• Ново
Нови Dimmable G4 LED Светилки 3W 6W Мини LED G4 Сијалица DC/AC 12V Lampadas КОЧАН LED Сијалица го Замени Халоген Кристал Лустерот Светла

Нови Dimmable G4 LED Светилки 3W 6W Мини LED G4 Сијалица DC/AC 12V Lampadas КОЧАН LED Сијалица го Замени Халоген Кристал Лустерот Светла

Оценка на клиентот:
DEN 57.60
DEN 46.00 -20 %

Износ
Залиха


Trending Производи Денес се Занимава US$ 0.99 Наредби(2650) Денес се Занимава US$ 1.60-7.99 Наредби(369) Денес се Занимава US$ 3.98-6.40 Наредби(1235) Денес се Занимава US$ 4.2 Наредби(1531) Денес се Занимава US$ 2.28 Наредби(1560 Со) Денес се Занимава US$ 6.99 Наредби(1359) Денес се Занимава US$ 0.99 Наредби(335) Денес се Занимава US$ 5.61 Наредби(35)
:
Нови Dimmable G4 LED Светилки 3 W 6 W Мини LED G4 Сијалица DC/AC 12 V Lampadas КОЧАН LED Сијалица го Замени Халоген Кристал Лустерот Светла
Спецификација :
Wattage : 3 W 6 W
База Тип : G4
LED Чип Модел : КОЧАН
Dimmable : Да
Напон : AC/DC12 V DC12 V
Домување Материјал : Силикон
Температура На Бојата :
Топло Бела : 2800-3200 K
Кул Бело : 6000-6500 K
Гаранција : 3 Години
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Испорака методи : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. 3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1. Нашиот успех зависи од вашата satisaction,затоа,вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
DC AC12V 3W, DC AC12V 6W, DC12V 3W, DC12V 6W
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Обликот:
Бар
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
сертификација:
CE,RoHS
LED Чип Бренд:
Epistar
Бренд Име:
goodland
Број на LED Чип:
1 buc
Повод:
дневна соба
Зрак Агол(°):
360°
Напон:
12V
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G4
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
30mm,37mm
боја:
Топло бела/Ладно бела
LED Чип Модел:
КОЧАН
Wattage:
3W,6W
Гаранција:
3 Години

Производи во категоријата

Бесплатни ShipNew Пристигнување LED три-доказ Цевка светилки 60cm 18W LED Цевка Batten Осветлување AC85-265V Топло /Физичко/ Ладно Бела 50pcs/многу

DEN 20343.84

моќност : 18wдолжина : 600mmпрозрачна флукс : 1800lmLED type : SMD2835температура на бојата : топло бела (27003200k) Природни бела(40004500k) кул бело(60006500k)влезен напон : AC85265 VКорица : млечно или јасна бојагаранција : 3 годиниФактор На Моќ : 0.95LED количина : 100pcsЗрак агол : 120 степенCRI : >80Материјал : Алуминиумски+PC Покритие

НИ акции Доведоа чисти прочистување цевка светлина 4FT/55W 5FT/60W led рамен batten светлина PC:0.9 ѕид светилка

DEN 1344.00

1.Wattage&Вати&чип &количина 1200 MM 55 W 192leds 1500 MM 60 W 240leds 2.Чип : SMD2835 3.Влезен Напон : AC100277 V 4.Фактор На Моќ : 0.9 5.Светлината ефект (LM / W) : 110 LM / W 6.Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra 7.Животниот век : 50.000 h 8.Температура на бојата : Топло бела : 3000 K3500 K Природна бела : 4000 K4500 K Бела : 6000 K6500 K 9.IP Оценка : IP44 10.Гаранција 2 Години 11.Сертификација : CE / Ro HS / PSE

Висок квалитет DC3V E10 Led Предупредувачки Сигнал Укажува Светилка 3V Пилот светилка Инструмент Светлина pinballs Светилки бесплатен превозот 500pcs/многу

21888.00 -20 % DEN 17510.00

1.Тип на производ : E105 SMD2.Влезен Напон : DC3 V3.Моќ Дисипација : 0.9 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 90110 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : E107.Led боја : бела / жолто / црвени / сино / топло бела / Зелена одберете7.Димензија : Φ12x27mm8.Тежина : 2.3 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

