• Ново
SPLEVISI Батеријата Управувана 5m 50 LED Божиќ Свадба Партија String Самовила Светлина Декорација Светилка WarmWhite Бела

SPLEVISI Батеријата Управувана 5m 50 LED Божиќ Свадба Партија String Самовила Светлина Декорација Светилка WarmWhite Бела

Оценка на клиентот:
DEN 239.52
DEN 192.00 -20 %

Износ
Залиха


Батеријата Управувана 5m 50 LED Божиќ Свадба Партија String Самовила Светлина Декорација Светилка
Спецификација :
Кабел должина : 5meters
Целосно пренослив
LED Боја : црвена/жолта/сино/зелено/бела/променливи(шарени)
Работи на 3x AA батерии (не се вклучени)
LED може да се спаси 70% енергија и имаат 4 пати на животот на слични блескаво string светла
Вкупно 50 LED светилки
Два оперативни режими(Кои можете да ги изберете со прекинувач) :
Стабилен Режим : сите светилки се на трајно
Треперењето на Владата : сите светилки трепка во исто време (on-ФЛЕШ-off-on-ФЛЕШ-оф..), за два пати во една секунда.
Предложи апликации :
Декорација на себе за време на партија / концерт
Декорација на вашиот продукти, на пример шатор / автомобил / велосипед
Боја : Warmwhite
Пакетот Вклучува :
1 X 5meters 50 led батеријата string светлина (батерија, не се вклучени)
Производот Се Покаже
За Боја
Becuase на разликата помеѓу различни монитори и снимање инструменти, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. но сликата е вистински снимање . Ние гарантираме стил е иста како и на descrition. Ви благодариме!
Испорака
Нарачки процес во рок од 3 Работни дена навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект Со брза испорака.
Време на испорака : (Ние нема да бидеме одговорни со неочекувани одложување како обичај е процес,
временски услови и сл.) :
EMS : 5-10 работни дена;
ПРОЗОРЦИ/DHL : 3-6 работни дена.;
Воздухот Mail : Како и обично, околу 10-45 работни дена
За сопствени. Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се елиминира или намали
на вашиот обичај е данок, и лесно обичај постапка. Увозни давачки, даноци и давачки кои се
се случи во купувачот е земја не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие
пријави се на купувачот одговорност.
Гаранција & Политика
Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот)
Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени во Рок од 7 Дена по приемот на објектот, ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.Ако во текот на 7 дена ,ние offfer замена но, производот треба да се врати за нас ! Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ги плати трошоците за reshipping .

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Бренд Име:
SPLEVISI
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Карактеристики:
Преносни & напојува Батерија
Повод:
Градина
боја:
Бела
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Должина:
500cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
AA
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
No
Напон:
4.5V
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Производи во категоријата

SPLEVISI 16.4 ft 5M 50 led батерија за led string светлина 3AA Батерија Управувана Бакар String Самовила Светлина За Партијата Божиќ Свадба

168.00 -25 % DEN 126.00

Вие исто така може сакаат да ги следат објектSPLEVISI 16.4 ft 5 M 50 led батерија за led string светлина 3 AA Батерија Управувана Бакар String Самовила Светлина За Партијата Божиќ СвадбаКарактеристики : Висока осветленост, ниско потрошувачка на енергијаНадворешна и внатрешна декорација светлинаСветло до вашиот одмор партија со светкави string светлаОдлично за божиќ, свадба, партија или друга прослава приликиОва ДОВЕДЕ string светлина е водоотпорен ,сепак battteries кутија не .Погоден за такви прилики, како свадба, хотел, деловна зграда, фестивал украс, дома декорација, продавница прозорец, клуб, концерт, пеење сала, модна ревија, танцување сала, Градинарски и на сцената и така натамуОпис : Напојува со 3 x AA батерии(не се вклучени)Материјал : бакар жица & ПВЦДолжина : 5 M(16.4 FT)Растојанието Помеѓу 2 Led диоди : 10 CM (4 Инчи)Led количина : 50 LEDS3 mode : ON(стабилна на); Блиц; OFFЕ водоотпорен : Да, Т тој батеријата кутија shoulded биде заштитено добро, доколку се користи во дождливите деновиНапон : 4.5 VПакетот Вклучува : 1 X 5m 50 led Батеријата string светла(батерија, не се вклучени)За БојаBecuase на разликата помеѓу различни монитори и снимање инструменти, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

