• Ново
Слободен Брод 3W Плоштадот led ѕид светлина отворено IP68 водоотпорен 3W Челик Мрежа LED Светло Пат Патот Чекор Скалило Ѕид Градина Двор Светилка

Слободен Брод 3W Плоштадот led ѕид светлина отворено IP68 водоотпорен 3W Челик Мрежа LED Светло Пат Патот Чекор Скалило Ѕид Градина Двор Светилка

Оценка на клиентот:
DEN 18240.00
DEN 11856.00 -35 %

Износ
Залиха


Спецификации :
LED type : висока моќност Предводена скалило светлината
Потрошувачка на енергија : 3 W (3pcs led чипови)
Влезен напон : AC 85-265 V
Светла боја : Бела(4000-4500 K), топло бела(2800-3200 K), Студено бело(6000-7000 K)
Прозрачна флукс : 110-120 LM/W
Заштита одделение : IP68
Материјал : Алуминиумски+ нерѓосувачки челик + калено стакло изшкуркан.
LED животниот век : 50.000 час
Зрак агол : 120º
Објектот дијаметар : 105mm*105mm*55мм
Дупка големина : 95mm*95mm
Сертификат : CE/ROHS
Карактеристики :
Заштеда на енергија 45-70% од традиционалните светлина и долг живот : >50000 H.
Enviromental protection,без жива,олово,УВ и топлинска зрачење,Око за заштита.
Висока осветленост увоз LED чип,Алуминиум тело,одлична термичка дизајн.
Примена : Подрум, гаража, Седи Соба, Спална соба, Aisle, Сала, Лоби итн
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
A, B, C
Тип На Објект:
Подземни Светилки
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Заштита Ниво:
IP68
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
ROSTSTAR
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Плоштад
Напон:
85-265V
Број На Модел На:
Osstar-656
Употреба:
Индустриски
Напон:
85-265V
боја:
топло бела/бела/ладно бела

Производи во категоријата

DHL СЛОБОДНИ 50pcs/Многу IP65 Топло Бела LED Светло Подземни Осветлување Тела за Надворешна Осветлување Отворено LED Палубата Светилки

20322.72 -6 % DEN 19104.00

***********************7 Colors Нерѓосувачки Челик 0.5 W 12 V Вдлабнати LED Палубата Светла SMD3350 LED IP67 Подземни Светлината LED Затворен Подови Светилка за скалило7 Colors Нерѓосувачки Челик 0.5 W 12 V Вдлабнати LED Палубата Светла SMD3350 LED IP67 Подземни Светлината LED Затворен Подови Светилка на скалитеСпецификација : МоделF102 A50НапонDC12 VМоќностЗа 0,6 w за една боја0.8 w за RGB бојаЛумен12 LM за една боја4 LM за RGB бојаLed чипови1pcs SMD2835 ПРЕДВОДЕНА за една боја1pcs SMD5050 ПРЕДВОДЕНА за RGB бојаЕмитуваат бојатопло бела,ладно бела,сина, RGBВодоотпоренIP67Зрак агол120 степенТело материјалАлуминиумДимензии / ТежинаDia24*H38.5mm / 62gКабел на светлината> Со еден женската глава кабел,1m должина> 22 AWG жица со connectable водоотпорен приклучок;Можеби како што се : Функција : > Усвои SMD LED технологија> Сертификати на CE, и Ro Hs, безбеден, сигурен и еколошки.> Водоотпорен IP67 рејтинг,со способноста да се работи во било кој случај на лоши временски услови.> Фирма со Алуминиумска маска,62g / еез.Елегантен изглед дизајн,одговара за својата вила декорација.> Одлична за приоди за автомобили, дворови, ниви, свлечишта, чекори, тремови,overbridge,сала,бања и каде што е потребна дополнителна светлина, или за декорација.и тоа може да биде инсталиран на подземни или ѕид дури и таванот.> Може да се вдлабнати во Тврдо Floorin, Ламинатни,Тепих,Керамички Плочки,Природен Камен,Кварц Тротоарите,по Скали & чекор> Со лесно &лесен за инсталација;> Walkover притисок max.100 KGS;> Долго lifepan над 50000 часа.Пакетот вклучува : > 50pcs LED светло> 2 парчиња DC12 V 30w Возачот> 10pcs Тконектор кабли> 2 парчиња боја контролер (Само за RGB светлина)Сина емитуваат боја : Ладна бела емитуваат боја : Топло бела емитуваат боја : RGB променливи емитуваат боја : (Овие се само некои од бои, кои RGB светла емитува)DC12 V 30w Возачот (ние ќе брод да ви го приклучокот според вашиот превозот адреса)Тконектор кабли за топло бела, ладно бела, сина боја на светлина : Тконектор кабли за RGB боја на светлина : Боја контролер (Само за RGB боја)[Настава на инсталација]> Ние ви препорачуваме во повеќето 30pcs на едно напојување и контролер.> Нашата светла е за декорација,ниска моќност led светло.Растојанието помеѓу светлата треба да биде помалку од 3m.Имаме 0.5 m,1m,2м и 3m продолжување кабли да се продаде(Една боја изберете 2pin,RGB боја изберете 4pin)> Installation дупка големина 18mm

