• Ново
V Облик на 4ft 5ft 6ft 8ft Кулер Вратата T8 ЛЕР Цевка Интегрирани LED Цевки Двојно Страни Led Сијалица Светла Plug and Play Акции Во НАС

V Облик на 4ft 5ft 6ft 8ft Кулер Вратата T8 ЛЕР Цевка Интегрирани LED Цевки Двојно Страни Led Сијалица Светла Plug and Play Акции Во НАС

Оценка на клиентот:
DEN 11035.20
DEN 10152.00 -8 %

Износ
ЗалихаAnswer : ___________________________ Note :
- Нашиот магацин се наоѓа во Лос Анџелес, НАС! Вие не треба да се грижите за сите даночни и превозот задоцнување. Имаме најбрз транспорт.
- Ако ви треба Топло Бела или Природна Бела, или млечниот покрие наместо јасно маска, ве молиме да се најде тоа од нашата продавница!
25 PCS/ МНОГУ V Облик Интегрираат T8 ЛЕР Цевка Светилка 4ft 5ft 6ft 8ft T8 Цевка Тела LED Флуоресцентни Цевки Светлина Кулер Вратата Осветлување
Спецификација :
Име на модел : T8 Интегрирани V Облик LED Цевка
Должина : 4 FT / 5 FT / 6 FT / 8 FT
Моќност :
4 FT 36 W
5 FT 48 W
6 FT 56 W / 42 W
8 FT 72 W / 65 W
LED Извор : 2835 SMD
Lumens : 100 Lm/W
База Тип : Интегрирани (Со Заградата)
Зрак Агол : 270 Степен
Напон : AC85-265 V
Домување материјал : Алуминиум
Диск : Вграден-во возење
CRI : > 80
Фактор на моќ : >0.90
Операција температура : -20 C да 50 C
Век : 50.000 часови
Фреквенција : 60 Hz да 50 Hz
Гаранција : 3 Години
PC покритие : Јасно
Температура на бојата : Ладна Бела (6000 K-6500 K)
Клучни Придобивки :
270 степени агол дизајн, која се фрли повеќе светлина на вашите производи да се направи многу посветла
Двоен ред LED, кој даде повеќе светлина излез
Јасно маска, која емитира повеќе светлина отколку матирано маска
Намалување на Трошоците за Енергија од 60-80%
Светилка животниот век : 50.000 часа
Светлина излез
Меркур бесплатно, Без Здравствени Опасности
Лесен За Инсталација :
1. Да отстраните Стари Тела (Ако е потребно)
2. Инсталација Монтажа Клипови за да ги Врати
3. Snap LED Цевка Светлина во Монтажа
4. За повеќе светла инсталација, Поврзете го другиот крај на Цевката светлина излез во втората светлина на текст и така натаму, Можете да го поврзете 8 PCS 4 FT / 6 PCS 5 FT / 5 PCS 6 FT / 4 PCS 8 FT Цевка светилки најголема со еден извор на енергија.
5. Поврзете се на Извор на Енергија
Примена / Користење :
Reach-Во Ладилници / Замрзнувачи
Мулти-Дек Случаи , Пекарница Витрини
Месо Ладилници , Индустриски / Медицински Ладење
Покажи Случај , Супер Пазарот, Училиште, Фабрика, На Станбени , Комерцијални
Автобус, шатл, railcar патнички ентериери,Места каде што треба заштеда на енергија и високо боја рендерирање индекс осветлување

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Ладно Бела
Wattage:
4ft Clear Cover, 5ft Clear Cover, 6ft Clear Cover, 8ft Clear Cover
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ССА,RoHS,EMC,CCC
База Тип:
G13
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
90-260V
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Зрак Агол(°):
270°
Моќ Толеранција:
3%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
2.4M
Обликот:
V Облик

Производи во категоријата

Висока Моќност 80W 32mil Чип Бела 6500K / Топло Бела 3500K Плоштадот База SMD LED Светло светилка Делови DC 32~34V 2400mA

