• Ново
Сини Фармерки Wove Шема Занитвам Studs Лажни Ноктите Нови Целосна Покриваат Ноктите Секси доградба на Акрилни Нокти Совети УВ Вештачки Нокти Лажни Нокти Z249

Сини Фармерки Wove Шема Занитвам Studs Лажни Ноктите Нови Целосна Покриваат Ноктите Секси доградба на Акрилни Нокти Совети УВ Вештачки Нокти Лажни Нокти Z249

Оценка на клиентот:
DEN 142.08
DEN 122.00 -14 %

Износ
Залиха


Сини Фармерки Wove Шема Занитвам Studs Лажни Ноктите Нови Целосна Покриваат Ноктите Секси доградба на Акрилни Нокти Совети УВ Вештачки Нокти Лажни Нокти Z249 Помине совети количина : 24 парчиња ДУО страна лепило вклучени, без течен лепак. Лесно DIY, Салон за квалитет. Моден Средна големина
Без лепак , но ќе имаат слободен двојно s ide лепило
Опис :
100% сосема нов
Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување, шопинг покаже : )
Лесен за употреба со лепак.
Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во повеќето ноктите.
Пакетот вклучува :
24 Парчиња лажни ноктите совети
Превозот Термини :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса.
Испорака Метод :
Изберете метод што сакате.
Повратни информации :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Карактеристики

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
Z249
Големина:
24pcs
Количина:
1
Должина На Ноктите:
Медиум
Ноктите Ширина:
Медиум
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Производи во категоријата

50PCS Лажни Нокти Совети Фан облик на Лажни Помине Уметност Совети полски УВ Гел Налепница Декорација Екранот се Држиме Гел Салон Алатка Јасно Natual

161.28 -45 % DEN 89.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет помине уметност совети стаповиИдеален за професионална употреба, во практиката дома или windows екранот, итн.Исто така Погоден за зелена страна се користи како пракса одбор.Лесен за додавање / отстранување / менување на редоследот на совети.Едноставен и лесен за употреба.Материјал : ПластикаГолемина : Секој displayer е за 12.8 cm X 1.1 cmПакет се вклучени : 1 Set = 50 PCs Помине Уметност Совети стапови1).Ние ја прифати Кредитна Картичка, Boleto Qiwi Паричник, Alipay, Master Card, Webmoney, Pay Pal, Зачувам и така натаму.* Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2).Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3).Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 3 дена...

Трговија на големо 50 Компјутери Лажни Нокти Лажни Нокти Уметност Совети УВ Гел Фан Облик на Лажни Помине Уметност Совети полски УВ Гел Црна Совети Налепници за Дек?

133.44 -11 % DEN 119.00

Трговија на големо 50 Компјутери Лажни Нокти Лажни Нокти Уметност Совети УВ Гел Фан Облик на Лажни Помине Уметност Совети полски УВ Гел Црна Совети Налепници Декорација Должина : 12.5 cm приближно Боја : Транспарентна или Природни Погоден за лак / помине декорација екранот Совршен и за професионална употреба и лична употреба Пакет се Вклучени : 1set / 50 компјутери Помине екранот Фан 100% сосема нов Модел : како на сликата покажува ( Јасно и Природни & Црна ) 1...

50Pcs Целосно Лажни Нокти Совети Постави Црно Бела Јасна Боја полски УВ Гел Налепници Екранот Нокти Помине Уметност Алатки

124.32 -5 % DEN 118.00

Спецификација : Количина : 50pcs / setБоја : ЦрнаПакет Содржина : 50pcs / set помине советиФункција : 100% Сосема новСо прстен, лесно да се носат и прикажување на боја и помине дизајн.За професионални салон или домашна употребаКонтакт со нас на : 1...

