• Ново
SPLEVISI 16.4 ft 5M 50 led батерија за led string светлина 3AA Батерија Управувана Бакар String Самовила Светлина За Партијата Божиќ Свадба

SPLEVISI 16.4 ft 5M 50 led батерија за led string светлина 3AA Батерија Управувана Бакар String Самовила Светлина За Партијата Божиќ Свадба

Оценка на клиентот:
DEN 168.00
DEN 126.00 -25 %

Износ
Залиха


Вие исто така може сакаат да ги следат објект
SPLEVISI 16.4 ft 5 M 50 led батерија за led string светлина 3 AA Батерија Управувана Бакар String Самовила Светлина За Партијата Божиќ Свадба
Карактеристики :
Висока осветленост, ниско потрошувачка на енергија
Надворешна и внатрешна декорација светлина
Светло до вашиот одмор партија со светкави string светла
Одлично за божиќ, свадба, партија или друга прослава прилики
Ова ДОВЕДЕ string светлина е водоотпорен ,сепак battteries кутија не .
Погоден за такви прилики, како свадба, хотел, деловна зграда, фестивал украс, дома декорација, продавница прозорец, клуб, концерт, пеење сала, модна ревија, танцување сала, Градинарски и на сцената и така натаму
Опис :
Напојува со 3 x AA батерии(не се вклучени)
Материјал : бакар жица & ПВЦ
Должина : 5 M(16.4 FT)
Растојанието Помеѓу 2 Led диоди : 10 CM (4 Инчи)
Led количина : 50 LEDS
3 mode : ON(стабилна на); Блиц; OFF
Е водоотпорен : Да, Т тој батеријата кутија shoulded биде заштитено добро, доколку се користи во дождливите денови
Напон : 4.5 V
Пакетот Вклучува :
1 X 5m 50 led Батеријата string светла(батерија, не се вклучени)
За Боја
Becuase на разликата помеѓу различни монитори и снимање инструменти, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. но сликата е вистински снимање . Ние гарантираме стил е иста како и на descrition. Ви благодариме!
Испорака
Нарачки процес во рок од 3 Работни дена навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект Со брза испорака.
Време на испорака : (Ние нема да бидеме одговорни со неочекувани одложување како обичај е процес,
временски услови и сл.) :
EMS : 5-10 работни дена;
ПРОЗОРЦИ/DHL : 3-6 работни дена.;
Воздухот Mail : Како и обично, околу 10-45 работни дена
За сопствени. Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се елиминира или намали
на вашиот обичај е данок, и лесно обичај постапка. Увозни давачки, даноци и давачки кои се
се случи во купувачот е земја не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие
пријави се на купувачот одговорност.
Гаранција & Политика
Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот)
Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени во Рок од 7 Дена по приемот на објектот, ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.Ако во текот на 7 дена ,ние offfer замена но, производот треба да се врати за нас ! Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ги плати трошоците за reshipping .

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Бела
Употреба:
празник
Е Светилки Вклучени:
Yes
Приклучок Тип:
Никој
Број На Модел На:
DY-CSL-0005
Приклучете Го Опашка:
No
Гаранција:
1
Карактеристики:
Преносни & напојува Батерија
Глава Број:
20-50 глава
Бренд Име:
SPLEVISI
сертификација:
RoHS,CE
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Должина:
500cm
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
1-5m
Е dimmable:
No
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
AA
Тело Материјал:
Бакарна жица
База Тип:
Никој
Напон:
4.5V
боја:
Бакар
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Производи во категоријата

Свет String Светлина,Батерија Управувана LED Ѕвездена Светлина Самовила Светлина за Градина,Свадба,Божиќ Партија,2M 20 Led диоди