DEN 422.40

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V, но сега печатени 2638 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 15 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.Превозот Вниманието : АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете email во 30 до 40 дена.Благодарам многу за разбирање!Висока Моќност 80 W 32mil Чип Бела 6500 K / Топло Бела 3500 K Плоштадот База SMD LED Светло светилка Делови DC 32~34 V 2400m A 80 W LED Чип Големина : 30mil Моќ : 70 W Боја : Топло Бела / Бела Боја Температура : Топло 3000~3500 K, Бела 6000~6500 K Влезниот Напон (VF) : 30~34 V DC Текст Струја (АКО) : 2400m A Светлосен Интензитет (Iv) : 7200~8000 LM Агол на Гледање : 140 Степен Живот : > 50.000 часа Работна температура : >20°

10PCS/МНОГУ 9W 2FT T8 ЛЕР Цевка Светлина G13 Флуоресцентна Светилка 600MM 9W Соларна LED Цевка CE&ROHS 0.6 M 12V 24V LED Сијалица Затворен Светла

7486.08 -30 % DEN 5240.00

T8 ЛЕР Цевка Светлина Флуоресцентна LED Светилка 600 MM 9 W Соларна LED Цевка CE&ROHS 2 FT 0.6 M 12 V 24 V LED Сијалица Затворен СветлаКлучни Спецификација : База ТипG13Должина600mm (2 нога)Потрошувачка На Енергија9 WПрозрачна Флукс700800lmВлезен Напон 1224 VИзвор На Светлина48pcs SMD 2835Температура На Бојатопло бела 28003200 K, природни бела : 38004200k, ладно бела : 60007000kКарактеристикиСупер Светло 600lm+Лесно да се инсталираТемпературата(40) ~ (+50)Боја Рендерирање Индекс80 RaЗрак Агол170 СтепенСветлината Го Разреши1% по 50000hФактор На Моќност Индекс0.95Главните МатеријалиАлуминиум Легура + Јасно / Млечниот PC ПокритиеLED Ефект>120 LM / WДимензија604*26mmПакет Големина25pcs / КартонЖивот50000 ЧасаГаранција3 ГодиниDimmableНикој

LED G9 Крушка Светилка Светла AC220V 3W /4W /5W G9 Пченка Сијалица Топло Бела/ Бела За Лустерот Осветлување 4Pcs/Многу

321.60 -30 % DEN 225.00

LED G9 Крушка Светилка Светла AC220 V 3 W / 4 W / 5 W G9 Топло бела / Бела Дома Осветлување За ЛустеротСпецификации : База Тип : G9Напон : 220 VМоќност : 3 W / 4 W / 5 WLED Чип Модел : 2835 / КОЧАН ЧипЗрак агол : 360 степени Боја Температура : Топло Бела : 27003200 K, Бела : 60006500 K Пакет Вклучуваат : 4 Pcs G9 Крушка Светилка

10pcs 3W 5W 7W 10W КОЧАН LED Светилка Сијалица Неутрален Бела Кул Бело Топло Бела Led Светло за DIY/Сијалица Светлина 20MM

DEN 336.00

Забелешка : "Бела" = "Неутрални Бела"Спецификации за 3 W / 5 W / 7 W / 10 W КОЧАН : животниот век : 50000 часа Влезен Напон : DC911 V(3 W) DC1517 V(5 W) DC2124 V(7 W) DC3033 V(10 W) MAX Струја : 300m A(3 W / 5 W / 7 W / 10 W) Материјал : КОЧАН LED Моќ : 3 W / 5 W / 7 W / 10 W Лумен : 100 LM / W светла Боја : Неутрален Бела / Кул Бело / Топло Бела Боја Температура : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K Големина на : φ20mm Функција Сосема нов и висок квалитет...

