• Ново
Whosale Нов Бренд на ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор за Samsung NP300 E4A NP300E4A NP300V4A NP300V5A NP305E5A NP200A4B 4Pin P/N KSB0505HA-A

Whosale Нов Бренд на ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор за Samsung NP300 E4A NP300E4A NP300V4A NP300V5A NP305E5A NP200A4B 4Pin P/N KSB0505HA-A

Оценка на клиентот:
DEN 331.20

Износ
Залиха


6

Карактеристики

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Бренд Име:
HengXC
USB Порти:
како Слика
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Апликацијата Лаптоп Големина:
конвенција
Тип:
Еден Фанови
Број На Модел На:
NP300 E4A NP300E4A NP300V4A NP300V5A NP305E5A NP200A4B

Производи во категоријата

centechia Топла Продажба 1pcs USB Порт Мини Октопод Лаптоп Фан Кулер за Ладење Подлога За 7-15 инчен Лаптоп

185.76 -13 % DEN 162.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетза 14.1" Netbook Лаптоп КОМПЈУТЕРUSB Лаптоп Ладење Подлога Тивка ФановиИсклучително тешкидолжност изградба на ладење подлога да си дозволат било тежина или притисок се стави наНема потреба од никаква инсталацијаВашиот лаптоп може да дишете лесно со оваа крајна лаптоп кулерПродолжување на животот и функционалноста на вашиот лаптопУдобен, сигурен и удобен за носењеСпецификации : Актуелни : 150m AНапон : DC5 VФан големина : 187*90*22mmСоодветни модели : 7"15"Боја : црна,зелена,синаМатеријал : пластикаПакетот вклучува : 1 x USB Вентилаторот за Ладење

Лаптоп CPU вентилатор за HP Mini 210 Мини 210-1000 Лаптоп фан со Чип DFS300805M10T.

DEN 744.00

Лаптоп CPU Вентилатор за HP Mini 210 Мини 2101000 лаптоп фан DFS300805 M10 Tза HP Mini 210 серија 210 T1000, 2101000 VT, 2101010 NR, 2101018 CL, 2101028 CL, 2101030 NR, 2101032 CL, 2101032 NR, 2101040 NR, 2101041 NR, 2101050 NR, 210 1053 NR, 2101055 NR, 2101057 NR, 2101070 NR, 2101073 NR, 2101076 NR, 2101077 NR, 2101079 NR Серија

SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор За Dell Inspiron 6000 9200 9300 9300S 9400 E1705 Прецизност M6300 Лаптоп D5927 DFB601005M30T F501-Г.С.

487.68 -5 % DEN 463.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиКомпатибилен Дел Броеви : D5927, 0 D5927, DFB601005 M30 T, F501Г.С.Забелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

Aipinchun Нови Оригинални CPU Ладилник Вентилатор за HP 4540S 4740s 4745s 4750S 4545S 4441S 4446S Ладење Радијатор Лаптоп Фан 683484-001

DEN 335.52

Почитувани Русија / Peru / Судан пријателВе молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел...

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Леново S10-2 S10-2C S10-3C 052512A 3 PIN кулер Фан

470.40 -29 % DEN 334.00

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Леново S102 S102 C S103 C 052512 A 3 PIN кулер ФанКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

SSEA Нови CPU Вентилатор за ProBook HP 4410S 4411S 4415S 4416S ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење P/N:UDQF2HH01CAR

448.80 -5 % DEN 426.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

SSEA Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер за Ладење Вентилатор 4 Pin за ASUS A43 X53S K53S A53S K53SJ P53SJ K43X K43E K43S X43 K43SJ Бесплатен превозот

463.68 -5 % DEN 441.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

SSEA Нов лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Стремат 4810 4810T 4810TG 5810 5810T Лаптоп DFS400805L10T F939 Бесплатен превозот

499.68 -5 % DEN 475.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за ASUS Z37 Z37S Z37E Z37K U6 U6S U50 U50F Лаптоп KDB05105HB -9K61 (долга линија)

