• Ново
10pcs 3W 5W 7W 10W КОЧАН LED Светилка Сијалица Неутрален Бела Кул Бело Топло Бела Led Светло за DIY/Сијалица Светлина 20MM

10pcs 3W 5W 7W 10W КОЧАН LED Светилка Сијалица Неутрален Бела Кул Бело Топло Бела Led Светло за DIY/Сијалица Светлина 20MM

Оценка на клиентот:
DEN 336.00

Износ
Залиха


Забелешка : "Бела" = "Неутрални Бела"
Спецификации за 3 W/5 W/7 W/10 W КОЧАН : животниот век : 50000 часа Влезен Напон : DC9-11 V(3 W) DC15-17 V(5 W) DC21-24 V(7 W) DC30-33 V(10 W) MAX Струја : 300m A(3 W/5 W/7 W/10 W) Материјал : КОЧАН LED Моќ : 3 W/5 W/7 W/10 W Лумен : 100 LM/W светла Боја : Неутрален Бела/Кул Бело/Топло Бела Боја Температура : 4000-4500 K/6000-6500 K/3000-3200 K Големина на : φ20mm Функција Сосема нов и висок квалитет. Флексибилни и издржливи. Уникатен дизајн, водоотпорен и постабилна. Долг животен век и ниска потрошувачка на енергија. Инсталиран едноставно, добар изглед и нови. Универзална одговара за било автомобили, спортски автомобили или камиони. Анти-судир, анти-прашина и поздравниот-доказ. LED светилки не се толку светла како стандард, блескаво светилки. Нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки, поефикасно. Тоа е супер заливот, има брз одговор и добра блескав ефект. Свеж стил на дизајн и врвни перформанси, ова ДОВЕДЕ Автомобил Светлина е одличен додаток за вашето возило! Пакетот вклучува : 10 PCSx3 W/5 W/7 W/10 W КОЧАН LED како што choosed. ПРЕВОЗОТ До АУ ,НИ Канада земји, велика БРИТАНИЈА воздух парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton. Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго. Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци. Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас. превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат. -Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови. -Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи. -Ве молам, потврдување и ажурирање на вашиот превозот адреса на e Bay во текот на исходот. -Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. -Купувачи се одговорни за овие обвиненија. Ве молиме потврдете со вашата локална царинска пред купување на Плаќање : не прифаќаме ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер, Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме! -Ве молиме прочитајте ги нашите политики и продажба на условите внимателно пред ставање ред. Ако имате било какви прашања добредојдени да ни e-mail . -Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не се согласувате со нашите аукција услови. -Нашиот систем ќе го остави корист позитивни повратни информации автоматски штом ги примените вашиот ценет позитивни повратни информации.

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3w, 5w, 7w, 10w
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Должина:
0.6m
База Тип:
Оптоварување
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Зрак Агол(°):
170°
Напон:
12V
Моќ Толеранција:
3%
Просечен Живот (часот):
50000hours>>50000hours
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Бренд Име:
HotRed
Обликот:
Долго-gon-парче

Производи во категоријата

Промет на големо со Бесплатен превозот led затемнување крушка светилка LED сијалица,E27/E14 5W 7W 9W, Меур Топката Крушка,Гарантирана 2 години

283.20 -6 % DEN 266.00

Сијалица Тип : ГлобусТемпература На Бојата : Кул Бело(55007000 K)Топло Бела (27003500 K)Природата Бела(35005500 K)Моќност : 7 WНапон : 220 VLED Тип : LEDМатеријал : Алуминиумски+PCLED Чип Бренд : YDGLM : 600~650lmSze : 110 X65 mmЕ Dimmable : ДаПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

Ултра Сјајна Dimmable 6W 9W 12W GU10 E27 MR16 E14 B22 E12 GU5.3 LED Светилки на Вниманието Висока Моќност Led Светилка DC 12V Место Светла

159.36 -40 % DEN 96.00

Ултра Сјајна Dimmable 6 W 9 W 12 W GU10 E27 MR16 E14 B22 E12 GU5.3 LED Светилки на Вниманието Висока Моќност Led Светилка DC 12 V Место СветлаСпецификација : База Тип : E14 / E27 / GU10 / MR16 / E12 / GU5.3 Напон : DC 12 V светла Боја : Кул Бело 60006500 K / Топло Бела 28003200 K / Неутрален Бела 40004500 K Сертификација : CE&ROHS CRI : >80 Гаранција : 3 Години