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 6W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД СИЈАЛИЦА 480-510LM КАПСУЛА СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 20pcs/многу

3388.80 -23 % DEN 2609.00

Г4 КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од 12 V / 24 V DimmableГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност КОЧАН led , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак , користење на нови 336 V tantalum кондензатори за заштита на сијалицата и на 24 V ,6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен, 500 LM Светлината Еквивалентно на 40 WHalogen ...

4pcs AC220V 5W 7W Висока моќност лер светилки сијалица, алуминиумски перка Dimmable E27 Led Светилки светлина

767.52 -6 % DEN 721.00

5 W E27 7 W Висока моќност AC220 V перка Dimmable Лер светилки СијалицаПромет на големо со Бесплатен превозот led затемнување крушка светилка LED сијалица,E27 / E14 5 W 7 W, Меур Топката Крушка,Гарантирана 2 годиниСијалица Тип : ГлобусТемпература На Бојата : Кул Бело(55007000 K)Топло Бела (27003500 K)Природата Бела(35005500 K)Моќност : 7 WНапон : 220 VLED Тип : LEDМатеријал : Алуминиумски+PCLED Чип Бренд : YDGРА >75LM : 600~650lmSze : 110 X65 mmDimmable : ДаПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

големо на НОВА топло бела 9watt DC3V кочан led користи за работа светлина велосипед светло светло 10pcs/многу батеријата врска DIY

DEN 408.00

ПочитуваниНие сме директна продажба на фабриката,Шенжен zhouzhong Некогаш Lilghting Co., ltd.Со 5 линии за производство, 250 Kpcs производство излез секојдневно да се исполнат големled пазарот...

CE,IP68,Нерѓосувачки челик, 9W RGB LED базен светлина,RGB LED фонтана светлина,DS-10-36 9X1W,12V DC,RGB промена на бојата,2-годишна гаранција

DEN 2016.00

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност 9 W RGB LED базен светлина Спецификација1...

50PCS/Многу Предводена од Пластични Школка Свеќа Светлина 2835SMD E27 E12 E14 B22 Заштеда на Енергија за Осветлување 3W AC220V Led светлото на рефлекторите За Дома Декор

2520.00 -8 % DEN 2318.00

50 PCS / Многу Предводена од Пластични Школка Свеќа Светлина 2835 SMD E27 E12 E14 B22 Заштеда на Енергија за Осветлување 3 W AC220 V Led светлото на рефлекторите За Дома Декор​​Нов & висок квалитетЗаштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген СветилкиСпецификации : Емитуваат Боја : Топло Белалуминозноста како природно осветлување и боја како Блескаво светилкаLED Боја : 28003000 К ±5% топло бела , 55006000 K±5% Ладно бела ( Слика само за референца.)360°оптички аголБаза Тип : E14 E27 B22 Б15 ( по ваш избор) приклучокИзвор на светлина : поведе со висока моќ и висока осветленост на познати брендови е усвоен и двете леснотија и бојашоу може да се гарантира.Текст : E14 E27 : 220 V 240 V B22 Б15 : 200245 VСпецификација : 3wПотрошувачка на енергија : Моќ работа на владата : 2835 SMDПодолг живот во споредба со традиционалните блескаво сијалица (за Да се обезбеди користење на живот на крушка, ние предлагаме дека не чувајте ја сијаличката продолжи да работи за повеќе од 16 часа)3 W Висока Моќност LED Сијалица предност : Употребата на обични LED светилка по 1000 часа, ќе има лошо светло феномен, Со висока моќ LED светлина е светлината пад феномен, посветла од обична LED светилка светлина, економски, трошоцитеефективнаПримена : ѕидот светилка, мензата светилка, Кристалните лустери, главно декоративни цели.

1w 3w широк спектар led расте светлина чип , најдобри bridgelux led расте чип 400nm-840nm 3.2-3.4 v за внатрешна растение расте фабрика Штекер

125.76 -21 % DEN 99.00

Карактеристики : Употреба високо ефикасни интегрирани ПРЕДВОДЕНА како извор на светлина, Широк зрак агол : 120 степен (поголеми осветлување област) ...