634.56 -5 % DEN 603.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

USB 2.0 Надворешни Кулер за Лаптоп Подлога Лаптоп Кулер 2 Љубител на Црно

DEN 142.08

100% нов Оценет напон : 5 V DC Номинална моќност : 0.75 W Погоден за 1217 инчни лаптопи USB кабел должина : околу 40 cm100% новиНоминална напон : 5 V DCНоминална моќност : 0.75 WПогоден за 1217 инчни лаптопиUSB кабел должина : околу 40 смНоминална струја : 150 МрНоминална брзина : 2100 ВРТЕЖИ во минутаTweets : 22 d BТочност : + / 0.05%Боја : ЦрнаМатеријал : ABSГолемина : Околу 18 х 9 см (L x W)Пакет Содржина : 1 x кулер подлогаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Нови оригинални Замена ПРОЦЕСОРОТ Кулер за Ладење Вентилатор со Heatsink за Sony Vaio SVF142 лаптоп компјутер лаптоп 3VHK8TMN030

DEN 911.04

Име На Производ : Фан и HeatsinkFRU : 3 VHK8 TMN030Компатибилен Со Sony Vaio SVF142СоветиЛаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи...

Оригиналниот Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор За Леново R61 R61I R61E фан Бесплатен превозот

436.80 -29 % DEN 310.00

Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

SSEA Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер за Ладење Вентилатор за Asus A40 A42 K42 X42 K42JA K42JB K42Jc K42JE K42Jr K42Jv K42JY Серија

465.12 -5 % DEN 442.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

SSEA Нови KSB06105HB 9J73 ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор за Asus K52 A52 K52F K52JB K72 N71JQ N71JV N61 N61V N61W N61J Лаптоп Бесплатен Превозот

473.76 -5 % DEN 450.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Fujitsu Amilo M7440 M7440G T5512S05HD 3 PIN лаптоп фан

697.44 -29 % DEN 495.00

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Fujitsu Amilo M7440 M7440 G T5512 S05 HD 3 PIN лаптоп фанКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

SSEA Нови CPU Вентилатор за Acer Стремат 5750 5755 5750G 5755G 5750Z-4830 5750Z-4835 5750-6421 P5WS0 P5WEO MF60090V1-C190-G99

447.84 -5 % DEN 425.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиP / N DC280009 KA0 AB09005 HZ10 G300Забелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

Лаптоп процесор coolinf вентилатор за TOSHIBA Satellite M300 M301 M302 M305 M306 M307 M308 M330 M331 M332 M333 M335 M336 M337 M338 фан

210.24 -29 % DEN 149.00

Лаптоп процесор coolinf вентилатор за TOSHIBA Satellite M300 M301 M302 M305 M306 M307 M308 M330 M331 M332 M333 M335 M336 M337 M338 фанКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за HP G4 G6 Г-7 CQ42 G42 CQ56 G56 G62 Q62 646578-001 KSB06105HA FAR1200EPA DFS531105MC0T F9R5 FAB9

431.52 -5 % DEN 410.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

НОВИ Оригинални ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор За Thunderobot 911-E1 911-Т1 911-S2 911-S1 BC07511LMSPAA FANL800EPA

530.88 -29 % DEN 377.00

Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Dell Latitude E5430 DC28000AFSL 082JH0 MF60120V1-C430-G9A

396.00 -35 % DEN 257.00

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Dell Latitude E5430 DC28000 AFSL 082 JH0 MF60120 V1C430G9 AКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за ASUS K40 K40AB K40IN K40AF K50 K50AD K50AB A41 A41I P/N KDB0705HB -9K57 Бесплатен Превозот

463.68 -5 % DEN 441.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

SSEA Нов ПРОЦЕСОР Фан 683193- 001 685477- 001 за HP Г4-2000 G6-2000 Година, Г-7-2000 G6-2278DX Лаптоп Вентилаторот за Ладење Бесплатен превозот

462.24 -5 % DEN 439.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Стремат 5520 5315 5220 5520 5720 7220 7520 7720 лаптоп

450.72 -5 % DEN 428.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за SAMSUNG R460 R453 R455 R458 R408 R410 Лаптоп ФАН P/N: KDB0705HA WA33 Бесплатен Превозот

474.24 -5 % DEN 451.00

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.