5pcs Најпопуларните Led Buletooth Smart Светилка глобална напојување за AC100-240V RGB Сијалица Светлина BL-05 Bluetooth Боја се Менува LED Сијалица со Говорникот

DEN 4800.00

Најпопуларните Led Buletooth Smart Светилка глобална напојување за AC100240 V RGB Сијалица Светлина BL05 Bluetooth Боја се Менува LED Сијалица со Говорник BL05 Bluetooth Боја се Менува LED Сијалица со ГоворникотОвој производ е единствен и ексклузивен 2 во 1 дизајн smart LED сијалица со bluetooth и звучник...

ТОПЛА Led Сијалица E27 E14 30 36 48 56 69LEDS SMD 2835 Пченка Сијалица, 220 V Лустерот Led Свеќа светлина центарот на Вниманието Светилка Топло Бела

29.76 -23 % DEN 23.00

Супер Се Справи Цена & Врвен КвалитетДополнителни 5% попуст,кога цел над 20 компјутери Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

Бесплатен Превозот RGB 16 Бои Промена на Батерија Доведе Под Маса Светилка За Свадба Настан

DEN 19104.00

Добредојдовте На Vcan Фабриката Во Led Светло Предмети За 8 Години Конкурентна Цена, Добар Квалитет, Уживаат Во Шопинг Време!Нашата Карактеристики100% водоотпорни, УВдоказ за свадба, настан,коцка, топка, маса, стол, итн.Се користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.Полнење 6 часа, работната 812 часа.Големина : 85mm, 102mm, 120mm,117mm, 175mm,200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем СијалицаЗа Превозот1...

Промет на големо со Бесплатен превозот led затемнување крушка светилка LED сијалица,E27/E14 5W 7W 9W, Меур Топката Крушка,Гарантирана 2 години

283.20 -6 % DEN 266.00

Сијалица Тип : ГлобусТемпература На Бојата : Кул Бело(55007000 K)Топло Бела (27003500 K)Природата Бела(35005500 K)Моќност : 7 WНапон : 220 VLED Тип : LEDМатеријал : Алуминиумски+PCLED Чип Бренд : YDGLM : 600~650lmSze : 110 X65 mmЕ Dimmable : ДаПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

Нови 2835 SMD Lampada LED Светилка E27 220V Пченка Светлината LED Светилки 3W 5W 7W 9W 12W 15W Свеќа на Вниманието Лустерот за Домашна Декорација

97.44 -5 % DEN 93.00

Моќност : 3 W,5 W, 7 W,9 W.12 W,15 WСветилка мушка : 2835Лумен : >90 LM / WТемпература на бојата : 6000 K / 3200 KНапон : AC220 VСветлината Агол : 360°Боја рендерирање индекс : 70%Работна температура : 25°C~45°CСветилки носителот : E273 W5 W7 W9 W12 W15 WПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Халоген Светилка Сијалица G9 230V 40W Матирано Јасно Заштеда на Енергија Халоген Осветлување Топло Бела Светлина, LED светлото на рефлекторите Сијалица 3000K

34.56 -19 % DEN 28.00

Тоа е замена на халоген светилки за да може да се користи вклучувајќи таванот светла, табела / биро / подни светилки, кабинет осветлување,плакарот светла, отворено светла за дом, канцеларија, ресторани и продавници e.т.в...

Бесплатен превозот 100pcs/многу висок квалитет T8 4feet 1200mm 20w SMD2835 G13 2000lm 85-265V топло бела/кул бело led цевка светлина