100pcs 4v 4w 5w L107x18mm светлина бела кочан led светилка 400lm-500lm 1000ma КОЧАН лента извор велосипед извор на светлина автомобил светлина

8160.00 -25 % DEN 6120.00

Спецификации : Моќност : 4 W / 5 W Целата големина : L107 MMx18 MM Чип : Epistar Јасноста на боите : бела светлина Напон : DC 4 V Боја : ладна бела струја : 1000ma Видите агол : 180 Сте животниот век : 50.000 часови 3 Години гаранција за квалитет од денот на превозот Главниот користи за : светилки drl, светилка извор на светлина, нивниот DIY светилка за осветлување, отворено осветлување lightsource како што се на батеријата.....

30-34V 900mA 30W Природна Бела/Топло Бела Светлина, Висока Моќност SMD КОЧАН LED Светилка Чип Сијалица

DEN 600.00

Спецификации : име на Производ : КОЧАН LED Површински извор на светлина Форми : Плоштадот Моќ : 20 W големина : 25мм*25мм Напред Напон : 3034 V Напред Струја : 600m A Работна Температура : 20 centigrade до 60 centigrade Жица е Материјал : Злато Жица Боја Температура : Бела / Топло Бела / Природна бела животниот Век : 50.000 ЧасовиЗАБЕЛЕШКИ : 1...

LED Оган Светлина 3 Начини E26 E27 B22 Bayone LED Пламен Ефект Симулирани Природата Сијалица Оркестарот Светилка AC 85-265V Жолта 1800K Светилки Светла

679.20 -40 % DEN 408.00

LED Оган Светлина 3 Начини E26 E27 B22 Bayone LED Пламен Ефект Симулирани Природата Сијалица Оркестарот Светилка AC 85265 V Жолта 1800 K Светилки СветлаLED Пламен Оган Светлина Карактеристики : Вештачки Жив Оган : Динамична Движат Пламен ,Симулираат Природата Оган Треперење Пламен,но flameless,Безбедно и Енергија Заштеда На Led Извор на Светлина,Замена на Традиционалните Гас Фенер,како што се Retrofit Масло Светилка, Ураганот Светилка Безбедно и Зелена Заштеда на Енергија : AC 85265 V,5 W,Пламенкако Боја 18002200 K,Висок Стандард за Квалитет ,Сертификати одлична дисипација на топлина и заштита на животната средина,за подобро пламен треперење перформанси, инсталирајте сијалица во замрзнатото абажур, фенер, сол ламба итн Широко Апликација : Црквата,замокот,манастир,Спална соба,Дневна Соба,Бар,Хотели,Ноќни Клубови,Отворено Градини,свадба декорации,Партија Ви Донесе Да се потсетиме на Старите Добри Времиња Кога светне Во Прекрасната Вечер,Креативен Оган Светилки дејствува Како Филм & ноќта на Вештерките Лажни Оган Реквизити Спецификации : Сијалица база : B22 / E27 / E26 Напон : AC85265 V Wattage : 5 W Боја : Жолта СМД LED Тип:2835 СМД LED КОЛИЧИНА : 99smd температура на Бојата : 1800 K Mode : Треперење на 3 начини Size : 44*173mm Пакет се Вклучени : 1x B22 / E27 / E26 LED Пламен Сијалица

10PCS ALLCOB производителот 43mm annular 5W КОЧАН LED Извор на Светлина 100LM/W за крушка светилка битие чипови Топло Бела КОЧАН LED moudl

DEN 950.40

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Поради ограничувањето на фотографирањето опрема,бојата на производи во фотографијата е за повикување само,ве молиме предмет на нашите вистински производи во случај на каква било разлика.Ние им даде приоритет на безбедно и концизен пакет...

