• Ново
КРИ XM-L2 T6 1200LM МИНИ LED Светилка со Клип, 10W USB Полнење Зум LED Светилка 5 Режим Отворено Камп LED Фенер Рачни

КРИ XM-L2 T6 1200LM МИНИ LED Светилка со Клип, 10W USB Полнење Зум LED Светилка 5 Режим Отворено Камп LED Фенер Рачни

Оценка на клиентот:
DEN 792.00
DEN 753.00 -5 %

Износ
Залиха

КРИ XM-L2 T6 1200 LMS МИНИ LED Светилка со Клип, USB Полнење Зум LED Светилка 5 Режими на Отворено Камп LED Светилки Рачни
Копче За Функција :
Низок напон потсетам дизајн : Индикатор светлото ќе трепкане ако моќ е премногу недостасува. Тоа треба да ви биде наплатено веднаш. Брзо фокусирање систем : Глава може да се повлече или да се притисне за да го промените спектар, како сакате. Усвојување на конвексни леќа со добра светлина, го прави led светилка многу посветла и светлина пошироко во темница. Брзо Микро USB полнење дизајн : Оваа led светилка може да биде поврзан со моќта банка, КОМПЈУТЕР, лаптоп, USB ѕиден штекер, USB приклучок. Кога полнење, ве молиме бидете сигурни дека има батерија 18650 внатре. Висок квалитет на Увезени КРИ XM-L2 LED, не фалсификувани led. Има 100,000 часа подолг живот, дава МАКСИМУМ.1200 LMs, постабилна. Удобен за носење. Мали димензии е сличен со 4 S телефон. Мала тежина за преносни. Интелигентна енергија потсетам дизајн : копчето е зелена кога моќта е полна. Ако црвена, тоа значи дека треба полнење на led светлото во потрага по некои детали. Ниска-напон заштита : Тоа ќе го заштити од себе кога напонот е помалку од 2.7 v. Ако не го користите led светилка за долго време, ве молиме да ги батеријата на надвор за да се избегне батеријата штета поради прекумерно испуштање. Пет лесни начини ( Силна - средно - ниска strobe - сос ). Луѓето би можеле да одберете своја светлина режим врз основа на потребите. Ова е најдобар led светилка за отворен за итни случаи, качување, јава, ранец, пештера истражување, пребарување, отворен за ноќна работа, лов, ноќно возење велосипед, двор осветлување итн. Средно копче на притискање на прекинувач : Притисок за долго време за да го вклучите / исклучите led светло. Кратко притиснете за промена на светлина режими. Ова копче, исто така, може да стане индикаторот за полнење. Зелената значи моќ полнењето е завршено, луѓето треба отстранувате полначот. Strobe црвено значи полнење е обработка. Метал спојувалка за каиш страна од телото може да се сокрие џеб лесно, многу погодно за надвор. Слободна рака носи. Работа со едно парче 3.7 v батерија 18650 Li-ion батерија ( не надминува 56cm должина ). Ние НЕ ги продаваме на батеријата / мобилен. Секојдневно се отпорни на вода ниво. Би можело да се осигура led светилка работат нормално на дожд за време. Но, не за да се нурне или потопи во вода. Станот опашка дизајн гаранции оваа led светилка stand наопаку, работи како свеќа во темница. Max. 200 метри осветлување опсег со зумирање во фокусот.
Објектот параметри :
Тело материјал
Воздухопловство алуминиум легура
Објектот димензија
125mm x 28mm x 26mm
Нето тежина
86g
Извор на енергија
Едно парче 18650 батерија Li-ion батерија ( Должина на led светилка е подобро да не се надмине 65mm. ) Ние НЕ ги продаваме на батеријата.
Извор на светлина
Кри XM-L2 T6 LED
Осветленост излез
MAX. 1200 Сму
Светлината режими
Силна - средно - ниска strobe - сос
Боја на каросеријата
Црна
Полнење начин
Микро - USB
Пакување листа : Едно парче LED светилка ( без мобилен / батерија ) Едно парче USB кабел


Карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Светилка:
За пребарување, самоодбрана, патрола, speleology, кампување, ноќно возење
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Бренд Име:
Supfire
Број На Модел На:
A2
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
1200
Тип На Батерија:
18650
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
прилагодлив
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Wattage:
10W
Тело Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Зум:
Yes

Производи во категоријата

led светилка XML T6 Linterna 3800 lumens електрична светилка + батерија 18650 + полнач

617.28 -23 % DEN 475.00

T6 LED Светилка Црна КРИ 2000 LM Водоотпорен LED Laterna 3 Начини Portable Torch светлинаФУНКЦИЈАСупер мини големина, светла, заслепувачки ефект;Пропаднадоказ дизајн и водоотпорен дизајн;Излез светла може да дојде до 3800 lumens (МАКС);Прилагодлив фокус опсег за различна употреба, се протега да се прилагоди својот фокус;Клип за погодност носат;Работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен;Погоден за лов, велосипедизам, качување, кампување и отворено активност итн...

Мини Круг Месечината Форма 1000LM LED Светла Светло Фокус Факел Светилка Рефлектори

66.72 -10 % DEN 60.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!! Круг месечината форма светлина алуминиум мини светилка Led светилка факел keychain со преносни опашка Собрани со LED Сијалица! Моќно Осветлување...

Мини УВ Светло Една Датотека 502B 3W УВ 365-370nm LED Светилка Факел Светлина За Пребарување на Кампување Опсег за Да Подводни

1290.72 -5 % DEN 1226.00

Карактеристики : Батерија висока моќност 365370nm ув LED светилка, многу моќна функција.Составена од 365370nm УВ ДОВЕДЕ, може да донесе ув црна светлина во 3 W висока моќност.Алуминиумско тело, да се изгради цврста конструкција, изработка на shockproof фенерче и издржливи.На алуминиум рефлектор, се фокусира на светлина во голема мера да се направи добра зрак светлина.1*батерија 18650 цевка дизајн, обезбеди најмалку 6 часа да работи часа.Liion батерија направи светлото батерија повеќе од 500 пати за долго време се користи.IP65 печат дизајн, направи светлото погоден за неповолните временски условиШирок напон коло возачот, може да се користат на батеријата во голема мера.употреба : 1...

Мини 3-Режим T6 Led Светилка 2000LM Висока Моќност Џеб Светло Копче за Светло За Надворешна Кампување Светлина Од 1 * CR123A или 16340

199.20 -40 % DEN 120.00

Мини 3Режим T6 Led Светилка 2000 LM Висока Моќност Џеб Светло Копче за Светло За Надворешна Кампување Светлина Од 1 * CR123 A или 16340Карактеристики : Супер мини големина со мала тежина дизајн и исклучителен изглед.Висока моќност T6 LED светилка и 3 се префрлите начини : висок, низок и strobe.Пропаднадоказ, отпорност на триење и водоотпорен дизајн.Осветленоста до 2000 лумен; животниот век до 100,000 часа.Опремен со копче прстен за удобно носење околу.Посебни рефлектор дизајн може да го подобри светлина излез ефикасност.Погоден за повеќето внатрешна употреба како дома одржување и активности на отворено како лов, велосипедизам, качување, кампување, итн.Спецификации : Објектот боја : Сива боја Црвена Сина, Црна, СребренаЛумен : 2000 LMМатеријал : Алуминиум легураLED type : XML T6Префрлете го режимот : Ротари прекинувач (врти својата глава)Водоотпорен ниво : Секојдневниот живот, водоотпоренОсветлување растојание : Прибл...