Водоотпорен 1W-5W LED Подземни светлина Земјата Градина Пат Подот Светилка за Отворен Подземни Погребан Двор Светилка Пејзаж Светлина

376.80 -20 % DEN 301.00

Најдобра Водоотпорен 1 W 3 W 5 W LED Подземни Светлина Светилка 212 V / 85265 VACОтворено Градина Пат Погребан Двор Светилка Пејзаж Место Светла​Спецификација : LED type : Висока Моќност 1 W Напон : 85265 VAC / 12 V LED кол : 1 парчиња светла боја : Топло бела / Ладно бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 100120 LM се Соочуваат со Дијаметар : 65mm Дупка Големина : 60(Д)*80(H)mm Спецификација : LED type : High Power 3w Напон : 85265 VAC / 12 V LED кол : 3 дел светла боја : Топло бела / Ладно Бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 300350 LM се Соочуваат со Дијаметар : 80mm Дупка Големина : 75(D)*80(H)mm Спецификација : LED type : Висока Моќност 5w Напон : 85265 VAC LED кол : 5 парче Светлина боја : Топло бела / бела / Ладно бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 500600 LM се Соочуваат со Дијаметар : 100mm Дупка Големина : 95(D)*90(H)мм

Алуминиум Полу-круг DC12V LED Inground Светлина За 0,6 W Uderground Светилка: 50pcs Lights&2 парчиња 30W Возач&10pcs Т Поврзете Кабел

DEN 16972.32

Алуминиум Полукруг DC12 V LED Inground Светлина За 0,6 W Uderground Светилка за Отворен 50pcs Lights&2 парчиња 30 W Возач&10pcs Т Поврзете Cabl Карактеристики : 1.Усвои SMD LED технологија; 2.Специјален дизајн за ourdoor decorayion; 3.Со лесно & лесен за инсталација; 4.Walkover притисок max.100 КИЛОГРАМИ; 5.Долг животен век над 5000 часа.Спецификација : Модел SCF101 A50 Напон DC12 V Reted Излезна Енергија За 0,6 W LED Боја Топло бела, ладно бела, сина LED 1pc SMD2835 ВОДЕНА Површина Материјал Алуминиум IP Оценка IP65 Тежина 50g Прилог Делови : DC12 V константен напон вози напојување; 22 AWG жица со 1m connectable водоотпорен приклучокот...

Пејзаж Оркестарот Плоштадот Led Подземни Светлина Водоотпорен Отворен Подот Светилка Вдлабнати Скалило Осветлување 12v за Plinth Градина F107

