• Ново
LED Место светло 2 Чипови Висок CRI>85 Dimmable 2700k-3200k/ 5000k-6000k КОЧАН AR111 GU10 G53 LED 15W светлина, AR111 LED рефлектор

LED Место светло 2 Чипови Висок CRI>85 Dimmable 2700k-3200k/ 5000k-6000k КОЧАН AR111 GU10 G53 LED 15W светлина, AR111 LED рефлектор

Оценка на клиентот:
DEN 16128.00
DEN 11935.00 -26 %

Износ
Залиха


LED AR111 QR111 G53 КОЧАН LED светлото на рефлекторите 15 W G53 AC85 V-265 V LED Сијалица со висок lumens висок квалитет на 5 години гаранција
Опис : ДОВЕДЕ Тип : G53/GU10 Моќ : 15 W(2 Чипови) Материјал : Алуминиум Напон : AC110 V/AC220 V-240 V/ DC12 V. LED Чип : КРИ LED Чип Лумен Флукс : 100 L m/W Боја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела Боја Температура : Топло бела : 2700 K-3200 K ; Ладно Бела : 5500 K-6000 K; Зрак Агол : 45 Степен Димензија : 111 мм(D)x66mm(H) Работна Температура : -40 степен ~ 60 степен животниот век : повеќе од 50,000 часот CE&Rohs одобрување 5 години гаранција
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
dc12v G53, ac110v G53, ac220v to 240v G53, ac110v GU10, ac220v to 240V GU10
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS
Број на LED Чип:
2 компјутери
Обликот:
Annular
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Кри
Бренд Име:
SNYKA
Зрак Агол(°):
45°
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
3%
Напон:
110-240V
LED Чип Модел:
3020
Должина:
111MM
База Тип:
GU10/G53

Производи во категоријата

КОЧАН LED SMD G4 LED СИЈАЛИЦА 6W 12VDC/12VAC/24VDC МОРСКИ RV БРОД СИЈАЛИЦА 480-510LM КАПСУЛА СИЛИКОН G4 IP ЗАШТИТА 20pcs/многу

3388.80 -23 % DEN 2609.00

Г4 КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од 12 V / 24 V DimmableГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност КОЧАН led , ПРЕДВОДЕНА bipin крушка ,кула тип,360degree зрак , користење на нови 336 V tantalum кондензатори за заштита на сијалицата и на 24 V ,6400k Ден Светлина Бела и 3200 Топло Бела со G4 Фитинг , biполаритетот способен, 500 LM Светлината Еквивалентно на 40 WHalogen ...

10PCS/МНОГУ 9W 2FT T8 ЛЕР Цевка Светлина G13 Флуоресцентна Светилка 600MM 9W Соларна LED Цевка CE&ROHS 0.6 M 12V 24V LED Сијалица Затворен Светла

7486.08 -30 % DEN 5240.00

T8 ЛЕР Цевка Светлина Флуоресцентна LED Светилка 600 MM 9 W Соларна LED Цевка CE&ROHS 2 FT 0.6 M 12 V 24 V LED Сијалица Затворен СветлаКлучни Спецификација : База ТипG13Должина600mm (2 нога)Потрошувачка На Енергија9 WПрозрачна Флукс700800lmВлезен Напон 1224 VИзвор На Светлина48pcs SMD 2835Температура На Бојатопло бела 28003200 K, природни бела : 38004200k, ладно бела : 60007000kКарактеристикиСупер Светло 600lm+Лесно да се инсталираТемпературата(40) ~ (+50)Боја Рендерирање Индекс80 RaЗрак Агол170 СтепенСветлината Го Разреши1% по 50000hФактор На Моќност Индекс0.95Главните МатеријалиАлуминиум Легура + Јасно / Млечниот PC ПокритиеLED Ефект>120 LM / WДимензија604*26mmПакет Големина25pcs / КартонЖивот50000 ЧасаГаранција3 ГодиниDimmableНикој

НИ акции Доведоа чисти прочистување цевка светлина 4FT/55W 5FT/60W led рамен batten светлина PC:0.9 ѕид светилка