DEN 335.52

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Глобуси се повеќе неfriable од стакло глобуси, бидејќи направени од проѕирна пластика.LED сијалица insures осветлувањето е светла доволно, додека проектирање на сијалицата од прегреат ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Тоа може да се користи за наводнување на партијата и на Божиќ и Нова Година за декорација и така натаму, предизвика вашиот одмор атмосфера DIMENSISONS : 2 M свет string светлина се состои од 20 проѕирен глобуси, дијаметар на секој свет е 0.9 инчен и распоредени на секои 4 инчен

7.5 m 50Led Завеса Icicle String Светла за Нова Година Свадба Партија Гарланд Led Светло за Надворешна Божиќ Декорација

DEN 421.44

7.5 m 50 Led Завеса Icicle String Светла за Нова Година Свадба Партија Гарланд Led Светло за Надворешна Божиќ ДекорацијаОбјектот Спецификации : Точка Име : 7.5 M 50 Led диоди LED БатеријатаУправувана стрингови светлинаВкупна должина : 7.5 MКоличината на led светилки : 50Влезен Напон : 4.5 V ( 3*АА батерии)(Со исклучок, Батеријата е забрането да носат од Кина Пост)Тип на прекинувач : Три тип (On / Трепка / Исклучување)Жица Боја : транспарентнаПакет : хартија кутијаПроизвод Структура : led светилки, жици, приврзоци и батеријата кутија.Осветлување Mode : On / ТрепкаЗабелешки : АА батерија е исклучена, бидејќи Батеријата е забрането да носат од Кина ПостАко имате било какви прашања за плаќање, испорака или други, ве молам дозволете ми да знам.Известувања : 1...

20 Led диоди 2M String ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила Светла Божиќ Светла Затворен за Фестивал Свадба Партија Дома Декорација Светилка

152.64 -49 % DEN 78.00

20 Led диоди 2 M String ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила Светла Божиќ Светла Затворен за Фестивал Свадба Партија Дома Декорација СветилкаКарактеристики : *Висока осветленост, ниско ниво на потрошувачката на енергија *Отворен и затворен декорација светлина *Направени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употреба *Многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината енергија *Енергијазаштеда на енергија и еколошки...

Magicnight 33FT 100 LED USB Напојува Управувана Led String Ѕвездена Светлина Бакарна Жица Пурпурна Кампување Светла и ТВ Осветлување

493.92 -20 % DEN 395.00

Големина : 33 FT Долго 100 LEDs | Боја Име : ВиолетоваСега можете да го користите string светла било каде ви се допаѓа и не треба да се грижите на штекер прашање...

5m 20 LED Божиќ Светла Отворено String Самовила Светла Sepak Takraw Ратан Розова Топки Бела Свадба Партија Декорација Осветлување

594.24 -25 % DEN 446.00

Спецификации : Состојба : НОВИОТ Тип : LED светла топки LED Кол : 20pcs Топката Количина : 20pcs Топка Големина : 5cm Светлина Должина : 5m(Вклучувајќи го и 0.5 m доведе линија) Жица Боја : Јасно бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа светла Боја : Топло бела( топки се Црвени / Розова / Роуз Црвени / Бели ) Светлосен Режим : Комбинација,Во бранови,Секвенцијален,Slo Glo,си поигруваше / Flash,Бавно Исчезнат,Трепкане / Flash,Мирно на Напојува Поддршка : 110 / 220 V Пакет Тежина : 0.3 KGКарактеристики : светлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба...

Празник на Отворено 100 LED 10M LED String Светлината LED Божиќ Свадба Декорација Бела RGB 220V 110V ЕУ НИ Приклучок

227.04 -36 % DEN 145.00

Предност : 1.Plug and Play, лесно да се инсталира.2.Ниска потрошувачка, убава светла боја.3.Може да промените неколку различни флеш режим притиснете на прекинувачот.4.Со DC заеднички, можат да водат неколку string светла заедно.5.Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.6.Совршена декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, забава, итн.7.Неутрален Кутија за Пакување за led string светлаСпецификација : Светла боја : Multicolor или Бела R...