1007.52 -5 % DEN 957.00

Пејзаж Оркестарот Плоштадот Led Подземни Светлина Водоотпорен Отворен Подот Светилка Вдлабнати Скалило Осветлување 12v за Plinth Градина F107Објектот специфики : Модел : F107 AОсветлување Бои : Топло Бела, Кул Бело, Сино,RGBТемпература на бојата : Топло Бела(2800 K3200 K), Ладно Бела(6000 K6500 K)Напон : DC12 VСтапка на Излезна Моќност : Од 1,5 W; 0.65 W~2 W(RGB)Лумен Излез : 70 LM; 30 LM(RGB)Зрак агол : 45°LED Чипови : Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА; 2835 LED(RGB)Чипови : 1pcs; 9pcs(RGB)IP Оценка : IP67Примена : ОтвореноСветлината Кабел Тип На : СлободенСветлината Должина на Кабел : 1mСтандард Растојанието Помеѓу Осветлување : 0.5 mСертификација : CE, ROHSОбјектот Бои : СребренаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликDemension : Φ42*H58mmУдарна Дупка Големина : Φ40mmТежина : 114gГаранција : 3 Години ОграниченФункции : Декорација СветлинаКарактеристики : 1...

AC85V~265V/DC12V 1*3W LED Подземни Светлина IP68 водоотпорен Отворен кат светлина Затворен земјата Градина Пат Двор Пејзаж Светилка

49824.00 -21 % DEN 39361.00

Бесплатен превозот 3 W Топло Бела / Кул Бело LED подземни светлинаIP68 Погребан вдлабнати кат отворено светилка AC85 V265 V или DC12 Vнапон : AC85~265 V / DC12 VМоќност : 3 WГолемина : D52mm*H93mmЗрак агол : 30,(Нормално 60 степени)Заштита Ниво : IP68Температура : 20~60 C0Живот : 50000 HГаранција : 5 YearsПрозрачна Флукс : 100 LM / WТопло прашува : ако треба да се дијаметар 42 mm или дијаметар 62mm, ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Топло прашува : здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, купи што треба производи, нашата компанија се занимава во LED производи индустријата веќе 15 години, ние сме чесни продавачот, ние сме искрено услуга за секој клиент, ако сте купиле производи во нашата продавница, на бројот на линкови на производи не е вистинскиот број на што треба, може да испрати пораки до нас, ние ќе ви ги даде менување на цената и количината на производи, ние треба да се потсетиме драги пријатели, различни цени за различни квалитетот на производот, нашите LED светла, употреба на високо квалитетни управувано напојување и висок квалитет на КРИ чип, производот пред да ја испратите, ние треба 48 часа стареење тест, се осигура дека ќе го добиете производот е квалификуван, ако ви треба повеќе квантитет, можете да контактирате со нас однапред, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодариме!Конекција дијаграм : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

5pcs/многу Висока Моќност LED Внатрешно осветлување ac85-265v /dc12v 7W led палубата и скалило светла 7x1W LED Погребан светилки AC85-265V

11472.00 -6 % DEN 10784.00

LED подземни светилка светлина Погребан осветлување LED отворено светилки 12 V ИЛИ AC85265 VКарактеристики : Напон : DC12 V (Ac85265 V изборен) ние испрати ac85265v како основниLED : 35*35 MIL LED чипМоќност : 7*1wCRI : Ра>80 Зрак агол : 15120degreesВодоотпорен Ниво : IP65Температура : 20~60 CГолемина : 300*90mmПрозрачна Флукс : 85100 LM / W(Бела);3050 LM / W(друга боја)Материјал : Зајакнато стакло+нерѓосувачки челик површина+АлБоја : Може да изберете Белата,друга боја или RGB,pls проверете со нас за цената на RGB.Температура на бојата : Топло бела : 2800~3200 K;Ладно бела : >6000~8000 K

Нов Плоштад, ПРЕДВОДЕНА Градина Подземни Светла двор LED улични светилки градината светилка двор светилка не ' Рѓосувачки Челик Покрие Под земја Светилка