DEN 1344.00

1.Wattage&Вати&чип &количина 1200 MM 55 W 192leds 1500 MM 60 W 240leds 2.Чип : SMD2835 3.Влезен Напон : AC100277 V 4.Фактор На Моќ : 0.9 5.Светлината ефект (LM / W) : 110 LM / W 6.Боја Рендерирање Индекс : 80 Ra 7.Животниот век : 50.000 h 8.Температура на бојата : Топло бела : 3000 K3500 K Природна бела : 4000 K4500 K Бела : 6000 K6500 K 9.IP Оценка : IP44 10.Гаранција 2 Години 11.Сертификација : CE / Ro HS / PSE

T8 ЛЕР Цевка Нога 2 ft 2ft Висока Лумен LED Цевки Светлина V Облик Интегрираат Двојно Страна Моќ Кулер Вратата Осветлување SMD2835

7530.24 -30 % DEN 5271.00

LED Цевка 2 FT 18 W V Облик 4 Feet 5 FT 6 FT 8 Feet T8 LED Интегрирани Цевка Кулер Вратата Двојно Страни SMD2835 LED Флуоресцентни Цевка СветлинаСпецификација : Име на модел : T8 Интегрирани LED ЦевкаДолжина : 2 FTНапон : AC85265 VLED Извор : 2835 SMD 96 PCSМоќност : 18 WДомување материјал : АлуминиумДиск : Вграденво возењеPC покритие : Бриши / МлечниотВек : 50.000 часовиТемпература на бојата : Топло Бела (2700 K3300 K),Бела(4000 K4500 K),Ладно Бела (6000 K6500 K)Предности : 1.Заштеда на енергија : До 50% помалку потрошувачка на енергија отколку традиционалните флуоресцентни цевки.2.Удобен замена : Замени флуоресцентна цевка,Лесен за употреба и заштита.3.Долг живот : До 50000 часа живот.4.Око за заштита : Без треперење,Безопасни за очи.Примена : Хотели,Училишта,Болници,Фабрики и канцеларииКонференција / состанок простории,Станбени / институција зградиАвтобус, шатл, railcar патнички ентериери,Места каде што треба заштеда на енергија и високо боја рендерирање индекс осветлување

30-34V 900mA 30W Природна Бела/Топло Бела Светлина, Висока Моќност SMD КОЧАН LED Светилка Чип Сијалица

DEN 600.00

Спецификации : име на Производ : КОЧАН LED Површински извор на светлина Форми : Плоштадот Моќ : 20 W големина : 25мм*25мм Напред Напон : 3034 V Напред Струја : 600m A Работна Температура : 20 centigrade до 60 centigrade Жица е Материјал : Злато Жица Боја Температура : Бела / Топло Бела / Природна бела животниот Век : 50.000 ЧасовиЗАБЕЛЕШКИ : 1...

10PCS ALLCOB производителот 43mm annular 5W КОЧАН LED Извор на Светлина 100LM/W за крушка светилка битие чипови Топло Бела КОЧАН LED moudl

DEN 950.40

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Поради ограничувањето на фотографирањето опрема,бојата на производи во фотографијата е за повикување само,ве молиме предмет на нашите вистински производи во случај на каква било разлика.Ние им даде приоритет на безбедно и концизен пакет...

LED Оган Светлина 3 Начини E26 E27 B22 Bayone LED Пламен Ефект Симулирани Природата Сијалица Оркестарот Светилка AC 85-265V Жолта 1800K Светилки Светла

