• Ново
Бесплатен превозот VVX16T028J00 15052T одговара VVX16T010J00 VVX16T010D00 VVX16T029D00 VVX16T020G00 2880X1620 3K

Бесплатен превозот VVX16T028J00 15052T одговара VVX16T010J00 VVX16T010D00 VVX16T029D00 VVX16T020G00 2880X1620 3K

Оценка на клиентот:
DEN 4800.00

Износ
Залиха


ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.
•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1-TLA1
•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Внимание :
За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,
1. Ве молиме проверете со вашиот лаптоп модел во компатибилен листа или кажете ако широк екран или стандарден екран.
2. Ве молиме проверете ги LCD екран со големина и резолуција.
3. Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(S M L) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) и позиција
4. Ве молиме проверете ја физичката резолуција пиксели на LCD екранот.
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број VVX16 T028 J00
(или замена модел : VVX16 T010 D00 VVX16 T029 D00 и така натаму
) Ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар. Внимание : Ако не се прифати тоа,ве молиме не го нарачате.Благодарение толку многу за вашето разбирање. Големина 15.6 инчи Резолуција 2880 X1620 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Статус : Нова, Оценка А.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да се 18.4 инчи
1.Големина : 8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"и така натаму.
2. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.Alipay е perferred и безбедност
2.Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.Тие трошоци не се опфатени со или цената или на превозот обвиненија на производот,и се одговорност на примачот.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници.)
1.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини. Да повеќето земји : 25-45 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
2.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.
3.Пакетот се безбедни со потпис е потребно.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.

Карактеристики

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
LALAWIN
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот
Број На Модел На:
vvx16t028j00

Производи во категоријата

15.6 За HP Завист X360 M6-W010DX W011DX W014DX W015DX W101DX Екран на Допир Digitizer P/N TOP15099

DEN 3792.00

15.6" За HP Завист X360 M6W010 DX W011 DX W014 DX W015 DX W101 DX Екран на Допир Digitizer P / N TOP15099СПЕЦИФИКАЦИИСостојба : 100% Сосема Нов ОЕМ ДелВклучени : Пред Екран на Допир за Стакло + Digitizer само (без LCD вклучени)Дијагонала Големина На Екран : 15.6 Инчен CrosswaysГаранција : 90 дена, 3 месециКомпатибилност : HP ЗАВИСТ X360 M6W СЕРИЈА со digitizer P / N : TOP15099ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ВРАЌАЊЕ КАВГА!Има 2 верзии на digitizers за овој одреден модел...

LP125WH2 SLT1 одговара LP125WH2 SLB3 SLB1 SLT2 40 PIN IPS LCD Лаптоп LED Екран Лево+Право 3 завртка дупки Не-Touch

DEN 2688.00

Внимание : Ова е 40 pin LCD Екран конекција Тоа е Лево+право 3 завртка дупки LCD Екран.Ако не можете да потврдите кои една,ве молиме дајте ми ја вашата оригинална LCD ЕКРАН слики за нас.Ви благодаримеЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

14.0 инчен Лаптоп Допир LCD Екран Собранието За Acer Стремат V3-472P+Digitizer

DEN 5232.00

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп носат со допир founction пред да нарачате.Ова е LCD Екран + Допир Digitizer Собранието, на коло и други додатоци не incluede.Ве молиме чувајте ги вашите оригинални додатоци.Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.Ние нудиме 90 дена гаранција .Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки,купувачот може да бара замена во рок од 7 дена .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Pls контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации,па ние може да шанса да се утврдат какви било проблеми.Ви благодариме!

НОВИ Оригинални за Lenovo ThinkPad T550 Рамка Дел LCD Пред Рамки Зглоб Покрие 00JT440 за Екранот на Допир, Екранот

DEN 1021.92

НОВИ Оригинални за Lenovo Think Pad T550 Рамка Дел LCD Пред Рамки Зглоб Покрие 00 JT440 за Екранот на Допир, ЕкранотСостојба : Оригинални и НовиFRU : 00 JT440Одговара за Lenovo Think Pad T550 допир моделТестирани пред пратката и 100% работиГаранција : 3 месециПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Бесплатен превозот 13.3инчен M133NWF2 R0 Lcd Екран на Допир Digitizer Собранието Со Замена За Asus Трансформатор Книга T300 T300LA

DEN 3600.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

Бесплатен Превозот LP171WU5-TLA1 LP171WU5-TLA2 LP171WU5-TLA4 LP171WU5-TLB1 Лаптоп со LCD Екран Pancel 1920*1200 LVDS 40pins

DEN 4728.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

МОРЕ НОВИ за Realtek RTL8723BE NGFF Безжична картичка, Wifi, Bluetooth 4.0 за IBM/Леново Flex 2-15 E450 E455 Y50-70 Y50-70 04X6025

DEN 576.00

Состојба : Сосема Нов Модел : RTL8723 BE Интерфејс : NGFF biosот : За IBM FRU : 04 X6025 Поддршка на модел: Flex 215 E450 E550 E450 C E550 C E455 E555、G5080 Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност...

SANITER LCDOLED 15.6 Екран на Допир Digitizer+Рамки Собранието За Леново Flex 3 15 15D 3-1570 3-1580 LP156WF6 SPL1 LP156WF4.SPL1

DEN 4752.00

LCDOLED 15.6" LCD Екран на Допир Digitizer+Рамки Собранието За Леново Flex 3 15 15 D 31570 31580 LP156 WF6 SPL1 LP156 WF4.SPL1 ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете епошта до нас или Aliexpress да побарате помош...