56601.60 -38 % DEN 35093.00

Бесплатен превозот 25pcs / многу висок квалитет T8 1200mm 20w SMD2835 G13 2000lm 85265 V топло бела / кул бело led цевка светлинаВе молиме да ни кажете што ги покрие случај да сакате,Транспарентен капак или Матирано маска,благодарение(default ви испрати Транспарентен капак)Карактеристики на производот : 1) Должина : 1200mm (4 метри)2) Потрошувачка на Енергија : 20 W3) Светлина Ефикасност : 100 lm / W4) Влезен Напон : 85265 V AC5) Светлосен Flux2000lm6) Светлосен Извор : SMD 28357) Led кол : 120 PCS8) Емитуваат Боја : Топло бела(30003500 K);Бело (60006500 K)9) Карактеристики : Superbright 1000lm+Лесно да се инсталира10) Зрак Агол : 120 Степен Зрак Агол11) Амбиентниот Tempearture : (20)~(+50)12) Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra13) Светлината го Разреши : 1% по 5000h14) IP Код : IP50 / (внатрешна употреба)15) Материјал : Алуминиумски+PC16) Единечна Нето Тежина : 600g17) животниот век : 50.000 часови18) Сертификат : CE, Ro HS20) Гаранција : 2 Години21) PC Покритие : Матирано, Транспарентен капак...

10PCS/МНОГУ 9W 2FT T8 ЛЕР Цевка Светлина G13 Флуоресцентна Светилка 600MM 9W Соларна LED Цевка CE&ROHS 0.6 M 12V 24V LED Сијалица Затворен Светла

7486.08 -30 % DEN 5240.00

T8 ЛЕР Цевка Светлина Флуоресцентна LED Светилка 600 MM 9 W Соларна LED Цевка CE&ROHS 2 FT 0.6 M 12 V 24 V LED Сијалица Затворен СветлаКлучни Спецификација : База ТипG13Должина600mm (2 нога)Потрошувачка На Енергија9 WПрозрачна Флукс700800lmВлезен Напон 1224 VИзвор На Светлина48pcs SMD 2835Температура На Бојатопло бела 28003200 K, природни бела : 38004200k, ладно бела : 60007000kКарактеристикиСупер Светло 600lm+Лесно да се инсталираТемпературата(40) ~ (+50)Боја Рендерирање Индекс80 RaЗрак Агол170 СтепенСветлината Го Разреши1% по 50000hФактор На Моќност Индекс0.95Главните МатеријалиАлуминиум Легура + Јасно / Млечниот PC ПокритиеLED Ефект>120 LM / WДимензија604*26mmПакет Големина25pcs / КартонЖивот50000 ЧасаГаранција3 ГодиниDimmableНикој

5XG4 6W DC12V SMD3014 64 LED Lampe Ампулата Сијалица Лум Блан Chaud 280 LM осветлување светилка Пченка led пченка светлина пченка трпе G4 led

537.12 -10 % DEN 483.00

Нови Пристигнување G4 Светлина 6w 64 LED SMD 3014 Led Сијалицата Заменете 30 W халоген светилка 360 Зрак Агол DC 12 V Осветлување Описи : 100% сосема нов долготрајни работни животи,30,00050,000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар Спецификации : Боја : Топло бела / Кул бело Боја Температура : 28003200 K / 55006500 K Напон : DC 12 V Wattage : 6 W LED Чип Модел : SMD 3014 LED Количина : 64 LED завршна Површина : транспарентна силикони Приклучок Тип : G4 Осветлување Агол : 360 Димензија : 36mm X10mm(должина X дијаметар)(Не содржи база) 5pcs / многу G4 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 6 W 3014 SMD 64 LED Сијалица

Висок квалитет DC3V E10 Led Светилки,E10 Предупредувачки Сигнал,Пилот Светилки,Индикатор Светла,Инструмент Светилки бесплатен превозот 500pcs/многу

21888.00 -20 % DEN 17510.00

1.Тип на производ : HCLE105 SMD2.Влезен Напон : DC3 V3.Моќ Дисипација : 0.9 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 90110 LM5.LED количина : 5 LED6.LED спецификација : LED SMD 50507.LED Боја : Блу / бела / жолто / црвени / топло бела / зелена итн, сите бои се достапни8.Зрак Агол : 360 degre9.Светилки носителот : E1010.Димензија : Φ11x27mm11.Тежина : 2.3 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

Бесплатен превозот 25pcs/многу висок квалитет T8 3feet 900mm 15w SMD2835 G13 1500lm 85-265V топло бела/кул бело led цевка светлина