679.20 -40 % DEN 408.00

LED Оган Светлина 3 Начини E26 E27 B22 Bayone LED Пламен Ефект Симулирани Природата Сијалица Оркестарот Светилка AC 85265 V Жолта 1800 K Светилки СветлаLED Пламен Оган Светлина Карактеристики : Вештачки Жив Оган : Динамична Движат Пламен ,Симулираат Природата Оган Треперење Пламен,но flameless,Безбедно и Енергија Заштеда На Led Извор на Светлина,Замена на Традиционалните Гас Фенер,како што се Retrofit Масло Светилка, Ураганот Светилка Безбедно и Зелена Заштеда на Енергија : AC 85265 V,5 W,Пламенкако Боја 18002200 K,Висок Стандард за Квалитет ,Сертификати одлична дисипација на топлина и заштита на животната средина,за подобро пламен треперење перформанси, инсталирајте сијалица во замрзнатото абажур, фенер, сол ламба итн Широко Апликација : Црквата,замокот,манастир,Спална соба,Дневна Соба,Бар,Хотели,Ноќни Клубови,Отворено Градини,свадба декорации,Партија Ви Донесе Да се потсетиме на Старите Добри Времиња Кога светне Во Прекрасната Вечер,Креативен Оган Светилки дејствува Како Филм & ноќта на Вештерките Лажни Оган Реквизити Спецификации : Сијалица база : B22 / E27 / E26 Напон : AC85265 V Wattage : 5 W Боја : Жолта СМД LED Тип:2835 СМД LED КОЛИЧИНА : 99smd температура на Бојата : 1800 K Mode : Треперење на 3 начини Size : 44*173mm Пакет се Вклучени : 1x B22 / E27 / E26 LED Пламен Сијалица

IR Сензор за Движење LED Сијалица центарот на Вниманието Светилки 5W E27 7W 9W 5730 Кул бела/Бела AC 85-265V за Спалната соба Ходникот Кабинет MAR28_25

184.80 -22 % DEN 144.00

Опис : Материјал : Пластични, LED светла Боја : Бела / Топло Бела Боја Температура : 55007000 K Спецификации : Вати : 5 W / 7 W / 9 W Зрак Агол(°) : 180° Просечен Живот (часот) : 50000 База Тип : E27 Напон : 85265 V LED Чип Модел : 5730 Сертификација : CCC, CE, Ro HS Моќ Толеранција : 1% Прилика : дневна соба Led Сијалица Тип : Меур Топката Сијалица Облик : меур топката Одложување време : 25~35 S Производ : светилка со сензор за движење Големина на : (L*W) 5 W : 11cm*6cm / 4.33*2.36" 7 W : 12cm*7cm / 4.72"*2.76" 9 W : 13cm*8cm / 5.12"*3.15" Нема мало Пакет Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве молиме забележете дека светлината ќе биде само за во текот на ноќта или во темен простор, но остануваат надвор во текот на денот се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Висок квалитет 7w epistar par30 led светлото на рефлекторите крушка,e27 база,AC85-265v,700lm,CE& ROHS,10pcs/многу,DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот!

DEN 12384.00

Висок квалитет 7w epistar par30 led светлото на рефлекторите крушка, e27 база,AC85265v,700lm,CE& ROHS, 10pcs / многу фабрика цена на големо&мало,DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот!Карактеристики & БенефицииБоја : топло бела ,природни бела ,ладно белаПотрошувачка на енергија : 7x1wсветилка тип : PAR30,E27 базаLumens : 700 LM ,Осветлување ефективно : > 100 LM / WВлезен напон : AC 85265 V,5060 HzФактор на моќност>0.95Зрак агол : 120 Степенaluminums легураОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 7080%Долг животен век : >50, 000hrsIP код : IP20 ОценкаDemension големина : Кол 95*H100mmБруто тежина : 450gLED Извор : 7 компјутери 1w EPISTAR LED .имаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлинаБрзо се поврзете терминал блокови за лесна инсталација>70% lumne одржување @20,000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 2 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCНашите LED Par светлина осветлување за супермаркет!Апликации : место осветлувањеархитектонски осветлувањеакцент осветлувањемашина визијаопшти осветлувањевитриниво ентериерот се користат самоДлабочината на станови треба да бидат проверени за компатибилност.Answer : ___________________________ Note : ве молиме љубезно кажете ни ја вашата омилена боја ( топло / физичко / ладно бела ) по вашиот ред,благодарам.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~За нашата услугаПлаќање : Ние прифаќаме alipay тука .Ние, исто така, ја прифати T / T,запад унија, и други начини на плаќање.Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!Превозот : Ние брод во светот од експрес од DHL,UPSот,FEDEX (избор од најдобрите на оваа три начини) ....

