• Ново
CLAA184FP01 XG 1920X1080 184LED Сјајни 40pin Екранот Лаптоп Екран за ASUS Трансформатор AiO P1801 Сите-во-едно КОМПЈУТЕР

CLAA184FP01 XG 1920X1080 184LED Сјајни 40pin Екранот Лаптоп Екран за ASUS Трансформатор AiO P1801 Сите-во-едно КОМПЈУТЕР

Оценка на клиентот:
DEN 6720.00

Износ
Залиха


ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.
•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1-TLA1
•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Внимание :
За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,
1. Ве молиме проверете со вашиот лаптоп модел во компатибилен листа или кажете ако широк екран или стандарден екран.
2. Ве молиме проверете ги LCD екран со големина и резолуција.
3. Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(S M L) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) и позиција
4. Ве молиме проверете ја физичката резолуција пиксели на LCD екранот.
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број CLAA184 FP01 XG
(или замена модел) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар. Внимание : Ако не се прифати тоа,ве молиме не го нарачате.Благодарение толку многу за вашето разбирање. Големина 18.4 инчи Резолуција 1920×1080 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Статус : Нова, Оценка А.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да се 18.4 инчи
1.Големина : 8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"и така натаму.
2. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.Alipay е perferred и безбедност
2.Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.Тие трошоци не се опфатени со или цената или на превозот обвиненија на производот,и се одговорност на примачот.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници.)
1.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини. Да повеќето земји : 25-45 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
2.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.
3.Пакетот се безбедни со потпис е потребно.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.

Карактеристики

Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
CLAA184FP01
Бренд Име:
LALAWIN
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот

Производи во категоријата

14.0 Лаптоп со Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа За Acer Стремат V5-472 V5-472G V5-473P Р3-471 Р3-471T R14 R 14

DEN 2640.00

14.0" Лаптоп со Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа За Acer Стремат V5472 V5472 G V5473 P Р3471 Р3471 TОпис Состојба Нови Одговара За ACER ДОН.Гаранција 3 месеци од денот на пакет доставени Пакет вклучуваат 1 PCSЗа Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Оригиналниот A1181 LCD Екран За Apple Macbook 13 LCD LP133WX1-TLA1 Замена одговара B133EW01 V. 3 LTN133W1-L01 LTN133AT07

DEN 1914.24

НАПОМЕНА : ве Молиме напишете вашиот компјутер бренд,модел и треба LCD модел пред плаќање ,Ние се провери на производи што треба , тогаш ќе го испратам до тебе! Ви благодариме за изборот на нашите производи! Купувачи се обрне внимание : 1.Приемот на стоката во исто време да ве потсетам уште еднаш да се отвори пред експрес карго облик, изглед, бројот на прегледи да го потпише...

Бесплатен превозот LCD Матрица lp101wsa LP101WSA TLA1 LP101WSA TLB1 LP101WSA TLN1 лаптоп со lcd екран

DEN 1434.24

НАПОМЕНА : ве Молиме напишете вашиот компјутер бренд,модел и треба LCD модел пред плаќање ,Ние се провери на производи што треба , тогаш ќе го испратам до тебе! Ви благодариме за изборот на нашите производи! Купувачи се обрне внимание : 1.Приемот на стоката во исто време да ве потсетам уште еднаш да се отвори пред експрес карго облик, изглед, бројот на прегледи да го потпише...

15.6 За Dell Inspiron 15 7558 7568 7000 NV156FHM-A11 Лаптоп со LCD Екран на Допир за Стакло Digitizer Дисплеј Панел Собранието 1920*1080

DEN 6674.40

15.6" За Dell Inspiron 15 7558 7568 7000 NV156 FHMA11 Лаптоп со LCD Екран на Допир за Стакло Digitizer Дисплеј Панел Собранието 1920*1080Стр roduct Опис : Дисплеј Технологија : LCD Full Собранието Големина на Екран : 15.6 UPC : не се однесува на Екранот на Допир : да Компатибилен Бренд : За Dell Екран Крај : Сјајна или Мат Гаранција : 120 Дена Компатибилен Модел : За Dell Inspiron 15 7558 7568 7000 Бренд : LCDOLED MPN : Не е Применливо Пакет : 1 X LCD Full Собранието Max...

15.6 За HP Завист X360 M6-W010DX W011DX W014DX W015DX W101DX Екран на Допир Digitizer P/N TOP15099

DEN 3792.00

15.6" За HP Завист X360 M6W010 DX W011 DX W014 DX W015 DX W101 DX Екран на Допир Digitizer P / N TOP15099СПЕЦИФИКАЦИИСостојба : 100% Сосема Нов ОЕМ ДелВклучени : Пред Екран на Допир за Стакло + Digitizer само (без LCD вклучени)Дијагонала Големина На Екран : 15.6 Инчен CrosswaysГаранција : 90 дена, 3 месециКомпатибилност : HP ЗАВИСТ X360 M6W СЕРИЈА со digitizer P / N : TOP15099ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ВРАЌАЊЕ КАВГА!Има 2 верзии на digitizers за овој одреден модел...