13965.60 -38 % DEN 8659.00

Бесплатен превозот 25pcs / многу висок квалитет T8 900mm 15w SMD2835 G13 1500lm 85265 V топло бела / кул бело led цевка светлинаВе молиме да ни кажете што ги покрие случај да сакате,Транспарентен капак или Матирано маска,благодарение(default ви испрати Транспарентен капак)Карактеристики на производот : 1) Должина : 900mm (4 метри)2) Потрошувачка на Енергија : 15 W3) Светлина Ефикасност : 100 lm / W4) Влезен Напон : 85265 V AC5) Светлосен Flux1500lm6) Светлосен Извор : SMD 28357) Led кол : 90 PCS8) Емитуваат Боја : Топло бела(30003500 K);Бело (60006500 K)9) Карактеристики : Superbright 1000lm+Лесно да се инсталира10) Зрак Агол : 120 Степен Зрак Агол11) Амбиентниот Tempearture : (20)~(+50)12) Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra13) Светлината го Разреши : 1% по 5000h14) IP Код : IP50 / (внатрешна употреба)15) Материјал : Алуминиумски+PC16) Единечна Нето Тежина : 450g17) животниот век : 50.000 часови18) Сертификат : CE, Ro HS20) Гаранција : 2 Години21) PC Покритие : Матирано, Транспарентен капак...

1w 3w широк спектар led расте светлина чип , најдобри bridgelux led расте чип 400nm-840nm 3.2-3.4 v за внатрешна растение расте фабрика Штекер

125.76 -21 % DEN 99.00

Карактеристики : Употреба високо ефикасни интегрирани ПРЕДВОДЕНА како извор на светлина, Широк зрак агол : 120 степен (поголеми осветлување област) ...

Бесплатен превозот Мини LED вградна светилка 5W мини LED кабинет светлина AC85-265V Мини LED Светилка бела или топло бела CE, RoHS

15360.00 -26 % DEN 11366.00

Бесплатен превозот Топла продажба!!! 5 W КОЧАН Led вградна светилка AC110 V240 V Кул / Топло Бела CE&ROHS 5 W КОЧАН Led светлото на рефлекторите таванотОпис : ДОВЕДЕ Тип : КОЧАН LED одредување на светлината Моќ : 5 W Материјал : Алуминиум Напон : AC110 V240 V LED Чип : кри LED Чип Лумен Флукс : 100 L m / W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K3300 K ; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Зрак Агол : 6 0 Степен Димензија : 35 mm(Д)x50mm(H) Дупка со дијаметар : 30мм Работна Температура : 40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување, гаранција 2 годиниПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

100pcs 4v 4w 5w L107x18mm светлина бела кочан led светилка 400lm-500lm 1000ma КОЧАН лента извор велосипед извор на светлина автомобил светлина

8160.00 -25 % DEN 6120.00

Спецификации : Моќност : 4 W / 5 W Целата големина : L107 MMx18 MM Чип : Epistar Јасноста на боите : бела светлина Напон : DC 4 V Боја : ладна бела струја : 1000ma Видите агол : 180 Сте животниот век : 50.000 часови 3 Години гаранција за квалитет од денот на превозот Главниот користи за : светилки drl, светилка извор на светлина, нивниот DIY светилка за осветлување, отворено осветлување lightsource како што се на батеријата.....

IWHD 2W G4 LED 12V Сијалица Светилка SMD3528 120LM 220V LED G4 Bi-pin Светлина го Замени Халоген центарот на Вниманието Лустерот 10PCS

410.88 -15 % DEN 349.00

Спецификации Светлината Информации Сијалица База G4 Светлина, Боја Бела / Топло бела Wattage (W) 2 W LED Кол 12 Температура на Бојата (К) 27006500 K Димензии Тела Висина 3.6 CM Тела Ширина 1 CM Тела Должина 1 CM Сијалица Информации Живот (h) >30000 Напон (V) DC12 V / AC220 V Почетна Lumens (lm) 120 LM Зрак Агол 360 Материјал Карактеристики Пакет Содржина 1 LED Сијалица Нето Тежина(kg) 0.003 kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Ултра Сјајна Dimmable 6W 9W 12W GU10 E27 MR16 E14 B22 E12 GU5.3 LED Светилки на Вниманието Висока Моќност Led Светилка DC 12V Место Светла