5w epistar висока моќност led светилки par30,e27 led светлото на рефлекторите,AC85-265v,500lm во бела боја,CE&ROHS,6pcs/многу топла продажба,бесплатен превозот

DEN 6144.00

5w epistar висока моќност led светилки par30, e27 led светлото на рефлекторите,AC85265v,500lm во бела боја,CE&ROHS, 6pcs / многу топла продажба,FEDEX / DHL / EMS бесплатен превозот!Карактеристики & БенефицииБоја : топло бела 27003200k, бела 40004500k ,ладно бела 60006500kПотрошувачка на енергија : 5x1wсветилка тип : PAR30,E27 базаLumens : 500 LM , ефективно Осветлување : 100 LM / WВлезен напон : AC 85265 V,5060 HzФактор на моќност>0.95Зрак агол : 120 Степенaluminums легураОперативен амбиентална температура : 20 o C до +40 o CЗаштеда на енергија : 7080%Долго l ifespan : >50, 000hrsIP код : IP20 ОценкаDemension големина : Кол 92*H81mmБруто тежина : 250gLED Извор : 5pcs висок квалитет 1w EPISTAR LED .имаат многу добра боја стабилност на висока температура enviroments.Ниска топлина,без УВ, Без IR зрачење светлинаБрзо се поврзете терминал блокови за лесна инсталација>70% lumne одржување @20,000 часа на макс температурата на работа,подобро на пониски оперативни temps.Стандардна гаранција : 3 годиниБезбедност стандард : Ro HS, CE,CCCАпликации : место осветлувањеархитектонски осветлувањеакцент осветлувањемашина визијаопшти осветлувањевитриниво ентериерот се користат самоДлабочината на станови треба да бидат проверени за компатибилност.Answer : ___________________________ Note : 1.ве молиме љубезно кажете ни ја вашата омилена боја( топло бела / бела / ладно бела ) по вашиот ред,благодарам.2...

Висок квалитет E27 led droplight,Hogh моќ E27 3w led светилки E27 лустерот E27 Затворен декоративни светлина бесплатен превозот 10pcs/многу

1934.40 -20 % DEN 1548.00

1 Тип на производ : E273 LED2 Влезен Напон : AC100240 V3 Моќ Дисипација : 3 W Max4, Led Количина : 3 еез5.Led Type : Висока Моќност 1 W Led.100110lm6...

Бесплатен Превозот RGB 16 Бои Промена на Батерија Доведе Под Маса Светилка За Свадба Настан

DEN 19104.00

Добредојдовте На Vcan Фабриката Во Led Светло Предмети За 8 Години Конкурентна Цена, Добар Квалитет, Уживаат Во Шопинг Време!Нашата Карактеристики100% водоотпорни, УВдоказ за свадба, настан,коцка, топка, маса, стол, итн.Се користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.Полнење 6 часа, работната 812 часа.Големина : 85mm, 102mm, 120mm,117mm, 175mm,200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем СијалицаЗа Превозот1...

5w 7w 9w 12w 15w 18w 20w 30w LED вградна светилка AC 110V 220V Бања Dimmable LED Таванот Место Светло бесплатен превозот

20736.00 -13 % DEN 18040.00

LED Downlights 5 W 7 W 9 W 15 W 20 W 30 W Вдлабнати Таванот вградна светилка 130140lm / w Кујна Декорација Дома Канцеларија Соба Ѕид Надолу СветлаОпис : LED чип : SMD LED 5730Влезен Напон : AC85 V265 VТоплина Мијалник Материјал : АлуминиумПотрошувачка на енергија : 30 W SMDЛумен : 100lm / WСе Емитуваат Боја : Топло Бела / Ладно БелаБоја Температура : 2700 K3200 K / 5500k6000kТемпературата на телото : LED работа температура : Живот : 50,000 hСертификација : CE & Ro HSДимензија : 230mm(D)*70mm(H)3 0 WДупка со дијаметар : 205mm220 mmЛесен за користење, и да ја инсталирате и ЕколошкиБелешки : светилка содржи вози напојување, појавата на led драјвер може да има мала разлика Погодни места : сите видови на животот, облека, хотел, дома, во кафуле, трговски центри, музеи и други места на комерцијални осветлување, е идеален извор на светлина за да ги замени традиционалните метал halide светилка.Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Бесплатни ShipNew Пристигнување LED три-доказ Цевка светилки 60cm 18W LED Цевка Batten Осветлување AC85-265V Топло /Физичко/ Ладно Бела 50pcs/многу

