34.56 -19 % DEN 28.00

Тоа е замена на халоген светилки за да може да се користи вклучувајќи таванот светла, табела / биро / подни светилки, кабинет осветлување,плакарот светла, отворено светла за дом, канцеларија, ресторани и продавници e.т.в...

5pcs Најпопуларните Led Buletooth Smart Светилка глобална напојување за AC100-240V RGB Сијалица Светлина BL-05 Bluetooth Боја се Менува LED Сијалица со Говорникот

DEN 4800.00

Најпопуларните Led Buletooth Smart Светилка глобална напојување за AC100240 V RGB Сијалица Светлина BL05 Bluetooth Боја се Менува LED Сијалица со Говорник BL05 Bluetooth Боја се Менува LED Сијалица со ГоворникотОвој производ е единствен и ексклузивен 2 во 1 дизајн smart LED сијалица со bluetooth и звучник...

Нова Супер-светли LED Светилки E27 Топката Завртка Светилки 3W 5W 7W 10W 12W Топло Бела /Кул Бело Светло Затворен Осветлување

DEN 441.60

Нова Суперсветли LED Светилки E27 Топката Завртка Светилки 3 W 5 W 7 W 10 W 12 W Топло Бела / Кул Бело Светло Затворен ОсветлувањеОпис : .100% сосема нов и висок квалитет .Производите Абажур материјал со користење на висока светлина стакло материјал .Производ извор на светлина со 2835 LED светла .Спецификација на производот : E27 завртка сијалица .Производ Wattage : 3 W12 W, светла боја : топло и ладно бела .Карактеристики : 360 степени Зрачење, стакло Абажур, долг животен век .Производите се применуваат за : парична казна соба декорација осветлување, лустери, ѕидни светилки, светилки и така натаму извор на светлина за осветлување на Пакет : 1x LED Светилка

ТОПЛА Led Сијалица E27 E14 30 36 48 56 69LEDS SMD 2835 Пченка Сијалица, 220 V Лустерот Led Свеќа светлина центарот на Вниманието Светилка Топло Бела

29.76 -23 % DEN 23.00

Супер Се Справи Цена & Врвен КвалитетДополнителни 5% попуст,кога цел над 20 компјутери Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

5XG4 6W DC12V SMD3014 64 LED Lampe Ампулата Сијалица Лум Блан Chaud 280 LM осветлување светилка Пченка led пченка светлина пченка трпе G4 led

537.12 -10 % DEN 483.00

Нови Пристигнување G4 Светлина 6w 64 LED SMD 3014 Led Сијалицата Заменете 30 W халоген светилка 360 Зрак Агол DC 12 V Осветлување Описи : 100% сосема нов долготрајни работни животи,30,00050,000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар Спецификации : Боја : Топло бела / Кул бело Боја Температура : 28003200 K / 55006500 K Напон : DC 12 V Wattage : 6 W LED Чип Модел : SMD 3014 LED Количина : 64 LED завршна Површина : транспарентна силикони Приклучок Тип : G4 Осветлување Агол : 360 Димензија : 36mm X10mm(должина X дијаметар)(Не содржи база) 5pcs / многу G4 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 6 W 3014 SMD 64 LED Сијалица

Висок квалитет 6V 6.3 V 158,168,194,912,W5W,W3W,501,T10 Оптоварување Led Предупредување Сигналот Индикатор за Светло Пилот Светилка бесплатен превозот 50pcs/многу

2976.00 -20 % DEN 2381.00

1 Модел : T109 SMD2 Влезен Напон : DC6 V3 Led type : 50504 Чип бренд : Epistar5 LED количина : 9 pc6 Лумен излез : 180210lm7 Потрошувачка на енергија : 1.62 W Max8...

E12 завртка, крушка, 24V, 12V, 18V, Б15 27 LED лифт светла, фрижидер меурчиња

326.40 -0 % DEN 326.00

Опис на производот : спецификации : 27 ѕвезда 5050 SMD печ LED ( целата Агол сјај ) фабриката штекерсветилка носителот модел : E12 завртка тип ( дијаметар 11.5 MM)напон модел : DC12 V 18 V24 V AC12 V18 V24 V (DC дното на светилка носителот на катоден несакани контакт за обратното ) поларитетот на позитивни негативни НАИЗМЕНИЧЕН ас напон на дното на светилка сопственикот страна, без оглед на е негативнобои : црвена во жолта боја сина, зелена беламоќ W број : 5 Wдимензии : дијаметар 11.5 ММ дијаметар 20 MM дијаметар 50 MMпроизводот се користи : Често се користи за електрична светилка Zhu Deng минијатурни светилка светло за предупредување ....предности на производите : 1...