2700.48 -0 % DEN 2700.00

Опис Напон : 85265 V 50 / 60 HZ потрошувачка на Енергија : 3 W / 4 W / 5 W / 6 W / 9 W / 12 W / 16 W / 18 W / 24 W / 36 W Димензија за 3 W : W100mm*H70mm (3.9" 2.75 x"), барање дупка 95mm / 3.7" Димензија за 4 W : W100mm*H70mm (3.9" 2.75 x"), барање дупка 95mm / 3.7" Димензија за 5 W : W120mm*H70mm (4.7" 2.75 x"), барање дупка 115m / 4.5" Димензија за 6 W : W150mm*H70mm (5.9" 2.75 x"), барање дупка 132mm / 5.2" Димензија за 9 W : W150mm*H70mm (5.9" 2.75 x"), барање дупка 130mm / 5.1" Димензија за 12 W : W220mm*H70mm (8.7" 2.75 x"), барање дупка 180mm / 7.1" Димензија за 16 W : W220mm*H70mm (8.7" 2.75 x"), барање дупка 180mm / 7.1" Димензија за 18 W : W300mm*H80mm (11.8" x 3.15"), барање дупка 240mm*120mm / 9.4" x 18.8" Димензија за 24 W : W250mm*H70mm (9.8" 2.75 x"), барање дупка 240mm / 9.4" Димензија за 36 W : W300mm*H70mm (11.8" 2.75 x"), requesthole 286mm / 11.2" светла Боја : Бела / Топло Бела / Жолта / Сина / Црвена / Зелена Материјал : Алуминиум, Нерѓосувачки челик, стакло Век : ≥50,000 hИзвестувањеАко сакате две или повеќе кеси, ние би сакале да ви даде попуст, ве молиме контактирајте со нас за попуст.ПлаќањеПлаќањето мора да се примени 3 дена по аукција во близина.Ако плаќањето не е примен во рамките на овој временски период, објектот ќе биде relisted за продажба.Сите предмети ќе бидат испорачани во 3 работни дена од приемот расчисти исплата...

5pcs/многу 18w AC85-265V/dc12v водоотпорен ip67 Проѕирен погребан светла вдлабнати осветлување Отворено LED Светилка Место Подот Градина Двор

14928.00 -6 % DEN 14032.00

15 W / 18w LED подземни LED светилка отворено погребан светилка 12 V ИЛИ AC85~265 V палубата light110120lm / w водоотпорен 4 страна осветлувањеЗабелешки : 1) Нормално, ние изберете најевтин курир меѓу Fedex / DHL / / UPS / EMS да ја испратите вашата нарачка2)Ако сакате Наведени Express ,pls контактирајте со нас да додадете Дополнителни ТрошоциКарактеристики : Напон : 12 V (24 V,8265 V изборен) Ние испрати ac85265v како стандардна црна школкаLED : 35*35 MIL LED чипМоќност : 15*1 W 18*1 WГолемина : Кол 180mm*H125mm , Дупка големина : 170mmТежина : 3kgФактор на моќ : 0.8CRI : Ра>80 Зрак агол : 15120degreesЗаштита Ниво : IP65Температура : 20~60 CПрозрачна Флукс : 110120 LM / W(Бела)Материјал : Зајакнато стакло+нерѓосувачки челик површина+АлДимензија : 120*H125mmБоја : Може да изберете Белата,друга боја или RGB,pls проверете со нас за цената на RGB.Температура на бојата : Топло бела : 2800~3200 K;Чиста бела : 40006000 K;Ладно бела : >6000~8000 Kние, исто така, имаат 1 / 2 / 3 страна осветлување било requted љубезно забелешка кога цел tks

Трговија на големо со Висок Квалитет 3w подземни светлина AC85-265v градина светлина Погребан СВЕТИЛКА IP68 кул бело топло бела Површина 4pcs/многу

2016.00 -30 % DEN 1411.00

ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина Рекламирање светилки 3 W LED ѕид LED светилка Floodlight AC85~265 V Параметри : Влезен напон : AC85265 V Низок напон е повеќе безбеден,цел, ве молиме изберете напон! LED : Тајван чип : 35mil Моќ : 3 W CRI : Ра>80 Зрак агол : 15120degrees Заштита Ниво : IP66 Температура : 20~60 Живот : 30000~50000 H Гаранција : 2 Y Прозрачна Флукс : 85100 LM / W(Бела);3050 LM / W(друга боја) Материјал : Зајакнато стакло+нерѓосувачки челик површина+Ал Димензија : 65*H80 MM Производство место : Кина Боја температура : Топло бела : 2800~3200 K;Чиста бела : 40006000 K;Ладно бела : >6000~8000 K Апликација : плоштад,ресторан,Приватни вили,градина,сала за состаноци,изложбена сала,Област на животната средина beautification,Фаза бар,супермаркет,Паркинг скулптура,Туристички атракции и други palce Специјалност : 1.Висока осветленост увезени LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење 2.Дизајн за лесен,лесен за инсталација и без да го замени традиционалните осветлување извор сродни производи...

