• Ново
NT116WHM-N21 V4.0 одговара N116BGE-EA2 N116BGE-EB2 N116BGE-E32 M116NWR1 R7 Само 11,6 Тенок EDP 30PINs Лево+правото уши

NT116WHM-N21 V4.0 одговара N116BGE-EA2 N116BGE-EB2 N116BGE-E32 M116NWR1 R7 Само 11,6 Тенок EDP 30PINs Лево+правото уши

Оценка на клиентот:
DEN 2160.00

Износ
Залиха


Внимание : ЛЕВО+ПРАВОТО завртка дупки!!! Ова е 30 pin LCD со EDP конекција. Тоа не е вообичаено 40 pin LCD
ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.
•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1-TLA1
•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Внимание :
За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,
1. Ве молиме проверете со вашиот лаптоп модел во компатибилен листа или кажете ако широк екран или стандарден екран.
2. Ве молиме проверете ги LCD екран со големина и резолуција.
3. Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(S M L) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) и позиција
4. Ве молиме проверете ја физичката резолуција пиксели на LCD екранот.
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број NT116 WHM-N21(или замена модел : N116 BGE-EA2 N116 BGE-EB2 N116 BGE-E32 M116 NWR1 R7 и така натаму) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар. Внимание : Ако не се прифати тоа,ве молиме не го нарачате.Благодарение толку многу за вашето разбирање. Големината само 11,6 инчи Резолуција 1366×768 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Статус : Нова, Оценка А.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да се 18.4 инчи
1.Големина : 8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"и така натаму.
2. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.Alipay е perferred и безбедност
2.Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.Тие трошоци не се опфатени со или цената или на превозот обвиненија на производот,и се одговорност на примачот.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници.)
1.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини. Да повеќето земји : 25-45 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
2.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.

Карактеристики

Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
NT116WHM-N21
Бренд Име:
LALAWIN
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот

Производи во категоријата

15.6 Touch Стакло Digitizer + LCD Екран Собранието FHD IPS Панел LP156WF4 SPL1 За Леново Flex 2 Про 15 со Рамка/Рамки

DEN 3312.00

15.6" Touch Стакло Digitizer + LCD Екран Собранието FHD IPS Панел LP156 WF4 SPL1 За Леново Flex 2 Про 15 со Рамка / Рамки ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете епошта до нас или Aliexpress да побарате помош...

За ASUS F402C F450C F450J F450V F450L K46C K450C F401A LCD ЕКРАН 14.0 (конектор : 40 pin) и HD:1366*768

3312.00 -5 % DEN 3146.00

За ASF402 C F450 C F450 J F450 V F450 L K46 C K450 C F401 A LCD ЕКРАН 14.0" (конектор : 40 pin) и HD : 1366*768 или целосно компатибилни модел Големина на Екран : 14.0" Екран Површина : Сјајни / сјајни зависи од акции е достапноста Состојба : Оригиналната Резолуција : 1366 X768 Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

За Sony SVF143A1QT 143A2TT 1431AYCW 143A1YT SVF143A1ST LCD ЕКРАН 14.0 (конектор : 30 pin) и HD:1366*768

3120.00 -5 % DEN 2964.00

За Sony SVF143 A1 QT 143 A2 TT 1431 AYCW 143 A1 YT SVF143 A1 ST LCD ЕКРАН 14.0" (конектор : 30 pin) и HD : 1366*768 или целосно компатибилни модел Големина на Екран : 14.0" Екран Површина : Сјајни / сјајни зависи од акции е достапноста Состојба : Оригиналната Резолуција : 1366 X768 Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

13.3За HP Павилјон X360 13-U М3-U Series 30pin LCD Екранот на Допир Стакло Digitizer Панел Собранието+Рамка+Контролер Одбор

6287.04 -0 % DEN 6287.00

13.3"За HP Павилјон X360 13U М3U Series 30pin LCD Екранот на Допир Стакло Digitizer Панел Собранието+Рамка+Контролер ОдборИме на производ Целосна LCD Екран на Допир Digitizer Собранието со Рамки / Рамка Состојба Сосема Нов (Одделение А+) Големина на Екранот 13.6" Екран Приклучок за 30 иглички e DP Max...