159.36 -40 % DEN 96.00

Ултра Сјајна Dimmable 6 W 9 W 12 W GU10 E27 MR16 E14 B22 E12 GU5.3 LED Светилки на Вниманието Висока Моќност Led Светилка DC 12 V Место СветлаСпецификација : База Тип : E14 / E27 / GU10 / MR16 / E12 / GU5.3 Напон : DC 12 V светла Боја : Кул Бело 60006500 K / Топло Бела 28003200 K / Неутрален Бела 40004500 K Сертификација : CE&ROHS CRI : >80 Гаранција : 3 Години

T8 Лер Цевка 4ft 1200mm 18W Led Светло 20W 22W 24W Сплит T8 Флуоресцентни Светлина 110v SMD2835 T8 Цевка светлина 110V 220V Led, 4pcs/Многу

DEN 2208.00

Промоција! T8 ЛЕР Цевка 1200 MM Led Светло 4ft 18 W / 20 W / 22 W Сплит T8 Флуоресцентни Светлина 110v SMD2835 За Производи S aving 80% електрична енергија трошоци Долг животен век 5000060000 часа Висока illuminance и осветленост : Ниска осветленост деградација и лумен флукс може да се задржи повеќе од 75% по 50.000 работни часови...

50PCS/Многу Предводена од Пластични Школка Свеќа Светлина 2835SMD E27 E12 E14 B22 Заштеда на Енергија за Осветлување 3W AC220V Led светлото на рефлекторите За Дома Декор

2520.00 -8 % DEN 2318.00

50 PCS / Многу Предводена од Пластични Школка Свеќа Светлина 2835 SMD E27 E12 E14 B22 Заштеда на Енергија за Осветлување 3 W AC220 V Led светлото на рефлекторите За Дома Декор​​Нов & висок квалитетЗаштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген СветилкиСпецификации : Емитуваат Боја : Топло Белалуминозноста како природно осветлување и боја како Блескаво светилкаLED Боја : 28003000 К ±5% топло бела , 55006000 K±5% Ладно бела ( Слика само за референца.)360°оптички аголБаза Тип : E14 E27 B22 Б15 ( по ваш избор) приклучокИзвор на светлина : поведе со висока моќ и висока осветленост на познати брендови е усвоен и двете леснотија и бојашоу може да се гарантира.Текст : E14 E27 : 220 V 240 V B22 Б15 : 200245 VСпецификација : 3wПотрошувачка на енергија : Моќ работа на владата : 2835 SMDПодолг живот во споредба со традиционалните блескаво сијалица (за Да се обезбеди користење на живот на крушка, ние предлагаме дека не чувајте ја сијаличката продолжи да работи за повеќе од 16 часа)3 W Висока Моќност LED Сијалица предност : Употребата на обични LED светилка по 1000 часа, ќе има лошо светло феномен, Со висока моќ LED светлина е светлината пад феномен, посветла од обична LED светилка светлина, економски, трошоцитеефективнаПримена : ѕидот светилка, мензата светилка, Кристалните лустери, главно декоративни цели.

30-34V 900mA 30W Природна Бела/Топло Бела Светлина, Висока Моќност SMD КОЧАН LED Светилка Чип Сијалица

DEN 600.00

Спецификации : име на Производ : КОЧАН LED Површински извор на светлина Форми : Плоштадот Моќ : 20 W големина : 25мм*25мм Напред Напон : 3034 V Напред Струја : 600m A Работна Температура : 20 centigrade до 60 centigrade Жица е Материјал : Злато Жица Боја Температура : Бела / Топло Бела / Природна бела животниот Век : 50.000 ЧасовиЗАБЕЛЕШКИ : 1...

BA15S-1156 сијалица, столче, 2409 опрема, машина алатка светилка сопственикот, LED сијалица 2405

DEN 29.76

● бебе опис : спецификации метал stent модели со фиксна двојно дупка без негативни секундарни линија фиксна анодна линија дупка за заклучување дупка два фиксни orifice ја држите минималната дистанца , најголемиот проред 2 CM, на крајот 3.2 CM тип 1156-BA15 S крајот ве молиме поголемо внимание , пакување !во рефус за ценатацената на производот количина повеќе од only Quantity , ве молиме да го контактирате овластениот сервис,100

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.