4W LED погребан светла skirting на Footlights скалило светла плоштадот погребан Светилки IP68 отворено LED чекор светла

11520.00 -21 % DEN 9101.00

Бесплатен превозот 4 W Суперсветли LED погребан светлина skirting на Footlight скалило светла Плоштадот погребан Светилки отворено LED чекор СветлаПараметри : Влезен напон : AC85 V~265 VМоќност : 4 W фактор на Моќ : 0.9CRI : Ра>85 Зрак агол : 60 степениЗаштита Ниво : IP68 Температура : 20~60 C 0Живот : 30000~50000 H Гаранција : 5 YEARSПрозрачна Флукс : 100lm / WМатеријал : Зајакнато стакло++АлДимензија L100mmx W100mmx H70mm, Дупка големина : L90 MM * W90 MM Производство место : КинаТемпература на бојата : топло бела : 2700 K3200 K;чиста бела : 4000 K4500 K;Ладно бела : 5500 K 6000 K; Примена : плоштад,ресторан,Приватни вили,градина,сала за состаноци,изложбена сала,Област на животната средина beautification,Фаза бар,супермаркет,Паркинг скулптура,Туристички атракции и други palce Специјалност : 1.Висока осветленост увезени LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење2.Дизајн за лесен,лесен за инсталација и без да го замени традиционалните осветлување извор сродни производи.3.Одлична термичка дизајн,Висока прозрачна ефикасност, Не UV и IR зрачење.4.Алуминиум светилка тело,со оксидација заврши,одлична отпорност на корозија...

10PCS Декоративни Градина Плочи Вдлабнати Led Кат Светла DC12V IP67 Водоотпорен Скали Чекор Подземни Светилка за Отворен Палубата Осветлување

DEN 3681.12

10 PCS Декоративни Градина Кат, Скалило, Чекор, Предводена Кат Светла Точка специфики : Модел : B105 B10Осветлување Бои : Топло Бела(2800 K3200 K), Ладно Бела(6000 K6500 K), СиноНапон : DC12 VСтапка На Излезна Моќност : 0.6 WЛумен Излез : 9 LMЗрак агол : 120°LED Чипови : SMD2835Чипови : 1pcsIP Оценка : IP67Примена : ОтвореноСветлината Кабел Тип : ДвокреветниСветлината Кабел Должина : 0.5 mСтандард Растојанието Помеѓу Светла : 1mСертификација : CE, ROHSОбјектот Бои : СребренаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликDemension : Φ30*H18.5mmУдарна Дупка Големина : Φ25mmТежина : 27gГаранција : 3 Години ОграниченФункции : Декорација СветлинаКарактеристики : 1.Подобро Водоотпорен & dustproof Ниво : IP67 ниво на заштита за внатрешна и надворешна употреба...

10PCS 2017 Водоотпорен Отворен Погребан Светлина 1W 3W 5W LED Подземни Светилка Градина Палубата Место Светло 2 Години Гаранција

3840.00 -20 % DEN 3072.00

Најдобра Водоотпорен 1 W 3 W 5 W LED Подземни Светлина Светилка 212 V / 85265 VACОтворено Градина Пат Погребан Двор Светилка Пејзаж Место Светла​Спецификација : LED type : Висока Моќност 1 W Напон : 85265 VAC / 12 V LED кол : 1 парчиња светла боја : Топло бела / Ладно бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 100120 LM се Соочуваат со Дијаметар : 65mm Дупка Големина : 60(Д)*80(H)mm Спецификација : LED type : High Power 3w Напон : 85265 VAC / 12 V LED кол : 3 дел светла боја : Топло бела / Ладно Бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 300350 LM се Соочуваат со Дијаметар : 80mm Дупка Големина : 75(D)*80(H)mm Спецификација : LED type : Висока Моќност 5w Напон : 85265 VAC LED кол : 5 парче Светлина боја : Топло бела / бела / Ладно бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 500600 LM се Соочуваат со Дијаметар : 100mm Дупка Големина : 95(D)*90(H)мм