220V Многоцветни 96 LED диоди 1.5 М*1.5 cm LED Нето String Божиќ Cristmas Декорација Светла Бесплатен Превозот

469.44 -21 % DEN 371.00

Сите нето светилки може да се здружија заедно и споделување на еден приклучок 96 Led Димензии : 1.5 М * 1.5 М Напон : 220 V Шема : Нето Карактеристики : Трајни / Флексибилен / Отпор на екстремни температура Овој висок квалитет Божиќ LED Нетое совршен за декорација...

LED Батеријата String Светла 2M 20pcs Бела рачно изработени Ратан Топки String Светла Самовила Партија Свадба Патио Божиќ Оркестарот

575.04 -49 % DEN 293.00

LED Батеријата String Светла 2 M 20pcs Бела рачно изработени Ратан Топки String Светла Самовила Партија Свадба Патио Божиќ ОркестаротКарактеристики : 1...

4m 20 Црвено/Бело Ратан Топката Led string светлина Божиќ 220V 110V градина празник pendant Гарланд Свадба декорација самовила светлата страна

DEN 348.00

4m 20 Црвено / Бело Ратан Топката Led string светлина Божиќ 220 V 110 V градина празник pendant Гарланд Свадба декорација самовила светлата странаPS : Ратан топки се Бела и Црвена, а емитуваат боја на led светилки се Топло Бела.Опис На Производот : Широко се користи во Случаи : бар, хотел, сала, градина, плоштад, улица, гаража, автомобил, мотоцикл, производ знаци и на фестивалот, осветлување..Лесно да се инсталира на повеќето површини : Стакло, Дрво, Метал и ПластикаВисок квалитет и долг животен век за внатрешна и надворешна употребаНиска потрошувачка на енергија со светли боиНизок напон, енергетски ефикасен, речиси без одржувањеPlug and play, едноставни за ракувањеСовршен за Божиќ прозорецот екранот, забава, роденден, свадба и многу други празници и фестивал осветлувањеСпецификација На Производот : Точка Име : 4 M 20 Led диоди LED string светлинаВкупна Должина : 4mКоличината на led светилки : 20Влезен Напон : AC 110 / 220 V, 50 / 60 HzЖица Боја : транспарентнаПакет : хартија кутијаПроизвод Структура : led светилки, жици, привезоци, контролер и приклучокот.Осветлување на Владата : само на / трепка , не 8 ФункцииЗабелешки : ЕУ, АУ, велика БРИТАНИЈА или САД приклучок е за вашиот избор.Ако имате било какви прашања за плаќање, испорака или други, ве молам дозволете ми да знам.Известувања : 1...

Батерија Управувана 5M 50leds LED Ѕвездена Светлина Ourdoor LED String DC 4.5 V Самовила Светла Божиќ Свадба Дома Декорација Светла

238.08 -25 % DEN 179.00

Спецификации : Број на Led диоди : 50 PCS Водоотпорен ниво : IP65 Должина : 5 M Моќност : Макс 5 W Чипови : SMD 3014 Работен напон : DC4.5 V Режим : Стабилен наКарактеристики : Надворешна и внатрешна декорација светлина...

Конектор 4M x 0.4 0.5 M M 0.6 M водена завеса icicle string светла led самовила светла Божиќни светилки Icicle Светла Божиќ Свадба Партија

575.04 -48 % DEN 299.00

Конектор 5 M х 0.4 0.5 M M 0.6 M водена завеса icicle string светла led самовила светла Божиќни светилки Icicle Светла Божиќ Свадба ПартијаСпецификации : LED Боја : Топло Бела / Бела / Multicolor Напон : ЕУ PLUG 220 V / НИ PLUG 110 V Droop Количина : 19 линии LED Кол : 96pcs Големина : 5 M(W) x 0.4 M(H)+0.5 M(H)+0.6 M(H) Сијалица LED боја : бела Материјал : ПП & TPR & CRV Цврстина челик : Х...

