• Ново
EMF БОЛЕСТ Потврди чип Одговараат за Canon EOS EF камера 7D II 70D 5D III 100D 700D 650D1200D

EMF БОЛЕСТ Потврди чип Одговараат за Canon EOS EF камера 7D II 70D 5D III 100D 700D 650D1200D

Оценка на клиентот:
DEN 453.60

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
Pixco
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
emf болест потврди чип

Производи во категоријата

Pixco Фокусна Редуктор Брзина Бустер Леќа Адаптер Одговараат За Canon EOS Објективот на за Sony E Планината Камера NEX +Леќа Капа U-Клип+ Ремени

4214.88 -9 % DEN 3836.00

Брзина Бустер Фокусна Редуктор Леќа Адаптер Одговараат За canon EF Леќа за да одговараат за sony E Планината NEX КамераЗошто треба да се користи брзина бустер / фокусни редуктор адаптер?Таа го претвора fullframe леќи во APSC леќи...

НОВ Метал 25mm-46mm 25-46 mm 25 до 46 Чекор До Филтер Прстен Адаптер за sony канон nikon dslr фото камера

64.32 -18 % DEN 53.00

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,ве молиме запомнетемејл до мене ,јас ќе ви помогнеимајте пријатен ден! ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings, доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

2 парчиња 55-52MM 55ММ - 52MM 55 до 52 Чекор Надолу Филтер Прстен за адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе...

DEN 143.52

Вовед : Машки навој : 55ммЖенски навој : 52mmБренд нови, никогаш не се користат воНаправен од метал (не пластични)боја : црнаПакет Се Вклучени : 55мм да 52mm Филтер Прстен Адаптер x1Погоден За : филтри, адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе

Црна Алуминиум ПИ-62mm ПИ-62 мм АИ да 62mm ПИ до 62 мм Макро Обратна Леќа Прстен Адаптер Прстен За Nikon ПИ Планината

DEN 101.28

Драги Пријатели,Ви благодариме за вашиот интересно во моите производи.Ако сакате да нарачате повеќе, само да ги додадете во количката потоа исходот на последен.ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИ : Е ПРИЛАГОДЕНО : ДАМЕСТО НА ORIGN : КИНАКомпатибилен Бренд : NIKONкалибар : ПИ62mm 62 мм Макро Обратна Леќа Прстен Адаптер за Nikon ПИ ПланинатаБрој на модел : ПИ62mm 62mm Макро Обратна Леќа Прстен Адаптер за Nikon ПИ ПланинатаОпис На ПроизводотИздржливи структура, мала тежина и лесен за употреба.100% Сосема нов и висок квалитет.Answer : ___________________________ NOTE : НИКОЈ следење на Број...

pixco Прилагодливи Макро Фокусирање кон Бесконечност Адаптер Одговараат за M42 Објективот На Canon М М2 Helicoid Цевка

1842.72 -14 % DEN 1585.00

Прилагодливи Макро за Бесконечност Леќа Адаптер Одговараат За M42 Планината да Canon EOS M КамераНајновиот дизајн на производ, леќа адаптер комбинираат helicoid макро цевка...

58 mm филтер планината Леќа Адаптер Цевка Прстен за Samsung EX1 ЕКС-1 TL-500

352.32 -15 % DEN 300.00

Филтер тема : 58mmМатеријал : алуминиумВклучени : 1 x леќа адаптер цевкаБренд нови и некористениВовед(Трети Лица) Леќа адаптер произведени за SAMSUNG EX / 1 TL500;Работи со 58mm УВ филтер, CPL филтер, на Камерата Леќи на Аспираторот и Капа, да се затвори до леќа или широк агол прилог;Бренд нови, никогаш не се користи;Направен од метал (не пластика);боја : црнаПогоден ЗаSAMSUNG EX / 1 TL500Спецификации : 1.Материјал : металПакет Се Вклучени : Адаптер x1 Цевка

T2-Nikon Т Планината Прстен Адаптер за Nikon ПИ D750 D7200 D7100 D5500 D5300 D3300 D90 D610

DEN 232.80

T2Nikon Т Планината Прстен Адаптер за Nikon ПИ D750 D7200 D7100 D5500 D5300 D3300 D90 D610 Вовед : 100% Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!! Карактеристики : Да се направи на метал (без пластика).Ве молиме инсталирање / деинсталирање на адаптер по исклучување на камерата.Тоа може да се фокусира кон бесконечност.Автоматскиот фокус (AF) не е достапна .M42*0.75 завртка за двоен прстен дизајн Погоден за : Леќи на камерата : сите T / T2 планината уред, на пример Микроскоп / Телескоп / T планината леќа / Лизгачот Копир..Камери : за Nikon dslr фото D4 S D4 Df Д3 D3 X D3 S D810 D800 D750 D700 D610 D600 D300 S D300 D200 D100 D7200 D7100 D7000 D5500 D5300 D5200 D5100 D5000 D3300 D3200 D3100 D90 D80 D60 итн...

