• Ново
1pc 110/220VElectric Комерцијални Нерѓосувачки Челик Леб Slicer 31 парчиња леб slicer плоштадот торба Tusi Санитарни трикови машина

1pc 110/220VElectric Комерцијални Нерѓосувачки Челик Леб Slicer 31 парчиња леб slicer плоштадот торба Tusi Санитарни трикови машина

Оценка на клиентот:
DEN 37872.00
DEN 35978.00 -5 %

Износ
Залиха


1pc 110/220 VElectric Комерцијални Нерѓосувачки Челик Леб Slicer 31 парчиња
леб slicer плоштадот торба Tusi Санитарни трикови машина
Сликата покажува :
Answer : ___________________________ Note : машината може да се прилагоди на големината, најмалите може да го направи 0.65 cm, максимална 2cm.
Ако е потребно, контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде добра цена.
Опис :
Номинална моќност : 250 W
Број на парчиња : 31 таблети
Напон : 220 V / 110 V
Парче дебелина : 12mm
Фрекфенција : 50 HZ / 60 Hz
Нето тежина : 72.8 kg
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Карактеристики

Функција:
Енергија-заштеда & Заштита на Животната средина се Префрлите
Контролирање На Режимот:
Механички Тајмер Контрола
Бренд Име:
LZHZXY
Капацитет:
>1200g
Број На Модел На:
Q31
сертификација:
CE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
250w
Напон (V):
220v / 110v
Број На Производ:
GL0372
Номинална моќност:
250w
Број на парчиња:
31 таблети
Напон:
220V / 110V
Парче дебелина:
12mm
Фреквенција:
50HZ / 60HZ
Нето тежина:
72.8 kg

Производи во категоријата

Бесплатен превозот Домаќинство мултифункционален автоматско челик и овошни колачи и леб машина за Леб Одлуки Леб машина

22560.00 -50 % DEN 11280.00

[xlmodel][производи][30106] кујнски апарати за домаќинство детали за ПроизводотЛеб машина е целосна автоматска мултифункционален челик со овошје торта и Испраќање електронски скала пакет 6 D топла циклон интелигентни посипете суво грозје сите челик трупот мени функција на сушено месо забен конец, кисели краставички, промешајте фрај сува, облак menu (мени) и ферментација и печење, јогурт џем торта, колачи и леб[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

DMWD Toaster Британски ретро жито нерѓосувачки челик лагер Домаќинство автоматско печење леб Појадок создателот Греење на печка 220-240V

1955.04 -9 % DEN 1779.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.