500 компјутери Полн Круг Лажни Помине Уметност Совети Акрилик УВ Гел Ноктите Совети Јасна Колор Сет

DEN 489.12

500 компјутери Акрилик Лажни Нокти Совети10 различни големини целосно лажни нокти совети во ЈАСНА боја 50pcs за секоја големинаПогоден за нокти продолжување со помине уметност украси / гел / акрилик итн.Лесно да се примени и задржете со ноктите лепакЗа професионално студио употреба или домашна употребаМоже да додадете помине уметност декорации на ноктите и дизајн свој стил и моделСосема нов во трговијата на мало пакетПакување : 50pcd*10size(вкупно 500pcs)

ТОПЛА 60 x Јасно МОЗАИК Помине Уметност Акрилик УВ Гел француски Совети

231.36 -5 % DEN 220.00

КарактеристикиЈасно боја на Мозаик Совети со 10 различни големини Големини 09 (6pcs на секоја големина и целосно 60pcs) Секоја големина е посебно спакувани во spearate комора на пластична кутија Може да се користи за вас помине уметност Погодни за употреба со гел, акрил или fibreglass апликации Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира Боја : ЈасноКако Да се Користи Закачите на Мозаикот Совети за вашите природни нокти Трим ги со ноктите clippers или нокти датотека, а потоа да се ослободи од нечистотијата на нив се Применуваат јасно гел само на ноктите кревети тивко и ги излечи за една минута се Направи различни уметнички изрази со користење на различни бои на обоено стакло гелови и ги излечи за една минута повторно Шалче целиот помине површини со јасна градител гел и излечи ги за 2 минути...

Акрилик лажни нокти светлина небото сино кратки нозете,24 pce/set бонбони боја чиста боја на ноктите материјали

DEN 50.40

24 компјутери / сет на чиста боја кратки нозетеТопло Совет : За соработка на двете страни среќни, ве молиме прочитајте го следново пред да нарачате...

HOTSALE 70PCS/МНОГУ Портокал Шарени француски Совет избрани француски Лажни Нокти Совети Нокти Убавина Нокти Predicure

399.36 -40 % DEN 240.00

Карактеристики : Ултратенок крива совети се обезбеди совршено се вклопуваат за вашите нокти Еколошки материјали ABS дека ќе биде добро за вашето здравје Висока Цврстина дека нема да попуштат 10 големини за да го изберете Висока цврстина Акрил, дека ќе не Фрактура Детали : Материјал : ABS 70pcs помине совети со 10 различни големини, 7 парчиња за секоја големина на Пакет : 70 PCS / кутија

Моден Лажни Ноктите Бонбони од Тебе Розови Пурпурна Акрилик Лажни Нокти, Вештачки Нокти Уметност Совети Маникир Нокти Жените DIY 12 избори

64.80 -14 % DEN 56.00

парчеМоден Лажни Ноктите Бонбони од Тебе Розови Пурпурна Акрилик Лажни Нокти, Вештачки Нокти Уметност Совети Маникир Нокти Жените DIY 12 избориСредината Дизајн, бонбони од тебе боја многу стилови за да изберетеУбава Сјај Површина, која одговара на било каде да се носат.Без лепак вклучениве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе, ви благодаримеОпис : 100% сосема нов и висок квалитетСредината дизајн во едноставни пакет.Пакет : 24pcs нокти во една едноставна пакет answer : ___________________________ Note : Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани...

Сјајна Сјајни Црвено Вино Лажни Нокти Краток Темна Боја Убави Дами Декорација на Ноктите Совети 24pcs/комплет со лепак налепница

56.64 -21 % DEN 45.00

Сјајна Сјајни Црвено Вино Лажни Нокти Краток Темна Боја Убави Дами Декорација на Ноктите Совети 24pcs / комплет со лепак налепницаВклучувајќи 24pcs лажни нокти, дуо страна лепило налепница вклучени, и не течен лепак вклучени.Ние имаме многу модни дизајни за пре дизајниран лажни нокти совети...