LCD екран на Допир Digitizer Собранието ЗА ЛЕНОВО ЈОГА 3 14 LCD Екран LP140WF3-SPL2 yoga3 14 ЈОГА 3-14

DEN 5568.00

Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

За Леново Јога 2 13 LCD екран B133HAN02.0 LP133WF2 1920*1080 LCD собранието Тестирани Бесплатен превозот

5952.00 -5 % DEN 5654.00

За Леново Јога 2 13 LCD екран B133 HAN02.0 LP133 WF2 1920*1080 LCD собранието Тестирани Бесплатен превозот или целосно компатибилни модел Големина на Екран : 13.3" Екран Површина : Сјајни / сјајни зависи од акции е достапноста Состојба : Оригиналната Резолуција : 1920 X1080 Осветлување : LED Некои производи себе може да носат ЛОГОТО Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

Бренд нови 15.6 LED За HP COMPAQ CQ620 CQ625 CQ635 4520S 4510s CQ60 CQ61 CQ62 Павилјон DV6 DV6-2000 DV6-1319 Лаптоп со LCD ЕКРАН

2976.00 -5 % DEN 2827.00

Бренд нови 15.6" LED За HP COMPAQ CQ620 CQ625 CQ635 4520 S 4510s CQ60 CQ61 CQ62 Павилјон DV6 DV62000 DV61319 Лаптоп со LCD ЕКРАН Големина на Екран : 15.6" Екран Површина : Сјајни / сјајни зависи од акции е достапноста Состојба : Нова и Оригинална Конектор : Стандард 40pin Резолуција : 1360 X768 Осветлување : LED Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

Нова За Toshiba Satellite L50t-A-122 L50T Екран на Допир за Стакло со Digitizer

DEN 2832.00

Опис 1 Висок Квалитет На Екран На Допир За Замена 2 Секој екран беше тестиран пред пратката.На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход , купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција.Повратни информацииВашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ua пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се решат сите прашања.

За Toshiba-Сателитска C75D-B7230 Серија 17.3 LED LCD Екран (конектор : 40 pin)и HD: 1600*900

3120.00 -5 % DEN 2964.00

• Состојба Оригинална • Бренд • Модел • Големина 17.3" • Резолуција 1600*900 • LED Светлото • Интерфејс 40 pin • Сооднос Стандард • Опис Тенките транзистори (TFT) Активна матрица Течни Кристали (LCD) Сите LCD екрани, кои што се продаваат се НУЛА МРТВИ ПИКСЕЛИ и НУЛА МЕСТО Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

Лаптоп 15.6 Digitizer Екран на Допир за Стакло Замена За Toshiba Satellite C55T-C C55DT-5245

DEN 2064.00

Опис 1 Висок Квалитет На Замена На Екранот На Допир, Digitizer 2 Секој екран беше тестиран пред превозот 3 Замена на стари, скршени, испукана, оштетени погрешни допир...

НОВИ Оригинални за Lenovo ThinkPad T550 Рамка Дел LCD Пред Рамки Зглоб Покрие 00JT440 за Екранот на Допир, Екранот

DEN 1021.92

НОВИ Оригинални за Lenovo Think Pad T550 Рамка Дел LCD Пред Рамки Зглоб Покрие 00 JT440 за Екранот на Допир, ЕкранотСостојба : Оригинални и НовиFRU : 00 JT440Одговара за Lenovo Think Pad T550 допир моделТестирани пред пратката и 100% работиГаранција : 3 месециПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

За Sony SVF143A1QT 143A2TT 1431AYCW 143A1YT SVF143A1ST LCD ЕКРАН 14.0 (конектор : 30 pin) и HD:1366*768

3120.00 -5 % DEN 2964.00

За Sony SVF143 A1 QT 143 A2 TT 1431 AYCW 143 A1 YT SVF143 A1 ST LCD ЕКРАН 14.0" (конектор : 30 pin) и HD : 1366*768 или целосно компатибилни модел Големина на Екран : 14.0" Екран Површина : Сјајни / сјајни зависи од акции е достапноста Состојба : Оригиналната Резолуција : 1366 X768 Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

За ASUS F402C F450C F450J F450V F450L K46C K450C F401A LCD ЕКРАН 14.0 (конектор : 40 pin) и HD:1366*768

3312.00 -5 % DEN 3146.00

За ASF402 C F450 C F450 J F450 V F450 L K46 C K450 C F401 A LCD ЕКРАН 14.0" (конектор : 40 pin) и HD : 1366*768 или целосно компатибилни модел Големина на Екран : 14.0" Екран Површина : Сјајни / сјајни зависи од акции е достапноста Состојба : Оригиналната Резолуција : 1366 X768 Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

Бесплатен превозот за Dell LP156WF7 SPA1 LP156WF7 (SP)(А1) LP156WF7-SPA1 LCD Екранот FHD 1920*1080 eDP 40pins

DEN 4224.00

Големина 15.6 ИНЧЕН Гр степен Површината СЈАЈНИ Резолуција 1920*1080 Бренд WK Модел LP156 WF7 Пакување 20pcs по картон Гаранција 6 месеци2.Пакување : Кревка Кориснички Пакет3.C ondition : Сосема Нов, Директно од производство на 100% КОМПАТИБИЛЕНПакувањеПакување : Сите екранот се многу силни пакување,бидете сигурни дека на товар ќе биде во многу безбедно ниво...