LED Божиќ светлина Празник 20 милиони 200 LED string 8 прикажува Самовила Светла Водоотпорен Партија led светла самовила

1276.80 -5 % DEN 1213.00

Цена : $4.20 / еез Цена : $5.20 / еез Цена : $13.20 / еез Цена : $21.40 / еез Цена : $28.5 / еез Цена : $38.5 / еез Цена : $21.62 / еез Цена : $6.4 / еез Цена : $8.2 / еез Цена : $7.2 / еез Цена : $12.50 / еез Цена : $6.28 / еезВисока Светла 20 МИЛИОНИ 200 LED Божиќ String Светла Декорација Партија Трепкане String светла 110 V Бесплатен превозотФункција : Мини и artisic изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.На 20 милиони String Светлина со 200 LED светилки малку.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за V alentine Ден, Божиќ, други празници, забава, свадба , итн.Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На.Примена : LED боја : Шарени, кул бело светло, Сино Светло, Бела СветлинаLED количина : 200 парчињаВлезен напон : AC110 V / 220 VПриклучокот стандард : ЕУ / САД / AU( велика БРИТАНИЈА треба да додадете 1компјутери )String Светлина должина : 20мПакетот вклучува : 2pc * 20М 200leds LED String СветлинаВнимание : имаме 4 бои led бои...

5M LED String самовила ѕвездена Светла со Далечински топло бела,божиќ декорација за дома,завеса светлина бакарна жица натални navidad

811.20 -45 % DEN 446.00

Самовила светлата се создаде магичен осветлување искуство за вашиот дом, бизнис, забава, свадба и Божиќ ...

8pcs led string светлина 10M 100leds led божиќ светла AC110V/220V Шарени свадба светла, самовила светлина неонски на отворено

1862.40 -5 % DEN 1769.00

Цена : $4.20 / еез Цена : $5.20 / еез Цена : $13.20 / еез Цена : $21.40 / еез Цена : $28.5 / еез Цена : $38.5 / еез Цена : $21.62 / еез Цена : $6.4 / еез Цена : $8.2 / еез Цена : $7.2 / еез Цена : $12.50 / еез Цена : $6.28 / еезМногоцветни 100 LED String Светлина 10 M 110 V Декорација Светлина за Божиќ Свадба Партија Со 8 Display ModesКарактеристики : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.String Светлина со 100 LED светилки малку.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На.Спецификација : LED боја : МногоцветниLED количина : 100 парчињаВлезен напон : 110 VПриклучокот стандард : ЕУ / AU / НАС (велика БРИТАНИЈА треба да додадете 1компјутери)String Светлина должина : Околу 10mПакетот Вклучува : 8 * LED String СветлинаСо Производот

4m 20 Црвено/Бело Ратан Топката Led string светлина Божиќ 220V 110V градина празник pendant Гарланд Свадба декорација самовила светлата страна

DEN 348.00

4m 20 Црвено / Бело Ратан Топката Led string светлина Божиќ 220 V 110 V градина празник pendant Гарланд Свадба декорација самовила светлата странаPS : Ратан топки се Бела и Црвена, а емитуваат боја на led светилки се Топло Бела.Опис На Производот : Широко се користи во Случаи : бар, хотел, сала, градина, плоштад, улица, гаража, автомобил, мотоцикл, производ знаци и на фестивалот, осветлување..Лесно да се инсталира на повеќето површини : Стакло, Дрво, Метал и ПластикаВисок квалитет и долг животен век за внатрешна и надворешна употребаНиска потрошувачка на енергија со светли боиНизок напон, енергетски ефикасен, речиси без одржувањеPlug and play, едноставни за ракувањеСовршен за Божиќ прозорецот екранот, забава, роденден, свадба и многу други празници и фестивал осветлувањеСпецификација На Производот : Точка Име : 4 M 20 Led диоди LED string светлинаВкупна Должина : 4mКоличината на led светилки : 20Влезен Напон : AC 110 / 220 V, 50 / 60 HzЖица Боја : транспарентнаПакет : хартија кутијаПроизвод Структура : led светилки, жици, привезоци, контролер и приклучокот.Осветлување на Владата : само на / трепка , не 8 ФункцииЗабелешки : ЕУ, АУ, велика БРИТАНИЈА или САД приклучок е за вашиот избор.Ако имате било какви прашања за плаќање, испорака или други, ве молам дозволете ми да знам.Известувања : 1...