Бесплатни ShipNew Пристигнување LED три-доказ Цевка светилки 60cm 18W LED Цевка Batten Осветлување AC85-265V Топло /Физичко/ Ладно Бела 50pcs/многу

DEN 20343.84

моќност : 18wдолжина : 600mmпрозрачна флукс : 1800lmLED type : SMD2835температура на бојата : топло бела (27003200k) Природни бела(40004500k) кул бело(60006500k)влезен напон : AC85265 VКорица : млечно или јасна бојагаранција : 3 годиниФактор На Моќ : 0.95LED количина : 100pcsЗрак агол : 120 степенCRI : >80Материјал : Алуминиумски+PC Покритие

10% попуст попуст ! 7w висока моќност led светилки par30 E27 retrofit led светлото на рефлекторите сијалица AC85-265v CE&ROHS прекрасен за затворен осветлување

DEN 3240.00

10% попуст попуст ! 7w висока моќност led светилки par30 E27 retrofit led светлото на рефлекторите сијалица AC85265v CE&ROHS прекрасен за затворен осветлување5pcs / многу големо&продажбаКарактеристики & БенефицииБоја : топло бела 27003200k ,бела 40004500k ,ладно бела 60006500kПотрошувачка на енергија : 7x1wсветилка тип : PAR30,E27 базаLumens : 700 LM , ефективно Осветлување : 100 LM / WВлезен напон : AC 85265 V ,5060 HzФактор на моќност>0.95Зрак агол : 120 СтепенУмрекастинг aluminums легураОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 7080%Долго l ifespan : >50, 000hrsIP код : IP20 ОценкаDemension големина : Dia92*H81mmБруто тежина : 350gLED Извор : 7pcs 1w висок квалитет Epistar чипови led диоди .имаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлинаБрзо се поврзете терминал блокови за лесна инсталација>70% lumne одржување @20,000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCLED Par центарот на вниманието осветлување за супермаркет!Апликации : место осветлувањеархитектонски осветлувањеакцент осветлувањемашина визијаопшти осветлувањевитриниво ентериерот се користат самоДлабочината на станови треба да бидат проверени за компатибилностAnswer : ___________________________ Note : 1.ве молиме љубезно кажете ни ја вашата омилена боја( топло бела / бела / ладно бела ) по вашиот ред,благодарам.2...

Висок квалитет DC3V E10 Led Предупредувачки Сигнал Укажува Светилка 3V Пилот светилка Инструмент Светлина pinballs Светилки бесплатен превозот 500pcs/многу

21888.00 -20 % DEN 17510.00

1.Тип на производ : E105 SMD2.Влезен Напон : DC3 V3.Моќ Дисипација : 0.9 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 90110 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : E107.Led боја : бела / жолто / црвени / сино / топло бела / Зелена одберете7.Димензија : Φ12x27mm8.Тежина : 2.3 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

Toika 30w LED Меур Топката Сијалица AC85-265V Голема топлина мијалник перки 180 степен led пченка сијалица градина светлина база e27 e40

DEN 11856.00

Голема топлина мијалник перки 180 степен 30w led пченка сијалица градина светлина база E27 E40Моделsyymdqp30w Моќ Оценка 30 W Напон AC90260 V Фрекфенција 50 / 60 HZ Зрак Агол од 180 степен Боја tempature 27007500 K Led чип Бренд Epistar Bridgelux Кри Esram Материјал алуминиум Производ Стил 30w led пченка сијалица Нето Тежина од 1,5 килограми Гаранција 3 години Сертификација BV CE, Ro Hs FCC Апликацијаулица,тротоарот,градина,патотПараметриПоддршка 30 W светилка е ладењеКомпатибилен со E26 / E27 и E39 / E40 базаDustproof дизајнСтруктурата на целата светилка : Heatsink+алуминиумска плоча+напојување+осветлување изворДостапни делови : алуминиумска плочаКлиентите DIY : напојување+осветлување изворПрименаШироко се користи во мода продавница,продавница,хотел,ресторан,изложба,counter уметничка галерија,музеј,канцеларија,градската инфраструктура осветлување,апарати за домаќинство и така натаму.

