• Ново
2018 Најновите Топли Бренд BUBM Чувствува Ракав Случај За Macbook Air Про Само 11,6,13.3, Лаптоп Торба За Лаптоп 11,13, Слободен Пад Превозот

2018 Најновите Топли Бренд BUBM Чувствува Ракав Случај За Macbook Air Про Само 11,6,13.3, Лаптоп Торба За Лаптоп 11,13, Слободен Пад Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 616.80

Износ
Залиха


Топла Чувствува Заштитна Торба Ракав Случај За Macbook Лаптоп Ер/Pro/Ретината, Само 11,6",13.3", На Големо, Слободен Пад Превозот 1 . Изработени од ЕКО Пријателски Чувствува материјал, бренд BUBM квалитет торба.
2 . Специјален дизајн за macbook лаптоп, protecter вашиот лаптоп shockproof.
Pls референца торба внатрешната димензија (должина x ширина x дебелина) пред да нарачате.
За Macbook Air 11 инчен : торба внатрешна димензија 305 x 205 x 20 mm
За Macbook Air 13 инчен : торба внатрешна димензија 325 x 230 x 20 mm
За Macbook Pro 13 инчен : торба внатрешна димензија 325 x 230 x 25 mm
Торба само може да се вклопат за macbook без да се користи хард школка капак.
13 инчен перниче е многу поголема за macbook нови допир бар модел.
Про 13 инчен торба е повеќе од добра за старите про со CD-Rom-от модели, тоа е ѓубре поголем за нов retina про 13 инчи.
Детали фотографии, Сите фотографии се 100% Реално Снимање.

Карактеристики

Големина:
For Macbook AIR 11, For Macbook AIR 13, For Macbook Pro 13
Затворање Тип:
Не Патент
Пакет:
Yes
Стил:
Лагер Ракав
Број На Модел На:
AL001002
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Применливи модели:
Macbook
Тип:
Лаптоп Briefcase
Бренд Име:
BUBM
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Чувствував

Производи во категоријата

Мажите Патни Торби Лаптоп Ранец за Dell Место 11 про 5130 Таблет КОМПЈУТЕР за тинејџерки Училиште Кеси Голем Капацитет Лаптоп торба

2320.80 -5 % DEN 2205.00

Мажите Патни Торби Лаптоп Ранец за Dell Место 11 про 5130 Таблет КОМПЈУТЕР за тинејџерки Училиште Кеси Голем Капацитет Лаптоп торбаПредмет Тип : Ранци Тип : лаптоп ранец,училиште торба Стил : Случајни Пол : Унисекс Затворање Тип : Патент е Применливо Модели : 15инчен лаптоп може да се користи подолу (вклучувајќи 15инчен лаптоп) Материјал : висок квалитет лен Обвивка Материјал : Полиестер Торба внатрешна структура : компјутерски џеб, мобилен телефон џеб, mezzanine патент торба, документ торба, камера џеб, патент џеб Сцена : Туристички Ранец Употреба : Дневна Ранец

За SONY Vaio SVF1421G4E SVF1421H4E SVF1421L1E SVF1421P2E SVF1421ECXB SVF14322CXB SVF14322CXW ВРВОТ LCD Маска +LCD пред Рамки

1685.28 -5 % DEN 1601.00

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака...

HRH 2 In1 Цвет Лаптоп Тело Школка Заштитна тежок Случај на Појавување на TPU Покритие за MacBook Air Про Ретината 11 12 13 15 со Допир Бар

DEN 815.52

Цвет Дизајн Лаптоп Тело Школка Заштитна тежок Случај+TPU Тастатура МаскаНа TTENTION : Постои некоја боја разликата помеѓу тежок случај и Тастатура покрие,но дизајнот е ист...

Нова Маска За ACER за да се Стремат E5-473 E5-473G за Travelmate P248 Лаптоп Долниот База Случај Покрие Вратата Г школка AP1C7000400

1704.00 -6 % DEN 1602.00

Напомена : Нов висок квалитет100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.