LED Батерија Управувана Самовила Светла 2M 20 Светилки Божиќ Mariage Партија Свадба Декорација Тајмер Бакарна Жица Самовила String Светла

239.52 -30 % DEN 168.00

3 AA LED Батерија Управувана Самовила Светла 2 M 20 Светилки Божиќ Mariage Партија Свадба Декорација Тајмер Бакарна Жица Самовила String Светла Главни Карактеристики : Кога тајмерот е активиран "ЗА",LED Светло ќе биде автоматски "ON" за 6 часа, а потоа автоматски се "OFF" за 18 часа...

10M 50 Led String Светла Jingle Bell Самовила Декоративни Светилки Божиќ Свадба партија Божиќ Гарланд Завеса Декорација Дома декор

522.72 -10 % DEN 470.00

10 M 50 LED јаже светла Jingle Bell самовила декоративни светилки Божиќ светла свадба на Божиќ гарланд завеса декоративни дома декорДолжина : 10 MLED количина : 50ledsБоја : Бела / Топло бела / RGBВлезен напон : 220 VПриклучок тип : Plug ЕУ(Ние сад / велика британија / au / еу конверзија приклучокот, а ако ви требаат, може да ги испратите на вашиот испорака локација.)Пакет Содржина : 1x10 М 50 LEDФункција : 1.100% сосема нов2...

5m 20 LED Божиќ Светла Отворено String Самовила Светла Sepak Takraw Ратан Розова Топки Бела Свадба Партија Декорација Осветлување

594.24 -25 % DEN 446.00

Спецификации : Состојба : НОВИОТ Тип : LED светла топки LED Кол : 20pcs Топката Количина : 20pcs Топка Големина : 5cm Светлина Должина : 5m(Вклучувајќи го и 0.5 m доведе линија) Жица Боја : Јасно бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа светла Боја : Топло бела( топки се Црвени / Розова / Роуз Црвени / Бели ) Светлосен Режим : Комбинација,Во бранови,Секвенцијален,Slo Glo,си поигруваше / Flash,Бавно Исчезнат,Трепкане / Flash,Мирно на Напојува Поддршка : 110 / 220 V Пакет Тежина : 0.3 KGКарактеристики : светлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба...

Соларен Погон 10m 100 LED Бакарна Жица String Светла за Божиќ Свадба Партија Празник Тревник Патио Внатрешна и Надворешна Употреба

659.52 -18 % DEN 541.00

Соларен Погон 10m 100 LED Бакарна Жица String Светла за Божиќ Свадба Партија Празник Тревник Патио Внатрешна и Надворешна УпотребаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Спецификации* Глуварче Топката боја (Моќ) : црвена / топло бела / бела / зелена / блу / розова / виолетова / жолта / променливи* LED Количина : 100 Led диоди* Батерија : Батерија NiМЗ Батеријата 1200m A* Polysilicon Соларен Панел : 2 V 150m A* Осветлување На Владата : 8 Режими* Време на полнење : 6~8 часа* Вкупна Должина : 10 M* Должина на Соларен панел Кабелот : 6.5 FT (~2м)Пакување Листа* 1x Loende Соларни String Светла* 2x Завртки* 2x Пластични Водител на Завртки* 1x упатство

5M AC110-220V 50LEDS L Жолта/Виолетова LED String Cristmas Декорација За Дома Свадба светлина Бесплатен Превозот

575.52 -21 % DEN 455.00

LED Простор : 1.8 cmЖица : ПВЦ кабел на замрзнување ладна жица материјалиЖица Боја : ЦрнаLED Боја : жолта / виолетоваЖивот : 50000100000 часаAnswer : ___________________________ Note : НеводоотпоренФункција : 1.Ниска потрошувачка на енергија, малку топлина на косата и лесен за инсталација2.Долг живот користење на повеќе од 60 K часа3.Чиста светлина, доволно светли4.Обновливи5.Кул светлина која не е лесно да се стане топло.6.Водоотпорен, АнтиОксидација, Може да се користи на висока температура, ниска температура и замрзнување на животната средина7.Производот изгледаат убави, меки и светли бои...