Супер Светло 5000 lumens Кри XML T6 Led светилка Тактички 18650 батерија полнач факел светлина флеш светилка велосипед

1058.40 -28 % DEN 762.00

3800 lumens Кри светло 18650 зум XML T6 Led светилка светлина 3800lm батерија + држачи за велосипеди кампување велосипед lanternaФУНКЦИЈАМали и исклучителна појава со 5режим осветлување ефект : Висок, Среден, Низок, Strobe и СОС.Максимална осветленост излез е до 3800 lumens.Телото е направено од T6061 воздухопловство алуминиум легура, цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневна употреба.Пропаднадоказ, отпорност на триење и водоотпорен дизајн.Посебни рефлектор дизајн може да го подобри светлина излез ефикасност.Раката јаже е дизајниран за удобно носење околу.Погоден за повеќето внатрешна употреба како дома одржување и активности на отворено како лов, велосипедизам, качување, кампување, итн.СПЕЦИФИКАЦИЈАОбјектот боја : Црна;Лумен : 3800 Lm;Материјал : Алуминиум;LED type : КРИ XMLT6;Вклучете локација : Опашка (ON / OFF, Одберете Режим);Извор на енергија : 1 * батерија 18650 (не се вклучени);Објектот големина : 165 * 35mm;Објектот тежина : околу 155g / 5.45 оз;Пакет тежина : околу 170g / 6.01 оз.ПАКЕТ светло + 1pcs* конектор + 1pcs* батерија 18650.

ANJOET Насочување на сообраќајот светло самоодбрана flashlamp фокус прилагодливи П5 сообраќајната полиција опрема црвено батон светлина+полнач

420.96 -20 % DEN 337.00

Производ продажба точка: 100% Сосема Нов Тоа е топла продажба сега Светилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

ICOCO Светилка со 3 LED динамото Рака Притискање Чудак Моќ завршат Факел Светлина Чудак Патуваат Кампување Светилка Светла пад на превозот

108.00 -16 % DEN 91.00

ICOCO Светилка со 3 LED динамото Рака Притискање Динамото Чудак Моќ завршат Факел Светлина Рака Притиснете Чудак Кампување Светилка Светла капка shipingПетѕвезда високи пофалбиОпис : Карактеристики : High tech, ултрасветли LED, операција живот до 100,000 часа, никогаш не треба да го замени.Совршен за употреба на отворено, едноставно чувајте го во автомобил, RV, брод и со вашиот итни комплет.Се работи за нова технологија на притискање се справи со вашата рака.LED Светилка усвојување на напредна технологија на Led емитуваат ниво на 3 флуоресценција цевкаГолемо влијание пластична рачкаКорисна switch точка за полесно работење30 секунди притиснете=15 минути на светлината60 секунди притиснете=25 минути на светлинатаВидлива далечина до 5 метри, супер светло бела светлинаСпецификации : Оригиналната кутија : НИКОЈБоја : Жолта, Сина, Црвена (Боја На Каросеријата)Светла Боја : БелаТежина : 73gДимензии : 100 x 50 x 50 ммПакување Содржина : 1 x 3 LED светло динамотоAnswer : ___________________________ Note : A...

UniqueFire UF-1508 T38 Леќа Кри Led XM-L2 Светло Светло Опашка Капа Switch Црна Факел +Далечински Притисок+Полнач

2074.08 -5 % DEN 1970.00

OEM услуга (Оригинален Бренд Производителот, ЕУ PATENED ПРОИЗВОД )CE, ROHS Авторитетен потврда *Забелешка : Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање...

3 * КРИ XML T6 3T6 Светлото 5 Режим 6000 Лумен XML T6 LED Светилка, Користете 2 или 3 18650 батерии, бесплатен превозот

1104.00 -5 % DEN 1049.00

3 * КРИ XML T6 3 T6 Светлото 5 Режим 6000 Лумен XML T6 LED Светилка, Употреба три 18650 батерии, бесплатен превозот Функција : Ова Trust Fire факел користи на 3x CREE XML T6 LED, за производство на многу светол зрак на светлина...

Мини XML T6 Светло 2000 Lumens 3-режим на Преносни Светлината LED Светилка Водоотпорен Фенер Led Кампување Факел Светилка