SANITER LCDOLED 15.6 Екран на Допир Digitizer+Рамки Собранието За Леново Flex 3 15 15D 3-1570 3-1580 LP156WF6 SPL1 LP156WF4.SPL1

DEN 4752.00

LCDOLED 15.6" LCD Екран на Допир Digitizer+Рамки Собранието За Леново Flex 3 15 15 D 31570 31580 LP156 WF6 SPL1 LP156 WF4.SPL1 ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете епошта до нас или Aliexpress да побарате помош...

Бесплатен Превозот LP171WU5-TLA1 LP171WU5-TLA2 LP171WU5-TLA4 LP171WU5-TLB1 Лаптоп со LCD Екран Pancel 1920*1200 LVDS 40pins

DEN 4728.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

14 LCD екран на Допир Собранието на Екранот За Acer стремат Р3-471T-58YT Р3-471TG-512N

DEN 4586.40

Ова е LCD Екран + Допир Digitizer, на коло и други додатоци не incluede.Ве молиме чувајте ги вашите оригинални додатоци.Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.Ние нудиме 90 дена гаранција .Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки,купувачот може да бара замена во рок од 7 дена .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации , па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

14 За Леново Јога 3 14 Лаптоп со LCD Екран Замена N140HCE-европската бизнис асамблеја, како 1920*1080

DEN 3744.00

Внимание : Објектот ќе добиете ќе биде на LCD Екранот само,не вклучувајќи и други додатоци.Р esolutions : 1920*1080lcd екран кабел конектор : 30pinОбично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

VVX13F009G10 VVX13F009G00 13.3

2620.32 -0 % DEN 2620.00

Ние сме стручни во обезбедување замена за на Лаптоп со LCD Екрани.Ние доџо.обезбеди најдобар квалитет, замена LCD за сите поголеми Лаптоп Брендови.Ако имате било какви проблеми на плаќање, и ве молиме контактирајте со нас!Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу да се биде, или да не најдете во нашата продавница, и ве молиме контактирајте со нас!Вие сте & во СОСЕМА НОВ OEM (the Original Equipment Manufacturer) замена на екранот на овааЗагарантирана е да биде целосно компатибилен со LCD дел број или лаптоп модел наведени во насловотНа оваа листа.Лаптоп производителите да користат компанијата видови на екрани кога составувањето на еден модел на Лаптоп.Како резултат на тоа, повеќе од еден тип на екран може да биде 2 од истиот лаптоп модел.Ќе добиете екран произведени од страна на еден од големите брендови какоПоради ограничениот простор, објектот 's title дава само општ опис на предмети компатибилност.За да се утврди компатибилност на двете молиме обратете се На листата на поддржани модели погоре...

Бесплатен превозот 13.3инчен M133NWF2 R0 Lcd Екран на Допир Digitizer Собранието Со Замена За Asus Трансформатор Книга T300 T300LA

DEN 3600.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

15.6 лаптоп Led екран B156XW03 B156XW004 LTN156AT20 LTN156AT30 LTN156AT11 LP156WH3 N156BGE-LB1 N156B6-L0D

DEN 2784.00

Бесплатен Превозот 15.6" лаптоп Led екран B156 XW03 B156 XW004 LTN156 AT20 LTN156 AT30 LTN156 AT11 LP156 WH3 N156 BGELB1 N156 B6L0 DСостојба : нова, тест и пред праткатаСветлото : тенок LEDРезолуција : 1366 X768Гаранција : 90 денаОбично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

Бесплатен Превозот B156XTN04.0 B156XW04 V. 8 N156BGE-EB1 N156BGE-E41 NT156WHM-N12 LP156WHU TPA1 B156XTN03.1 LTN156AT37 30 pin 15.6 LED

2736.00 -5 % DEN 2599.00

15.6 Тенок lcd екран За Леново Y5070 Z510 B50 B5030 G50 G5045 G5070 G5075 Z5070 S5S531 Лаптоп led дисплеј 30pin 1366*768 Големина на Екран : 15.6" Екран Површина : Сјајни / Мат зависи од акции е достапноста Состојба : Нова и Оригинална Резолуција : 1360 X768 Осветлување : LED Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

Бесплатен превозот VVX16T028J00 15052T одговара VVX16T010J00 VVX16T010D00 VVX16T029D00 VVX16T020G00 2880X1620 3K

DEN 4800.00

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.