3.5 M 96 LED Icicle String Светла Божиќ божиќ Самовила Светла Отворен Дом за Свадба/Партија/Завеса/Градина Декорација

DEN 396.96

3.5 M 96 LED Icicle String Светла Божиќ божиќ Самовила Светла Отворен Дом за Свадба / Партија / Завеса / Градина ДекорацијаКарактеристики : Режим : Комбинација, Постојан, Во Бранови, Секвенцијален, си поигруваше / Flash, Slo Glo, газење, Бавно Исчезнат.Совршена декорација за внатрешна и надворешна (водоотпорен IP44).Неверојатни за Божиќ, ноќта на Вештерките, забава, СКАРА, свадба или било какви други празници.LED трошоци 90% помалку енергија отколку на стандардните светилки, но емитира посветла светлина.Со опашката приклучокот, поддршка за да се поврзете 2 string светла заедно.110 V НАС / 220 V ЕУ стандарден приклучок.Спецификација : Тип : LED String СветлаМатеријал : ПластикаКоличина : 1pcsБоја : Како што е прикажаноДолжина : 3.5 m / ft 11.5Светлината Количина : 96Растојанието Помеѓу 2 Светлина : Прибл...

Соларен Погон 10m 100 LED Бакарна Жица String Светла за Божиќ Свадба Партија Празник Тревник Патио Внатрешна и Надворешна Употреба

659.52 -18 % DEN 541.00

Соларен Погон 10m 100 LED Бакарна Жица String Светла за Божиќ Свадба Партија Празник Тревник Патио Внатрешна и Надворешна УпотребаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Спецификации* Глуварче Топката боја (Моќ) : црвена / топло бела / бела / зелена / блу / розова / виолетова / жолта / променливи* LED Количина : 100 Led диоди* Батерија : Батерија NiМЗ Батеријата 1200m A* Polysilicon Соларен Панел : 2 V 150m A* Осветлување На Владата : 8 Режими* Време на полнење : 6~8 часа* Вкупна Должина : 10 M* Должина на Соларен панел Кабелот : 6.5 FT (~2м)Пакување Листа* 1x Loende Соларни String Светла* 2x Завртки* 2x Пластични Водител на Завртки* 1x упатство

Magicnight 33FT 100 LED USB Напојува Управувана Led String Ѕвездена Светлина Бакарна Жица Сина Кампување Светла и ТВ Осветлување

493.92 -20 % DEN 395.00

Големина : 33 FT Долго 100 LEDs | Боја Име : СинаСега можете да го користите string светла било каде ви се допаѓа и не треба да се грижите на штекер прашање...

DC 12V 10m 100 LED string сребрена Жица самовила Светлина + 12v 1А Напојување за Одмор партија/Божиќ/Свадба декорација колекции

431.52 -20 % DEN 345.00

+++Опис+++Карактеристики : Светла бела бајка светла за да ги красат вашата Божиќ, свадба, забава, фестивали, итн.Powered by DC 12 V 1А / 2 A ( адаптер е вклучен) .Издржливи и отпорни на топлина бакарна жица.Флексибилни сребрена жица може лесно да се изгради форми сакате.Може да трае 50000+ часа! Ако една светлина оди на одмор останат осветлена!Спецификации : Состојба : 100% сосема новLED Количина : 100 компјутериДолжина : 10m (33 стапки)Напојување : DC 12 V (ЕУ Plug / НИ plug / AU plug / велика БРИТАНИЈА приклучок)Светла боја : кул бела / топло бела / сино / зелено / red / жолта / розова / виолетова / MulticolorЖица боја : сребренаНачини : Стабилен наПакет се вклучени : 1 X 10m 100led string1 X 12 V напојување

8pcs led string светлина 10M 100leds led божиќ светла AC110V/220V Шарени свадба светла, самовила светлина неонски на отворено