200.64 -40 % DEN 120.00

Мини XML T6 2000 Lumens 3режим на Преносни Светлина Светилка LED Светилка Водоотпорен Фенер Led Кампување Факел СветилкаКарактеристики : Супер мини големина со мала тежина дизајн и исклучителен изглед.Висока моќност T6 LED светилка и 3 се префрлите начини : висок, низок и strobe.Пропаднадоказ, отпорност на триење и водоотпорен дизајн.Осветленоста до 2000 лумен; животниот век до 100,000 часа.Опремен со копче прстен за удобно носење околу.Посебни рефлектор дизајн може да го подобри светлина излез ефикасност.Погоден за повеќето внатрешна употреба како дома одржување и активности на отворено како лов, велосипедизам, качување, кампување, итн.Спецификации : Објектот боја : Сива боја Црвена Сина, Црна, СребренаЛумен : 2000 LMМатеријал : Алуминиум легураLED type : XML T6Префрлете го режимот : Ротари прекинувач (врти својата глава)Водоотпорен ниво : Секојдневниот живот, водоотпоренОсветлување растојание : Прибл...

3 * КРИ XML T6 3T6 Светлото 5 Режим 6000 Лумен XML T6 LED Светилка, Користете 2 или 3 18650 батерии, 20pcs/многу бесплатен превозот

15360.00 -5 % DEN 14592.00

20pcs / лот 3 * КРИ XML T6 3 T6 Светлото 5 Режим 6000 Лумен XML T6 LED Светилка, Употреба три 18650 батерии, бесплатен превозот Функција : Ова Trust Fire факел користи на 3x CREE XML T6 LED, за производство на многу светол зрак на светлина...

Преносни Мини LED Светилка Работа Светло Светло Светилка со Магнет Ротирачки За 180 Степен 14500 / АА Фенерче

386.40 -10 % DEN 348.00

Преносни Мини LED Светилка Работа Светло Светло Светилка со Магнет Ротирачки За 180 Степен 14500 / АА ФенерчеКарактеристики Мини Работат Светло Опис : Име на Производ : Мини Работат LED Светилка : 1 W во Режим : Висок,Низок,Stobe,ИСКЛУЧЕТЕ ја Ротирате Степен : 180 степен Батерија тип : 14500 3.7 v / АА ОД 1,5 V (не се вклучуваат) се Користи за : Работа,Кампување,или Преносни Useage Пакет детали : 1x Мини Работат Светло (без батерија) 1x Продажба пакет

25000 lumens светлина Кралот 12T6 LED блиц светлина 12*XML T6 LED Светилка Факел Светилка Светлина За Лов на Кампување користите 4*батерија 18650

1800.00 -20 % DEN 1440.00

Карактеристики : 100% Сосема НовСветилки база : висока моќност LED.Направен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користењеВнатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем степен.Телото на оваа светилка е изграден на авионодделение алуминиум легура, и таа има многу цврста конструкција.Водоотпорен, но не го стави во вода долго времеХардЕлоксирани заврши; Антиабразивни, слободнинула, шокдоказ.Спецификации : Модел : КРАЛОТEmitter Тип : 12pcs XML T6 LEDLED животниот век : 100, 000 часаМатеријал : Висок квалитет на Алуминиум3 Режими на Аранжманот : висок > ниска > strobeИзлез осветленост : 25000 Lumens[lm]Сијалица Количина : 12 КОМПЈУТЕРИБоја : ЦрнаСветла Боја : БелаБатеријата Конфигурација : 4x 18650 3.6 v / 3.7 v батеријаТип на прекинувач : Tailcap (средината)Димензија(mm) : 145*65*51Нето Тежина (g) : за 360gПакетот вклучува : А .Пакетот Вклучува : 1x Светло ( Не се Вклучени информации за батеријата И Полначот )Б...

SHENYU Моќен Тактички LED Светилка КРИ XML-T6 L2 Зум Водоотпорен Факелот за 26650 Батерија или АА Батерија

DEN 1055.52

Спецификација* Моќ : 3 АА батерии или еден 26650 литиумјонска батерија (Батерија, не се вклучени)* Траење : зависи од вашите капацитетот на батеријата* Осветленост : 200800 lumens* Зрак Растојание : 250500m* Тело Материјал : Алуминиум* Димензија : 150mm (должина) * 53mm(дијаметар)* Нето Тежина : 337.5 g / 11.9 мл / 0.74 lb* Боја : Црна* Начини : висока ниска и strobe, нежно притиснете го tailcap за да се префрлите режими* Прилагодлива Фокус : Зумирате за интензивна зрак или надвор за пошироката осветлување* Отпорни на вода на ниво : ipx6, може да се користи во вода во кратко време, но НЕ се ПРИСПОСОБАТ ФОКУС ВО ВОДА !* Висока јачина алуминиум легура тело, МилиSpec харделоксирани за екстремна издржливост* Светилки база : висока моќност LED со живот до 50.000 часа или повеќе* Три светлина верзија може да емитираат Бела , Сина и Жолта светлина за риболов или други специјални намени...