24pcs/многу Лажни Нокти Симпатична Дизајн Помине Уметност Лажни Совети Медиум Целосно Покривање Лажни Ноктите со лепак за дете/Девојки Пред Дизајниран Мода

93.12 -5 % DEN 88.00

24pcs / многу Лажни Нокти Симпатична Дизајн Помине Уметност Лажни Совети Медиум Целосно Покривање Лажни Ноктите со лепак за дете / Девојки Пред Дизајниран Мода Пакет : 24pcs / set помине совети + 2g помине лепак Во Убава papper Кутија Боја : Како на Сликата Покаже Серија : 0053 Серија Дизајни : 25 дизајни Зошто Изберете Објект : 1.Лажни ноктите суровини е нов ABS материјали,Добра флексибилност,не е лесно да се пробие 2.Повеќе дизајн за вашата изберат,можете да го најдете во нашата продавница 3.Ноктите може да се носи за околу една недела.Почекајте неколку часа или преку ноќ пред да се реаплицирањеЗА НАШИТЕ НОКТИ 1) Кутија регулатива производ предности зошто е толку топла продавање лажни ноктите на суровини е увоз на нов материјал не е чиста, не е лесно да се биде скршен ABS Флексибилни продажба на секое парче парче на печат грб боја полна осветленост траен продажба на стилови и модните трендови, воведување на нов производ, продажба на highend2) Продажба на таписерии изработка кромид во прав еднаква боја, полн со светли продажба на УВ место трговија на големо производители може да се прилагоди на клиентите стилови продажба на компанијата преку квалитет, сертификација на секоја врска има строга контрола на квалитетот на персоналот тест3)голема разлика : Печатење на соодветен дизајн на лажни ноктите прво потоа со resinstone и модни metalic помине декорација,Тоа изгледа повеќе шармантна кога ќе притиснете на.1...

2018 НОВИ 500PCS Лажни Точка Stiletto УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Убавина Совети Јасно Природните Бела MAY23_30

100.32 -11 % DEN 89.00

Карактеристики : 10 различни големини за различни прстиСовршен за домашна употреба или салонИдеален за употреба со гел, акрил или fiberglassПрофесионални природни нокти проширување и француски правење на ноктитеЗа природни нокти совет проширување, гел помине уметност дизајн, fiberglass ноктитеизработка и француски правење на ноктитеСпецификации : Точка име : Лажни Точка Материјал : Акрил и од не ' рѓосувачки челик Боја : Како на фотографии е прикажано Големина : Како слики прикажани Количина : 500 Pcs Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Stiletto Лажни Ноктите Совети Темно Розова Мермер Школка Faux Ongles Екстра Долг Остар Камен Текстура Шема Лажни Ноктите На Доградба На Акрилни Нокти

128.64 -9 % DEN 117.00

Stiletto Лажни Ноктите Совети Темно Розова Мермер Школка Faux Ongles Екстра Долг Остар Камен Текстура Шема Лажни Ноктите На Доградба На Акрилни НоктиТечен Лепак НЕ се вклучениОпис : 100% сосема нов!!!Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување , шопинг покаже : )Лесен за употреба со лепак.Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во повеќето ноктите.Пакет : 24 Парчиња лажни ноктите

ZKO 1Pcs Помине Уметност Пракса Прст Обука Екранот Совети Ноктите Алатки Додатоци

47.52 -24 % DEN 36.00

100% Сосема Нов Големина : x 5.0 4.7 x 3.0 cm (прибл) убав екранот за помине уметност дизајни и модели, совршен за двете професионална употреба или лична употреба Лепило подлога на дното на прсти за да се одржи стабилен Идеална алатка за помине уметност уметници, најдобро за акрил, гел и заврши пракса Пракса Прст изработени од тврда пластика Прст Е Многу Реална & Има ПоминеПревозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...

HOTSALE 70PCS/МНОГУ Металик Зелена Боја Остри нокти избрани француски Лажни Нокти Совети Нокти Убавина Нокти Predicure

399.36 -40 % DEN 240.00

Карактеристики : Ултратенок крива совети се обезбеди совршено се вклопуваат за вашите нокти Еколошки материјали ABS дека ќе биде добро за вашето здравје Висока Цврстина дека нема да попуштат 10 големини за да го изберете Висока цврстина Акрил, дека ќе не Фрактура Детали : Материјал : ABS 70pcs помине совети со 10 различни големини, 7 парчиња за секоја големина на Пакет : 70 PCS / кутија

Висок Квалитет на Топла Продаде Метален Лажни Ноктите 3 Групи/многу Розова француски Акрилик Вештачки Целосна Stiletto Лажни Помине Уметност Совети Постави Алатка