Висок квалитет 9w Epistar led спот сијалица e27 база par38 led светло 900LM бела AC85-265v CE&ROHS 5pcs/многу промоција бесплатен превозот

DEN 10104.00

Висок квалитет 9w Epistar led спот сијалица e27 база par38 led светло 900 LM бела AC85265v CE&ROHS 5pcs / многу промоција,DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот !Карактеристики & БенефицииБоја : топло бела 27003200k ,бела 40004500k ,ладно бела 60006500k(друга боја температура : 18002200k,1000012000k,15000k,1800020000k исто така е достапен)Потрошувачка на енергија : 9x1wсветилка тип : PAR38,E27 базаLumens : 900 LM , ефективно Осветлување : 100 LM / WВлезен напон : AC 85265 V,5060 HzФактор на моќност>0.95Зрак агол : 120 СтепенУмрекастинг aluminums легураОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 7080%Долг животен век : >50, 000hrsIP код : IP20 ОценкаDemension големина : Dia122*H127mmБруто тежина : 550gLED Извор : 9pcs 1w висок квалитет Epistar чипови led .имаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлинаБрзо се поврзете терминал блокови за лесна инсталација>70% lumne одржување @20,000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCНашите Par38 led сијалица осветлување за супермаркет : Апликации : место осветлувањеархитектонски осветлувањеакцент осветлувањемашина визијаопшти осветлувањевитриниво ентериерот се користат самоДлабочината на станови треба да бидат проверени за компатибилност.Answer : ___________________________ Note : 1.ве молиме љубезно кажете ни ја вашата омилена боја( топло бела / бела / ладно бела ) по вашиот ред,благодарам.2...

Висок квалитет 12V 3W T20 7440 Led Обратна Светла W21W Автомобил Опашка Светла,Auto 7440 Led Пак Сигнал Задните Сијалица бесплатен превозот 10pcs/многу

1392.00 -20 % DEN 1114.00

1 Тип на производ : 744016 SMD2 Влезен Напон : 12 VDC3 Моќ Дисипација : 2.88 W Max4.Led Type : 5050 3 чипови SMD5 Led Количина : 16 компјутери6...

Евтини Евтини 1 4 8Pcs Б15 led сијалица, 220 v 2835SMD 220V 3.5 W 5W 32LEDs Ултра Светла Пченка Крушка Светилка Кул Топла Светлина

144.96 -39 % DEN 88.00

TSLEEN Евтини 1 4 8 Pcs Б15 led сијалица, 220 v 2835 SMD 220 V 3.5 W 5 W 32 LEDs Ултра Светла Пченка Крушка Светилка Кул Топла СветлинаКарактеристики100% Сосема нов и висок квалитет.Високоефикасен енергија конзервација, ниска греење производство.Нископотрошувачката на енергија и зачувување на нашата планета повеќе енергија .Висока осветленост и екстрадолг животен век.Инстант почеток, цврста состојба, без блиц и шокдоказ.Лесно да се инсталира, едноставно да се замени, удобен за користење.Направете вашиот внатрешни работи украси и простор посветла со оваа LED сијалица производи.Многу погодна за домашни, продавници, канцеларии, студиа, пејсажи осветлување, архитектонски осветлување, забава осветлување, ресторани, хотели, амбиентална светлина, уметнички галерии, изложба осветлување, итн.СпецификацииМоќност : 3.5 W / 5 WПриклучок тип : Б15LED type : 2835 SMDLED броеви : 32 / 64Напон : AC напон 220 VСветла боја : Кул бело (60006500 K) / Топло бела(28003200 K)Животен Век : >20,000 ЧасаОсветлување на аголот : 360°Работа темп : 10~+50°Големина : ЗаВатиДијаметарВкупната висина3.5 W1.5 cm / 0.6"4.8 cm / 1.9"5 W1.5 cm / 0.6"6.3 cm / 2.5"ВниманиеБидете сигурни дека вашиот НАПОН и ТИПОВИ СОКЕТИ пред вашиот аукција!Пакет се вклучени1 / 4 / 8 x LED Пченка Светилки