E27 12w par38 led светлото на рефлекторите сијалица 12x1w Epistar чипови бела лер заштеда на енергија светилка AC85-265v 1200lm 6pcs/многу DHL бесплатен превозот

DEN 11654.40

E27 12w par38 led светлото на рефлекторите сијалица 12x1w Epistar чипови бела лер заштеда на енергија светилка AC85265v 1200lm 6pcs / многу промоција,DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот!Карактеристики & БенефицииБоја : топло бела 27003200k ,бела 40004500k,ладно бела 60006500k(друга боја температура : 18002200k,1000012000k,15000k,1800020000k исто така е достапен)Потрошувачка на енергија : 12x1wсветилка тип : PAR38, E27 базаLumens : 1200 LM , ефективно Осветлување : 100 LM / WВлезен напон : AC 85265v,5060 HzФактор на моќност>0.95Зрак агол : 120 Степенaluminums легураОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 7080%Долго l ifespan : >50, 000hrsIP код : IP20 ОценкаDemension големина : Dia122*H127mmБруто тежина : 600gLED Извор : 12pcs 1w висок квалитет супер флукс Epistar Led диоди .имаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлинаБрзо се поврзете терминал блокови за лесна инсталација>70% lumne одржување @20,000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCC12w Par38 led светлото на рефлекторите осветлување за супермаркет : Апликации : место осветлувањеархитектонски осветлувањеакцент осветлувањемашина визијаопшти осветлувањевитриниво ентериерот се користат самоДлабочината на станови треба да бидат проверени за компатибилност.Answer : ___________________________ Note : 1.ве молиме љубезно кажете ни ја вашата омилена боја( топло бела / бела / ладно бела ) по вашиот ред,благодарам.2...

Висок квалитет DC3V E10 Led Предупредувачки Сигнал Укажува Светилка 3V Пилот светилка Инструмент Светлина pinballs Светилки бесплатен превозот 500pcs/многу

21888.00 -20 % DEN 17510.00

1.Тип на производ : E105 SMD2.Влезен Напон : DC3 V3.Моќ Дисипација : 0.9 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 90110 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : E107.Led боја : бела / жолто / црвени / сино / топло бела / Зелена одберете7.Димензија : Φ12x27mm8.Тежина : 2.3 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

Евтини Евтини 1 4 8Pcs Б15 led сијалица, 220 v 2835SMD 220V 3.5 W 5W 32LEDs Ултра Светла Пченка Крушка Светилка Кул Топла Светлина

144.96 -39 % DEN 88.00

TSLEEN Евтини 1 4 8 Pcs Б15 led сијалица, 220 v 2835 SMD 220 V 3.5 W 5 W 32 LEDs Ултра Светла Пченка Крушка Светилка Кул Топла СветлинаКарактеристики100% Сосема нов и висок квалитет.Високоефикасен енергија конзервација, ниска греење производство.Нископотрошувачката на енергија и зачувување на нашата планета повеќе енергија .Висока осветленост и екстрадолг животен век.Инстант почеток, цврста состојба, без блиц и шокдоказ.Лесно да се инсталира, едноставно да се замени, удобен за користење.Направете вашиот внатрешни работи украси и простор посветла со оваа LED сијалица производи.Многу погодна за домашни, продавници, канцеларии, студиа, пејсажи осветлување, архитектонски осветлување, забава осветлување, ресторани, хотели, амбиентална светлина, уметнички галерии, изложба осветлување, итн.СпецификацииМоќност : 3.5 W / 5 WПриклучок тип : Б15LED type : 2835 SMDLED броеви : 32 / 64Напон : AC напон 220 VСветла боја : Кул бело (60006500 K) / Топло бела(28003200 K)Животен Век : >20,000 ЧасаОсветлување на аголот : 360°Работа темп : 10~+50°Големина : ЗаВатиДијаметарВкупната висина3.5 W1.5 cm / 0.6"4.8 cm / 1.9"5 W1.5 cm / 0.6"6.3 cm / 2.5"ВниманиеБидете сигурни дека вашиот НАПОН и ТИПОВИ СОКЕТИ пред вашиот аукција!Пакет се вклучени1 / 4 / 8 x LED Пченка Светилки