DEN 20343.84

моќност : 18wдолжина : 600mmпрозрачна флукс : 1800lmLED type : SMD2835температура на бојата : топло бела (27003200k) Природни бела(40004500k) кул бело(60006500k)влезен напон : AC85265 VКорица : млечно или јасна бојагаранција : 3 годиниФактор На Моќ : 0.95LED количина : 100pcsЗрак агол : 120 степенCRI : >80Материјал : Алуминиумски+PC Покритие

5pcs Најпопуларните Led Buletooth Smart Светилка глобална напојување за AC100-240V RGB Сијалица Светлина BL-05 Bluetooth Боја се Менува LED Сијалица со Говорникот

DEN 4800.00

Најпопуларните Led Buletooth Smart Светилка глобална напојување за AC100240 V RGB Сијалица Светлина BL05 Bluetooth Боја се Менува LED Сијалица со Говорник BL05 Bluetooth Боја се Менува LED Сијалица со ГоворникотОвој производ е единствен и ексклузивен 2 во 1 дизајн smart LED сијалица со bluetooth и звучник...

LED G9 Крушка Светилка Светла AC220V 3W /4W /5W G9 Пченка Сијалица Топло Бела/ Бела За Лустерот Осветлување 4Pcs/Многу

321.60 -30 % DEN 225.00

LED G9 Крушка Светилка Светла AC220 V 3 W / 4 W / 5 W G9 Топло бела / Бела Дома Осветлување За ЛустеротСпецификации : База Тип : G9Напон : 220 VМоќност : 3 W / 4 W / 5 WLED Чип Модел : 2835 / КОЧАН ЧипЗрак агол : 360 степени Боја Температура : Топло Бела : 27003200 K, Бела : 60006500 K Пакет Вклучуваат : 4 Pcs G9 Крушка Светилка

Нови Dimmable G4 LED Светилки 3W 6W Мини LED G4 Сијалица DC/AC 12V Lampadas КОЧАН LED Сијалица го Замени Халоген Кристал Лустерот Светла

57.60 -20 % DEN 46.00

Trending Производи Денес се Занимава Наредби(2650) Денес се Занимава Наредби(369) Денес се Занимава Наредби(1235) Денес се Занимава Наредби(1531) Денес се Занимава Наредби(1560 Со) Денес се Занимава Наредби(1359) Денес се Занимава Наредби(335) Денес се Занимава Наредби(35) : Нови Dimmable G4 LED Светилки 3 W 6 W Мини LED G4 Сијалица DC / AC 12 V Lampadas КОЧАН LED Сијалица го Замени Халоген Кристал Лустерот СветлаСпецификација : Wattage : 3 W 6 WБаза Тип : G4LED Чип Модел : КОЧАНDimmable : ДаНапон : AC / DC12 V DC12 VДомување Материјал : СиликонТемпература На Бојата : Топло Бела : 28003200 KКул Бело : 60006500 KГаранција : 3 Години1...