1862.40 -5 % DEN 1769.00

Цена : $4.20 / еез Цена : $5.20 / еез Цена : $13.20 / еез Цена : $21.40 / еез Цена : $28.5 / еез Цена : $38.5 / еез Цена : $21.62 / еез Цена : $6.4 / еез Цена : $8.2 / еез Цена : $7.2 / еез Цена : $12.50 / еез Цена : $6.28 / еезМногоцветни 100 LED String Светлина 10 M 110 V Декорација Светлина за Божиќ Свадба Партија Со 8 Display ModesКарактеристики : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.String Светлина со 100 LED светилки малку.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На.Спецификација : LED боја : МногоцветниLED количина : 100 парчињаВлезен напон : 110 VПриклучокот стандард : ЕУ / AU / НАС (велика БРИТАНИЈА треба да додадете 1компјутери)String Светлина должина : Околу 10mПакетот Вклучува : 8 * LED String СветлинаСо Производот

OSIDEN 2M 20 LED String Светла LED Батеријата за Божиќ Гарланд Партија Свадба Декорација Божиќ Flasher Самовила Светла

61.44 -30 % DEN 43.00

Страшно Украсување & Изработка на Алатки Ќе добие 1 Поставува Самовила Светла,секој string светлината е со 6.6 нозе moldable бакарна жица и 20pcs блескав микро Led диоди Можете да ги користите за декорација на вашата свадбена церемонија, ноќта на Вештерките партија; DIY уникатен вечера централен;аплицираат за изработката на проектот;изработка миг бонсаи / растенија аранжман...

Небото ѕвезди Празник светла 5M 40LEDS Девет Боја Опции Led Светло string AC Plug Божиќ божиќ свадба валентин Ден декорација F

DEN 240.00

​Карактеристики: Убава Уникатен дизајн Спецификација: Тип : Затворен Извор на Енергија : AC Plug Број на Светилки : 40leds (ако сакате другите големина,ве молиме connet нас) Сијалица Тип : LED Големина : 5 метри Емитуваат Боја : Бела / Топло Бела / RGB / Сино / Red / Жолта / Розова / Виолетова / Multicolor Соба : Дневна Соба, Спална соба, Кујна, трпезарија, Home Office / Студија, Конзерваториум, Ходникот Стил : Новина Функција : 8 модели Забелешка ве Молиме овозможи 0.51 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) Во боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање...

1M 10Leds Божиќ Светла LED Бакарна Жица Самовила String Светла Батерија Управувана Празник Свадба партија Декорација гарланд ленти

52.32 -14 % DEN 45.00

1 M 10 Leds Божиќ Светла LED Бакарна Жица Самовила String Светла Батерија Управувана Празник Свадба партија Декорација гарланд лентиНапојува со 2* CR2032 копчето батеријата (Не се Вклучени)Материјал : бакар жица & ПВЦДолжина : 1 MРастојанието Помеѓу 2 Led диоди : 10 CM (4 Инчи)Led количина : 10leds3 mode : ON(стабилна на) ; Блиц; OFFЕ водоотпорен : Да, Т тој батеријата кутија shoulded биде заштитено добро, доколку се користи во дождливите деновиНапон : 3 VПакетот Вклучува : 1 X led Батеријата string светлаВе молиме контактирајте со нас прво кога имате било каков проблем,ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.Повратни информации е многу важно...

LED Батерија Управувана Самовила Светла 2M 20 Светилки Божиќ Mariage Партија Свадба Декорација Тајмер Бакарна Жица Самовила String Светла

239.52 -30 % DEN 168.00

3 AA LED Батерија Управувана Самовила Светла 2 M 20 Светилки Божиќ Mariage Партија Свадба Декорација Тајмер Бакарна Жица Самовила String Светла Главни Карактеристики : Кога тајмерот е активиран "ЗА",LED Светло ќе биде автоматски "ON" за 6 часа, а потоа автоматски се "OFF" за 18 часа...