Нови Dimmable G4 LED Светилки 3W 6W Мини LED G4 Сијалица DC/AC 12V Lampadas КОЧАН LED Сијалица го Замени Халоген Кристал Лустерот Светла

57.60 -20 % DEN 46.00

Trending Производи Денес се Занимава Наредби(2650) Денес се Занимава Наредби(369) Денес се Занимава Наредби(1235) Денес се Занимава Наредби(1531) Денес се Занимава Наредби(1560 Со) Денес се Занимава Наредби(1359) Денес се Занимава Наредби(335) Денес се Занимава Наредби(35) : Нови Dimmable G4 LED Светилки 3 W 6 W Мини LED G4 Сијалица DC / AC 12 V Lampadas КОЧАН LED Сијалица го Замени Халоген Кристал Лустерот СветлаСпецификација : Wattage : 3 W 6 WБаза Тип : G4LED Чип Модел : КОЧАНDimmable : ДаНапон : AC / DC12 V DC12 VДомување Материјал : СиликонТемпература На Бојата : Топло Бела : 28003200 KКул Бело : 60006500 KГаранција : 3 Години1...

Нови 2835 SMD Lampada LED Светилка E27 220V Пченка Светлината LED Светилки 3W 5W 7W 9W 12W 15W Свеќа на Вниманието Лустерот за Домашна Декорација

97.44 -5 % DEN 93.00

Моќност : 3 W,5 W, 7 W,9 W.12 W,15 WСветилка мушка : 2835Лумен : >90 LM / WТемпература на бојата : 6000 K / 3200 KНапон : AC220 VСветлината Агол : 360°Боја рендерирање индекс : 70%Работна температура : 25°C~45°CСветилки носителот : E273 W5 W7 W9 W12 W15 WПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Висок квалитет 12V 3W T20 7440 Led Обратна Светла W21W Автомобил Опашка Светла,Auto 7440 Led Пак Сигнал Задните Сијалица бесплатен превозот 10pcs/многу

1392.00 -20 % DEN 1114.00

1 Тип на производ : 744016 SMD2 Влезен Напон : 12 VDC3 Моќ Дисипација : 2.88 W Max4.Led Type : 5050 3 чипови SMD5 Led Количина : 16 компјутери6...

LED Извор на Светлина 5W/6W/10W КОЧАН LED Чип Дење Работи Светлина За DIY Автомобил Светла Затворен Отворено Осветлување Проект 2 парчиња 170mm CA

205.92 -10 % DEN 185.00

Функција : Сосема нов и висок квалитет 100% водоотпорни Долготраен работен живот до 50.000 часа Ниска потрошувачка на енергија, ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира, само plug & play Фиксна коса метод : силна двострано лепило се Подобри безбедноста на возењето...

Топла Продаде 2835 SMD Lampada LED Светилка Алуминиум Радијатор E27 220V Пченка Светлината LED Светилки 9W Свеќа на Вниманието Лустерот за Дома Деко

DEN 181.92

Топла Продаде 2835 SMD Lampada LED Светилка Алуминиум Радијатор E27 220 V Пченка Светлината LED Светилки 9 W Свеќа на Вниманието Лустерот за Дома ДекоНашата посветеност : Ако имате било какви проблеми со квалитетот во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Спирала Флексибилни LED Сијалица со Вжарено,T30 185mm Цевка Светилка,3W,Килибар Стакло,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Декоративни Светилки,Dimmable

DEN 1641.12

Опис На Производот : Модел : T30 Спирала Килибар LED ФиламентГолемина : 30 *185 MMМатеријал : Стакло Маска + Бакар LampholderLampholder : E26 E27 БазаТемпература на бојата : Ултра топло бела 2200 KНапон : AC 110 V 220 V 50 / 60 HzМоќност : 3 W(Dimmable)Живот Време : > 50.000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 степени РА : 80 PC : 0...