Нова За Toshiba Satellite L50t-A-122 L50T Екран на Допир за Стакло со Digitizer

DEN 2832.00

Опис 1 Висок Квалитет На Екран На Допир За Замена 2 Секој екран беше тестиран пред пратката.На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход , купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција.Повратни информацииВашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ua пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се решат сите прашања.

Бесплатен превозот LCD Матрица lp101wsa LP101WSA TLA1 LP101WSA TLB1 LP101WSA TLN1 лаптоп со lcd екран

DEN 1434.24

НАПОМЕНА : ве Молиме напишете вашиот компјутер бренд,модел и треба LCD модел пред плаќање ,Ние се провери на производи што треба , тогаш ќе го испратам до тебе! Ви благодариме за изборот на нашите производи! Купувачи се обрне внимание : 1.Приемот на стоката во исто време да ве потсетам уште еднаш да се отвори пред експрес карго облик, изглед, бројот на прегледи да го потпише...

14 LCD екран на Допир Собранието на Екранот За Acer стремат Р3-471T-58YT Р3-471TG-512N

DEN 4586.40

Ова е LCD Екран + Допир Digitizer, на коло и други додатоци не incluede.Ве молиме чувајте ги вашите оригинални додатоци.Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.Ние нудиме 90 дена гаранција .Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки,купувачот може да бара замена во рок од 7 дена .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации , па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

13.3 Екран на Допир Digitizer Стакло Замена + Рамки за Asus Трансформатор Книга Флип TP301 TP301U TP301UJ TP301UA TP301UA-DW

3792.00 -5 % DEN 3602.00

13.3" Екран на Допир Digitizer Стакло Замена + Рамки за AsТрансформатор Книга Флип TP301 TP301 U TP301 UJ TP301 UA TP301 UADW Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

Бесплатен Превозот за Леново Јога 500 14 за Леново Flex 3 14 Flex 3-14 Замена на Екранот на Допир, Digitizer Стакло 14-инчен Црна

DEN 2784.00

Бесплатен Превозот за Леново Јога 500 14 за Леново Flex 3 14 Flex 314 Замена на Екранот на Допир, Digitizer Стакло 14инчен ЦрнаСПЕЦИФИКАЦИИСостојба : 100% Сосема Нов ОЕМ ДелВклучени : Пред Екран на Допир за Стакло + Digitizer само (без LCD вклучени)Дијагонала Големина На Екран : 14.0 Инчен CrosswaysГаранција : 90 дена, 3 месециКомпатибилност : за Леново Flex 3 14ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ВРАЌАЊЕ КАВГА!Ние силно сугерираат дека да се спореди вашиот flex / лента кабел со информации и слики се обезбедени пред купување...

LP125WH2 SLT1 одговара LP125WH2 SLB3 SLB1 SLT2 40 PIN IPS LCD Лаптоп LED Екран Лево+Право 3 завртка дупки Не-Touch

DEN 2688.00

Внимание : Ова е 40 pin LCD Екран конекција Тоа е Лево+право 3 завртка дупки LCD Екран.Ако не можете да потврдите кои една,ве молиме дајте ми ја вашата оригинална LCD ЕКРАН слики за нас.Ви благодаримеЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

Бесплатен превозот 13.3инчен M133NWF2 R0 Lcd Екран на Допир Digitizer Собранието Со Замена За Asus Трансформатор Книга T300 T300LA

DEN 3600.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

LP116WH1 TLP1 TLN1 B116XW02 V. 0 V. 1 N116B6-L02 LP116AT01 LP116WH1(TL)(Б1) LP116WH1-TLB1 TLB2 LED LCD ЕКРАН Панел

DEN 2304.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

Нова За Asus Трансформатор Книга T200 T200TA TOP11H86 V1.1 Допир Стакло Digitizer Екран Замена На Делови

DEN 1872.00

Опис 1 Висок Квалитет На Замена На Екранот На Допир, Digitizer 2 Секој екран беше тестиран пред превозот 3 Замена на стари, скршени, испукана, оштетени погрешни допир...

За HP Павилјон X360 11K 11-к 11-K101na 11-K103na 11-K010tu Екран на Допир Digitizer Замена (CT:SFEBQ/SETNH)

DEN 2640.00

Модел За HP 11 K СеријаЦрна flex cablСТ БР SFEBQОбично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.