5X LED светлото на рефлекторите вградна светилка Светилка Вградени во центарот на Вниманието Таванот Светилка Epistar 9W 85-265v Дома Осветлување led Крушка Светилка Внатреш?

3636.00 -5 % DEN 3454.00

5 X LED светлото на рефлекторите вградна светилка Светилка Вградени во центарот на Вниманието Таванот Светилка Epistar 9 W 85265v Дома Осветлување led Крушка Светилка Внатрешни работи Светилкакарактеристики : Високоефект енергија конзервација, ниска потрошувачка на енергија, висока осветленост и екстрадолг животен век заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век Безбедно и долг живот, зелена, заштита на животната средина мека светлина, око за заштита, лесна инсталација Ниска температура, без УВ или IR зрачење заштеда на енергија и еколошки Апликации : Пејсажи Осветлување / Архитектонски Осветлување / Забава Осветлување / Ресторани / Hotels / Амбиентниот Светлосни / Уметнички Галерии Совршен за конференциска Сала, Продавница, Супер пазарот, Канцеларија, Продавница, Изложба, Танц сали, Барови, Кујна, Дневна соба, Спална соба користат и други осветлување и декорација одлично прозрачна ефикасност спецификација : Тип : Таванот вградна светилка боја : Кул Бело(6000 K) CRI : 70 Топло Бела(3000 K) CRI : 70 Влезен напон : AC 85265 v Зрак агол : 30 степени LED КОЛ : 9 Компјутери Max Моќност : 9 W LED работа температура : 25 ° C до + 65 ° C одлично прозрачна ефикасност Одобрен : CE / Ro HSПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Нови 1508-38mm IR 940nm LED Светилка (Невидлива Светлина) Фабрика Директни Енергија Конзервација Lampe За Ноќен Лов, Кампување

2687.52 -8 % DEN 2472.00

Опис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи Тој е дизајниран за да се користи со ноќно уред.2016 година Нови Uniquefire 150838mm IR 940nm LED Светилка (Невидлива светлина) Фабрика Директни Енергија Конзервација За Лов, Кампување1.Направен од IR940nm LED.За кампување, безбедност употреба и велосипедизам...

Elfeland Водоотпорен Алуминиум 3 начини T6 LED Нурне Нуркање Светло 18650 26650 ААА Кампување Јава Нуркање Факел подводни 60m

618.72 -20 % DEN 495.00

Функција : 100% нов и висок квалитет.T6 крушка, висока осветленост, долг живот, долго траење на батеријата.Лесен, компактен, лесен за употреба и едноставен.3 датотеки затемнување, скаларен фокус, насочени во секое време, бесплатно да се контролира.Тоа може да се користи за нуркање, нуркање длабочина од 60 метри.Лесен за носење, тоа е добар помошник за надворешна патување.Се носат и распаѓање, е доволно добро, да се чувствувате добро, не се лизга во место, комплетно водоотпорен дизајн, Oring печат водоотпорен. Погоден за кампување, ноќта риболов, спелеолошки, ноќно возење, итен случај за самоодбрана, лов и други активности на отворено.Спецификации : Име на производ : СветлоМатеријал : АлуминиумБоја : ЦрнаГолемина : Прибл...

Anjoet LED Светилка XML T6 2000LM Алуминиум Водоотпорен Светилка Zoomable Факел Светлина 5modes за Батерија 18650 или ААА

361.44 -0 % DEN 361.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Пропаднадоказ ДизајнРефлектор : Конвексен ЛеќаВнатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користи на батерии во најголем степен.Супер Светло, заслепувачки ЕфектПрилагодлив фокус опсег за различни употребаПрекинувач : Опашкакапа притиснете ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕКлип за предност носатПогоден за Себе Безбедност, лов, велосипедизам, качување, кампување и отворено активност итн...