Бесплатни ShipNew Пристигнување LED три-доказ Цевка светилки 60cm 18W LED Цевка Batten Осветлување AC85-265V Топло /Физичко/ Ладно Бела 50pcs/многу

DEN 20343.84

моќност : 18wдолжина : 600mmпрозрачна флукс : 1800lmLED type : SMD2835температура на бојата : топло бела (27003200k) Природни бела(40004500k) кул бело(60006500k)влезен напон : AC85265 VКорица : млечно или јасна бојагаранција : 3 годиниФактор На Моќ : 0.95LED количина : 100pcsЗрак агол : 120 степенCRI : >80Материјал : Алуминиумски+PC Покритие

T8 ЛЕР Цевка Нога 2 ft 2ft Висока Лумен LED Цевки Светлина V Облик Интегрираат Двојно Страна Моќ Кулер Вратата Осветлување SMD2835

7530.24 -30 % DEN 5271.00

LED Цевка 2 FT 18 W V Облик 4 Feet 5 FT 6 FT 8 Feet T8 LED Интегрирани Цевка Кулер Вратата Двојно Страни SMD2835 LED Флуоресцентни Цевка СветлинаСпецификација : Име на модел : T8 Интегрирани LED ЦевкаДолжина : 2 FTНапон : AC85265 VLED Извор : 2835 SMD 96 PCSМоќност : 18 WДомување материјал : АлуминиумДиск : Вграденво возењеPC покритие : Бриши / МлечниотВек : 50.000 часовиТемпература на бојата : Топло Бела (2700 K3300 K),Бела(4000 K4500 K),Ладно Бела (6000 K6500 K)Предности : 1.Заштеда на енергија : До 50% помалку потрошувачка на енергија отколку традиционалните флуоресцентни цевки.2.Удобен замена : Замени флуоресцентна цевка,Лесен за употреба и заштита.3.Долг живот : До 50000 часа живот.4.Око за заштита : Без треперење,Безопасни за очи.Примена : Хотели,Училишта,Болници,Фабрики и канцеларииКонференција / состанок простории,Станбени / институција зградиАвтобус, шатл, railcar патнички ентериери,Места каде што треба заштеда на енергија и високо боја рендерирање индекс осветлување

НИ акции Доведоа чисти прочистување цевка светлина 4FT/55W 5FT/60W led рамен batten светлина PC:0.9 ѕид светилка

DEN 1344.00

1.Wattage&Вати&чип &количина 1200 MM 55 W 192leds 1500 MM 60 W 240leds 2.Чип : SMD2835 3.Влезен Напон : AC100277 V 4.Фактор На Моќ : 0.9 5.Светлината ефект (LM / W) : 110 LM / W 6.Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra 7.Животниот век : 50.000 h 8.Температура на бојата : Топло бела : 3000 K3500 K Природна бела : 4000 K4500 K Бела : 6000 K6500 K 9.IP Оценка : IP44 10.Гаранција 2 Години 11.Сертификација : CE / Ro HS / PSE

Целосна моќ 7W 48mm SMD5730 Светлината СМД Светлосен Одбор, 770lm Led сијалица осветлување извор, светилка панел DIY за Downlight

DEN 72.00

ОписТочка име : LED Сијалицата извор на светлинаМоќност : 7 WГолемина : 48mmПрозрачна Флукс : 770lmНапон : 2122.5 V ( Тоа е потребно возачот )Актуелни : 300 MaLED Чип : SMD5730Чип Led диоди : 14pcsБоја tempreture : Топло бела 30003500 KПриродните бела 40004500 KЧиста бела 60006500 KСертификат : CCC CE и РоЖивотен век : >50.000 часаГаранција : 2 ГодиниФактор на моќ : >80%CRI : >80Примена : За led сијалица светлина, downlight, вниманието, следење на светлина внатрешна светлина, итнКарактеристики : (1)Лесна инсталација не бара заварување светилка монистра(2)светодиодни повеќе униформа, топлина дисипација е подобро да се намали светлината згаснува(3)Цели : да се замени вградна светилка крушка, висока моќност LED светла(4)да се Осигура дека жица и LED заварување температура е под 85 степени!Answer : ___________________________ Note : LED мора да се додаде со радијатор / ладење вентилатор.Пакување се вклучени : 1 Pack SMD осветлување извор на светлина, крушка