10M 80leds RGB LED боја на цреша string светлина праска Божиќ отворено Божиќ градина дома Декорација самовила светлина 110V 220V

754.08 -23 % DEN 581.00

Цена : $4.20 / еез Цена : $5.20 / еез Цена : $13.20 / еез Цена : $21.40 / еез Цена : $28.5 / еез Цена : $38.5 / еез Цена : $21.62 / еез Цена : $6.4 / еез Цена : $8.2 / еез Цена : $7.2 / еез Цена : $12.50 / еез Цена : $6.28 / еезСамовила Светлина Божиќ Божиќ Дрво Свадба Партија Декоративни Светилки 10m 80led AC110v / 220v ЕУ / САД Plug 1pcs Бесплатен превозотКарактеристики 100% Сосема Нов...

Пеперутка 10M 100 LED String Самовила Светла AC220V отворено&затворен Божиќ Светла Празник Свадба Партија Decotation светла

831.36 -25 % DEN 624.00

Пеперутка 10 M 100 LED String Самовила Светла AC220 V отворено&затворен Божиќ Светла Празник Свадба Партија Decotation светлаСпецификација : Должина : 10 Metes (33ft) LED кол : 100 Leds Облик : Пеперутка Боја : бела / топло бела / RGB Влезен Напон : 220 V Приклучок тип : ЕУ приклучок Пакет Содржина : 1x10 M 100 LED string светла (имаме НАС / велика БРИТАНИЈА / AU / ЕУ конверзија приклучокот,а ако треба,ние може да испраќа бесплатно до вашата локација.) Функција : Широко се користи во автомобили,мотоцикли, соба осветлување, градина, надвор од гаража, производ знаци и празник осветлување...

5M LED String самовила ѕвездена Светла со Далечински топло бела,божиќ декорација за дома,завеса светлина бакарна жица натални navidad

811.20 -45 % DEN 446.00

Самовила светлата се создаде магичен осветлување искуство за вашиот дом, бизнис, забава, свадба и Божиќ ...

LED Светлата Фабрика Директни 5M Сијалица Светлина String Отворено Водоотпорен Градот Осветлување Фестивал Божиќ Светла Отворено

DEN 245.76

LED Светлата Фабрика Директни 5 M Сијалица Светлина String Отворено Водоотпорен Градот Осветлување Фестивал Божиќ Светла ОтвореноАко ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Функција Производ големина : светилка со дијаметар од 3cm, должина 4.5 cm Напојување : Број 5 батеријата * 3 (фабрика без) Функцијата : 1...

10pcs/многу 2M 20leds Батеријата Водоотпорен Led Sliver Жица String Светла Божиќ Фестивал Свадба Партија Декорација Гарланд Лента

927.36 -10 % DEN 835.00

Спецификации : Број на Led диоди : 20 PCS Водоотпорен ниво : IP65 Должина : 2 M Моќност : Макс 2 W Чипови : SMD 3014 Работен напон : DC4.5 V Режим : Стабилен на Карактеристики : Надворешна и внатрешна декорација светлина...

5M AC110-220V 50LEDS L Жолта/Виолетова LED String Cristmas Декорација За Дома Свадба светлина Бесплатен Превозот

575.52 -21 % DEN 455.00

LED Простор : 1.8 cmЖица : ПВЦ кабел на замрзнување ладна жица материјалиЖица Боја : ЦрнаLED Боја : жолта / виолетоваЖивот : 50000100000 часаAnswer : ___________________________ Note : НеводоотпоренФункција : 1.Ниска потрошувачка на енергија, малку топлина на косата и лесен за инсталација2.Долг живот користење на повеќе од 60 K часа3.Чиста светлина, доволно светли4.Обновливи5.Кул светлина која не е лесно да се стане топло.6.Водоотпорен, АнтиОксидација, Може да се користи на висока температура, ниска температура и замрзнување на животната средина7.Производот изгледаат убави, меки и светли бои...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.