1w 3w широк спектар led расте светлина чип , најдобри bridgelux led расте чип 400nm-840nm 3.2-3.4 v за внатрешна растение расте фабрика Штекер

125.76 -21 % DEN 99.00

Карактеристики : Употреба високо ефикасни интегрирани ПРЕДВОДЕНА како извор на светлина, Широк зрак агол : 120 степен (поголеми осветлување област) ...

Висок квалитет 7w epistar par30 led светлото на рефлекторите крушка,e27 база,AC85-265v,700lm,CE& ROHS,10pcs/многу,DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот!

DEN 12384.00

Висок квалитет 7w epistar par30 led светлото на рефлекторите крушка, e27 база,AC85265v,700lm,CE& ROHS, 10pcs / многу фабрика цена на големо&мало,DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот!Карактеристики & БенефицииБоја : топло бела ,природни бела ,ладно белаПотрошувачка на енергија : 7x1wсветилка тип : PAR30,E27 базаLumens : 700 LM ,Осветлување ефективно : > 100 LM / WВлезен напон : AC 85265 V,5060 HzФактор на моќност>0.95Зрак агол : 120 Степенaluminums легураОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 7080%Долг животен век : >50, 000hrsIP код : IP20 ОценкаDemension големина : Кол 95*H100mmБруто тежина : 450gLED Извор : 7 компјутери 1w EPISTAR LED .имаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлинаБрзо се поврзете терминал блокови за лесна инсталација>70% lumne одржување @20,000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 2 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCНашите LED Par светлина осветлување за супермаркет!Апликации : место осветлувањеархитектонски осветлувањеакцент осветлувањемашина визијаопшти осветлувањевитриниво ентериерот се користат самоДлабочината на станови треба да бидат проверени за компатибилност.Answer : ___________________________ Note : ве молиме љубезно кажете ни ја вашата омилена боја ( топло / физичко / ладно бела ) по вашиот ред,благодарам.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~За нашата услугаПлаќање : Ние прифаќаме alipay тука .Ние, исто така, ја прифати T / T,запад унија, и други начини на плаќање.Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!Превозот : Ние брод во светот од експрес од DHL,UPSот,FEDEX (избор од најдобрите на оваа три начини) ....

E27 9w par38 led крушка светилка 2000k златна топло бела боја epistar чипови led светлото на рефлекторите AC85-265v животот>50,000 часот CE&ROHS 6pcs/многу

DEN 10944.00

E27 9w par38 led крушка светилка 2000k златна топло бела боја epistar чипови led светлото на рефлекторите AC85265v животот>50,000 часот CE&ROHS 6pcs / многу топла продажба,DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот!Карактеристики & БенефицииБоја : златна 18002200k (широко се користи за осветлување за накит контра )топло бела 27003200k бела 40004500k,ладно бела 60006500kПотрошувачка на енергија : 9x1wсветилка тип : PAR38,E27 базаLumens : 900 LM , ефективно Осветлување : 100 LM / WВлезен напон : AC 85265 V,5060 HzФактор на моќност>0.95Зрак ангел : 120 Degreealuminums легураОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 7080%Долго l ifespan : >20, 000hrsIP код : IP20 ОценкаDemension големина : Dia122*H127mmБруто тежина : 550gLED Извор : 9pcs 1w висок квалитет Epistar чипови LED .имаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлинаБрзо се поврзете терминал блокови за лесна инсталација>70% lumne одржување @20,000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCНашите Par38 led сијалица центарот на вниманието осветлување за супермаркет : Апликации : место осветлувањеархитектонски осветлувањеакцент осветлувањемашина визијаопшти осветлувањевитриниво ентериерот се користат самоДлабочината на станови треба да бидат проверени за компатибилност.Answer : ___________________________ Note : 1.ве молиме љубезно кажете ни ја вашата омилена боја( топло бела / бела / ладно бела ) по вашиот ред,благодарам.2...