Висок квалитет DC3V E10 Led Светилки,E10 Предупредувачки Сигнал,Пилот Светилки,Индикатор Светла,Инструмент Светилки бесплатен превозот 500pcs/многу

21888.00 -20 % DEN 17510.00

1.Тип на производ : HCLE105 SMD2.Влезен Напон : DC3 V3.Моќ Дисипација : 0.9 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 90110 LM5.LED количина : 5 LED6.LED спецификација : LED SMD 50507.LED Боја : Блу / бела / жолто / црвени / топло бела / зелена итн, сите бои се достапни8.Зрак Агол : 360 degre9.Светилки носителот : E1010.Димензија : Φ11x27mm11.Тежина : 2.3 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

КОЧАН центарот на Вниманието Par30 15W Par38 20W E27 50000h животниот век Топло бела/бела 85-265V CE 120degree Гаранција 2 години КОЧАН Led

23040.00 -10 % DEN 20736.00

1) Спецификација На Производот : Домување материјал : алуминиумНапон : 86 V260 V / ACМоќност : 15 W / 20 W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИБаза тип : E27Емитирачки агол : 120°Минимална сијалица животниот век : 50.000 часовиТемпература : 20 до 45°CCRI : 80 Ra, добра боја рендерирање индексГолемина : Ø95 x H105mm(15 W) / Ø125 x H125mm(20 W)Dimmable : ДА или НЕДекорација боја : ладна бела, природни бела, топло белаСертификати : CE, и Ro HSГаранција : 2 годиниE27 LED халоген заменаКарактеристики : Заштеда на енергија, ниска топлина и пониска потрошувачка на енергија.Долг животен век, висока прозрачна ефикасност.Големо намалување на емисијата на јаглерод, еколошки.Цврста состојба, shockproof.Издржливи aeronautic алуминиум.Центарот на вниманието, не VU и IR зрачење.Не содржи олово, жива и други загадување елементи.Со цел да се вклопи стандард E27 фитинзи.Погоден за сали, кафулиња, канцеларија или домашна употреба.2)Пакетот вклучува : 1 x E27 КОЧАН Светлина3) Производот Слики

Нова Супер-светли LED Светилки E27 Топката Завртка Светилки 3W 5W 7W 10W 12W Топло Бела /Кул Бело Светло Затворен Осветлување

DEN 441.60

Нова Суперсветли LED Светилки E27 Топката Завртка Светилки 3 W 5 W 7 W 10 W 12 W Топло Бела / Кул Бело Светло Затворен ОсветлувањеОпис : .100% сосема нов и висок квалитет .Производите Абажур материјал со користење на висока светлина стакло материјал .Производ извор на светлина со 2835 LED светла .Спецификација на производот : E27 завртка сијалица .Производ Wattage : 3 W12 W, светла боја : топло и ладно бела .Карактеристики : 360 степени Зрачење, стакло Абажур, долг животен век .Производите се применуваат за : парична казна соба декорација осветлување, лустери, ѕидни светилки, светилки и така натаму извор на светлина за осветлување на Пакет : 1x LED Светилка

Промет на големо со Бесплатен превозот led затемнување крушка светилка LED сијалица,E27/E14 5W 7W 9W, Меур Топката Крушка,Гарантирана 2 години

283.20 -6 % DEN 266.00

Сијалица Тип : ГлобусТемпература На Бојата : Кул Бело(55007000 K)Топло Бела (27003500 K)Природата Бела(35005500 K)Моќност : 7 WНапон : 220 VLED Тип : LEDМатеријал : Алуминиумски+PCLED Чип Бренд : YDGLM : 600~650lmSze : 110 X65 mmЕ Dimmable : ДаПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.