CLAA101WA01A одговара CLAA101WA01 HT101MD1-100 LTN101AT03 LP101WH1 TLA2 TLA3 TLB1 N101BGE L21 Лаптоп со LCD Екран 1366*768

DEN 1392.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

LTN160AT01 LTN160AT02 16 Екран

DEN 2304.00

Ние сме стручни во обезбедување замена за на Лаптоп со LCD Екрани.Ние доџо.обезбеди најдобар квалитет, замена LCD за сите поголеми Лаптоп Брендови.Ако имате било какви проблеми на плаќање, и ве молиме контактирајте со нас!Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу да се биде, или да не најдете во нашата продавница, и ве молиме контактирајте со нас!Вие сте & во СОСЕМА НОВ OEM (the Original Equipment Manufacturer) замена на екранот на овааЗагарантирана е да биде целосно компатибилен со LCD дел број или лаптоп модел наведени во насловотНа оваа листа.Лаптоп производителите да користат компанијата видови на екрани кога составувањето на еден модел на Лаптоп.Како резултат на тоа, повеќе од еден тип на екран може да биде 2 од истиот лаптоп модел.Ќе добиете екран произведени од страна на еден од големите брендови какоПоради ограничениот простор, објектот 's title дава само општ опис на предмети компатибилност.За да се утврди компатибилност на двете молиме обратете се На листата на поддржани модели погоре...

За Toshiba-Сателитска C75D-B7230 Серија 17.3 LED LCD Екран (конектор : 40 pin)и HD: 1600*900

3120.00 -5 % DEN 2964.00

• Состојба Оригинална • Бренд • Модел • Големина 17.3" • Резолуција 1600*900 • LED Светлото • Интерфејс 40 pin • Сооднос Стандард • Опис Тенките транзистори (TFT) Активна матрица Течни Кристали (LCD) Сите LCD екрани, кои што се продаваат се НУЛА МРТВИ ПИКСЕЛИ и НУЛА МЕСТО Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

Нова За Toshiba Satellite L50t-A-122 L50T Екран на Допир за Стакло со Digitizer

DEN 2832.00

Опис 1 Висок Квалитет На Екран На Допир За Замена 2 Секој екран беше тестиран пред пратката.На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход , купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција.Повратни информацииВашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ua пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се решат сите прашања.

Бесплатен превозот за Dell LP156WF7 SPA1 LP156WF7 (SP)(А1) LP156WF7-SPA1 LCD Екранот FHD 1920*1080 eDP 40pins

DEN 4224.00

Големина 15.6 ИНЧЕН Гр степен Површината СЈАЈНИ Резолуција 1920*1080 Бренд WK Модел LP156 WF7 Пакување 20pcs по картон Гаранција 6 месеци2.Пакување : Кревка Кориснички Пакет3.C ondition : Сосема Нов, Директно од производство на 100% КОМПАТИБИЛЕНПакувањеПакување : Сите екранот се многу силни пакување,бидете сигурни дека на товар ќе биде во многу безбедно ниво...

За Леново Јога 2 13 LCD екран B133HAN02.0 LP133WF2 1920*1080 LCD собранието Тестирани Бесплатен превозот

5952.00 -5 % DEN 5654.00

За Леново Јога 2 13 LCD екран B133 HAN02.0 LP133 WF2 1920*1080 LCD собранието Тестирани Бесплатен превозот или целосно компатибилни модел Големина на Екран : 13.3" Екран Површина : Сјајни / сјајни зависи од акции е достапноста Состојба : Оригиналната Резолуција : 1920 X1080 Осветлување : LED Некои производи себе може да носат ЛОГОТО Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

За ASUS F402C F450C F450J F450V F450L K46C K450C F401A LCD ЕКРАН 14.0 (конектор : 40 pin) и HD:1366*768

3312.00 -5 % DEN 3146.00

За ASF402 C F450 C F450 J F450 V F450 L K46 C K450 C F401 A LCD ЕКРАН 14.0" (конектор : 40 pin) и HD : 1366*768 или целосно компатибилни модел Големина на Екран : 14.0" Екран Површина : Сјајни / сјајни зависи од акции е достапноста Состојба : Оригиналната Резолуција : 1366 X768 Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

Бесплатен Превозот за Леново Јога 500 14 за Леново Flex 3 14 Flex 3-14 Замена на Екранот на Допир, Digitizer Стакло 14-инчен Црна

DEN 2784.00

Бесплатен Превозот за Леново Јога 500 14 за Леново Flex 3 14 Flex 314 Замена на Екранот на Допир, Digitizer Стакло 14инчен ЦрнаСПЕЦИФИКАЦИИСостојба : 100% Сосема Нов ОЕМ ДелВклучени : Пред Екран на Допир за Стакло + Digitizer само (без LCD вклучени)Дијагонала Големина На Екран : 14.0 Инчен CrosswaysГаранција : 90 дена, 3 месециКомпатибилност : за Леново Flex 3 14ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ВРАЌАЊЕ КАВГА!Ние силно сугерираат дека да се спореди вашиот flex / лента кабел со информации и слики се обезбедени пред купување...

Нови 15.6 За ProBook HP 450 Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа Поправка на Дел

DEN 2206.08

Опис 1 Висок Квалитет На Екран На Допир За Замена 2 Секој екран беше тестиран пред пратката.На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход , купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција.Повратни информацииВашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ua пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се решат сите прашања.

14 LCD екран на Допир Собранието на Екранот За Acer стремат Р3-471T-58YT Р3-471TG-512N

DEN 4586.40

Ова е LCD Екран + Допир Digitizer, на коло и други додатоци не incluede.Ве молиме чувајте ги вашите оригинални додатоци.Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.Ние нудиме 90 дена гаранција .Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки,купувачот може да бара замена во рок од 7 дена .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации , па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.