НИ акции Доведоа чисти прочистување цевка светлина 4FT/55W 5FT/60W led рамен batten светлина PC:0.9 ѕид светилка

DEN 1344.00

1.Wattage&Вати&чип &количина 1200 MM 55 W 192leds 1500 MM 60 W 240leds 2.Чип : SMD2835 3.Влезен Напон : AC100277 V 4.Фактор На Моќ : 0.9 5.Светлината ефект (LM / W) : 110 LM / W 6.Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra 7.Животниот век : 50.000 h 8.Температура на бојата : Топло бела : 3000 K3500 K Природна бела : 4000 K4500 K Бела : 6000 K6500 K 9.IP Оценка : IP44 10.Гаранција 2 Години 11.Сертификација : CE / Ro HS / PSE

10pcs/многу 10W 20W 30W 50W предводена од поплави светлина сензор DC12V led отворено светилка светлина ПИР сензор за Движење Индукција Смисла LED сијалица светлина

7626.24 -0 % DEN 7626.00

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

IR Сензор за Движење LED Сијалица центарот на Вниманието Светилки 5W E27 7W 9W 5730 Кул бела/Бела AC 85-265V за Спалната соба Ходникот Кабинет MAR28_25

184.80 -22 % DEN 144.00

Опис : Материјал : Пластични, LED светла Боја : Бела / Топло Бела Боја Температура : 55007000 K Спецификации : Вати : 5 W / 7 W / 9 W Зрак Агол(°) : 180° Просечен Живот (часот) : 50000 База Тип : E27 Напон : 85265 V LED Чип Модел : 5730 Сертификација : CCC, CE, Ro HS Моќ Толеранција : 1% Прилика : дневна соба Led Сијалица Тип : Меур Топката Сијалица Облик : меур топката Одложување време : 25~35 S Производ : светилка со сензор за движење Големина на : (L*W) 5 W : 11cm*6cm / 4.33*2.36" 7 W : 12cm*7cm / 4.72"*2.76" 9 W : 13cm*8cm / 5.12"*3.15" Нема мало Пакет Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве молиме забележете дека светлината ќе биде само за во текот на ноќта или во темен простор, но остануваат надвор во текот на денот се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Висока Моќност 80W 32mil Чип Бела 6500K / Топло Бела 3500K Плоштадот База SMD LED Светло светилка Делови DC 32~34V 2400mA

DEN 422.40

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V, но сега печатени 2638 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 15 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.Превозот Вниманието : АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете email во 30 до 40 дена.Благодарам многу за разбирање!Висока Моќност 80 W 32mil Чип Бела 6500 K / Топло Бела 3500 K Плоштадот База SMD LED Светло светилка Делови DC 32~34 V 2400m A 80 W LED Чип Големина : 30mil Моќ : 70 W Боја : Топло Бела / Бела Боја Температура : Топло 3000~3500 K, Бела 6000~6500 K Влезниот Напон (VF) : 30~34 V DC Текст Струја (АКО) : 2400m A Светлосен Интензитет (Iv) : 7200~8000 LM Агол на Гледање : 140 Степен Живот : > 50.000 часа Работна температура : >20°

30-34V 900mA 30W Природна Бела/Топло Бела Светлина, Висока Моќност SMD КОЧАН LED Светилка Чип Сијалица

DEN 600.00

Спецификации : име на Производ : КОЧАН LED Површински извор на светлина Форми : Плоштадот Моќ : 20 W големина : 25мм*25мм Напред Напон : 3034 V Напред Струја : 600m A Работна Температура : 20 centigrade до 60 centigrade Жица е Материјал : Злато Жица Боја Температура : Бела / Топло Бела / Природна бела животниот Век : 50.000 ЧасовиЗАБЕЛЕШКИ : 1...

4pcs AC220V 5W 7W Висока моќност лер светилки сијалица, алуминиумски перка Dimmable E27 Led Светилки светлина

767.52 -6 % DEN 721.00

5 W E27 7 W Висока моќност AC220 V перка Dimmable Лер светилки СијалицаПромет на големо со Бесплатен превозот led затемнување крушка светилка LED сијалица,E27 / E14 5 W 7 W, Меур Топката Крушка,Гарантирана 2 годиниСијалица Тип : ГлобусТемпература На Бојата : Кул Бело(55007000 K)Топло Бела (27003500 K)Природата Бела(35005500 K)Моќност : 7 WНапон : 220 VLED Тип : LEDМатеријал : Алуминиумски+PCLED Чип Бренд : YDGРА >75LM : 600~650lmSze : 110 X65 mmDimmable : ДаПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.