• Ново
15.6 17.3 15.4 14.4 13.3 само 11,6 9.7 7.9 инчен Лаптоп торба Водоотпорен таблета торба 13 14 15 17 Лаптоп ракав компјутер торбичка NS-151126

15.6 17.3 15.4 14.4 13.3 само 11,6 9.7 7.9 инчен Лаптоп торба Водоотпорен таблета торба 13 14 15 17 Лаптоп ракав компјутер торбичка NS-151126

Оценка на клиентот:
DEN 582.24
DEN 297.00 -49 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Големина:
12, 13, 14, 15, > 17, 7inch, 10inch
Стил:
Лагер Ракав
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Затворање Тип:
Патент
Применливи модели:
Macbook Pro 13-инчен
Материјал:
neoprene
Број На Модел На:
151126
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Fasion
Пакет:
No
Бренд Име:
YioLiZy

Производи во категоријата

Shockproof Водоотпорен Таблета Лагер Ракав Торбичка Случај за Teclast P89H 7.85 инчен Таблет КОМПЈУТЕР Торба Патент Покрива

517.44 -5 % DEN 492.00

Shockproof Водоотпорен Таблета Лагер Ракав Торбичка Случај за Teclast P89 H 7.85 инчен Таблет КОМПЈУТЕР Торба Патент ПокриваПроизвод Големина : 21(L)*15(W)*2.5(T)cm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.