383.04 -6 % DEN 360.00

Жешка Нов Мат Метален француски Лажни Помине Уметност Совети 24pcs / set Убавина Лажни Нокти Совети за на доградба на Акрилни Нокти Маникир Краток Целосно Покривање на Ноктите СоветиПовод : Одмор, ангажмани,матурска,секоја прилика сакате да бидат повеќе шармантен.Пакет : 24pcs Помине Совети+Помине Лепак секој сет3 групи / многуКарактеристики : 24pcs целосно покривање на ноктите совети,со висок квалитет,лесно да се користи и се вклопуваат доброЗошто Изберете Го Објектот : 1.Лажни ноктите суровини е нов ABS материјали ,Добра флексибилност,не е лесно да се пробие2 .Повеќе дизајн за вашата изберат,можете да го најдете во нашата продавница3.Ноктите може да се задржи за околу една недела .Почекајте неколку часа или преку ноќ пред да се реаплицирање4.10 големини за вашиот изберете и повеќе избор.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

24pcs/set Lotus Бонбони Лажни Ноктите Лесно DIY Уметност Совети Долги Рамни Акрилик Вештачки Нокти, Маникир Додатоци 379M

52.32 -18 % DEN 43.00

24pcs / set LotБонбони Лажни Ноктите Лесно DIY Уметност Совети Долги Рамни Акрилик Вештачки Нокти, Маникир Додатоци 379 MСекој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепакПовеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднашСе носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува...

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 70PCS/МНОГУ Сјај различно обоени ноктите совет Лажни Трендовски Помине Уметност Дизајн на Ноктите вештачки Совети за Убавина Прст Додатоци

399.36 -40 % DEN 240.00

Карактеристики : Ултратенок крива совети се обезбеди совршено се вклопуваат за вашите нокти Еколошки материјали ABS дека ќе биде добро за вашето здравје Висока Цврстина дека нема да попуштат 10 големини за да го изберете Висока цврстина Акрил, дека ќе не Фрактура Детали : Материјал : ABS 70pcs помине совети со 10 различни големини, 7 парчиња за секоја големина на Пакет : 70 PCS / кутија

24 Компјутери/set Помине Уметност Совети Розова Ковчег Ноктите Уметност Совети Рамна Форма Целосна Покрие Маникир Нокти Совети

DEN 64.80

торба кеса Материјал : Акрилик 100% висок квалитет на нови производи се Направи вашите нокти да изгледаат повеќе привлечни и убава Секоја кутија има 24 помине совет (Забелешка : не помине лепак) Во овој случај, пакетот вклучува : Секоја кутија има 24 помине совет (Забелешка : не помине лепак) Претпазливост : 1...

24 парчиња/set, романтични и модерен краток плоштадот бонбони боја светло розова лажни ноктите.

DEN 50.40

Материјал : Пластични 100% висок квалитет на нови производи се Направи вашите нокти да изгледаат повеќе привлечни и убава Секоја кутија има 24 помине совет (Забелешка : не помине лепак) Во овој случај, пакетот вклучува : Секоја кутија има 24 помине совет (Забелешка : не помине лепак) Претпазливост : 1...

Holographic Природни Жолта Лажни Ноктите Stiletto На Доградба На Акрилни Нокти Камелеон Огледало Лажни Нокти Целосно Покривање Нокти Алатки Z143

168.96 -10 % DEN 152.00

Holographic Природни Жолта Лажни Ноктите Stiletto На Доградба На Акрилни Нокти Камелеон Огледало Лажни Нокти Целосно Покривање Нокти Алатки Z143Опис На Производот Детали : 1 производ = 24pcs ноктитеНе течен лепак, вклучени, но ние ќе се стави една хартија, лепак налепница со ноктите.100% Сосема нов и висок квалитет.Fashion & популарни ноктите , одговара било каде да се носат.ние имаме многу стил за да изберете, plz проверите на нашата продавницата за повеќе!