Magicnight 33FT 100 LED USB Напојува Управувана Led String Ѕвездена Светлина Бакарна Жица Пурпурна Кампување Светла и ТВ Осветлување

493.92 -20 % DEN 395.00

Големина : 33 FT Долго 100 LEDs | Боја Име : ВиолетоваСега можете да го користите string светла било каде ви се допаѓа и не треба да се грижите на штекер прашање...

10M 80leds RGB LED боја на цреша string светлина праска Божиќ отворено Божиќ градина дома Декорација самовила светлина 110V 220V

754.08 -23 % DEN 581.00

Цена : $4.20 / еез Цена : $5.20 / еез Цена : $13.20 / еез Цена : $21.40 / еез Цена : $28.5 / еез Цена : $38.5 / еез Цена : $21.62 / еез Цена : $6.4 / еез Цена : $8.2 / еез Цена : $7.2 / еез Цена : $12.50 / еез Цена : $6.28 / еезСамовила Светлина Божиќ Божиќ Дрво Свадба Партија Декоративни Светилки 10m 80led AC110v / 220v ЕУ / САД Plug 1pcs Бесплатен превозотКарактеристики 100% Сосема Нов...

Конектор 4M x 0.4 0.5 M M 0.6 M водена завеса icicle string светла led самовила светла Божиќни светилки Icicle Светла Божиќ Свадба Партија

575.04 -48 % DEN 299.00

Конектор 5 M х 0.4 0.5 M M 0.6 M водена завеса icicle string светла led самовила светла Божиќни светилки Icicle Светла Божиќ Свадба ПартијаСпецификации : LED Боја : Топло Бела / Бела / Multicolor Напон : ЕУ PLUG 220 V / НИ PLUG 110 V Droop Количина : 19 линии LED Кол : 96pcs Големина : 5 M(W) x 0.4 M(H)+0.5 M(H)+0.6 M(H) Сијалица LED боја : бела Материјал : ПП & TPR & CRV Цврстина челик : Х...

Magicnight 33FT 100 LED USB Напојува Управувана Led String Ѕвездена Светлина Бакарна Жица Сина Кампување Светла и ТВ Осветлување

493.92 -20 % DEN 395.00

Големина : 33 FT Долго 100 LEDs | Боја Име : СинаСега можете да го користите string светла било каде ви се допаѓа и не треба да се грижите на штекер прашање...

10m 100 петокрака Ѕвезди LED Светло String Лента Гарланд За Божиќ Свадба Партија Дом Соба Декорација 110V/220V

810.24 -5 % DEN 770.00

10m 80 петокрака Ѕвезди LED Светло String Лента Гарланд За Божиќ Свадба Партија Дом Соба Декорација 110 V / 220 VСпецификации : Производ Состојба : НОВА Светлина Тип : Ѕвезди LED string светлината LED Кол : 80 парчиња Ѕвезда Количина : 80 парчиња ѕвезда големина : 3.5*3.5 см Светлина Должина : 10 m Жица Боја : Јасно бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Светло Режим : Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Slo Glo, си поигруваше / Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен на Напојува Поддршка : 110 V120 V / 220 V240 V Plug Стил : НАС...

10pcs/многу 2M 20leds Батеријата Водоотпорен Led Sliver Жица String Светла Божиќ Фестивал Свадба Партија Декорација Гарланд Лента

927.36 -10 % DEN 835.00

Спецификации : Број на Led диоди : 20 PCS Водоотпорен ниво : IP65 Должина : 2 M Моќност : Макс 2 W Чипови : SMD 3014 Работен напон : DC4.5 V Режим : Стабилен на Карактеристики : Надворешна и внатрешна декорација светлина...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.