10W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Подземни Светлина DC12V Влез Подземни Светилка LED светлото на рефлекторите LED кат uplighter LED палубата светлина Бесплатен превозот

14400.00 -21 % DEN 11376.00

Бесплатен превозот 10 W КОЧАН Суперсветли LED погребан светлина skirting на Footlight скалило светла погребан Светилки отворено LED чекор СветлаСпецификација : • 10 W КОЧАН LED Undergroud светлина• Со 10 W LED светла,ултра светла• Заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген Светилки• LED Чип Бренд : Epistar.• Водоотпорен : IP67.• Производот напон, светилка може да бидат формулирани во согласност со барањата на клиентот• Лесен за употреба и инсталирање• LumioФлукс 100 LM / W• Влезен напон : AC 85 V~265 V или DC12 V• Излезна Моќност : 10 W• Животниот век Над 50.000 часаСпецијалност : 1.Висока осветленост увезени LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење2.Дизајн за лесен,лесен за инсталација и без да го замени традиционалните осветлување извор сродни производи.3.Одлична термичка дизајн,Висока прозрачна ефикасност, Не UV и IR зрачење.4.Алуминиум светилка тело,со оксидација заврши,одлична отпорност на корозија.Ние ги испратите стандардниот AC85 V 265 v Здраво пријател, ако треба DC12 V, ве молиме оставете порака, ви благодарам.Испорака1...

1W 3W 5W Вдлабнати Чекор Подземни Светлината LED Светилки IP67 Отворено Градина Место Пејсажи Осветлување на Патот Погребан Двор Светилка на Вниманието

376.80 -20 % DEN 301.00

Најдобра Водоотпорен 1 W 3 W 5 W LED Подземни Светлина Светилка 212 V / 85265 VACОтворено Градина Пат Погребан Двор Светилка Пејзаж Место Светла​Спецификација : LED type : Висока Моќност 1 W Напон : 85265 VAC / 12 V LED кол : 1 парчиња светла боја : Топло бела / Ладно бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 100120 LM се Соочуваат со Дијаметар : 65mm Дупка Големина : 60(Д)*80(H)mm Спецификација : LED type : High Power 3w Напон : 85265 VAC / 12 V LED кол : 3 дел светла боја : Топло бела / Ладно Бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 300350 LM се Соочуваат со Дијаметар : 80mm Дупка Големина : 75(D)*80(H)mm Спецификација : LED type : Висока Моќност 5w Напон : 85265 VAC LED кол : 5 парче Светлина боја : Топло бела / бела / Ладно бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 500600 LM се Соочуваат со Дијаметар : 100mm Дупка Големина : 95(D)*90(H)мм

Трговија на големо цена нов тип земјата buriedlight 3w IP68 CE&RoHS топла светлина кул светлина ourdoor led осветлување AC85~265V/DC12V

20400.00 -15 % DEN 17340.00

ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина Рекламирање светилки 3 W LED ѕид LED светилка Floodlight AC85~265 V Параметри : Влезен напон : AC85265 V LED : Тајван чип : 35mil Моќ : 3 W CRI : Ра>80 Зрак агол : 30degrees Заштита Ниво : IP68 Температура : 20~60 Живот : 30000~50000 H Гаранција : 2 Y Прозрачна Флукс : 85100 LM / W Материјал : Зајакнато стакло+нерѓосувачки челик површина+Ал Димензија : 65*H80 MM Намали големина : 60 MM Боја температура : Топло бела : 2800~3200 K;Природни бело : 40004500 K;Ладно бела : >6000~7000 K Апликација : плоштад,ресторан,Приватни вили,градина,сала за состаноци,изложбена сала,Област на животната средина beautification,Фаза бар,супермаркет,Паркинг скулптура,Туристички атракции и други palce Специјалност : 1.Висока осветленост увезени LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење 2.Дизајн за лесен,лесен за инсталација и без да го замени традиционалните осветлување извор сродни производи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.