M42 Леќа Прилагодливи Фокус Helicoid Макро Цевка 17mm да 31mm + Леќа Адаптер Одговараат За M42/C Планината Објективот на Fuji FX Камера

1285.92 -14 % DEN 1106.00

M42 да M42 Планината Леќа Прилагодливи Фокус Helicoid Макро Цевка Адаптер 17mm да 31mmНа ситеметал адаптер е дизајниран да се вклопуваат во објективот безбедно, но сепак се уште може да се отстрани лесно кога не е потребен.Вовед : Оваа цевка корисни за леќи, без да се фокусира прстен...

Трговија на големо 52 -42MM 52 MM - 42MM 52 42 Чекор Надолу Прстен Филтер Адаптер за адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе...

DEN 129.12

Вовед : Машки навој : 52mmЖенски навој : 42mmБренд нови, никогаш не се користат воНаправен од метал (не пластични)боја : црнаПакет Се Вклучени : 52mm да 42mm Филтер Прстен Адаптер x1Погоден За : филтри, адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе

58mm Макро Обратна Адаптер Прстен за Pentax K PK планината бесплатен превозот

96.00 -16 % DEN 81.00

ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings, доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,опис : Овој објектив планината адаптер им овозможува на секој 58mm леќа стане Марко објективот на Pentax K PK камера тело.Затоа, не треба да се купи било Марко леќа...

40mm за C-CS Mount Леќа Адаптер Конверзија Прстен Продолжување Цевка За CS Камера за видео надзор

315.84 -8 % DEN 290.00

Подетални ИнформацииОва е "C" да "КС" mount леќа црноалуминиум адаптер за сите типови на системи за видео надзор камера.На 10мм Адаптер Прстен придава помеѓу објективот и камерата и претвора CПланината Објектив за употреба на CSПланината Камера.Ако имате CS mount на вашиот апарат и мора леќа со В гората, ќе ви треба адаптер за да се стави помеѓу објективот и камера.Спецификација : Материјал : АлуминиумГолемина : 40mmКомпатибилен со : CS mount видео надзор за Безбедност на КамераПакет Се Вклучени : 1x 40mm CCS Mount Леќа Адаптер Прстен Продолжување Цевка за видео надзор Безбедносни Камери

Алуминиум ПИ-58mm ПИ-58 мм АИ да 58mm ПИ на 58 mm Макро Обратна Леќа Прстен Адаптер Прстен За Nikon ПИ Планината

DEN 120.00

Драги Пријатели,Ви благодариме за вашиот интересно во моите производи.Ако сакате да нарачате повеќе, само да ги додадете во количката потоа исходот на последен.ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИ : Е ПРИЛАГОДЕНО : ДАМЕСТО НА ORIGN : КИНАКомпатибилен Бренд : NIKONкалибар : ПИ58mm 58 mm Макро Обратна Леќа Прстен Адаптер за Nikon ПИ ПланинатаБрој на модел : ПИ58mm 58 mm Макро Обратна Леќа Прстен Адаптер за Nikon ПИ ПланинатаОпис На ПроизводотИздржливи структура, мала тежина и лесен за употреба.100% Сосема нов и висок квалитет.Овој објектив планината адаптер им овозможува на секој 58mm леќа стане Марко објективот на NIKON SLR камера тело...

Commlite Електронски Авто Фокус Леќа Планината Адаптер за Олимп НП 4/3 Објективот на Микро 4/3 M4/3 Камера GH4 GH5 GF6 GX7 EM5 EM1 OM-D

2593.44 -13 % DEN 2256.00

Commlite FTMFT Леќа Планината Адаптер за Олимп НП Zuiko 4 / 3 (НП 4 / 3) Објективот на Микро 4 / 3 (MFT) Камерата Тело со АвтоИзложеност & АвтоФокус за Олимп PEN EP1 & за Panasonic Lumix DMCG1 / DMCGH1 / DMCGF1Опис : Commlite FTMFT е специјално дизајниран за M4 / 3 серија dslr фото' S адаптер прстен кој се однесува на 4 / 3 леќа...

2 парчиња трговија на Големо 49-52MM 49 ММ - 52MM 49 до 52 Чекор До Филтер Прстен Адаптер за адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе...

DEN 143.04

Вовед : Машки навој : 49mmЖенски навој : 52mmБренд нови, никогаш не се користат воНаправен од метал (не пластични)боја : црнаПакет Се Вклучени : 49mm да 52mm Филтер Прстен Адаптер x2Погоден За : филтри, адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.