Евтини Евтини 1 4 8Pcs Б15 led сијалица, 220 v 2835SMD 220V 3.5 W 5W 32LEDs Ултра Светла Пченка Крушка Светилка Кул Топла Светлина

144.96 -39 % DEN 88.00

TSLEEN Евтини 1 4 8 Pcs Б15 led сијалица, 220 v 2835 SMD 220 V 3.5 W 5 W 32 LEDs Ултра Светла Пченка Крушка Светилка Кул Топла СветлинаКарактеристики100% Сосема нов и висок квалитет.Високоефикасен енергија конзервација, ниска греење производство.Нископотрошувачката на енергија и зачувување на нашата планета повеќе енергија .Висока осветленост и екстрадолг животен век.Инстант почеток, цврста состојба, без блиц и шокдоказ.Лесно да се инсталира, едноставно да се замени, удобен за користење.Направете вашиот внатрешни работи украси и простор посветла со оваа LED сијалица производи.Многу погодна за домашни, продавници, канцеларии, студиа, пејсажи осветлување, архитектонски осветлување, забава осветлување, ресторани, хотели, амбиентална светлина, уметнички галерии, изложба осветлување, итн.СпецификацииМоќност : 3.5 W / 5 WПриклучок тип : Б15LED type : 2835 SMDLED броеви : 32 / 64Напон : AC напон 220 VСветла боја : Кул бело (60006500 K) / Топло бела(28003200 K)Животен Век : >20,000 ЧасаОсветлување на аголот : 360°Работа темп : 10~+50°Големина : ЗаВатиДијаметарВкупната висина3.5 W1.5 cm / 0.6"4.8 cm / 1.9"5 W1.5 cm / 0.6"6.3 cm / 2.5"ВниманиеБидете сигурни дека вашиот НАПОН и ТИПОВИ СОКЕТИ пред вашиот аукција!Пакет се вклучени1 / 4 / 8 x LED Пченка Светилки

Промет на големо со Бесплатен превозот led затемнување крушка светилка LED сијалица,E27/E14 5W 7W 9W, Меур Топката Крушка,Гарантирана 2 години

283.20 -6 % DEN 266.00

Сијалица Тип : ГлобусТемпература На Бојата : Кул Бело(55007000 K)Топло Бела (27003500 K)Природата Бела(35005500 K)Моќност : 7 WНапон : 220 VLED Тип : LEDМатеријал : Алуминиумски+PCLED Чип Бренд : YDGLM : 600~650lmSze : 110 X65 mmЕ Dimmable : ДаПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

LED Оган Светлина 3 Начини E26 E27 B22 Bayone LED Пламен Ефект Симулирани Природата Сијалица Оркестарот Светилка AC 85-265V Жолта 1800K Светилки Светла

679.20 -40 % DEN 408.00

LED Оган Светлина 3 Начини E26 E27 B22 Bayone LED Пламен Ефект Симулирани Природата Сијалица Оркестарот Светилка AC 85265 V Жолта 1800 K Светилки СветлаLED Пламен Оган Светлина Карактеристики : Вештачки Жив Оган : Динамична Движат Пламен ,Симулираат Природата Оган Треперење Пламен,но flameless,Безбедно и Енергија Заштеда На Led Извор на Светлина,Замена на Традиционалните Гас Фенер,како што се Retrofit Масло Светилка, Ураганот Светилка Безбедно и Зелена Заштеда на Енергија : AC 85265 V,5 W,Пламенкако Боја 18002200 K,Висок Стандард за Квалитет ,Сертификати одлична дисипација на топлина и заштита на животната средина,за подобро пламен треперење перформанси, инсталирајте сијалица во замрзнатото абажур, фенер, сол ламба итн Широко Апликација : Црквата,замокот,манастир,Спална соба,Дневна Соба,Бар,Хотели,Ноќни Клубови,Отворено Градини,свадба декорации,Партија Ви Донесе Да се потсетиме на Старите Добри Времиња Кога светне Во Прекрасната Вечер,Креативен Оган Светилки дејствува Како Филм & ноќта на Вештерките Лажни Оган Реквизити Спецификации : Сијалица база : B22 / E27 / E26 Напон : AC85265 V Wattage : 5 W Боја : Жолта СМД LED Тип:2835 СМД LED КОЛИЧИНА : 99smd температура на Бојата : 1800 K Mode : Треперење на 3 начини Size : 44*173mm Пакет се Вклучени : 1x B22 / E27 / E26 LED Пламен Сијалица

Висок квалитет E27 led droplight,Hogh моќ E27 3w led светилки E27 лустерот E27 Затворен декоративни светлина бесплатен превозот 10pcs/многу

1934.40 -20 % DEN 1548.00

1 Тип на производ : E273 LED2 Влезен Напон : AC100240 V3 Моќ Дисипација : 3 W Max4, Led Количина : 3 еез5.Led Type : Висока Моќност 1 W Led.100110lm6...