Висока Моќност 80W 32mil Чип Бела 6500K / Топло Бела 3500K Плоштадот База SMD LED Светло светилка Делови DC 32~34V 2400mA

DEN 422.40

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V, но сега печатени 2638 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 15 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.Превозот Вниманието : АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете email во 30 до 40 дена.Благодарам многу за разбирање!Висока Моќност 80 W 32mil Чип Бела 6500 K / Топло Бела 3500 K Плоштадот База SMD LED Светло светилка Делови DC 32~34 V 2400m A 80 W LED Чип Големина : 30mil Моќ : 70 W Боја : Топло Бела / Бела Боја Температура : Топло 3000~3500 K, Бела 6000~6500 K Влезниот Напон (VF) : 30~34 V DC Текст Струја (АКО) : 2400m A Светлосен Интензитет (Iv) : 7200~8000 LM Агол на Гледање : 140 Степен Живот : > 50.000 часа Работна температура : >20°

4pcs AC220V 5W 7W Висока моќност лер светилки сијалица, алуминиумски перка Dimmable E27 Led Светилки светлина

767.52 -6 % DEN 721.00

5 W E27 7 W Висока моќност AC220 V перка Dimmable Лер светилки СијалицаПромет на големо со Бесплатен превозот led затемнување крушка светилка LED сијалица,E27 / E14 5 W 7 W, Меур Топката Крушка,Гарантирана 2 годиниСијалица Тип : ГлобусТемпература На Бојата : Кул Бело(55007000 K)Топло Бела (27003500 K)Природата Бела(35005500 K)Моќност : 7 WНапон : 220 VLED Тип : LEDМатеријал : Алуминиумски+PCLED Чип Бренд : YDGРА >75LM : 600~650lmSze : 110 X65 mmDimmable : ДаПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

1w 3w широк спектар led расте светлина чип , најдобри bridgelux led расте чип 400nm-840nm 3.2-3.4 v за внатрешна растение расте фабрика Штекер

125.76 -21 % DEN 99.00

Карактеристики : Употреба високо ефикасни интегрирани ПРЕДВОДЕНА како извор на светлина, Широк зрак агол : 120 степен (поголеми осветлување област) ...

Спирала Флексибилни LED Сијалица со Вжарено,T30 185mm Цевка Светилка,3W,Килибар Стакло,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Декоративни Светилки,Dimmable

DEN 1641.12

Опис На Производот : Модел : T30 Спирала Килибар LED ФиламентГолемина : 30 *185 MMМатеријал : Стакло Маска + Бакар LampholderLampholder : E26 E27 БазаТемпература на бојата : Ултра топло бела 2200 KНапон : AC 110 V 220 V 50 / 60 HzМоќност : 3 W(Dimmable)Живот Време : > 50.000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 степени РА : 80 PC : 0...

Халоген Светилка Сијалица G9 230V 40W Матирано Јасно Заштеда на Енергија Халоген Осветлување Топло Бела Светлина, LED светлото на рефлекторите Сијалица 3000K

34.56 -19 % DEN 28.00

Тоа е замена на халоген светилки за да може да се користи вклучувајќи таванот светла, табела / биро / подни светилки, кабинет осветлување,плакарот светла, отворено светла за дом, канцеларија, ресторани и продавници e.т.в...

Toika 30w LED Меур Топката Сијалица AC85-265V Голема топлина мијалник перки 180 степен led пченка сијалица градина светлина база e27 e40

DEN 11856.00

Голема топлина мијалник перки 180 степен 30w led пченка сијалица градина светлина база E27 E40Моделsyymdqp30w Моќ Оценка 30 W Напон AC90260 V Фрекфенција 50 / 60 HZ Зрак Агол од 180 степен Боја tempature 27007500 K Led чип Бренд Epistar Bridgelux Кри Esram Материјал алуминиум Производ Стил 30w led пченка сијалица Нето Тежина од 1,5 килограми Гаранција 3 години Сертификација BV CE, Ro Hs FCC Апликацијаулица,тротоарот,градина,патотПараметриПоддршка 30 W светилка е ладењеКомпатибилен со E26 / E27 и E39 / E40 базаDustproof дизајнСтруктурата на целата светилка : Heatsink+алуминиумска плоча+напојување+осветлување изворДостапни делови : алуминиумска плочаКлиентите DIY : напојување+осветлување изворПрименаШироко се користи во мода продавница,продавница,хотел,ресторан,изложба,counter уметничка галерија,музеј,канцеларија,градската инфраструктура осветлување,апарати за домаќинство и така натаму.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.