Супер светло L2 Led светилка флеш светилка Факел прилагодливи зум фокус lanterna со батерија 18650 AC полнач

1132.80 -35 % DEN 736.00

Карактеристики : Моќен L2 Led светилка флеш светилка долго супер Светло Факел се прилагодува фокусот lanterna батерија 18650 за пешачење лов кампувањеНовиот Модел, фенерче има LED индикатор да се покаже на капацитетот на батеријата (доволно енергија од батеријата, или ниска енергија од батеријата индикатор).Оваа светилка е направен од висок квалитет на алуминиум, и тоа има цврста градба.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем степен.Одлична водоотпорен, погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и лов, но не и за нуркање.Спецификации : Осветлување растојание : max 300мDimmer : 5 датотекиЛумен : 2000 lmВодоотпорен : за секојдневна водоотпоренСветло функција : за секој внатрешен и надворешен активности како што се риболовотLED : XML2 LED СијалицаСветла Боја : БелаЗум : поддршкаПрефрлете го режимот : 5 Начини на Висока Осветленост Среден Низок Strobe СОСТелото боја : како на сликата покажуваЕнергијата што е потребна за : 1*18650 3.7 V батерија (батерија, не се вклучени во оваа линк)Материјал : Алуминиум ЛегураWattage : 10wИзвор на светлина : Хард светлината LEDПрилагодлив фокус : поддршка за зумирање, одзумиратеПолнење порт : поддршкаПакетот вклучува (батерија, не се вклучени во овој линк) : 1 x L2 Светло Факелот1 x AC полнач1* батерија 18650 3.7 V производ слики : pict11ures* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO / FPO ).* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.* Ние само брод да се потврди цел адреси...

50pcs Кри XML T6 Led светилка 3800LM XML lanterna факелно zoomable Led светилка светлина велосипед кампување надворешна батерија 18650

12864.00 -5 % DEN 12221.00

|| ПАРАМЕТАР ||тип : Кри XML T6;Материјал : Алуминиум;вклучете начини : ниско / средно / високо;Батерија : 1pcs * батерија 18650 (НЕ се Вклучуваат) ;тежина : 150g;Прозрачна : 3800 LM;боја : Црна;леќи на камерата : плитка леќа;led количина : 1led;(1)Режимот на мемориската функција : ако светилката е вклучена повеќе од 3seconds ,сегашниот режим да може да се memoried.Го исклучите, а потоа вклучете го ,уште оригиналниот режим.ако помалку од 3seconds ,го исклучите, а потоа вклучете го ,тоа оди во следната режим.(2)Низок напон заштита функција : кога напон на батеријата е 2.93.1 V,светлото трепка 2times / sec со ниска осветленост,тоа е низок напон аларм.(3)Батерија обратна заштита : доколку вашата батерија е обратна,воопшто не грижете се ,нема никаков проблем нема да се случи.|| ПАКЕТ ||50pcs * светилка (без батерија) ;

E27 4W LED Движат Четири Видови Снегулка Ласерски Проектор Светилки Сијалица За Божиќ AC85-265V

DEN 431.52

modname=ckeditorКарактеристики : Боја : БелаМатеријал : Пластични + PC (Поликарбонат)Големина : Прибл 15 x 8cm / 5.91 x 3.15Моќност : 4 WНапон : AC 85265 VГрло : E27LED Количина : 4Карактеристики : Идеален за ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Вљубените, Свадби, Матурски и повеќеСовршен за сезона, употреба на вашиот дом, дрвја, гаражни врати или храсталак и многу повеќеСоздава магична илузија на паѓа снегулки кои додава динамично движење на вашиот отворено празник екранотПроекти слики на снегулките на секој ѕид или рамна површинаСоздава атмосфера за размена на инстант партии и забавнаAnswer : ___________________________ Note : Сијалица САМО, Проектор не е вклучена.Пакет Се Вклучени : 1 x Божиќ Снегулка Проектор Крушка Светилка

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.