Ултра Сјајна Dimmable 6W 9W 12W GU10 E27 MR16 E14 B22 E12 GU5.3 LED Светилки на Вниманието Висока Моќност Led Светилка DC 12V Место Светла

159.36 -40 % DEN 96.00

Ултра Сјајна Dimmable 6 W 9 W 12 W GU10 E27 MR16 E14 B22 E12 GU5.3 LED Светилки на Вниманието Висока Моќност Led Светилка DC 12 V Место СветлаСпецификација : База Тип : E14 / E27 / GU10 / MR16 / E12 / GU5.3 Напон : DC 12 V светла Боја : Кул Бело 60006500 K / Топло Бела 28003200 K / Неутрален Бела 40004500 K Сертификација : CE&ROHS CRI : >80 Гаранција : 3 Години

Бесплатен Превозот RGB 16 Бои Промена на Батерија Доведе Под Маса Светилка За Свадба Настан

DEN 19104.00

Добредојдовте На Vcan Фабриката Во Led Светло Предмети За 8 Години Конкурентна Цена, Добар Квалитет, Уживаат Во Шопинг Време!Нашата Карактеристики100% водоотпорни, УВдоказ за свадба, настан,коцка, топка, маса, стол, итн.Се користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.Полнење 6 часа, работната 812 часа.Големина : 85mm, 102mm, 120mm,117mm, 175mm,200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем СијалицаЗа Превозот1...

Бесплатен превозот 100pcs/многу висок квалитет T8 4feet 1200mm 20w SMD2835 G13 2000lm 85-265V топло бела/кул бело led цевка светлина

56601.60 -38 % DEN 35093.00

Бесплатен превозот 25pcs / многу висок квалитет T8 1200mm 20w SMD2835 G13 2000lm 85265 V топло бела / кул бело led цевка светлинаВе молиме да ни кажете што ги покрие случај да сакате,Транспарентен капак или Матирано маска,благодарение(default ви испрати Транспарентен капак)Карактеристики на производот : 1) Должина : 1200mm (4 метри)2) Потрошувачка на Енергија : 20 W3) Светлина Ефикасност : 100 lm / W4) Влезен Напон : 85265 V AC5) Светлосен Flux2000lm6) Светлосен Извор : SMD 28357) Led кол : 120 PCS8) Емитуваат Боја : Топло бела(30003500 K);Бело (60006500 K)9) Карактеристики : Superbright 1000lm+Лесно да се инсталира10) Зрак Агол : 120 Степен Зрак Агол11) Амбиентниот Tempearture : (20)~(+50)12) Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra13) Светлината го Разреши : 1% по 5000h14) IP Код : IP50 / (внатрешна употреба)15) Материјал : Алуминиумски+PC16) Единечна Нето Тежина : 600g17) животниот век : 50.000 часови18) Сертификат : CE, Ro HS20) Гаранција : 2 Години21) PC Покритие : Матирано, Транспарентен капак...

Висок квалитет DC3V E10 Led Предупредувачки Сигнал Укажува Светилка 3V Пилот светилка Инструмент Светлина pinballs Светилки бесплатен превозот 500pcs/многу

21888.00 -20 % DEN 17510.00

1.Тип на производ : E105 SMD2.Влезен Напон : DC3 V3.Моќ Дисипација : 0.9 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 90110 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : E107.Led боја : бела / жолто / црвени / сино / топло бела / Зелена одберете7.Димензија : Φ12x27mm8.Тежина : 2.3 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

5X G4 led линија светла автомобил сијалица 2w Dc 12 volt smd 5050 5leds blue ice сијалица пурпурна зелена боја светилки светилка за 360 степени за заштеда на енергија