Металик Огледало Високи Потпетици Остри Лажни Нокти Метал Сребро Лажни Ноктите Акрилик Вештачки Stiletto Помине Уметност Fuax Ongles Целосна Маска

62.40 -20 % DEN 50.00

Металик Огледало Високи Потпетици Остри Лажни Нокти Метал Сребро Лажни Ноктите Акрилик Вештачки Stiletto Помине Уметност Fuax Ongles Целосна Маскаве молиме проверете други дизајн во нашата продавница...

24 компјутери Мода на доградба на Акрилни Нокти Светло Кафеава Едноставен Дизајн Вештачки Пластични Помине Уметност Совети Маникир Нокти за Жените Прст P57

47.52 -20 % DEN 38.00

парче24 компјутери Мода на доградба на Акрилни Нокти Светло Кафеава Едноставен Дизајн Вештачки Пластични Помине Уметност Совети Маникир Нокти за Жените Прст P57Средината Дизајн, бонбони боја многу стилови за да изберетеУбава Сјај Површина, која одговара на било каде да се носат.Без лепак вклучениве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе, ви благодаримеОпис : 100% сосема нов и висок квалитетСредината дизајн во едноставни пакет.Пакет : 24pcs нокти во една едноставна пакет answer : ___________________________ Note : Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани...

24pcs/set Бела и Метал Сребро 3D Лажни Пети Ноктите Топло и Ладно Дизајни Краток француски Ноктите За Лето Декорација Нога Нокти

117.60 -18 % DEN 97.00

3 D Лажни Пети Ноктите Класичен Стил, Розова Ноктот Вештачки Целосно Покривање Лажни Заврши Ноктите DIY 24pcs француски Прсти Дизајн Пакет : 24pcs помине совети + 2g помине лепак во хартиена кутија Предности 1.Најдобар соодветна големина за пети совет...

10 Поставува Мода Јасно Француски Ноктите Совет Акрилик Лажни Нокти Совети Целосно Покривање Лажни Нокти Маникир Алатки Трговија На Големо Производи N207

DEN 492.48

10 Поставува Мода Јасно Француски Ноктите Совет Акрилик Лажни Нокти Совети Целосно Покривање Лажни Нокти Маникир Алатки Трговија На Големо Производи N2071 пакет = 10 комплет за нокти =240 компјутери ноктитеНие имаме многу модни дизајни за предизајниран лажни нокти совети...

100/пакет,DIY француски лажни нокти совети вештачки лажни ноктите shield нокти пластични налепница плоча како убавина помине уметност салон алатка

1440.00 -34 % DEN 950.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!Ние ќе го испрати на стоки и мејлна Следење на број во 13working дена( на одмор ќе биде доцнење )!Овој Тип е француски тип!!!1pack=100pcs.Вкупно 10 различни Големини : 09(проверете фото)( секоја големина имаат 10pcs )Карактеристики : 1...

Нова мода Бургундија врв личност Дизајни Мат Лажни ноктите 24pcs Целосна Помине Совети Девојки украсување Вампир боја

85.44 -1 % DEN 85.00

Производ шопинг водич1, број : MJ01 2, боја : 14 бои на располагање 3, моделирање : МЈ серија е посочи(врв) дизајн (ве молиме погледнете го модел pictuer) 4, бројот : 24pcs / торба 5, ставете : предложената употреба на лажни нокти лепак (не во овој продажен асортиман) 6, слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимање Применливи опсегот1, нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избере2, употреба на сцена : девојка партија, бизнис банкет, мода paty​​Show details ↓Пакување екранот ↓Воздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливиДоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 70PCS/МНОГУ Сјајот на Ноктите совет Сина Боја Сјајот Дизајниран акрилик лажни ноктите совет+слободен брод

399.36 -40 % DEN 240.00

Карактеристики : Ултратенок крива совети се обезбеди совршено се вклопуваат за вашите нокти Еколошки материјали ABS дека ќе биде добро за вашето здравје Висока Цврстина дека нема да попуштат 10 големини за да го изберете Висока цврстина Акрил, дека ќе не Фрактура Детали : Материјал : ABS 70pcs помине совети со 10 различни големини, 7 парчиња за секоја големина на Пакет : 70 PCS / кутија

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.