• Ново
Нова За Acer Стремат V5 V5-531 V5-571 V5-571G Lcd Пред Рамки Покрива 60.4VM12.002 СРЕБРО.

Нова За Acer Стремат V5 V5-531 V5-571 V5-571G Lcd Пред Рамки Покрива 60.4VM12.002 СРЕБРО.

Оценка на клиентот:
DEN 720.00

Износ
Залиха


Карактеристики

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
chau
Број На Модел На:
V5-571G V5-531G
Пол:
Унисекс
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
V5-571G V5-531G
Состојба:
Нови
Гаранција:
90days

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Бренд нови оригинални LCD Задниот Поклопец Случаи за Леново G450 AP07Q000K501

DEN 1151.52

Име на производ : LCD Задниот Поклопец Дел Број : AP07 Q000 K501 / AP07 Q00000 Состојба : Нова Компатибилни Модели : За Леново G450СоветиЛаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи...

Нов лаптоп, лцд пред рамки покритие за ЛЕНОВО Z51-70 Z51 СЕРИЈА AP1BJ000200n V4000 Y50c 500-15 SLIVER

DEN 1008.00

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1530 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

Shockproof Водоотпорен Таблета Лагер Ракав Торбичка Случај за Teclast P89H 7.85 инчен Таблет КОМПЈУТЕР Торба Патент Покрива

517.44 -5 % DEN 492.00

Shockproof Водоотпорен Таблета Лагер Ракав Торбичка Случај за Teclast P89 H 7.85 инчен Таблет КОМПЈУТЕР Торба Патент ПокриваПроизвод Големина : 21(L)*15(W)*2.5(T)cm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.