575.52 -7 % DEN 535.00

5 X G4 led линија светла автомобил сијалица 2w Dc 12 volt smd 5050 5leds blue ice сијалица пурпурна зелена боја светилки светилка за 360 степени за заштеда на енергијаКарактеристики : Со 5 SMD 5050 Led диоди, ултра осветленоста.Заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија.Долг животен век, повеќе од 50000 часа.Заштита за очи, без strobes.Безбеден за употреба, без зрачење или загадување елементи.Висок квалитет, стабилни перформанси.Лесно да се инсталира, само plug & play.Погоден за паб, изложба, канцеларија или домашна употреба.Спецификации : LED : SMD 5050 LEDКоличината на LED чипови : 5Светла боја : сина / мраз сијалица / виолетова / зеленаСветилка база тип : G4Работен напон : DC 12 VWattage : 2 WЗрак агол : 360 степениМатеријал : Alumium PCBПроизвод големина : 12 *32милиметри (Max...

CE,IP68,Нерѓосувачки челик, 9W RGB LED базен светлина,RGB LED фонтана светлина,DS-10-36 9X1W,12V DC,RGB промена на бојата,2-годишна гаранција

DEN 2016.00

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност 9 W RGB LED базен светлина Спецификација1...

Топла Продаде 2835 SMD Lampada LED Светилка Алуминиум Радијатор E27 220V Пченка Светлината LED Светилки 9W Свеќа на Вниманието Лустерот за Дома Деко

DEN 181.92

Топла Продаде 2835 SMD Lampada LED Светилка Алуминиум Радијатор E27 220 V Пченка Светлината LED Светилки 9 W Свеќа на Вниманието Лустерот за Дома ДекоНашата посветеност : Ако имате било какви проблеми со квалитетот во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт...

100pcs Сатен никел вдлабнати led таванот тела mr16 место светло фитинг/Носителот

13796.16 -6 % DEN 12968.00

100pcs / многу Сатен никел вдлабнати led таванот тела mr16 место светло фитинзиПараметри : Име Сатен Никел Тела / носителите Круг со назад прстени Апликација Тела Материјал Алуминиум + Metel Зрак Агол 140°~170° Таванот место на светлината апликација : Супер Пазарот ОсветлувањеВдлабнати ОсветлувањеАкцент ОсветлувањеИзложба ОсветлувањеПриказ на Случај и Кабинет ОсветлувањеУметничка Галерија и Музеј Осветлување Операција температура : 40 + 60 ° C Работа Влажност 10 % ~ 90 % RH Димензија 80 X L25 mm Намали Големината Φ 60mm се Отвори Дупка Инсталација Метод Embeded / Вдлабнати Модел YDG20001364 Производ Тежина 80g Живот (Часови) >50000 Гаранција 2 годиниФотографијата Покажува : Kinldy потсети дека над цената не вклучувајќи светилки и електронски апаратВе молиме контактирајте со нас за цената на целиот светилка тела и лампи заедноПакет Информации100pcs светилка тела100pcs MR16 или GU10 Штекер или(Ние ќе испрати MR16 како основни ако не кажам правилниот приклучок)ПревозотВажно на пакет тежина и големина.1...

Висок квалитет DC3V E10 Led Светилки,E10 Предупредувачки Сигнал,Пилот Светилки,Индикатор Светла,Инструмент Светилки бесплатен превозот 500pcs/многу

21888.00 -20 % DEN 17510.00

1.Тип на производ : HCLE105 SMD2.Влезен Напон : DC3 V3.Моќ Дисипација : 0.9 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 90110 LM5.LED количина : 5 LED6.LED спецификација : LED SMD 50507.LED Боја : Блу / бела / жолто / црвени / топло бела / зелена итн, сите бои се достапни8.Зрак Агол : 360 degre9.Светилки носителот : E1010.Димензија : Φ11x27mm11.Тежина : 2.3 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

10 Парчиња Топла Продажба Светла Далечински Управувач Led Светло За Хотел Ресторан

DEN 19104.00

Добредојдовте На Vcan Фабриката Во Led Светло Предмети За 8 Години Конкурентна Цена, Добар Квалитет, Уживаат Во Шопинг Време!Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиНашата Карактеристики( се Користи за свадба, настан, коцка, топка, мебел)100% водоотпорни, УВдоказ за свадба, настан,коцка, топка, маса, стол, итн.Се користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.Полнење 6 часа, работната 812 часа.Големина : 85mm, 102mm, 120mm,117mm, 175mm,200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем СијалицаЗа Превозот1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.